MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li ste za ulazak u EU?

Ići dole 
+11
srbo
Saša
Slavuj
no_name
Pribojac
Jankovljev
Mr. Majevica
D4
Plex
lija
wolfenstein
15 posters
AutorPoruka
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPet 29 Feb - 12:45

Da li zelite ulazak Srbije i BiH u evropsku uniju?
Obrazlozite svoje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPet 29 Feb - 15:51

Po svaku cijenu, sigurno ne. Mislim da ce to imati, ukoliko se desi (a za Srbiju ce se sigurno desiti) kako pozitivne, tako i negativne strane, mada mislim da ce biti vise negativnih. Najpozitivnije ce biti sto necemo morati ganjati silne vize. Mozda ce se pokrenuti nesto od proizvodnje i cak ako budemo imali vise radnih mjesta, mislim da ce se raditi za male pare, a da sama drzava od toga nece imati pretjeranu korist, imace je ponajvise lopovi sa vlasti koji ce dokrajciti prodavanje preduzeca za svoj licni dzep. Ja, inace, ne volim globalizaciju i gubljenje licnog identiteta, uniformisanost i sl. jer se time gubi dusa i sustina radi nekih sablona i formi.
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptySub 1 Mar - 16:52

U pravu si Lijo!
Od EU niko nece imati koristi,a sta i da ukinu vize,gde su nam pare da putujemo i gde?
Opet ce biti lepo drzavnoj mafiji i lopovima,a sirotinja ce preci u robove.
Mislim da nista ne dobijamo ulaskom,sem duplo vecih cena i poreza,a plate kao nadnica kulacka.
Moze saradnja na obostrano zadovoljstvo,ali ulazak definitivno sam protiv.
Nazad na vrh Ići dole
Plex

Plex


Number of posts : 197
Peпyтaциja : 0
Registration date : 09.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPet 7 Mar - 19:18

Definitivno za ulazak u EU!!!
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptySub 8 Mar - 7:07

Nisam za ulazak u EU...

Na kraju ce u svakom slucaju ispasti kako oni hoce.. Mlate sa nama ko sa praznom slamom, zasto da im se dopustimo do kraja, dosta su nas unazadili i godinama nas ponizavali, a mi sad trebamo biti ludi kao i sto cemo biti, pa pristati na njihove zezalice...!
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptySub 8 Mar - 15:39

3prsta Zivele Srpske zene, one znaju najbolje sta je dobro za nas!

Sinoc sam sjeo i pogledao film boj na kosovu, toliko slicnosti sa danasnjom situacijom, samo ko pazljivo slusa tekst koji izgovaraju Lazar i Milica, te nasi silni junaci koji ostadose na Kosovu.
Samo umjesto turaka su nam sada EU i nato, ali brate koliko poturica je u Srpskom narodu danas, Boga mi vise nego onda.
Dajem podrsku radikalima u matici,jer oni jedini koracaju Lazarevim putem, i putem nasih div junaka sa Kosova. duke

Bolje casno umrijeti nego, biti rob i p...a do groba! ratnik tuca
Nazad na vrh Ići dole
Plex

Plex


Number of posts : 197
Peпyтaциja : 0
Registration date : 09.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyČet 13 Mar - 1:20

Opet cu se vratiti na ono sto sam cesto pisao po raznim forumima ,zanima me samo lokacija silnih protivnika EU , da se ne zavrsi kao sa urednik sajta srpski nacionalist koji zivi u Londonu ,ima engleski pasos koga nije bacio i naravno ne zeli da se vrati u Srbiju ali je ipak izriciti protivnik Evropskih integracija Srbije !!!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyČet 13 Mar - 6:31

Важно је ко се како осјећа, а није ваљда ко, гдје живи и ради !
Very Happy Србовање нема алтернативу ! Very Happy Што рече, слично, онај твој....
Вјероватно су многи ,на које ти ,,пуцаш,, отишли прије него што је постављено ово питање Србији, а и нама ! Каква ЕУ ,само постајеш роб њихов.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyČet 13 Mar - 9:30

Ja sam bila za ulazak u EU, ali ne i NATO, jer tesko je biti sam. Istina je da bi to imalo i dosta negativnih stvari po Srbiju, ali nesto se, svejedno, mora da trpi. Ali, posto ta ista EU radi ovako otvoreno da Srbiju unisti, oduzima joj bespravno teritorije i dijeli svojim sugavim glasovima priznavanja drugima, onda "mars u 3 pm", samo ako su ludi mogu da svog neprijatelja mole da mu robuju. Ako zele robovati, bar nek pitaju Rusiju da njima robuju, ako nista drugo pravoslavna je zemlja i u svakom slucaju jaca od EU.
Nazad na vrh Ići dole
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyČet 13 Mar - 9:55

Bravo, lijo! Zivio govornik. cheers
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyČet 13 Mar - 13:15

Norman ::
Definitivno za ulazak u EU!!!
Voljela bih da cujem tvoje razmisljanje, zasto je dobro definitivno u EU, koja ce sve to dobra Srbima donijeti i hoce li to biti samo dobra!?
Nazad na vrh Ići dole
Pribojac




Number of posts : 21
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyČet 13 Mar - 20:29

Norman ::
Opet cu se vratiti na ono sto sam cesto pisao po raznim forumima ,zanima me samo lokacija silnih protivnika EU , da se ne zavrsi kao sa urednik sajta srpski nacionalist koji zivi u Londonu ,ima engleski pasos koga nije bacio i naravno ne zeli da se vrati u Srbiju ali je ipak izriciti protivnik Evropskih integracija Srbije !!!

Mislim da je Norman u pravu kada kaze da je vrlo vazna lokacija odakle ko od nas pise svoje komentare, jer mi koji se nalazimo u EU nemamo bas mnogo prava da je kudimo ili hvalimo. Oni koje pogadja ova odluka a koji zive u Srbiji treba da sami saberu prednosti i pozitivne stvari ako pokleknu i stanu uz EU, i ako se orijentisu da se prikljuce Rusima, odnosno protiv EU i ostanu ponosni. Samo je jedno sigurno; EU nece promijeniti svoje stavove o Kosovu, a Rusi nikakada nece posebno ekonomski pomoci Srbiju, sta je onda od toga dvoga boljer ili gore?

Pokazace izbori, mada vec sam rekao steta sto su tako rano, treba o ovako vaznim odlukama odluciti "hladne glave" znaci da su izbori malo kasnije bila bi odluka realnija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majevica.de
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPet 14 Mar - 18:35

Sama moskva za 20 dana pojede godisnju proizvodnju hrane u srbiji!?
Slovenija i EU uzima sirovine dzaba i preradjene vraca nama za duple pare.
Zar nam nije bolje sa rusima nego sa evropom?
Mnogi evropljani zatvaraju firme u maticnim drzavama a otvaraju u rusiji, zar mi to nemamo pravo?

Ulaskom dobijamo samo glavobolje i duplo vece poreze na ionako malu platu.

Evropa treba da udje u veliku srbiju tu joj je spas kolo

A nista ne gubimo ulaskom u EU, sami cemo raspolagati svojim resursima a ne da ih evropski lopovi uzmu za dzaba a mi da budemo robovi.


Zivela sloboda!!! barjak
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPet 14 Mar - 18:38

Samo rusija srbiju spasava!!! 3prsta 3prsta 3prsta
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPet 14 Mar - 19:23

ja sam za ulazak u EU , da se neverne tome uvere da je i ovo nista. ama ljudi vise ne valja nigde. da nam je bog na pomoci svima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyNed 16 Mar - 22:11

wolfenstein ::
Da li zelite ulazak Srbije i BiH u evropsku uniju?
Obrazlozite svoje misljenje.

Posto zivim u inostranstvu mozda nije pametno da napisem/kazem bilo sta.

Ja sam za ulazak Srbije u EU pod odredjenim uslovima.
Uslove koje bih nabrojao bi mogli stati na 10 stranica A4 formata, a za tako nesto nemam bas toliko vremena.
Mozda bi to mogao svesti na neku jednostavnu 'formulu' kao jaka Srbija u EU, a slaba niposto.
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 17 Mar - 14:56

Sta cete kada udjete u EU?

Hocete li imati svi mogucnosti da putujete po svetu i da tamo radite?

Da li ce ovdje ljudima biti bolje?

Cisto sumnjam da ce to sve doneti prosperitet bilo kome od nas obicnih smrtnika, samo ce aktuelni strani placenici (nasi politicari) imati koristi od ulaska u EU.

Najbolja spoljna politika je ona kakvu je tito svojevremeno vodio, svi su nam prijatelji a niko nam nije prijatelj.

Nadam se da ce konacno doci do promena dolaskom radikala na vlast u srbiji.


Da je u EU tako lepo nebi nemci selili se u australiju i sad, nebi zatvarali firme u nemackoj i otvarali u rusiji,trecem svetu i sire.

Koliko se danas gradi u njemackoj i zemljama EU a koliko u rusiji, kini, indiji, iranu itd.

Pa zar mi nismo skolovani toliko da saberemo 2+2?

Izgleda da bolonjska deklaracija itekako utjece na nasu inteligenciju dok nas ima koji zelimo EU.


serbian 3prsta serbian
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 17 Mar - 15:02

Citat :
Sta cete kada udjete u EU?
Ja mislim da cemo sve morati uvoziti, da nishta necemo smjeti sami proizvoditi i prodavati ! A sami smo sebi tome krivi. Evo juche chu prichu, od jednog prijatelja, koji drzi cvjecaru, da mu je jeftinije uvesti ruze iz Holandije, sa svim dadzbinama, nego je kupiti od nekog iz R.S. ili Federacije !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 17 Mar - 21:00

Ma šta će nam EU tamo se ionako jako loše živi, plate su mizerne, ljudi sebi ne mogu od tih plata priuštiti elementarne stvari za život.jednom riječju jad i bjeda.Nama niko ne treba mi smo dovoljni sami sebi!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 17 Mar - 23:50

Ne zive u uniji svi tako lose eno u Bugarskoj i Rumuniji cvjeta ekonomija, bogate se ljudi na racun Evrope.
Nazad na vrh Ići dole
Slavuj

Slavuj


Number of posts : 123
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.03.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 18 Mar - 11:45

Prije svega mi moramo ispunit neke evropske standarde, pa tek onda biti u mogucnosti prikljucivanja. Kako se kod nas odvija situacija, tesko mozemo nesto ispunit. Kad nas prime tek tad ce poceti ozbiljne ucjene i tad smo nadrljali, ali o tom-po tom.
Jos nesto bitno: Onaj ko misli da ce stavit pasos u dzep i otici gdje hoce-taj se vara! Jos je bitnije da put u evropu sputavaju mudzahedini sa bIh drzavljanstvom!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 18 Mar - 11:53

Pa prijem u EU i nije sam po sebi svrha.Tačno je naravno da ćemo prije prijema u članstvo morati ispuniti strahovito veliki broj uslova prije svega u oblasti zakonske regulative a naravno i u sferi ekonomije.Neko je pomenuo primjere Bugarske i Rumunije želeći apostrofirati kako se prijem u EU nije baš nešto naročito odrazio na ove zemlje.Mogu se složiti donekle s tim, jer je činjenica da je prijem ovih zemalja bio klasični "politički" potez, ali s druge strane imamo recimo primjer Irske koja je doživjela nevjerovatan procvat prijemom u EU.Dakle ubjeđen sam da za BiH kao i za Srbiju jednostavno nema druge alternative osim članstva u EU bez obzira na sve opravdane kontra argumente!!!!
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 13 Maj - 13:03

Korist od ukidanja viza imace samo lopovi koji su se nakrali za vreme rata a sada su politicki i ekonomski tajkuni,oni ce ici kojekude i njihova deca a mi cemo duvati u cabar.
Nema posla tamo ko nekada,a i ono sto ima velika guzva,poljaci,bugari,rumuni itd, mislite samo cekaju kada ce srbi da dodju da im daju posao.
Njima netrebamo mi vec nasa zemlja,nase prirodno bogastvo,zato su nam kosovo uzeli.
Hocete da vam deca idu u nato u irak i avganistan,e pa to ce tesko ici,.
Osim toga ovu eu je stvorila amerika za svoje potrebe, nema tu slobodne evrope gdje amerikanac i englez kolo vode.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 13 Maj - 22:46

I ja tvrdim, ko zeli i moze da ide u Evropske zemlje ide, a tako ce biti i u buduce !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Saša




Number of posts : 232
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.05.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 13 Maj - 22:52

EU je zlo, bez kojeg se u danasnje vrjeme u Evropi ne da zivjeti.
Ironicno?
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptySre 14 Maj - 12:25

EU je sredstvo i jedini nacin da englezi i njihova kolonija amerika drze evropu pod kontrolom i koriste je za svoje potrebe.
Ali ako svako od nas ucini bar jedan korak u borbi protiv EU i njenih osnivaca, za korak smo blizi stvarnoj slobodi
Nazad na vrh Ići dole
srbo

srbo


Number of posts : 71
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 13:26

ЈА ЈЕСАМ ЗА ЕВРОПСКУ УНИЈУ, АЛ ДА СЕ У ЊОЈ СРБИЈА ПИТА И ИМА ЈАК УТИЦАЈ ,КАО ШТО САД ИМАЈУ БРИТАНИЈА,ФРАНЦУСКА И НЈЕМАЧКА!
Nazad na vrh Ići dole
đurić

đurić


Number of posts : 23
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.03.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 13:32

Definitivno za ulazak u EU, razloga za to ima mnogo. Najbolje rešenje jeste raspisati referendum pa kako narod odluči..
Nazad na vrh Ići dole
Saša




Number of posts : 232
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.05.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 13:41

srbo ::
ЈА ЈЕСАМ ЗА ЕВРОПСКУ УНИЈУ, АЛ ДА СЕ У ЊОЈ СРБИЈА ПИТА И ИМА ЈАК УТИЦАЈ ,КАО ШТО САД ИМАЈУ БРИТАНИЈА,ФРАНЦУСКА И НЈЕМАЧКА!


Jedno su zelje a drugo je realnost.
Nazad na vrh Ići dole
srbo

srbo


Number of posts : 71
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 13:41

Тако је друже Ђурићу, само ЕУ нема друге.Европске вриједности и социјалистичка интернационала.
đurić ::
Definitivno za ulazak u EU, razloga za to ima mnogo. Najbolje rešenje jeste raspisati referendum pa kako narod odluči..
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 14:00

Evo crveno zuta koalicija,ko bi to poverovao confused
Nazad na vrh Ići dole
đurić

đurić


Number of posts : 23
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.03.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 14:33

Ako bog da biće i socijalistička internacionala i evropa
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyPon 2 Jun - 15:56

wolfenstein ::
Evo crveno zuta koalicija,ko bi to poverovao confused

Gluvo bilo, pomjeri se s'mjesta. No
Nazad na vrh Ići dole
srbo

srbo


Number of posts : 71
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 3 Jun - 8:06

Свака част друже Ђурићу , добром се је надати!
đurić ::
Ako bog da biće i socijalistička internacionala i evropa
Nazad na vrh Ići dole
Prolaznik

Prolaznik


Number of posts : 281
Age : 53
Location : Koridor, malo južnije od Lončara
Peпyтaциja : 4
Registration date : 16.04.2014

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 6 Okt - 21:04

Против.
Nazad na vrh Ići dole
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptyUto 6 Okt - 23:13

Ma koja crna EU!! Dok Srbija ispuni uslove za EU nece vise biti EU!! Brzo ce se EU raspasti!! Izmisljena tvorevina da "prepadne " Rusiju!!
Nazad na vrh Ići dole
Prolaznik

Prolaznik


Number of posts : 281
Age : 53
Location : Koridor, malo južnije od Lončara
Peпyтaциja : 4
Registration date : 16.04.2014

Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? EmptySre 7 Okt - 14:16

radijator ::
Ma koja crna EU!! Dok Srbija ispuni uslove za EU nece vise biti EU!! Brzo ce se EU raspasti!! Izmisljena tvorevina da "prepadne " Rusiju!!

Управо тако !
Модерни Вавилон, мјешавина свега и свачега.
ЕУ није Европа ( осим географски) јер не баштини традиционалне Европске врједности, чак их и свјесно уништава. Права Европа је сада Русија !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste za ulazak u EU? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za ulazak u EU?   Da li ste za ulazak u EU? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste za ulazak u EU?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: