MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 D.O.O. kovačnica Sakramentski !!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! Empty
PočaljiNaslov: D.O.O. kovačnica Sakramentski !!!   D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! EmptyPon 20 Jun - 9:12

Prave kovane ograde, kapije, balkonske ograde... Praznik za oči. Ovaj sajt je ostavio na mene pozitivan utisak i ako ikad dođem do para zovem odmah Sakramenskog.
Very Happy cheers Very Happy

http://sakramentski.com/
Nazad na vrh Ići dole
dedal




Number of posts : 10
Age : 50
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.08.2010

D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: D.O.O. kovačnica Sakramentski !!!   D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! EmptyČet 21 Jul - 20:40

Kad smo vec kod kovacnice da li neko zna da li jos uvijek radi kovac Milivoje na Zajednicama,nekad davno mi je radio nekakav alat i do dana danasnjeg nisam nasao boljeg majstora za te poslove a rekoh da sam davno radio pa bi trebao opet da uradim pa me interesuje da li jos uvijek obavlja taj posao?
Nazad na vrh Ići dole
Pantelija

Pantelija


Number of posts : 545
Age : 46
Location : Lopare
Peпyтaциja : 0
Registration date : 18.05.2009

D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: D.O.O. kovačnica Sakramentski !!!   D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! EmptyČet 21 Jul - 21:28

Ako ne radi on radi stari kovač Rado Lazić u Mačkovcu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: D.O.O. kovačnica Sakramentski !!!   D.O.O. kovačnica Sakramentski !!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
D.O.O. kovačnica Sakramentski !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: