MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA

PrijemPrijem  PortalPortal  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Share | 

Poginuo Luis !!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
loparac-98

Number of posts : 4102
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

PočaljiNaslov: Poginuo Luis !!!   Ned 31 Jul - 11:12

molitva: molitva: molitva:
BEOGRAD 31. 07. 2011

PRESS

Poginuo Ljubiša Stojanović Luis

Popularni pevač Ljubiša Stojanović Luis poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 04,30 sati dogodila kod mesta Mali Iđoš.
Prema još uvek nezvaničnim informacijama, Stojanović je na putu Subotica-Novi Sad pokusao da pretekne jedno vozilo, zatim je upao u "makazice" i potom se direktno sudario sa automobilom koji je dolazio iz suprotnog pravca. U čeonom sudaru život je izgubio i vozač drugog automobila, dok je još šestoro osoba povređeno. Pretpostavlja se da Stojanović jutros vraćao sa nastupa.
Stojanović je rođen u Leskovcu 25. juna 1952. godine. Muzikom je počeo da se bavi početkom 70-tih godina prošlog veka. Tvorac je mnogobrojnih hitova među kojima su: Ne kuni me, ne ruži me, majko, Dunjo moja, Sve se osim tuge deli, Obrisi suze mala moja, Ciganski san, Opa opa, Slike u oku...

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/170322/Poginuo+Ljubiša+Stojanović+Luis.html
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
ZVEZDICA

Number of posts : 3385
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Poginuo Luis !!!   Sub 20 Apr - 22:20

Izazvao je udes, u kome je zivot izgubio mlad covek,otac dvoje male dece, koja su takodje,kao i majka, tesko povredjeni.Nikada nije objavljeno da li su preziveli.Zao mi je bilo te porodice... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
lija

Number of posts : 4285
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Poginuo Luis !!!   Sub 20 Apr - 22:44

Ali posto taj mladi covjek nije bio neka "faca sa TV-a", niko ga u javnosti nije ni pomenuo, skoro kao da nikad i nije postojao!ExclamationCrying or Very sad

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Poginuo Luis !!!   Danas u 1:10

Nazad na vrh Ići dole

Poginuo Luis !!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Вијести-
Skoči na: