MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 A sve je počelo sa Bus Plusom

Ići dole 
AutorPoruka
Mr47

Mr47


Number of posts : 97
Age : 37
Peпyтaциja : 0
Registration date : 14.02.2011

A sve je počelo sa Bus Plusom Empty
PočaljiNaslov: A sve je počelo sa Bus Plusom   A sve je počelo sa Bus Plusom EmptySub 6 Jul - 10:48

Operater:
- Pizza servis! Izvolite!
Musterija:
- Dobar dan!zelim da narucim dve pice!
Operater:
- U redu! Mogu li prvo dobiti Vas JMBG?
Mu terija:
- Moj JMBG!? Sta ce Vam to?
Operater:
- Instalirali su nam novu tehnologiju!
Mu terija:
- Pa kakve to veze ima sa picama?
Operater:
- Tako povecavamo brzinu usluge, to je u Vasem interesu! Hocete biti ljubazni da mi date Vas JMBG.
Mu terija:
- Ne razumem... cekajte da pogledam! Pisite: JMBG 2709969710345
Operater:
- Hvala Vam, gospodine Petrovicu. Samo da proverim podatke iz nase baze. Vidim da zivite u Nusiicevoj ulici i Vas kucni telefonski broj je 2601595. Vas broj na poslu je 3301-572, a Vas broj mobilnog je 065/7921-483. Vi sada zovete sa kucnog telefona.
Musterija:
- Da, kod kuce sam. A odakle Vam sve te informacije?
Operater:
- Pa umrezeni smo, gospodine.
Musterija:
- Sa kime ste umrezeni? Sa DE-BE-om ili sa mojom firmom?
Operater:
- Gospodine, budite ljubazni, recite Vasu porudzbinu!
Musterija:
- Donesite mi na kucnu adresu dve velike sumadijske pice, sa ljutom papri icom...
Operater:
- Mislim da Vam to nije dobra ideja, gospodine.
Musterija:
- Kako to mislite?
Operater:
- Gospodine, Vasi zdravstveni podaci iz elektronskog kartona govore da imate poviseni krvni pritisak i visok nivo holesterola.zao mi je, ali polisa Vaseg dopunskog zdravstvenog osiguranja ne pokriva i taj rizik...
Musterija:
- Pa ta mi onda mozete preporuciti?
Operater:
- Mogli biste naruciti na u bezmasnu soja-picu. Uveren sam da e Vam se dopasti.
Musterija:
- Za to to mislite?
Operater:
- Pa, prosle nedelje ste u knjizari kupili knjigu "Gurmanska jela od soje". Zato sam Vam to predlozio.
Musterija:
- U redu, u redu. Dajte mi onda dve velike soja-pice. Koliko Vam dugujem?
Operater:
- To bi trebalo biti taman za Vas, Vasu zenu i Vaseg sina. Sve skupa, zajedno s troskovima dostave, 2.100 dinara. Kako placate?
Mu sterija:
- Kao i uvek, kreditnom karticom.
Operater:
- Oprostite, gospodine, ali bojim se dacete morati platiti gotovinom. Prekoracili ste dozvoljeni minus na kartici.
Musterija:
- OK, skocicu do bankomata i doneti novac pre nego vas dostavljac stigne.
Operater:
- Nece ni to ici, gospodine! Imate prekoracenje i na tekucem racunu.
Musterija:
- Nema veze. Samo posaljite pice. Pripremicu novac. Koliko vam vremena treba za dostavu?
Operater:
- Malo smo zatrpani u ovom trenutku. Oko 45 minuta.
Mu terija:
- Kako bre? Najmodernija tehnologija, umrezeni ste, a treba Vam vise vremena nego pre!?
Operater:
- Gospodine, ako Vam se zuri, mozete do i do nas, ali bice Vam nezgodno voziti pice na motociklu.
Mu terija:
- Kako znate da vozim motocikl?
Operater:
- Ovde stoji da kasnite s otplatom lizinga za auto, pa Vam ga je lizing kompanija oduzela pre dva meseca. Ali, Vas skuter je u potpunosti otplacen, pa sam samo pretpostavio dacete tako doci po Vase pice.
Mu terija:
- Ne, ipak cu doci gradskim prevozom.
Operater:
- Gospodine, prema nasoj evidenciji, Vasa BUS-PLUS kartica nije dopunjena za ovaj mesec!
Mu terija:
- Ma nosite se u tri lepe....
Operater:
- Gospodine, preporucio bih Vam da pazite sto govorite! Vec imate dve prekrsajne prijave zbog remecenja javnog reda i mira 2010. i zbog vikanja na saobrac ajnog policajca 2011.
Mu terija:
- Alo, bre, pa ja sam nazvao pica servis, a ne policijsku stanicu...
Operater:
- Gospodine, znamo i za Vas pin, pod kojim pisete veoma ostre komentare na blogu B92!
Mu terija:
- Ma sta mi rece....
Opetarer:
- Da i ne spominjem sajtove koje posecujete...
Mu terija:
- Ama , hocu dve pice!!!!
Operater:
- zelite li jos nesto, gospodine?
Mu terija:
- Ne, nista vise. I nemojte zaboraviti dve Coca-Cole gratis, kako pise u Vasem oglasu!
Operater:
- Oprostite, gospodine, ali na oglas ima klauzulu da ne smemo nuditi besplatnu Coca Colu dijabeticarima!
I molim Vas da docekate naseg dostavljaca, jer se boji psa. Vi vaseg kucnog ljubimca, kako vidim, jos niste vodili kod veterinara da se vakcinise.
Nazad na vrh Ići dole
 
A sve je počelo sa Bus Plusom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: