MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Podesavanje profila !

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 7:21

Mozes li ti kako da podesis ovo prikazivanje datuma rodjenja .
Ja otkako upisah rodjendan u profil , on odmah prikaza na forumu , Maretu rodjendan za sedam dana , pa odbrojava ko da je Nova godina .
Jutros sam morao da izbrisem , ne mogu vise da izdrzim istrosice se ljudi kupujuci poklone , a valja to sve vratiti , pa uz to zaklat i prasence , golem je to trosak .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 7:47

IIoII Ha, ha to sam zakasnio pred moj rodjendan, da ,,uturim,, .....Shuti vec se skuplja lova za poklon....

....probacemo...! IIoII


Poslednji izmenio Mr. Majevica dana Sre 20 Feb - 7:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 12:28

Nemojte se saliti na moj racun ja sam ozbiljan co'jek .
Al eto kad vec skupljate pare za poklon kupite mi jednu tamburu moze i "Acoustic Pack SX" odnosno ozvucenu akusticnu gitaru SX EAGIK , sa gitarskim pojacalom SX 10w , torbom ,remenom i kablom za gitaru kompletom trzalica , kljucem za zice i stalkom za gitaru dok je jos ima u crnoj boji .
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 12:35

Uh, Mare jesi skroman!
Pa kad bi vi bili tako velikodusni s poklonima, ja bih vas bar dva put mjesecno zvala na rodjendansku zurku. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 12:59

Kao prvo Mr rece da skupljate pare.
Kao drugo trideset godina mi niste kupili nista .
Kao trece , eto ako je bas zapelo napravicu i tortu i zaklati jednu kokos , baba vice da ima jedna kunja vec odavno, da ne livse . Laughing


Poslednji izmenio Mare dana Sre 20 Feb - 13:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:02

A da , zaboravih jednu veoma bitnu stvar , pa sviracu vam svaki dan na forumu band , sto ste na kraj srca .
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:14

Mare ::
Kao prvo Mr rece da skupljate pare.
Kao drugo trideset godina mi niste kupili nista .
Kao trece , eto ako je bas zapelo napravicu i tortu i zaklati jednu kokos , baba vice da ima jedna kunja vec odavno, da ne livse . Laughing


Samo jednu kokos? Znaci nisam pozvana ? Very Happy
Daj Mere nemoj da si na kraj srca... :!Very Happy:D


A sta to baba oce da zakolje? Kunja? Sta je to...? lolol
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:18

D4 ::
Mare ::
Kao prvo Mr rece da skupljate pare.
Kao drugo trideset godina mi niste kupili nista .
Kao trece , eto ako je bas zapelo napravicu i tortu i zaklati jednu kokos , baba vice da ima jedna kunja vec odavno, da ne livse . Laughing


Samo jednu kokos? Znaci nisam pozvana ? Very Happy
Daj Mere nemoj da si na kraj srca... :!Very Happy:D


A sta to baba oce da zakolje? Kunja? Sta je to...? lolol

Kokos kunja - u prevodu razbolila se koka ili je pjetao satr'o , pa da ne bi krepala bolje da se zakolje . Pa je baba pristala eto da se za moj rodjendan zakolje , da je manja steta.
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:25

E, baba, baba...Pa kud na Maretov rodjendan..?

Ali nije vazno pojesce se..Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:30

A ti bi Mare malo da tamburash ? Pa jel' moze ,,lipova,, shargija proc' ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:33

Ako je neko do sad svirao nesto od "Trule Koalicije" na lipovoj sargiji onda moze. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:42

Ajde Mare vise ne kukaj, kupicemno ti tamburu, ozenjen vec jesi, pa da ti vise nista ne fali! Laughing
Prosto mi omeksa srce kad rece da ti 30 godina nista nismo kupili. Pa sto je red, red je, a ovdje sve ljudi od reda.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptySre 20 Feb - 13:49

Jooj dje me nadje, pa ugradicemo pojachalo i distorziju....


Ej a imam sve od ,,Trule koalicije,, .... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! EmptyPon 25 Feb - 9:39

Obecanje ludom radovanje Sad .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Podesavanje profila ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Podesavanje profila !   Podesavanje profila ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Podesavanje profila !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: