MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Промоција књиге Ђоке Јовића !!!

Ići dole 
AutorPoruka
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Промоција књиге Ђоке Јовића !!! Empty
PočaljiNaslov: Промоција књиге Ђоке Јовића !!!   Промоција књиге Ђоке Јовића !!! EmptySre 7 Maj - 22:11

Промоција књиге Ђоке Јовића „НАРОДНО ПЈЕСНИШТВО СРБА ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ“
Лопаре, 4. мај 2014. године

У Центру за културу и информисање Лопаре уприличена је промоција књиге „НАРОДНО ПЈЕСНИШТВО СРБА ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ“, аутора професора Ђоке Јовића. Књигу су представили директор Центра за културу Мирко Стевић, у име издавача, писац Миодраг Лукић и мр Мирко Бабић, рецезенти издања и аутор Ђоко Јовић.
Ово је прво издање у коме се Центар за културу појављује као издавач, а штампање књиге је помогла Општина Лопаре.
Промоција књиге Ђоке Јовића !!! 10339591_612047858889112_6493145252586540200_n
Промоција књиге Ђоке Јовића !!! 1969382_612046655555899_5099309503715113185_n
Промоција књиге Ђоке Јовића !!! 14808_612046715555893_3251053298484495992_n
Bravo profesore !!! Čujem da je ova knjiga veoma interesantna i kvalitetna. Nadam se da ćemo je ubrzo nabaviti i bez daha pročitati. Ponosan sam što je profesor Jović bio i moj razredni starješina.
 cheers :thumleft: cheers
Nazad na vrh Ići dole
 
Промоција књиге Ђоке Јовића !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Потрага за благом Ђурађа Бранковића
» Фоча: џамија на темељима цркве
» На Царичином граду(Iustiniana Prima)откривене још 4 цркве
» Парастос борцима 2. мајевичке бригаде
» Чишћење фресака у цркви код Пећи

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Hayкa, кyлтypa, yмjeтнocт, cпopт :: Kњижeвнocт-
Skoči na: