MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Какав ми је аватар?

Ići dole 
+3
Mr. Majevica
lija
Jankovljev
7 posters
AutorPoruka
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 18 Okt - 23:26

Мени се допада!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 18 Okt - 23:30

Isti kao u mrava Smile, sve vas mijenjam, a to moze biti opasno Wink)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 18 Okt - 23:35

Одличан ,чим га више особа користи х ех ех е Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyUto 19 Okt - 0:12

Mislim da Mr Majevica može sve pomoći kad je vaš avatarčić u pitanju, a malo i ja. Avatar ako nije u gif formatu i nije neki avatar po mom ličnom mišljenju. Dajte mu malo života i živosti. On to očekuje od vas i rado će te ga gledati u svakoj prilici. Kombinacija ima bezbroj zavisno od vaše mašte. Avatar sa vašom fotografijom po želji u pozadini je već nešto za respektovanje. Ili sa nekom vašom uzrečicom, parolom, citatom i dr. To mi je bila zanimacija zadnjih mjeseci i sada mogu napraviti milion avatara. Međutim bez drugih programa i programčića teško se mogu svačije želje ispuniti u cjelosti, ali trudimo se. Trenutno proučavam neke najbolje programe za obradu fotografija, pa koji mi se svidi pokušaćemo i dostići njegovo savršenstvo. Tek tada će moji avatari biti oni pravi. Hehehe. Našim članovima stojim uvjek na usluzi za izradu nekog njihovog specijalnog avatara. Samo neka mi kažu šta žele da piše, boju slova i pošalju određenu fotku, ostalo je moja briga. SAMO ZA VAS !!!
Jedna te ista fotka Emila Vlajkija naprimjer.
Какав ми је аватар? EmilvlajkiКакав ми је аватар? Kopija2odemilvlajkiКакав ми је аватар? Kopijaodemilvlajki
Ili malo reklame moje stranke !!! Jer u meni kuca NDS srce. Hehehe.
Какав ми је аватар? 190nds
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyUto 19 Okt - 12:14

Loparac, ti kao da si mu (zlo ne culo) za spomena sliku napravio. Very Happy Very Happy

Ja taman mislila da mi porucim jedan novi avatar, ali sad nikako ne smijem, ne livsaje mi se jos.Smile))
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyUto 19 Okt - 21:39

Gluvo bilo. Htio sam samo reći kako je taj program zaista moćan da urediš fotos na mnogo načina.
Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyUto 19 Okt - 21:42

Jankovljev ::
Мени се допада!

Meni isto.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyUto 19 Okt - 22:10

I ovaj nije loš.
Very Happy cheers Very Happy
Какав ми је аватар? 555e
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptySre 20 Okt - 6:06

Avatar ti je više nego dobar , ali ....
Nazad na vrh Ići dole
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptySre 20 Okt - 9:34

Али, шта?
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptySre 20 Okt - 10:06

Stećci su ti mali Very Happy .
Šalim se naravno , nije jedinstven na ovom forumu , pa lako može da dođe do zabune između tebe i mrava .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptySre 20 Okt - 14:43

Mare ::
Stećci su ti mali Very Happy .
lolol lolol lolol lolol lolol
E, Mare, sto me nasmija, svaka ti cast!
A, meni nesto ova RS mala, trebala je biti daleko veca! lolol lolol
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 3 Jan - 12:14

Evo jedan poklon za onoga ko ga prvi prisvoji i okači. Njegov je vo vjeki vjekov.
Very Happy Very Happy Very Happy
Какав ми је аватар? 983
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 3 Jan - 12:30

Evo i poklon broj 2 za drugog ko ga prvi ćapi. Sve su to novostvoreni originali. ŽIVJELI !!!
cheers cheers cheers
Какав ми је аватар? 982
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 3 Jan - 15:08

kod mene je unikat i ne mijenjam ga....jovicica brdo slikano iz arapovica, zabrdje donje
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyPon 3 Jan - 20:13

zabrdjac ::
kod mene je unikat i ne mijenjam ga....jovicica brdo slikano iz arapovica, zabrdje donje
Hehehe. Nikad, ne reci nikad.
Very Happy Very Happy Very Happy
Какав ми је аватар? 981
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? EmptyUto 4 Jan - 6:42

hehehehehe dobro u pravu si, jos sam kad bih znao da stavim taj tekst.....
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Prosto i jednostavno   Какав ми је аватар? EmptyUto 4 Jan - 11:08

Desni klik na taj avatar koji hoćeš da staviš- Copy link adress -otvori svoj profil, nađi avatar, pa otvori i njega i paste ili nalijepi u predviđeno mjesto za URL, a to je ova rubrika
Upload avatara sa URL adrese :
Upišite URL lokaciju koja sadrži sliku avatara. Biće iskopirana na ovaj sajt.

Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Какав ми је аватар? Empty
PočaljiNaslov: Re: Какав ми је аватар?   Какав ми је аватар? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Какав ми је аватар?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: