MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+7
mrav
lija
Kym
zabrdjac
Mr. Majevica
Labud
loparac-98
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 8 Dec - 19:39

Tu smo narode i Dobra vam veče, uz ovu časnu Veroniku, kojoj ni raniji mrazevi, nisu mnogo štete nanijeli.
flower flower flower
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Img0322p
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 8 Dec - 20:17

dobro vece.
Najavljuju veliki minus sledece sedmice. Danas je bas bilo lijepo vrijeme jeste da je malo kvarila kisica ali nije bilo strasno!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 9:40

cheers Добар дан народе ! Још увјек је лијепо и топло вријеме, ко зна штра нас чека ?! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 14:16

dobar dan. Evo kise i nevremena...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 14:41

Ето и снијега, Лопаре се већ бијеле !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 17:12

ih nije valjda da je vec pao?

mogla je neka slicica za nas udaljene....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 17:33

Мој Забрђац, пада ко из рукавице ! santa
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 17:34

pada li u bijeljini ili si kuci na majevici?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 17:41

У Бијељини мећава !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 17:51

au bre smrnuce mi se djeca. prosle nedelje ih strefila poplava a sad snijeg
sta li je sledece?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 18:01

Није ваљда и твоје задесила поплава ??? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 18:11

jasta je. zena i djeca su mi trnutno u dijelovima. ali pazi srecu u nesreci. suraku i punici su 2003 neki dundjeri zidali kucu. to nije ni culo za slauf vagu i nivelisanje. ja kad sam vidio temelj odmah sam rekao da su previsoko napravili sto i jeste ali bilo je kasno. e, ti dundjeri su nesvjesno spasili kucu da je ne poplavi voda. voda je bukvalno dosla do praga. ostalo je samo jos 5cm koliko je obod od vrata.
sad mi je porodica malo dalje...u racanskoj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 18:22

Pozdrav Zabrdjac cheers


Imam i ja jednog prijatelja u Dijelovima... ali on jadan nije im'o tu srecu sa ne-majstorima, njemu je sve polavljeno.

Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 20:52

Dobro veče svima.
Very Happy cheers Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyČet 9 Dec - 23:25

dobro vece!
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPet 10 Dec - 6:37

dobro jutro..aman da ja bjezim malo unaprijed sa vremenom pa ce narod misliti da sam neki ranoranioc ili da sam ne daj Boze kakav lampir rabbit

vidis kyme sa tim ne majstorima nikad ne znas. moja stara kuca u racanskoj je pravljena 60tih. kad ljeti zagrmi sveti ilija i udari pljusak sve se poplavi. da je voda naisla dalje (a dosla je na 50m od kuce) ne bi se ni prozori vidjeli. medjutim nova kuca preko puta ove stare "strci" ko kolac u naselju jer je matori tako trazio od majstora. ima temelja 1.2m! sad znam zasto silent
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPet 10 Dec - 8:22

dobro jutrooo.
Evo nama snijega!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPet 10 Dec - 12:04

Dobar vam ovaj pravi decembarski "beli" danček. U to ime da nazdravimo, ja ću jedno malo laško, a vi se poslužite sami. ŽIVJELI !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Image014xn
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPet 10 Dec - 14:24

ziveli loparac druze... Ja cu jednu rakijicu da se malo zgrijem..
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPet 10 Dec - 14:50

moze i meni jedna al lanjska
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPet 10 Dec - 22:07

a sto ne bi moglo Wink
Dobro vece!
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySub 11 Dec - 2:58

I ako moze iz malog bureta. Very Happy


Zabradjac,
Sve to stoji, al' iskreno da ti kazem, ja se malo plasim bijeljinske ravnice, pogotovu kad vidim da na svakom mjestu u gradu imas podzemnu vodu na 3-4 metra dubine. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySub 11 Dec - 8:17

ma moze druze i iz malog bureta Wink
Jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySub 11 Dec - 13:14

Dobri dan društvo. Danas ništa ne konzumiram alkoholno, udaram po svojim čajevima preventive radi, a i da dotjeram svoj imunitet u punu borbenu gotovost, jer velike bitke ga očekuju za ovogodišnje Božične praznike. ŽIVJELI !!!
flower cheers flower
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySub 11 Dec - 14:05

kyme potpuno se slazem sa tobom. brda se lati, suma ti mati Very Happy

mada ja znam kako je i kad krene nizbrdo. odnese i put i sanceve. prosle godine odnijelo put u radicima i jelicima kad se krene u zabrdje
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyNed 12 Dec - 9:41

Добро јутро народе ! Од како нам се Забрђац ова кафана пуна сваку вече ! cheers alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyNed 12 Dec - 9:57

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyNed 12 Dec - 10:36

zna se u koga dobre rakije ima Very Happy . sljiva nije as najbolja na velikoj visini hehehhe
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyNed 12 Dec - 15:26

Pozdrav za svo društvo u kafeslastičarni. Danas konzumiram čaj od divljih plodova, to mu dođe kao neka vrsta ljekovitog divljeg kompota. ŽIVJELI !!!
cheers flower cheers
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyNed 12 Dec - 19:53

pazi druze da ti sta ne bude od tolikih cajeva! Wink
Presijeci to sa jednom sljivom! Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! 829669
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 8:08

Labud ::
pazi druze da ti sta ne bude od tolikih cajeva! Wink
Presijeci to sa jednom sljivom! Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! 829669
Dobro jutro. Labude budi bez brige. Presijekao sam to i sa pride desetak suvih šljiva, koje sam dodao u kombinaciju. Uh kakav osvježavajući, žestoki, multivitaminkski ukus. Prava domaća ljekovita bomba u kućnoj radinosti. Garant da neću imati nikakvih briga kad dođe nova sezona gripuloznih stanja.
flower cheers flower
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 8:42

hehe, Wink
Dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 10:20

cheers Добро јутро ! Изгледа да је наш Лопарац почео са ,,зимским допингом,, !? cheers alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 12:17

eeee loparac a na drugoj strani kazes nisi prikupio nista za ovu zimu a ovamo pravi neke majevicke koktele.

more ce da bude pretres u loparama ko cetere's druge....samo da prikupim labuda i mr.majevicu Suspect
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 19:47

Dobro vece drustvo, sta se radi, o, ovdje u zadnje vrijeme postalo bas zivo i lijepo.Smile
Kakvi se to majevicki kokteli prave Shocked , kad smo kod koktela uvijek sam za. Smile
A, mene boli grlo ko ludo Crying or Very sad , sve mi je gore i gore, garant me neki virus skacio. Mad
Sad sam nasla neki caj od tamjana za disajne puteve, ali je ruzan, cudo jedno.
Pijem ga s cokoladom, kako bi mu zabasurila ukus. Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 21:06

cheers Добро вече народе ! Кувам вино с клинчићима јел' ко за ? alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 23:01

dobro vece. Veceras smo se bas lijepo okupili...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 23:10

cheers Ваљда ће нас бити ,,од сад, надаље и убудуће,, ! Laughing Шта има момци (Лабуд, Лопарац) код Вас ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyPon 13 Dec - 23:14

Dobro veče ljudstvo. Močni su klinčići, ja ih koristim za zubobolju i kad želim da pojačam antibakterijsko dejstvo nekih kombinacija. Šteta što ne rastu kod nas. Istovremeno i začin i lijek što je vrlo poželjna osobina.
Very Happy Very Happy Very Happy
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Klincici_zacin_tabfull
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyUto 14 Dec - 9:14

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyUto 14 Dec - 10:04

i ljebac ti se ogadio promasih kuvano vino sinoc piiiiiiih elephant

aj valjda ce biti repriza ovih dana.

loparac, a gdje rastu klincici ako ih nema kod nas?
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyUto 14 Dec - 13:32

dobar dan. Kod mene snijeg polako pada...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyUto 14 Dec - 16:51

snijeg se ne sali.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptyUto 14 Dec - 16:55

Dobri dan dobri ljudi.
cheers cheers cheers
Klinčići ili karanfilići rastu tamo gdje i većina začinskih biljaka (Indija, Pakistan, Šri lanka, Zanzibar, Madagaskar itd. itd. Latinski naziv Syzygium aromaticum, syn. Eugenia aromaticum ili Eugenia caryophyllata. Kod nas se može nabaviti kao začin u mnogim prodavnicama. Jedna bočica može dugo trajati pošto je kvalitetno osušen a i nekošta mnogo u prosjeku oko 2 KM po bočici. Poželjno je da ga svaka kuća ima. Pomogne kod lakše zubobolje, tako što se cvjetna glavica stavi u šupljinu zuba i bolovi uminu bar za izvjesno vrijeme. Kod zubobolje je inače primarna stvar smiriti upalu, time i zubobolja prestaje, pa je poželjno piti istovremeno i protivupalne čajeve kojih ima mali milion. A ko redovno ili bar povremeno pije razne čajeve, taj ne zna šta je zubobolja i zube ima kao bisere, čak ako je i u godinama i ako obožava slatkiše. Eh kud ih nisam na vrijeme počeo piti.
flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 15 Dec - 7:38

dobar dan ljudi kako ste

@loparac
doktore hvala na obavjestenju Very Happy

ovde pala kisa Mad
Attachments
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Attachment055.jpg
You don't have permission to download attachments.
(103 Kb) Downloaded 4 times
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 15 Dec - 9:18

dobro jutroo! Kod mene jos provejava snijeg..
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 15 Dec - 9:23

znaci nista sanke labude
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 15 Dec - 10:12

Снијег из ведра неба ! Изгледа од хладноће пада, назор ! хе хехе Ти Забрђац не можеш без ,,брадоња,, хехе
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 15 Dec - 11:57

jes brate al ovi imaju bradu na ashov i skracene pantalone do clanaka. nisu to ove nase bradonje.
jbt nikad se navic na idiote. kad ga zvekne kalas on se jos obraduje misli ode u dzenet snoozer
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! EmptySre 15 Dec - 12:39

Не дај се ! Јеси ли поњео ,,зеке,, ??? bom
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 13Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: