MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kafić "MAJEVICA"

Ići dole 
+9
mrav
Mr47
lija
Dr.Majevica
lazo cb
Mare
Pantelija
ZVEZDICA
Mr. Majevica
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySub 16 Mar - 14:45

lija ::
lija ::
ZVEZDICA ::
Za Likanu i mene...

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Pomorandza_sok_djus_17910
Posto je lija smazala nesto konkretno sad je ovo prava stvar. Hvala Zvjezdice!
Posto ti volis kafu, a ja vjerovatno nisam velemajstor da je skuvam, a i vjerujem da ti je milija kad joj muska ruka ukus udesi Wink od mene onda kuglice iz moje "radionice". Very Happy Nadam se da nisu promasaj. Wink P.S. I ostali slobodno neka se pridruze! Wink




Laughing Slatko si me nasmejala.Sto te vise upoznajem,sve si mi draza. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 38391795 Ne sumnjaj u to,ja sam iskrena.Ponekad,mozda i previse,ali to sam ja...

Volim ja njegovu kafu,ali on vise ne zeli da mi je kuva.Laughing

Kuglice ne odbijam. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 44712
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySub 16 Mar - 14:53

Malo Grckih nota,da unesemo u kafanu...Grcka I love you,ziva bila. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 31978



Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySub 16 Mar - 16:35

ZVEZDICA ::
Za onog, sto se boji da mi skuva kafu... Laughing

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcR2w0dDjjvsC-qINgxtJTtG1RZP9Pbj4VA0p2TMmZdt2-uoGQvJHg


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Tn662


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Beautiful-breakfast-arrangement-27981384
Dobar dan Zvijezdice. Hvala Ti punooo na ovim raznim djakonijama i ako su jutros spremljene, evo ko da su momentalno. Takav im je ukus. Ne plasim se ja skuvati kafu, pa skuvao sam caj neki dan he he nego pokvarila mi se ringla na mobilnom, to je pravi razlog. Veeeliiikiii pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySub 16 Mar - 18:18

Mr. Majevica ::
ZVEZDICA ::
Za onog, sto se boji da mi skuva kafu... Laughing

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcR2w0dDjjvsC-qINgxtJTtG1RZP9Pbj4VA0p2TMmZdt2-uoGQvJHg


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Tn662


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Beautiful-breakfast-arrangement-27981384
Dobar dan Zvijezdice. Hvala Ti punooo na ovim raznim djakonijama i ako su jutros spremljene, evo ko da su momentalno. Takav im je ukus. Ne plasim se ja skuvati kafu, pa skuvao sam caj neki dan he he nego pokvarila mi se ringla na mobilnom, to je pravi razlog. Veeeliiikiii pozdrav.




Skuvao si caj,juce,na cirilici.Lepo,to me bas raduje. What a Face Laughing Pokvarila ti se ringla na mobilnom? Laughing Secam se ja, kada sam popravljala kadu i uporedo s tim kuckala s tobom (struja me je tresla,kao komsiju Micu elektricara,koji kad je trezan, ne zna da radi ),peglala i kuckala s tobom (zamalo stan da zapalim Laughing),slikala i kuckala s tobom,radila skice za posao i kuckala s tobom... Kafić "MAJEVICA" - Page 6 870444I ti meni skuvas caj i mislis da ce biljka da me ucutka? Dooooobro. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 4153074276



Laughing Dobro vece Majevice i Majevicani moji...Ova pesma je za sve vas,osim za Mistera.Pa neka kuva caj,jednom u 10 dana.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyNed 17 Mar - 6:39

За Like a Star @ heaven

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Espreso-kafa

Е сад, могу да пожелим сима Добро јутро народе и теби Звијездице !

Ја кад куцкам, онда куцкам. Laughing Кад не куцкам, онда стварно не могу. rtfm

Ево и кнедле, мада ми је неко загриз'о једну scratch ал' наћу га ја...

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 302223_277439865626363_688405632_n

Ето Мр. Абаџићу и ти Мр47.. за вас нема музике... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyNed 17 Mar - 8:47

Dobar dan, svete. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 3354461248


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 SES1085





Ne znam stvarno, ko bi ti odgrizao knedlu. study
Hvala za kafu.



Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTJdwX45ZMW9mUy2dqvzSNkRn4nUelxmDZ9if2uxPd5Y8ZmUXxG












Laughing


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSnYhBwLhSeY-ZJD5bNz39h-EVCv2nZvON_mssKjOFVV_mix925
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyNed 17 Mar - 13:38

Tooo, Zvjezdice, samo pesnicom od sto i vidis kako kafica smjesta stize! Laughing
Gdje to ima da pored kavaljera dama ceka na jutarnju kaficu Question Exclamation
A, mogao bi Mr. Majevica i meni da kuva kafu Smile -red bi bio-ja sam dobar clan foruma,
a ja posto ja kaficu ne pijem, poklanjam je Zvezdici, kako bi imala duplo vise vremena za kofi-cejf! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyNed 17 Mar - 16:03

lija ::
Tooo, Zvjezdice, samo pesnicom od sto i vidis kako kafica smjesta stize! Laughing
Gdje to ima da pored kavaljera dama ceka na jutarnju kaficu Question Exclamation
A, mogao bi Mr. Majevica i meni da kuva kafu Smile -red bi bio-ja sam dobar clan foruma,
a ja posto ja kaficu ne pijem, poklanjam je Zvezdici, kako bi imala duplo vise vremena za kofi-cejf! Laughing



Kafić "MAJEVICA" - Page 6 228230 Da,da...Da se Gospodin Rajkovic malo posveti, svojim vrednim clanovima foruma.
Kafu cu ti uzeti.Volim je,mnogo... drunken
Nema nam Mareta. Crying or Very sad




Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyNed 17 Mar - 21:17

Само да Вас поздравим. Чујемо се. У мају.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyNed 17 Mar - 21:24

Mr. Majevica ::
Само да Вас поздравим. Чујемо се. У мају.


Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 15:19

Mr. Majevica ::
   .  .  .
Da ti to ne provjeravaš ko će sad da počne suze da roni? :-)
Ili si na strogom postu pa se odričeš svake pa i male "budalaštinje" i virtualnih užitaka (kafe, pića...)?
Ako si se pak uplašio duplog kuvanja jutarnje kafe, ubijedi Zvijezdu da se poklomjene doze odrekne i riješen problem. Il zamoli ljubazno Mareta da ti pomogne. :-)

Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 16:01

...


Poslednji izmenio ZVEZDICA dana Pon 18 Mar - 17:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 16:17

Zvjezdice, rode, sta ti je? Shocked
Ako mi vjerujes, nista te ne razumijem, a vjerujem ni da niko drugi nece!
Bez "budalastinja" je zivot monoton. Ja budalastinjama nazivam stvari koje mozda tako drugi vide, a ja licno ih smatram za vrlo pozeljne, korisne i umne, jer su dio ideje o zivotu. "Budalastinje" boje zivot veselim bojama. Smile Male ludosti su takodje vrlo simpaticne. Smile

Nego, znam ja gdje je problem-nije niko danas kuvao kaficu, a evo podne ce. No Otkad se ja pojavih na forumu i Mare se sakrio, ni CIA ga ne moze naci! Pocecu i ja da sumnjam da tu nije nesto do mene Idea Question
Idem ja jednu da pristavim-na dugme ili mora ona sa zasipanjem-tako se na Majevici kaze ili kako negdje zovu zakuhavanjem? :-)
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 16:25

lija ::
Zvjezdice, rode, sta ti je? Shocked
Ako mi vjerujes, nista te ne razumijem, a vjerujem ni da niko drugi nece!
Bez "budalastinja" je zivot monoton. Ja budalastinjama nazivam stvari koje mozda tako drugi vide, a ja licno ih smatram za vrlo pozeljne, korisne i umne, jer su dio ideje o zivotu. "Budalastinje" boje zivot veselim bojama. Smile Male ludosti su takodje vrlo simpaticne. Smile

Nego, znam ja gdje je problem-nije niko danas kuvao kaficu, a evo podne ce. No Otkad se ja pojavih na forumu i Mare se sakrio, ni CIA ga ne moze naci! Pocecu i ja da sumnjam da tu nije nesto do mene Idea Question
Idem ja jednu da pristavim-na dugme ili mora ona sa zasipanjem-tako se na Majevici kaze ili kako negdje zovu zakuhavanjem? :-)


Nije Lijo.Ja preterujem...To razbijanje monotonije, verovatno ne prija svima.
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 16:43

Kome prija- prija, kome ne prija-nek bude on zanimljiviji ili nek te opomene ako nesto nije ok.
Forum je mjesto diskusije i razmjene misljenja koja ne moraju strogo da budu najozbiljnija. Ziv covjek treba i da se nasali i nasmije.
Ko to ne shvata, ima problem sa sobom.
Dobro, ne treba neke ozbiljne teme pretvoriti u potpuni chat, kad vec ima dovoljno ovih tema bez narocite teme tj. tema za opustanje poput ove. :-)
Ali je ok i na ozbiljne teme ako se ubaci nesto opustenije, samo ne da se tema sasvim izgubi, da se ne moze nastaviti.

Ti si Like a Star @ heaven ovdje na pravom mjestu, vjeruj mi. I vjerujem da niko i nije mislio drugacije.
pijane Zivjela i srecna mi bila!
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 17:07

Alkohol ? Laughing


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQw_LOzFJDUwmxSip-fw_zDCPvtzpU7p9OCPOqLutOyiuwFSeck
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 17:34

Hahahahahahaha, ja zaboravila da je post! Embarassed Dodajmo malo djusa, bar da ne bude ocigledno! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 18 Mar - 17:51

lija ::
Hahahahahahaha, ja zaboravila da je post! Embarassed Dodajmo malo djusa, bar da ne bude ocigledno! Laughing


Embarassed Joj.Evo djusa.


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Djjus-bez-konzervansa


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Dzus1
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySre 20 Mar - 15:21

Mr. Majevica ::
Само да Вас поздравим. Чујемо се. У мају.
Kod tebe Mr. odmor duzi nego u Titovo vrijeme! Very Happy
Eeee, lako ti je kad imas privatnu firmu, pa ne cekas hoce li se sef smilovati da odobri. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 18:01

Sta je ovo, ovdje Niko nicim ne casti????
E, pa onda cu ja. Je li neko za vocnu salatu?Smile
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 19:09

lija ::
Sta je ovo, ovdje Niko nicim ne casti????
E, pa onda cu ja. Je li neko za vocnu salatu?Smile


Laughing Pa gde ti je?



Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTn8Kaqlamtkn_gvPaoXJiia6a6n8G5UzGLlLgWZ4eNuVBkGRpd



Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSL6XsnRqeQunem7J03p_BMQ5Z_QA599uiQmBBglU2JAJyMOimx


Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 19:45

Hahahaha, ja sam ostavila vasoj masti sa zamislite onu koju biste najvise zeljeli.
Ja cu ti pokupiti ovu drugu, njam, njam:-)
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 20:03

lija ::
Hahahaha, ja sam ostavila vasoj masti sa zamislite onu koju biste najvise zeljeli.
Ja cu ti pokupiti ovu drugu, njam, njam:-)



Cekala sam 5 minuta, da se pojavi fotografija. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 20:07

Ahahahahahaha!
...Sto Desa rece: "...jer sreca je lijepa samo dok se ceka, dok od nje se samo nagovjestaj zna..."Laughing
Priznaj da je bilo zanimljivije, nego da je salata odmah pala na sto.Wink
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 20:13

Laughing Tako sam ja cekala i tvoje fotografije iz Novog Sada,pa nista...Ima li ih tamo uopste?
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 20:49

Kakve sad fotografije iz Novog Sada?
Kad sam ich i kome obecala?scratch
Izgleda ce biti: Zivot duzi--->pamet kraca Kafić "MAJEVICA" - Page 6 228230
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 21 Mar - 21:12

lija ::
Kakve sad fotografije iz Novog Sada?
Kad sam ich i kome obecala?scratch
Izgleda ce biti: Zivot duzi--->pamet kraca Kafić "MAJEVICA" - Page 6 228230



Kafić "MAJEVICA" - Page 6 228230
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySre 27 Mar - 19:11

Ja skuvala kafu cisto da zamirise onima sto je vole, a motaju se oko foruma, a "ne smiju" da udju.Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lazo cb




Number of posts : 95
Peпyтaциja : 0
Registration date : 25.07.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 29 Mar - 18:46

Dobro veče Majevico i Majevičani!
Nazad na vrh Ići dole
Mr47

Mr47


Number of posts : 97
Age : 37
Peпyтaциja : 0
Registration date : 14.02.2011

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySub 30 Mar - 5:35

https://youtu.be/2-ab5hG8Wbs
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPon 8 Apr - 19:15

Prazna kafana. Laughing Ovo je nekada bio, vrlo dobar mentalno - rehabilitacioni centar. Laughing Pozdrav od Like a Star @ heaven nakon nesto vise od dve nedelje,za sve moje Majevicane, uz pesmu... Kafić "MAJEVICA" - Page 6 279682


Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyUto 9 Apr - 8:29





Kafa za mene.Ovde samo ja i obitavam. Laughing


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSjFLdF0oo1TRsFM2Aw5B_12mgXfgrNfhynKxre0uTyuQ0Uu4rWCA





Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQ3Q-wcYO9T58C5T2Ke1Uc_DPmRgFNX40CE-EP9FKdamrVHW-6r
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 18 Apr - 23:44

Sta je ovo- utusi se solja!!!Smile Ode soljica, nece biti vise kafenisanja, znaci.
A, i mlin se u dijelove rasturio!Shocked Zalice neki zbog ovoga. Wink
Ja vas mogu samo ponuditi likerom od kafe. Al, mi mrsko da ga sad trazim, obecavam da je super.
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 0:06

lija ::
Sta je ovo- utusi se solja!!!Smile Ode soljica, nece biti vise kafenisanja, znaci.
A, i mlin se u dijelove rasturio!Shocked Zalice neki zbog ovoga. Wink
Ja vas mogu samo ponuditi likerom od kafe. Al, mi mrsko da ga sad trazim, obecavam da je super.


Imas li crno vino? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 0:17

Imam i staro je, otkad ceka da se otvori, ja ga vec odavno vise ne volim. A, nekad sam mogla litar "zbrisati". Ostarilo se, hahahaha.
E, Like a Star @ heaven, tvoje je, a svakako cu ti nazdraviti za zdravlje i lijepo ovo proljece! Zivjela ti meni!Kafić "MAJEVICA" - Page 6 909519Mrzi me sad traziti aparat i ucitavati sliku, al ovako nije pravi cejf.
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 9:13

Laughing

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 No%2Bcoffee
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 9:16

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 2009-08-17-KindsofCoffee
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 17:08

Prezivjela solja, opet se kafenise!Very Happy
E, danas sam i ja nakon 100 godina "tresnula" jednu kafu s limunom u nadi da necu morati tabletu protiv bolova glave, ali uzalud.
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 19:29

lija ::
Prezivjela solja, opet se kafenise!Very Happy
E, danas sam i ja nakon 100 godina "tresnula" jednu kafu s limunom u nadi da necu morati tabletu protiv bolova glave, ali uzalud.


Kafa? Kafić "MAJEVICA" - Page 6 44712Bez nje ne funkcionisem.Ona je moj jutarnji pokretac,energent.Rano ustajem i volim to maleno parcence dana,samo moje,kada uz toplu kafu, prikupljam psiho-fizicku snagu za radne pobede,ili poraze,kako kad. Laughing

I mene je danas bolela glava...Stari se moja Lijo. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 457361 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyPet 19 Apr - 21:46

Ih, Like a Star @ heaven, ne budi tako malodusna ka svom 17-ogodisnjem duhu! Nije zato, bona!Smile Zbog kise je i nedostatka sunca :-) -metereopate.
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptySub 20 Apr - 0:46

lija ::
Ih, Like a Star @ heaven, ne budi tako malodusna ka svom 17-ogodisnjem duhu! Nije zato, bona!Smile Zbog kise je i nedostatka sunca :-) -metereopate.



Ako ti tako kazes. Wink
Sto se duha tice,tu zaista nisam punoletna... Smile
Zvezdica Lavlje srce. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 31978 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 10:37

Pozdrav Like a Star @ heaven sta se radi? Da si mi blize, sad bih te mobilisala za sladoled ili liker. ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 11:19

brada
Šta je ovo ? Ima li igdje kako žensko čeljade da samelje kafu , i da je skuva onako ljudski domaćinski . Odmakli ste se mnogo od korijena i od Majevice , dok ovako ispijate nekakve nes i espreso kafe .

A vidim i da muška niđe na forumu nema . Ono i jes' , uvijek su žene više pričali a muškarci radili , pogotovu ovako s proljeća , muškarci zasuču rukave a žene razvežu vreću punu priče .
Lijepo je onaj rek'o "dvije žene = pijaca , tri žene=vašer .

Shvatite ovo kako gođ oćete ...

Vi , vi ! Vas dvije ! Zvezdica i Lija !!!
Ako već ćaskate na forumu svaki komentar morate da započnete sa connie , da vidim da ne besposličarite dok vaše jače polovine neđe crnče i dirinče ...
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 11:28

Dobar dan Lijo.Evo me u mom papirnom svetu.Pravim neke skice.Trazim jednu od pastelnih boja,negde mi se otkotrljala i tako...Malo spavam,umorna sam.Pijem drugu kafu od jutros (ustala sam u pet sati,a zaspala u dva Laughing).





Zamalo da zalepim Divku... Kafić "MAJEVICA" - Page 6 6689920Kad sam je vec pronasla,evo,za naseg Mistera koji nije tu...


Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Divka






[img]Kafić "MAJEVICA" - Page 6 0213coffee630x420[/img]
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 11:43

Koji liker Lijo? Od koje vocke? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 12:45

Hahahahaha, za Mistera koji nije tu, a ne za Mareta koji je tu!Laughing Da sam na Maretovom mjestu, ja bih sad Mistera za "kragnu" scepala, pa makar mi bio i najbolji prijatelj!Laughing
E, tako i treba kad nas Mare ovako "oljaga", kako napravimo pijacu, razvezemo vrecu price dok nase jace polovine crnce i dirince.LaughingLaughing
Ali, ajd da mu oprostimo, mozda je jako nervozan bez prave domacinske kafe, a niko da ovdje mlin i dzezvicu potegne na platnu. Laughing
Posto ja kaficu ne pijem, ja tu pomoci nemam, ne proglasavam se za majstora, tu samo Like a Star @ heaven moze pomoci, ali ona samo Mister, pa Mister. Ne da se covjeku smiriti od stucanja!Laughing
A, da vidite, da ja ne besposlicarim samo, nego da sam prava domacinska dusica8) bounce u prilogu stavljam Arrow papucice za moje sapice, jedna zavrsena, a druga ce biti mozda i do prekosutra. Laughing
Attachments
Kafić "MAJEVICA" - Page 6 AttachmentP1070400-1-1.jpg
gotova
You don't have permission to download attachments.
(460 Kb) Downloaded 0 times
Kafić "MAJEVICA" - Page 6 AttachmentP1070401-1-1.jpg
jos u procesu proizvodnje :-)
You don't have permission to download attachments.
(576 Kb) Downloaded 0 times
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 13:11

ZVEZDICA ::
Koji liker Lijo? Od koje vocke? Laughing
Ostao mi je domaci od sumskog voca ispod Guceva-sumskih jagoda, kupina itd. ali s rakijom- pa je vise ljut nego sladak :-( i od limete. Sve vocno ostalo sam dokrajcila! Laughing Imam jos s kafom i s votkom i bombonjerom. Moze li nesto proci? Smile
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 13:21

ZVEZDICA ::
Zamalo da zalepim Divku... Kafić "MAJEVICA" - Page 6 6689920Kad sam je vec pronasla,evo,za naseg Mistera koji nije tu...




[img]Kafić "MAJEVICA" - Page 6 0213coffee630x420[/img]

Pa tek sad vidim ovu kaficu sa posvetom Laughing-Slovo M. Sve sam vise ubijedjena da su "jake" zene veci heroji i kavaljeri od muskaraca!
E, da sam ja na Misterovom mjestu, sad bih pokidala i zatvorske lance, otkacila kuglu oko noge i razbila je ko tikvu, pa ako treba i glavom probila monitor da srknem ovu kafu!Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 14:49

lija ::
ZVEZDICA ::
Zamalo da zalepim Divku... Kafić "MAJEVICA" - Page 6 6689920Kad sam je vec pronasla,evo,za naseg Mistera koji nije tu...




[img]Kafić "MAJEVICA" - Page 6 0213coffee630x420[/img]

Pa tek sad vidim ovu kaficu sa posvetom Laughing-Slovo M. Sve sam vise ubijedjena da su "jake" zene veci heroji i kavaljeri od muskaraca!
E, da sam ja na Misterovom mjestu, sad bih pokidala i zatvorske lance, otkacila kuglu oko noge i razbila je ko tikvu, pa ako treba i glavom probila monitor da srknem ovu kafu!Laughing






Lijo,lagala bih,kada bih napisala da mi ne nedostaje...



@ Mare

A sto se tice Maretove opaske...Nikada se nikome ne pravdam,ali da napravimo izuzetak.Zvezdica je emancipovana,zaposlena zena,kojoj nije potreban muskarac,da bi je odrzao u zivotu,odnosno,davao finansijsku infuziju jednom mesecno. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 140500


Zvezdica je odvazna i neustrasiva,jaca polovina je deo nje same. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 31978Ako je zeni potreban muskarac, da bi imala hrabrosti da gazi kroz zivot,onda ga je bolje i ne ziveti... Kafić "MAJEVICA" - Page 6 457361 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 EmptyČet 25 Apr - 16:39

lija ::
Hahahahaha, za Mistera koji nije tu, a ne za Mareta koji je tu!Laughing Da sam na Maretovom mjestu, ja bih sad Mistera za "kragnu" scepala, pa makar mi bio i najbolji prijatelj!Laughing
E, tako i treba kad nas Mare ovako "oljaga", kako napravimo pijacu, razvezemo vrecu price dok nase jace polovine crnce i dirince.LaughingLaughing
Ali, ajd da mu oprostimo, mozda je jako nervozan bez prave domacinske kafe, a niko da ovdje mlin i dzezvicu potegne na platnu. Laughing
Posto ja kaficu ne pijem, ja tu pomoci nemam, ne proglasavam se za majstora, tu samo Like a Star @ heaven moze pomoci, ali ona samo Mister, pa Mister. Ne da se covjeku smiriti od stucanja!Laughing
A, da vidite, da ja ne besposlicarim samo, nego da sam prava domacinska dusica8) bounce u prilogu stavljam Arrow papucice za moje sapice, jedna zavrsena, a druga ce biti mozda i do prekosutra. Laughing


cheers Odlicne su patofne.Svaka cast Lijo,vredne ruke. Kafić "MAJEVICA" - Page 6 44712 Laughing


Jooooj,kako sam umorna...Pocecu da haluciniram. drunken

Daj liker Lijo,pa kafanu da dignem u vazduh. Laughing


Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafić "MAJEVICA"   Kafić "MAJEVICA" - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafić "MAJEVICA"
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: