MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Komsije o nama

Ići dole 
+4
no_name
Jankovljev
Slavuj
Mr. Majevica
8 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySre 19 Mar - 22:09

Sa HUMCI.NET

http://www.humci.net/forum/viewtopic.php?t=208&postdays=0&postorder=asc&start=60
Evo kako Sanel, admin sajta humci.net pise o Srbima i lopare.net-u

Citat :
Sanel
Paša
Paša


Član od: 05 Jun 2003
Komentari: 1764
Mjesto: Humci BiH & SLO

KomentarUpisano: Ponedeljak Dec 31, 2007 2:39 pm Naslov komentara: Citiraj ovaj komentar
Heavy (citat):
Sanele, to "spavanje" vjerovatno ti nisi zapamtio, jer si po mom misljenju mladji momak, a otprilike sva desavanja od prije ti nagadjas po ispovijesti starijih.


Nisam ja toliko mlad kao što ti misliš.
A nadam se da nećemo početi o "eksluzivi" na to ko ima pravo pričati o ovoj temi.
Heavy (citat):

Sanele, NEKADA, nekada je bio zivot, bez granica, bez ujedanja

ko danas po bilo kom osnovu.

Eto sad kad bude EU bi će ko nekad, bar sto se tiče granica.
A "ujedanja" je uvijek bilo. To "ujedanje" stručno nazivamo "specialni rat". I nikad neće prestati.

Heavy (citat):

Kazes genocid, jest bio je genocid, ali sve po nahodjenju zapada i istoka, oni su diktirali koga, gdje i koliko treba unistiti.
Mi smo bili igraci-piuni, a ONI vodje timova.

Ovako što je moguće pročitati samo na loparskoj web stranici i evo od tebe.
Naime očito samo tebi uspijeva povezati jedno silovanje naše majke i sestre i zapadnih sila koje se dogodilo u zadnjoj agresiji umjesto da kažeš da je to četničko-velikosrbska mašinerija organizirala i izvela. To što su zapadne sile reagovale kako jesu to je drugi problem.
_________________

Besplatne Humci.net NALJEPNICE
Klikni na sliku!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPet 21 Mar - 21:59

Citat :
yugi
Nivo: Moderator podforuma


Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: Palestina
Odgovori: 8217
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User icon Krst na Zlatištu

Piše: Gojko Berić
13/03/08

Krst na Zlatištu

More vjerskih simbola koji podsjećaju na protekli rat i koje po Bosni i Hercegovini susrećemo na svakom koraku uskoro će biti uvećano za još jedan krst, neobičan i po namjeni i po dimenzijama. Na monumentu visokom 26 metara i širokom 18 metara biće, kako se navodi, ispisana imena više od 5.800 poginulih, zarobljenih i nestalih civila i vojnika Republike Srpske. Krst će stajati na Zlatištu, po zlu čuvenom toponimu podno Trebevića i, kako pišu novine, "podsjećati na stradanje Srba iz Istočnog Sarajeva". Iza gradnje ovog čudovišnog simboličnog spoja rata, religije i populističkog inata stoje dvije organizacije koje okupljaju porodice poginulih i nestalih, odnosno bivše logoraše Republike Srpske.

Ovih nekoliko šturih podataka, sažetih u jednoj novinskoj vijesti, imalo je snagu detonatora, izazvavši lančanu eksploziju gnjeva u Sarajevu. Četnička provokacija, uvreda, cinizam, sramotan čin - najčešći su atributi kojima Sarajlije ispoljavaju svoj revolt prema gradnji pomenutog spomenika. Savez logoraša BiH traži od visokog predstavnika Miroslava Lajčaka da zabrani njegovu gradnju. Najprovokativnije mjesto u cijeloj toj priči je samo Zlatište. Svako ko je preživio dugu, paklenu opsadu Sarajeva zna da je sa tog mjesta svakodnevno po gradu sijana smrt. Sa Zlatišta su divljački i podmuklo ubijani ljudi, žene i djeca, bez obzira kojoj su vjeri i naciji pripadali. Krst na Zlatištu će, ponosno ističu njegovi naručioci, noću biti osvijetljen reflektorima. Oni valjda vjeruju kako će pogled preživjelih Sarajlija biti mazohistički i danonoćno uprt u to ukleto mjesto u trebevićkom krajoliku. Kao da patnja koju su ovom gradu nanijeli osvetnici s brda nije bila dovoljna.

Bilans njihovog krvavog pira nad opkoljenim gradom iznosi 11 hiljada ubijenih civila, od čega hiljadu i po djece. Njihov komandant, general Stanislav Galić osu­đen je u Hagu kao ratni zločinac na najtežu kaznu - doživotnu robiju. Nikada se neće saznati koliki je u tom četničkom knjigovodstvu smrti udio ubica sa Zlatišta, ali je sigurno da nije mali. U proteklom su ratu, po prirodi stvari, ginuli i Srbi. I oni imaju pravo na spomenike svojim poginulim ratnicima. Međutim, sp­omenik na Zlatištu nije izraz takvog pijeteta. On ni po svojoj lokaciji, ni po svojoj formi (krst) ne doprinosi istini, iščezavanju mržnje i pomirenju. Naprotiv, taj krst-spomenik vrijeđa ranjenu dušu Sarajeva, koja je i danas, dvanaest godina nakon rata, puna oštrih ožiljaka, koje ne mogu da sakriju ulične žardinijere sa cvijećem, niti stakla i beton novoizgrađenih i renoviranih zgrada.

Krst sam po sebi nikom normalnom ne bi trebalo da smeta, ali krst-spomenik ubicama građana Sarajeva iznevjerava svoju religijsku simboliku i djeluje kao crkveno pokriće za zločin. Ironičan prema "inflaciji" spomenika poginulima u ratu, predsjednik bivših logoraša RS-a Branislav Dukić primjećuje kako "samo što još na interfone po haustorima nismo počeli podizati spomenike žrtvama". Dukić potom, možda i ne htijući, otkriva o čemu je ovdje riječ: "Ni Hrvati nisu napravili križ na brdu kod Mostara zbog vjere, nego da prkose Bošnjacima s kojima su tamo ratovali." On, izgleda, smatra kako je to bio rat križa i polumjeseca sa zvijezdom?! Bilo kako bilo, sad je bar jasno na čemu smo: u temelju budućeg monumentalnog krsta na Zlatištu je prkos! Prkos prema bošnjačkom Sarajevu. Poruka krsta-spomenika dakle glasi: sa ovog mjesta smo vas ubijali.

Moglo bi se reći da sličnu poruku sadrži i ogromni betonski križ na Humu iznad Mostara, odakle je HVO granatirao sirotinjske mahale s obje strane Neretve. Ovdje dolazimo na teren postratne tranzicije Bosne i Hercegovine i uloge religije u tom paklu. Široka je to i slo­že­na tema, ali je za potrebe ove kolumne dovoljno konstatovati da vjerske institucije, bez izuzetka, ne zaslužuju pozitivnu ocjenu. Umjesto istinskog ekumenizma, na djelu je neka vrsta hladnog rata među religijama, iako to vjerski poglavari ne­će javno reći. Vjerski simboli su ušli u masovnu upotrebu i služe svemu i svačemu, a najvažniju ulogu imaju u obilježavanju teritorija, kako bi se "drugom i drugačijem" stavilo do znanja ko je tu "u svojoj vjeri, na svojoj zemlji". Mostarski biskup Ratko Perić, osvjedočeni kleronacionalista, proglasio je križ na Humu simbolom grada Mostara i predziđa katoličanstva, iako ni jedno ni drugo ne odgovara istini. Krstovi su, opet, tu da ukažu na mala i velika "predziđa" pravoslavlja.

Prije koliko pola stoljeća, i kasnije, u Bosni su nicali visoki fabrički dimnjaci, kao simboli industrijskog napretka, a danas se sve više dižu u nebo crkveni zvonici i minareti, kri­ževi i krstovi, što je postalo pitanje dominacije jedne religije nad drugom. Naručioci njihove gradnje kao da vjeruju da će tako biti bliže Bogu. Međutim, sigurno je jedino to da ćemo tako svi biti udaljeniji od mirnog i harmoničnog života na zemlji.

Komentar: Mamu im j***m četničku

Pravim mušku djecu, 50 maraka komad.Ako bude žensko onda probajte kod Bošnje.

TUZLARIJE
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPet 21 Mar - 22:01

Citat :
yugi
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: Palestina
Odgovori: 8217
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User icon Re: Krst na Zlatištu

Ono što mene najviše zabrinjava u cijeloj ovoj priči jeste to da se još niko iz zvjerinjaka nije oglasio ko bi rekao nešto protiv gradnje ovog, evidentno je provokativnog "spomenika".Pa zamislite ljudi da se na nekoj čuki iznad Tuzle odakle su četnički smradovi ubijali naše sugrađane podigne jedan takav spomenik.NIN tvoje opservacije o obilježavanju teritorije gdje niti jednim jedinim slovom nisi napravio jasnu dinstinkciju između onih koji su vršili agresiju na BiH i onih koji su je branili smatram krajnje neprimjerenim.Slobodno dakle iz tvog posta mogu izvuć paralelu da je recimo spomen obilježje braniteljima Tuzle podignuto na Brčanskoj, svojevrsno obilježavanje teritorije.Zajebi starac tu priču.Te uravnilovke smatram najobičnijim sranjem i težnjom da se i mi i četnička žgadija svrstamo u isti koš, a ja vidiš na to nikada neću pristati.

Pravim mušku djecu, 50 maraka komad.Ako bude žensko onda probajte kod Bošnje.
TUZLARIJE
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPet 21 Mar - 22:20

yugi se ne smiruje !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPet 21 Mar - 22:22

yugi je blavor samo da znate.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPet 21 Mar - 22:23

affraid ne moguce ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Slavuj

Slavuj


Number of posts : 123
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.03.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySub 22 Mar - 17:42

mrav ::
yugi je blavor samo da znate.

Jel onaj "yugi" iz kopiranih postova? Onaj sto psuje cetnicku majku i RS naziva zvjerinjakom!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:10

Da, bas taj.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:16

Ma, dajte, pa ne bi se onda druzio s nama ,,bradonjama,, brada
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:19

On je isto bradonja samo onaj sto voli mudzahedine.

P.S.
Gdje je Nermin? laie
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:25

Pa Chicha mi reche, da je ,,malo,, pretjerao, pa je mor'o da reaguje ! Ipak zna se ,,chiji,, je ovah forum ...
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:35

mrav ::
On je isto bradonja samo onaj sto voli mudzahedine.

P.S.
Gdje je Nermin? laie
Da nije u Celicu pala prva klapa snimanja Branka Kockice, pa otisao da ucestvuje. Very Happy Ta-ta-ta-tira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:47

Mozda, al' samo ako se snima ,,Bajro KHockica,, !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 15:54

Sa-ta-ta-tara (Crni Gruja)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 16:23

Very Happy ,a mozda se i preselio negdje ,imaju oni raznih stranica, chak i Brnjik, Vrazici....ko zna ....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:23

Pojedincima je taj yugi baš opsesija-Japanac mi reče jednom na Loparama da je taj yugi banovan nekoliko puta sa Lopara al da je po njegovom mišljenju on bio cool lik.
Mrave odeš lijepo na Tuzlarije registruješ se i popričaš sa yugijem-usput pitaj ga da li je on blavor IIoII
Pošto pišem i na Tuzlarijama zamolit ću yugija da se i ovdje registruje al sumnjam da će dugo opstati Very Happy
A da taj yugi nije možda ISCS Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:28

Moguce da je on i ISCS. Wink Znaci li to da si ti Sarajlija a on Tuzlak? pig
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:33

Pa ti stvarno sve znaš-otkud znaš da sam Sarajlija IIoII
A da ti nisi slučajno nick "miloca" sa Tuzlarija kolac
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:50

mravu, sta se setas seljackim forumima.nono

nepotrebno je otvarati temu o tome sta komsije misle o nama, to nam je svima vise manje poznato.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:54

Blavor ,a da tebe ne zovu ,,Muki,, ???
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:56

@Blavor
Rijetko navirim na neke od muslimanskih foruma.Udavi me miris loja. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 18:58

Mr. Majevica ::
Blavor ,a da tebe ne zovu ,,Muki,, ???
Prvi put čujem za to, jel to neki nick il nadimak iz stvarnog života Question
@no_name -ne bih baš za Tuzlarije koristio taj termin seljački jer se radi o sajtu kojeg dnevno posjećuje preko deset hiljada korisnika
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:00

mrav ::
@Blavor
Rijetko navirim na neke od muslimanskih foruma.Udavi me miris loja. Crying or Very sad
Znači ti si "miloca" IIoII IIoII
ne sikiraj se ništa, ja sam relativno dobar sa yugijem pa ću ga zamolit da te malo stavi u zaštitu na Tuzlarijama Very Happy
btw maloprije sam ga zamolio da se registruje i na ovom forumu pivo
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:01

Jooooj Blavor, gdje cesh to, da mi radish.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:03

Mr. Majevica ::
Jooooj Blavor, gdje cesh to, da mi radish.... Very Happy
Misliš to za yugijevu registraciju Question
Ma nije to loš lik, samo što se nekad malo prepusti emocijama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:04

blavor ::
mrav ::
@Blavor
Rijetko navirim na neke od muslimanskih foruma.Udavi me miris loja. Crying or Very sad
Znači ti si "miloca" IIoII IIoII
ne sikiraj se ništa, ja sam relativno dobar sa yugijem pa ću ga zamolit da te malo stavi u zaštitu na Tuzlarijama Very Happy
btw maloprije sam ga zamolio da se registruje i na ovom forumu pivo

Nema mene na gore navedenim forumima. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:05

Citat :
Misliš to za yugijevu registraciju
Ma nije to loš lik, samo što se nekad malo prepusti emocijama

Ma na njega mislim, ako baljezga, ono gore ,lichno on, onda bolje nek' ne dolazi, ja bih malo da imam mira u svojoj (nashoj) kuci ! kolac
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:06

A evo nam i Normana-on garant ne svraća na Tuzlarije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:08

Mr. Majevica ::
Citat :
Misliš to za yugijevu registraciju
Ma nije to loš lik, samo što se nekad malo prepusti emocijama

Ma na njega mislim, ako baljezga, ono gore ,lichno on, onda bolje nek' ne dolazi, ja bih malo da imam mira u svojoj (nashoj) kuci ! kolac
Pa možda ga vi ovdje uspijete i prevaspitati Very Happy
Na kraju krajeva, vidim ovaj hairlija Nermin je "bivši" kolac
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:10

Chicha mi reche da ga je ,,pustio,, u promet ! Chekamo ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:16

Mr. Majevica ::
Chicha mi reche da ga je ,,pustio,, u promet ! Chekamo ! Very Happy
Pa jest hairlija krenuo sa malo žešćom retorikom ali nisu baš ni odgovori pojedinih članova foruma na njegove postove bili diplomatski!!!!Sve je dobro dok se držimo razmjene mišljenja i dok ne pređemo u sferu ličnih uvreda!Ponovit ću po ko zna koji put-forum istomišljenika i nije forum nego "žabokrečina" Cool
Nazad na vrh Ići dole
Nermin

Nermin


Number of posts : 30
Peпyтaциja : 0
Registration date : 17.03.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:54

blavor ::
Mr. Majevica ::
Citat :
Misliš to za yugijevu registraciju
Ma nije to loš lik, samo što se nekad malo prepusti emocijama

Ma na njega mislim, ako baljezga, ono gore ,lichno on, onda bolje nek' ne dolazi, ja bih malo da imam mira u svojoj (nashoj) kuci ! kolac
Pa možda ga vi ovdje uspijete i prevaspitati Very Happy
Na kraju krajeva, vidim ovaj hairlija Nermin je "bivši" kolac

Mislio si lolol ha? Nijesam bolan!!Malo je tesko sa ljudima koji nisu iz urbanih podrucja.Bosnjaci su vazda zivjeli u gradovima i dopustali drugacija misljenja pijane
dok to ljudi sa sela teze mogu svariti.
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 19:58

Mozete li nam objasniti cilj vase posjete na ovom forumu?
... Vi gradjani..!
Nazad na vrh Ići dole
Nermin

Nermin


Number of posts : 30
Peпyтaциja : 0
Registration date : 17.03.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyNed 23 Mar - 20:20

Hocu da vama donesem malo kulture!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Slavuj

Slavuj


Number of posts : 123
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.03.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPon 24 Mar - 9:41

Zasto ste pustali ovo cudoviste nermina sa lanaca? Nemojte mi samo reci kako se otkino Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tojic

Tojic


Number of posts : 335
Peпyтaциja : 1
Registration date : 21.03.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPon 24 Mar - 10:04

Ljudi!!!
Hajde da svi zajedno probamo normalno da diskutujemo,bez uvreda sa obe strane
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPon 24 Mar - 15:00

J..ga Nermine, Chicha te pustio a ti opet po starom ! Moracesh izgleda opet pod sankcije !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySre 26 Mar - 16:22

a jel vi mislite da susjedi samo lose pisu o drugima...

cinjenica je da ima bosnjaka-hrvata-srba koji sebe ne mogu ni zamisliti u jednoumlju, ili ti jednonacionalnom-etnozatvorenom krugu.

etno nacionalizam nije bolest urbanih sredina nego uglavnom ruralnih...

znate kako kazu deca losih muzicara (ko zna - zna)

sranje nastaje kad se seljak odrekne njive

no ja cak ni to ne uzimam zdravo za gotovo jer kad bi rekli da je samo selo odgovorno za ratne gluposti onda bi to bio stereotip. ali, cinjenica je da se manje obrazovan svijet i oni koji nisu prosetali dalje od vlastite njive najlakse nafuraju na koljacke pohode...

uzivajte
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySre 26 Mar - 16:37

Urbana sredina u BiH? lolol Urbane sredine u bivsoj SFRJ si mogao preborjati na prste, mozda ne jedne ali sigurno dvije ruke/sake, prijatelju moj.
I jos nesto da ti kazem, jaro, ti bolujes od kompleksa 'urbana-ruralna-sredina' i zato non-stop to pises po forumima.
Ja postujem covjeka onoliko koliko je intelektualac ili dobro vaspitan a ne odakle je i kakva mu je boja koze, zuba itd. Wink


Poslednji izmenio mrav dana Sre 26 Mar - 16:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySre 26 Mar - 16:42

mrav ::
Urbana sredina u BiH? lolol Urbane sredine u bivsoj SFRJ si mogao preborjati na prste, mozda ne jedne ali sigurno dvije ruke/sake, prijatelju moj.
I jos nesto da ti kazem, jaro, ti boljujes od kompleksa 'urbana-ruralna-sredina' i zato non-stop to pises po forumima.
Ja postujem covjeka onoliko koliko je intelektualac ili dobro vaspitan a ne odakle je i kakva mu je boja koze, zuba itd. Wink

nisi shvatio, nego si se nasao u prici.

tvoje srednje ime mora da je stereotipna ksenofobija... hahahah
sa tobom bi ja utemeljio novi filozofski pravac u nekoj socijalnoj nauci...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySre 26 Mar - 16:53

I STA CEMO SAD ::

sa tobom bi ja utemeljio novi filozofski pravac u nekoj socijalnoj nauci...

Znaci potreban ti je i moj intelekt. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptySre 26 Mar - 17:35

[quote="I STA CEMO SAD"[/quote]

nisi shvatio, nego si se nasao u prici.

tvoje srednje ime mora da je stereotipna ksenofobija... hahahah
sa tobom bi ja utemeljio novi filozofski pravac u nekoj socijalnoj nauci...[/quote]
Baš me zanima kako bi se zvao taj novi pravac IIoII IIoII IIoII IIoII
Nazad na vrh Ići dole
đurić

đurić


Number of posts : 23
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.03.2008

Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama EmptyPet 4 Apr - 12:15

Ja sam registrovan ali ne više na TUZLARIJE pod nic. ZENGA....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komsije o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Komsije o nama   Komsije o nama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komsije o nama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: