MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Komunalna inspekcija

Ići dole 
+2
wolfenstein
Mr. Majevica
6 posters
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptySre 5 Mar - 10:22

..da li shta rade ?

pogledajte ove fotke :

Komunalna inspekcija Smece1js1.th Komunalna inspekcija Smece11kt8.th Komunalna inspekcija Smece12oz1.th
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptySre 5 Mar - 14:42

Cekaj dok popiju kafu -(((

Bruka
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyČet 6 Mar - 14:26

Nemaju kad od trpanja da se posvete prirodi..


Sramota
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyČet 6 Mar - 15:45

Nije to od juce... u Loparama je tako otkad ja znam za sebe...
Ja se sjecam dok smo djeca bili, pa bi isli ispod zgrada uz rijeku da kopamo po kesama, bacenim sa prozora Very Happy
Tu se svasta moglo nac, sto bi baco gradski svijet, recimo onoga sto mi seljacka djeca nismo imali... neke cepove ili dijelove polomljenih igracki ili recimo dijelovi namjestaja... stolice polomljene...
Sve sam ja to kupio i nosio kuci i igro se s time Very Happy
Sjecam se jednom nasli neku staru motorchinu... sav bio rasformiran... to smo mi preko Gudure ocerali da nas niko ne vidi... iskilavili se dok smo ga docerali Very Happy
Al' nesmijes dovest kuci... kazace, dje si ukro Very Happy
I onda mi to ostavimo u Cetenishtu pokojnog Jove Mitrova i svaki dan smo ishli tamo da skidamo sharafe Very Happy
I onda se popnemo na taj motor, pa kobiva vozimo, brm, brmmm... jes bilo lijepo u pm. lol!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyPet 7 Mar - 9:07

Kese sa smecem se bacale ili ne daj Boze jos uvijek bacaju sa prozora!!!! confused affraid No Strasno!
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyPet 7 Mar - 10:25

lija ::
Kese sa smecem se bacale ili ne daj Boze jos uvijek bacaju sa prozora!!!! confused affraid No Strasno!

E moja lIjo , kese su letile ko leteci tanjiri, cak sam neka imala utisak da je neko takmicenje u pitanju, "bacanje smeca u dalj"... Sramota je to stvarno...
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyPet 7 Mar - 17:25

Sreca pa hitler ne pobi sve cigane, vise od pola smeca su odvezli, inace bi danas hodali po njemu.
Je li Mr. jel istina o ribama mutantima -((((
Nazad na vrh Ići dole
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyPet 7 Mar - 20:47

Ne shvatam zasto se ljudi cudite sto pojedini mutanti bacaju smece s prozora, kad su tako naucili jos prije dolaska u dodir sa nazovi-asfaltom. Sve sto je bilo suvisno, uvijek se bacalo IZA kuce. "Sta cu s ovoga?" "Baci iza kuce." "Sta cu s onoga?" "Baci iza kuce..." E, problem je kod ovih ljudi sto ne razlikuju pojam iza kuce i iza zgrade. Ono iza kuce je bilo samo njihovo, pa su mogli da rade sta hoce, a sad ne mogu da shvate da to iza zgrade nije samo njihovo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
srbo

srbo


Number of posts : 71
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija EmptyUto 3 Jun - 11:21

АЈДЕ ПУСТИТЕ МЕНЕ! ПА ЋЕТЕ ВИДЈЕТИ КАКО ЋЕ ВАМ МОЈА СЛУЖБА "ОЧИСТИТИ" НАСЕЉЕ; А ПО ПОТРЕБИ ,БОГА МИ И ШИРЕ!КАД СЕ РИЈЕШИТЕ СМЕЋА ИМА ДА БЛИСТАТЕ!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komunalna inspekcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunalna inspekcija   Komunalna inspekcija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komunalna inspekcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Пoлитичкo-eкoмcкa дeшaвaњa y нaшeм кpajy-
Skoči na: