MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Miting "Kosovo je Srbija"

Ići dole 
+2
Mr. Majevica
lija
6 posters
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyČet 21 Feb - 20:42

Veliki narodni miting „Kosovo je Srbija", koji Vlada i parlamentarne stranke organizuju u znak protesta zbog jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova i Metohije, odrzan je danas 21.02. u 17 sati ispred Doma Narodne skupštine. Odatle su okupljeni građani krenuli u protestnu šetnju do Hrama Svetog Save, gde će je 19 sati održan moleban za spas Kosova.

Nema rijeci koliko mi je zao sto veceras nisam tamo!


Poslednji izmenio lija dana Pet 22 Feb - 9:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 9:23

Vjerujem ti Lijo, ja juche nisam trept'o ! Juche su se pokazali svi oni kojima je sttalo do Kosova, do Srbije, do Pravoslavlja prave Patriote i Rodoljubi... serbian
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 17:06

Suti pa et'. Ja sam se danas crvrnio o stida, gledajuci onaj narod kako raznosi stvari iz prodavnica.

Bruka ziva. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 17:16

I ja isto Embarassed scratch vjerovatno su bili revoltirani shto predsjednik drtzave nije bio na jednom takvom mitingu ? Embarassed

Hej, pa sad ,skontah da niko nije bio iz DS i G17 i ,,onih,, ostalih......pa dal' je to sluchajno ili namjerno ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 17:18

Ma slucajno, zar u njih sumnjas! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 17:20

..nemojte me pogreshno shvatit', al' ja mislim da su oni znali (chak i da su odobrili) osamostaljenje, nego eto, malo da se pokazu pred narodom ! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 17:25

Pa sta mislis otkud ona milijardica dolara, bespovratno?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 17:35

U pravu si Lijo, zato ,,samo smiruju situaciju,, ! Ja ,.ajd rekoh ,imaju svoje razloge, dobro je pa se situacija malo razbistrila, jasnija je mnogo, sad se zna ko je kakav....

Mishevi !



serbian
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Plex

Plex


Number of posts : 197
Peпyтaциja : 0
Registration date : 09.02.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 19:59

Hehheeheh,sta sam mogao ocekivati od mitinga nego ovakav finis ,sramotno zar ne???????????????

Mene je sinoc bilo sramota zbog onih pljacki i palezi po ulicama Bgd-a . Bez obzira na sve okolnosti trebali smo ostati gordi i ponositi ali ipak izaslo je na svetlo ono nase srpsko i jadnicko ponasanje.
Noc se zavrsila tako da umjesto da budemo ponosni na vellicanstveni skup ispakli smo jadni ,upljuvani od sopstvene pljuvacke koju smo na nacin kako samo mi znamo ispalili sebi u lice!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyPet 22 Feb - 21:13

Mr. Majevica ::


Hej, pa sad ,skontah da niko nije bio iz DS i G17 i ,,onih,, ostalih......pa dal' je to sluchajno ili namjerno ?

Znaci oni se tako bore za Kosovo?
Ja bih rekao da skupljaju poene kod zapada, namjerno.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptySub 23 Feb - 14:18

Citat :
Znaci oni se tako bore za Kosovo?
Ja bih rekao da skupljaju poene kod zapada, namjerno
.

Ovo je ista situacija kad je Mesic doshao na chelo SFRJ ,a chitavo vrijeme radio na rasturanju. Tako i ova ,,demokratska,, klika isto radi sa Srbije. Prave se da se bore pred narodom ,a prodali su Kosovo ,lichno oni. To ce uskoro izaci na vidjelo. I nadam se da ce se situacija mnogo vishe razbistriti, da ce mnogi otvoriti ochi...
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Pribojac




Number of posts : 21
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyNed 24 Feb - 14:55

Slazem se sa vama da je ono sto se desilo nakon demonstracija prava bruka. Tako je oko 1000 huligana zasjenilo cdjelo 300.000 mirnih ucesnika, ali je za sredstva informisanja glavna vijest bila huliganstvo i paljevina pa tek onda demonstracije protiv secesije. Ko zeli da vidi kako se kupe patike iz beogradskih radnji neka ukuca u You Tube (kosovo za patike).

Uzas jedan!!!

Kako onda da ocekujemo da nas neko drugi razumije i podrzava kada dozvoljavamo da sami sebi tako nesto uradimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majevica.de
Pribojac




Number of posts : 21
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyNed 24 Feb - 15:58

Strana stampa osudjuje vlasti u Srbiji zbog loseg obezbedjenja ambasada, kako kazu za ocekivati je bilo da se ovako nesto desi, da li su tako vlasti dale precutno "dozvolu" za paljevinu ili je u pitanju nesto drugo?

Ja sam svo ovo vrijeme ubjedjivao svoje radne kolege (pretezno nijemci) u ispravnost borbe srpskog naroda na ocuvanju cjelokupnosti teritorije, ali u petak sam ostao bez nekih ubjedljivih dokaz za moje prijasnje tvrdnje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majevica.de
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyNed 24 Feb - 16:52

Jedan od uhapsenih tzv huligana je turcin.
Mogu samo da kazem da je tadic lepo izrezirao u saradnji sa zapadom ovo razbijanje i paljenje,valjda hoce da rusi vladu srbije,boji se kostunice jer je popularniji od njega,naravno nikolicu nista ne moze,pa ko veli odoh ja u rumuniju,a ovi moji placenici ce da odrade ovo,a moji mediji ce onda da udare na kostunicu i nikolica kako su oni odgovorni za metez i huliganstvo,kao oni ne mogu voditi srbiju u evropu,i valjda se nada da se evropa potpuno njemu okrene i otkaci sve ostale politicare u zemlji.
Mene nije sramota mitinga,sramota me je sto mi je precednik peder(homoseksualac),sto mu je ljubavnik vuk jeremic(zasto kao klinton nije nasao zensku bar bi rekli za njega da je hebac),zato stoje strani placenik,zato sto se poklonio hrvatskim i muslimanskim zrtvama a nije srpskim,zato sto sve cini da nas zavije u crno jos vise nego ostali pre njega(tito i djindjic), sto nam je vojsku rasturio pa svaka bagra nas napada i pisa po nama, eto sta je mene sramota.
Nas nije osramotio miting,vec sitne duse i njihovi placenici koji su pravili sranja po beogradu .
Nas nije osramotio miting vec rezimske novine i televizija koji nisu nista napisali o velicanstvenom mitingu kakav jos nikqad nije odrzan,vec su pisali o tzv srpskoj sramoti,a tako me to sve podseca na sarajevsku pijacu markale samo me cudi da nije bilo vise mrtvih.
Zasto te iste novine ne pisu kako je milorad dodik,borisov brat po novcu izvizdan i ispljuvan na bini.
Zasto nepisu ko je iz ambasade upucao momka koji je ugljenisan.
Ne draga braco i sestre,to je taboo tema,bitno je pljuvati po srpskom narodu i drzavi,toliko pljuvati po svemu sto u sebi sadrzi nacionalnu svest i ponos.
Evropi netrebaju takvi srbi,vec ponizeni,upljuvani,bez ponosa i svesti,bas tako sluge i robovi.
E zato ja pljujem na tu i takvu evropu i ameriku.
Pozdrav svim ucesnicima mitinga,bilo je zaista velicanstveno i dostojanstveno,i ne obracajte paznju na ubacene elemente koji se stide sebe i onoga sto jesu,koji pljuju na svoju krstenicu,ponos i dostojanstvo.
Ne dozvolite da vas saka placenika obeshrabri za sledeci miting koji ce biti i bolji i velicanstveniji i dostojanstveniji.
Oni neka rade svoj posao a mi cemo svoj.
Samo da kazem da je kojim slucajem to radjeno u blizini ljudi koji su stvarno dosli na miting sa srcem,verujte da bi izgrednici dobili svoje,ovako oni su to odradili iza ledja da ih niko ne vidi osim rezimskih medija.

Sloboda,istina i pravda!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptyNed 24 Feb - 19:06

Pa i malo ko razmishlja vidio je da tu nisu chista posla ! I da je to sve rezirano, s ciljem da se oblate miting i govornici, a i narod, pa i sam cilj mitinga... Tako da bi se skrenula paznja s pravog problema na ulice ...
I opet ,ponavljam, neprisustvo bilo koga iz DOS opcije navodi na njihovu, veoma podlu politiku, koja se dokazuje svakog dana sve vishe. Skloni su svemu i svachemu, pa me od njih nishta ne iznenadjuje...Uprkos svemu, pa i tome.. Ovaj Miting je bio i ostace u mnogim srpskim srcima najveci i najvelichanstveniji...

Za razliku od rushilachkog i pljachakshkog pohoda 5. oktobra, neredi ovog mitinga se mogu smatrati nikakvim, izuzimajuci, zlochinachko ubistvo mladica...
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" EmptySre 2 Apr - 20:22

Jutarnji list, Zagreb, Hrvatska 31.03.2008. godine

Šutanovac: Koštunica organizirao nerede na Kosovu

Sukobi Srba s KFOR-om u Mitrovici

Koštunica je u suštini svog bića antieuropejac, čovjek koji bi bez ikakvog problema zakočio Srbiju i od nje napravio Kubu, tvrdi Šutanovac


BEOGRAD - Srbijanski ministar obrane i dužnosnik Demokratske stranke Dragan Šutanovac u intervjuu beogradskom Blicu otkrio je da nasilni prosvjedi u Beogradu i Kosovu, nakon što je Priština proglasila neovisnost, nisu bili slučajnost.

Šutanovac je objasnio da je "sve koordinirano i rukovođeno iz Beograda" i u najvećoj mjeri bez znanja vlade, a iza svega se krije dogovor ministra za Kosovo Slobodana Samardžića i tehničkog premijera Vojislava Koštunice.

"Ne vjerujem u slučajnost. Mislim da ono što se događalo u Beogradu, tako i na Kosovu, nije slučajno i da je koordinirano i rukovođeno iz Beograda. Očito Samardžić sprovodi veliki dio aktivnosti bez znanja Vlade, u koordinaciji s tehničkim premijerom. On glumi gubernatora na Kosovu u ime DSS-a", ustvrdio je Šutanovac.

Koštunici zamjera licemjeran odnos prema koalicijskom partneru koji je iskazao, kako je naveo, "u rečenici da nema poverenja u njih (DS i G17 plus) iako su do sjednice kada njegov prijedlog nije imao većinu sve odluke donosili zajedno". Šutanovac kaže da je Koštunica "u suštini svog bića antieuropejac, čovjek koji bi bez ikakvog problema zakočio Srbiju i od nje napravio Kubu".

"Rečenica u kojoj Koštunica kaže da će 'Srbija u EU doći za mnogo, mnogo godina', ukazuje na to koliko je njegova politika bizarna, koliko mu je nebitno kako građani Srbije u ovom trenutku žive i na koji način će se liječiti i školovati", izjavio je Šutanovac. (Blic, D. Arapović)

'NATO nije prijetnja Srbiji'

Odgovarajući na pitanje što znači ulazak Hrvatske, Albanije i Makedonije u NATO za sigurnost Srbije, Šutanovac je izjavio:
'Tog trenutka, više od 200.000 vojnika imat će zemlje koje okružuju Srbiju, a koje će biti u sastavu NATO-a. To je realnost. Smatram da NATO nije prijetnja, nego partner Srbiji i ne vjerujem da ćemo ikada više biti suprotstavljeni'.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miting "Kosovo je Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miting "Kosovo je Srbija"   Miting "Kosovo je Srbija" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miting "Kosovo je Srbija"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: