MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za koga cete glasati na izborima?

Ići dole 
+6
loparac-98
lija
Kym
wolfenstein
Mr. Majevica
mrav
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Pantelija

Pantelija


Number of posts : 545
Age : 46
Location : Lopare
Peпyтaциja : 0
Registration date : 18.05.2009

Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga cete glasati na izborima?   Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 EmptySub 23 Okt - 20:26

mrav ::
Bijedno izgledaju i Ugljevik i Bijeljina, nista se ne gradi, ljudi bez posla, fabrike ne rade, nema vode, putevi katastrofalni.
Crying or Very sad Crying or Very sad
A, vidis Tuzlu, Sarajevo, Celic, Zenicu.


E vala za Lopare u redu ali za Bijeljinu nemoj tako. Bijeljina je u zadnjih pet godina postala grad. Sto se tice Tuzle uvijek je bila industriski grad a za ova njihova manja mjeste stizu donacije iz arapskih zemalja da bi ih sto vise zadrzali.
Cinjenica je da se oni vise zalazu za svoje nego nasi.Tako je od kako je pocelo sve ovo. Znate i sami da su se nasi bogatili i u ratu dok su se svi oni borili samo za jedno da naprave svoju drzavu u sred Evrope. Tako je sve do danas i ako su se mijenjela vlasti. Malo odo sa teme ali tako je to. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga cete glasati na izborima?   Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 EmptySub 23 Okt - 22:39

Pantelija, zezam se covjece. Samo sam zezao malo Mr. Majevicu.
Bijeljina je bila obicna turska kasaba. Sada lici na pravi grad i mislim da su je 500% vise izgradili nego sto je bila prije rata.
Prijatelju, pusti ti tu njihovu borbu za drzavu, prijatelju, oni su dobili "par" milijaridi pomoci i posle rata i gdje su te silne pare, a mi pod sankcijama medjunarodnim kao i onim iz Srbije i opet idemo naprijed. Nije sve sjajno, ali opet je mnogo bolje ako uporedimo da su njih svi pomagali, a nas niko.
Ima nas malo, ali nas ima i mislim da cemo se izboriti za bolju buducnost.

P.S.
Necu se vise saliti da me neko pogresno ne shvati. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pantelija

Pantelija


Number of posts : 545
Age : 46
Location : Lopare
Peпyтaциja : 0
Registration date : 18.05.2009

Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga cete glasati na izborima?   Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 EmptyNed 24 Okt - 11:46

Uh dobro je! Posle mog kometara citao sam vase prepucavanje pa sam vidio da je zezzzz!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga cete glasati na izborima?   Za koga cete glasati na izborima? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Za koga cete glasati na izborima?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» SVE ZA DVORISTA NACI CETE U JABLANICI
» NOVA Banka u Loparama je zatvorena, zbog koga?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Пoлитичкo-eкoмcкa дeшaвaњa y нaшeм кpajy-
Skoči na: