MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kafić "MAJEVICA"

Ići dole 
+8
mrav
Zumbul devojka
lija
Mr. Majevica
Mare
smokvica
Labud
loparac-98
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 14:39

Ја знам типове који су ,,пушили,, чај Laughing од нане.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 14:43

Hahahahahaha, legende!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 14:46

Срамота ,,траву,, боље ,,нану,, IIoII
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 14:47

Mr. Majevica ::
cheers Раздужио, па опет, неки дан задужио ! хе хе хе хе
Знаш ти да ћу ја ово заборавит' ако по'ћераш коју туру ! Заборавићу и Дрину и банану и Планку хеххехехе

Ma nisam ja uopšte zlonamjeran , evo pivo ladno , specijalno za tebe Laughing

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 419075816c8cf84f8c5

Valjda ćeš mi oprostiti na šali Rolling Eyes


Poslednji put izmenio Mare dana Pon 30 Maj - 15:01, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 14:55

:thumleft: Ко се шали ? Shocked хехеххехехеех Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 15:13

Ooo, pa druze Mare i ti si tu! Posto vec castis, evo ja se sama pozivam na jednu limunadu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 15:29

Ђе си Лијо ? Рече ми Маре да сачекаш оде да исциједи лимун ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 16:21

Kako ga to cijedi, il' je limun velik ko bundeva od 50 kg?! Laughing
Ko Mareta bude cekao, prije da ce se umoriti od cekanja, nego li nesto docekati, odoh stoga maznuti koju jagodu pa dalje u akciju! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 16:29

Можда је Лабуду родио лимун ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 16:40

Aaaaa, sad znamo kod koga cemo na limunadu! Wink
Nisam srela Labuda na forumu, ne pamtim, ali je dobro dok god nam zeli dobro jutro, znaci tu je negdje. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 19:37

evo mene lijo, tu sam ti ja redovan ovde...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 19:39

cheers Лабуд је лидер форума ! :thumleft:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 21:12

dobro Vam vece dobri ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 21:17

Vece Labude.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 23:02

lija ::
loparac-98 ::
lija ::
Dobro vece, drustvo!
E, sto Loparac zna da utjesi covjeka, kaze "bices zdrav i normalan TIH NEKOLIKO DANA!" IIoII
Pa otprilike trebalo bi jedna šolja dobrog pravog svježeg kombinovanog nervnog čaja da ga smiri 2-3 dana. Opet zavisi od osobe do osobe, nekom treba malo više, a nekom manje. Recimo ja imam potrebu jednom ili dvaput godišnje da popijem taj čaj koji otjera svaki očaj, smiri nervozu i nevoljne pokrete (naprimjer drhtanje ruku itd.), depresiju i crne misli potisne u drugi plan (podsvijest), donese redovan i miran san, poveća dozu optimizma itd.itd. Veliki je problem danas biti zdrav, a normalan mnogo teže. Hehehe. DOBRO VAM OVO UGODNO MAJSKO VEČE I ŽIVJELI SVI REDOM !!!
cheers flower cheers

Loparac, ja ovu tvoju poruku uzimam za salu, jer ne mogu da vjerujem da postoji caj koji covjeka moze da smiri na duze vrijeme, mozda eventualno koji sat nakon sto ga popije. Ako tako nesto postoji, pa ko ga ne bi nabavio i bio smiren. Smile
Taj čaj lijo zaista postoji i od svježih biljaka je najdjelotvorniji. Jednostavno te brzo vrati u normalu tj. trezvenost kad si izbačena iz takta i mirna si do eventualne neke sledeće stresne situacije. To nije čaj od kog će neki ludak postati normalan, već čaj koji će nas normalne vratiti redovnom poslu i svakodnevnim obavezama, kad nam "strune" malo popuste. Ne šalim se sa ovim stvarima, jer sam to sve na sebi davno isprobao (ispitao) i osjetio pravo opuštanje i smirenost, što bi neko rekao hladnokrvnost. Recimo podignem desnu ruku u visinu grudi i po 20 minuta je držim nepomično u jedoj tački. A nekada nisam mogao ni ribarski štap smireno da držim a da se ne trese. Sad kad sam u penziji ništa me nasikirati ne može, pa manje posežem za svojom spasonosnom, uvjek pri ruci, ljekovitom kombinacijom.
flower Very Happy flower
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 30 Maj - 23:04

Dobro vam veče radni narode !!!
Laughing cheers Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 7:24

dobro Vam jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 15:11

A, od lije, dobardancek i veliki pozdrav svima! Smile
Gdje si Labude, nisi nam sarao kafu, joj otkad, ne sjecam se, ali se sjecam da je ta sa slikama jedina koja se meni dopada. Wink

A, za Loparca: Posto bi prodao 3 vrece tog caja Smile))) posto cesto i meni treba (tj. ne treba, posto ja ne volim mir, jer se upravo iz nemira radjaju velika "djela", ali je mozda zdravije tako:))), a ostatak cu preprodavati, ima musterija ko puzeva poslije kise? Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 16:36

Pozdrav svima uuuhhhh. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 17:56

a evo i kafice...
Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Xgwg1bkleog7rhwaptcp
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 19:15

Hvala, Labude, super je slicica, odgovara majevickom ambijentu;)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 20:11

Помоз' Бог !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 23:04

lija ::
A, od lije, dobardancek i veliki pozdrav svima! Smile
Gdje si Labude, nisi nam sarao kafu, joj otkad, ne sjecam se, ali se sjecam da je ta sa slikama jedina koja se meni dopada. Wink

A, za Loparca: Posto bi prodao 3 vrece tog caja Smile))) posto cesto i meni treba (tj. ne treba, posto ja ne volim mir, jer se upravo iz nemira radjaju velika "djela", ali je mozda zdravije tako:))), a ostatak cu preprodavati, ima musterija ko puzeva poslije kise? Smile))))
To je već prodaja na veliko, a time se još ne bavim, a vjerovatno da se i neću baviti tim biznisom. Čajeve sakupljam uglavnom iz hobija i za svoju dušu tj. za potrebe svoje familije i prijatelja. A činjenica je da je kod nas velika potrošnja tih antidepresiva, naročito poslednjih godinu dana. Nikakvo čudo gdje i kako živimo i kakvoj smo vlasti prepušteni na milost i nemilost. Ono nije problem odraditi neku specijalnu narudžbu i obezbijediti količinski određene trave, ali pod uslovom da se ugovoreno ispoštuje u potpunosti. Jer je to ipak naporan i stručan posao i treba čitavu sezonu sabirati i sušiti određene dijelove biljnih vrsta.
Very Happy flower Very Happy
DOBRA VAM VEČE !!!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 23:10

Мирише ми чај ! 'Оће ли то народе ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyUto 31 Maj - 23:20

Mr. Majevica ::
Мирише ми чај ! 'Оће ли то народе ? Laughing
Kradem vrijeme od svakodnevnih obaveza, da bih skoknuo u prirodu i nabrao određene biljke koje su upravo sada u punoj snazi svoje ljekovitosti. A jako je nezgodno uskladiti slobodno vrijeme i sa varljivom vremenskom prognozom.

cheers flower cheers
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySre 1 Jun - 7:36

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySre 1 Jun - 11:55

loparac-98 ::
lija ::
A, od lije, dobardancek i veliki pozdrav svima! Smile
Gdje si Labude, nisi nam sarao kafu, joj otkad, ne sjecam se, ali se sjecam da je ta sa slikama jedina koja se meni dopada. Wink

A, za Loparca: Posto bi prodao 3 vrece tog caja Smile))) posto cesto i meni treba (tj. ne treba, posto ja ne volim mir, jer se upravo iz nemira radjaju velika "djela", ali je mozda zdravije tako:))), a ostatak cu preprodavati, ima musterija ko puzeva poslije kise? Smile))))
To je već prodaja na veliko, a time se još ne bavim, a vjerovatno da se i neću baviti tim biznisom. Čajeve sakupljam uglavnom iz hobija i za svoju dušu tj. za potrebe svoje familije i prijatelja. A činjenica je da je kod nas velika potrošnja tih antidepresiva, naročito poslednjih godinu dana. Nikakvo čudo gdje i kako živimo i kakvoj smo vlasti prepušteni na milost i nemilost. Ono nije problem odraditi neku specijalnu narudžbu i obezbijediti količinski određene trave, ali pod uslovom da se ugovoreno ispoštuje u potpunosti. Jer je to ipak naporan i stručan posao i treba čitavu sezonu sabirati i sušiti određene dijelove biljnih vrsta.
Very Happy flower Very Happy
DOBRA VAM VEČE !!!

Loparac, ja sam se malo ovdje i salila, znas moju narav, ali ima tu i istine. Metaforicno sam i ja htjela reci da je danas malo ko sasvim ravnodusan na sve sto se desava i da neki ljudi onda posegnu i za lijekovima, koji su ujedno i otrovi, jer dok jedno lijece, drugim organima nanose stetu. U prirodi sigurno ima lijeka bez hemije i daleko bi bilo bolje da takve ljudi koji ih trebaju koriste, ali je poenta u tome da malo ko poznaje dobro prirodu i njene blagodeti. Ljudi su masovno neuki u tom pogledu i nemaju pojma koja biljka je lijek za sta. Uz to malo je onih koji puno citaju. Najprije bi procitali neki kratak i jasan tekst, gdje im direktno pise to je za to, to je za to. Posto si ti strucnjak za ljekovito bilje, kad bi imao vremena i volje, super bi bilo da napises neki kratak i jasan prirucnik gdje pise npr. zova je dobra za... Mladje generacije nemaju mnogo sklonosti ni da idu u prirodu, zanimljiviji su racunari, trzni centri... Oni tek nece moci tako lako doci do ovakvih znanja i informacija kakve ti recimo imas i u buducnosti ce jos vise otrovi zvati se lijekovima.

PS. Tema je siroka i nije za kafanu, ali smo je ovdje spontano zapoceli.
Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySre 1 Jun - 20:18

Добро вече ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySre 1 Jun - 22:11

Tako je lijo. Tema je zaista preširoka, a pošto smo u kafiću ja bih sad jednu duplu votku otresao, pod uslovom da me neko posluži, pošto dolazim umoran sa terena.
I naravno DOBRA VEČE svima !!!
cheers sunny cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyČet 2 Jun - 6:07

Добро Вам јутро ! sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyČet 2 Jun - 7:35

jutrooo i od mene!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyČet 2 Jun - 22:53

Pomoz Bog dobri ljudi !!! Sve su prilike da će nam ovog ljeta Gospodnjeg 2011. g. biti medno i berićetno.
cheers flower cheers
Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Img1397a
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyČet 2 Jun - 23:38

Pošto mi je danas stigla slatka pošiljka, red je i da vas malo počastimo. Birajte i poslužite se.
cheers Very Happy cheers
Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Image001oj
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyČet 2 Jun - 23:55

dobro vece.
Dobra ti ova posiljka i hvala ti sto je dijelis sa nama...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPet 3 Jun - 7:59

dobro jutroooo!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPet 3 Jun - 10:00

Dobro jutarče radni narode !!! Uz jutarnju kaficu predlažem vam umjesto bijelog šećera ova čudesa. Poslužite se !!!
cheers Very Happy cheers
Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Img1399fe
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPet 3 Jun - 10:42

Добро јутро ! Хвала Земљак ,,прорадио ми је шећер,, због других ставри... Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySub 4 Jun - 9:18

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySub 4 Jun - 20:24

Laughing Добро вече !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptySub 4 Jun - 21:56

Dobro i ugodno veče vam želim !!!
cheers flower cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyNed 5 Jun - 8:32

Добро Вам јутро народе ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyNed 5 Jun - 8:42

dobro Vam jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyNed 5 Jun - 19:13

cheers И добар Вам дан ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyNed 5 Jun - 19:17

Dobar dan želim !!!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyNed 5 Jun - 23:29

Dobro vam veče radni narode. Neka meni, a i vama ovo ljeto Gospodnje bude u svemu MEDNO !!!
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 6 Jun - 8:27

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 6 Jun - 20:29

Veče !!!
flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 6 Jun - 20:42

cheers Добро вече !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 6 Jun - 22:37

Lijski pozdravcek svima.
Maznucu onu jednu cokoladicu iz paketica, posto te jos nisam probala, pa taman se ljutio Loparac koliko god hoce. A, prethodno sam smazala u potezu jednu nestle bijelu, nakon vise godina tu, koja mi je bila favorit u ranoj mladosti. Smile)) A, sad se ja obradujem paketicu nasih bananica vise nego i jednoj drugoj cokoladi. Cist primjer kako je covjek proklet i zeli obicno ono sto mu nije nadohvat ruke.
P.S. Loparac, da ne skupljas papire od cokolade? Ja sam nekad skupljala. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 EmptyPon 6 Jun - 22:48

cheers Мазни Лијо, док Лопарца нема хе хе ! Шта се ради, осим што ,,таманиш,, чоколадице Laughing ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafić "MAJEVICA"
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: