MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vrati se Vojvodo (Seselj)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptyPet 7 Nov - 23:01

Šešelj razdužio ćeliju u Hagu
Beta | 07. 11. 2014. - 21:26h | Foto: AP | Komentara: 29

Potpredsednik Srpske radikalne stranke Zoran Krasić kazao je danas agenciji Beta, da se Vojislav Šešelj razdužio u odnosu na pritvorsku jedinicu u Međunarodnom sudu za ratne zločine u Hagu.

Krasić je kazao da se sa Šešeljem čuo oko 18.00, kada se on već razdužio i da u tom trenutku lider SRS-a nije imao informaciju kada će ga holandska policija "prebaciti" od ćelije do aerodroma.



Krasić je kazao da njima niko ne javlja kada će Šešelj doći i da "to može da bude danas, sutra ili prekosutra".

Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySub 8 Nov - 21:25

Оне које не могу осудити, немају доказа и не знају шта да раде са њима, у Хагу убијају. Није први пут !

Надам се Војводином опоравку !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 20:26

POGLEDAJTE Ekskluzivni razgovor sa Šešeljem u avionu za Beograd VIDEO

Ranko Pivljanin | 12. 11. 2014. - 18:27h | Foto: Ranko Pivljanin | Komentara: 139
Reporter "Blica" je iz Amsterdama doputovao zajedno sa Vojislavom Šešeljem koga su, mimo redovne aerodromske procedure, do ulaza u avion na pisti direktno dovezli iz pritvora u Ševeningenu.

Šešelj je u avionu dobio mesto u ekonomskoj klasi, ali pored vrata za hitnu evakuaciju, što je odmah prokomentarisao rečima: "A znam što su me ovde stavili. Ne bih li iskočio!"

Za naše novine je dao intervju koji objavljujemo u sutrašnjem štampanom izdanju "Blica".

Na ovom video snimku je deo atmosfere na letu JU 361 koji je Šešelja doveo u Srbiju, na slobodu i, kako on najavljuje, u politički život.

Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 20:27

Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 20:46

Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 20:48

https://www.youtube.com/watch?v=7WITyQvzb7Q
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 20:52

Šešelj: Rasturio sam Tribunal!
N.N. - 12.11.2014 17:22
Šešelj: Rasturio sam Tribunal!
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj, koji je pušten na privremenu slobodu iz Haškog tribunala gdje je u pritvoru proveo gotovo 12 godina, stigao je danas u Beograd. U intervjuu za Radio-televiziju Republike Srpske Šešelj je iznio svoje mišljenje o radu Haškog tribunala.
Intervju prenosimo u cijelosti i bez izmjena sa RTRS-a.
RTRS: Prošlo je više od 11 godina kada ste otišli u Haški tribunal. Da li mislite da ste pobijedili ovaj sud?
ŠEŠELJ: Mislim da sam rasturio Haški tribunal, dokazao svima na svijetu da je to nelegalni i antisrpski sud i na kraju su me evo izbacili iz zatvora. Јa niti sam tražio, niti sam neku obavezu potpisivao, ništa, samo su rekli – ideš i izbacili me.
RTRS: Da li Vam je poznato da su objektivni međunarodni pravni ekspeti bili na Vašoj strani, smatrajući da se prema Vama čini u Hagu nepravda?
ŠEŠELJ: Slali su mi moji ljudi iz stranke i iz pravnog tima fotokopije tekstova objavljenih u međunarodnim pravnim časopisima, pa sam bio u toku.
RTRS: Šta je bilo najdrastičnije za što Vas tereti Haški tribunal?
ŠEŠELJ: Udruženi zločinački poduhvat i govor mržnje . Ništa drugo ni nemaju.
RTRS: Da li ste se družili s optuženicima iz Republike Srpske?
ŠEŠELJ: Јesam, ali mi smo bili na različitim spratovima. Mladić je, kada je došao, bio sa mnom na spratu, ali im je neko iz Beograda javio da je on pod mojim uticajem, pa su ga prebacili na drugi sprat. Ono kad je počeo da pravi probleme u vezi s advokatima itd... Tako da smo se u posljednje vrijeme viđali za vrijeme posjeta i prilikom slučajnih susreta, inače za pravo druženje nismo imali mogućnosti. U ponedjeljak sam otišao da se sa svima njima pozdravim i dva sata smo razgovarali.
RTRS: Da li ste imali vremena za druženje i sa zatvorenicima iz Hrvatske, Bošnjacima?
ŠEŠELJ: Svi smo tamo bili izmiješani. Ljudi se druže po afinitetu, kakav je ko čovjek. Јa sam više volio da se družim sa ovima koji čitaju knjige, s njima je bilo interesantnije i volio sam da se družim sa onima koji su bili duhoviti i nije im teško padala robija, a ima ljudi kojima teško pada robija, teško je podnose.
RTRS: Napisali ste mnogo knjiga i sve ste ih donijeli sa sobom. Koja je njihova sudbina?
ŠEŠELJ: Objavio sam šest knjiga koje sam napisao u Haškom tribunalu. To je oko 6.000 stranica, a još toliko imam pripremljenih. Mislim da ću u narednih godinu, godinu i po dana, sve to pripremiti za štampu.
RTRS: Sada kada ste se vratiti šta ćete prvo uraditi? Da li će to biti jačanje stranke?
ŠEŠELJ: Prioritet mi je obnova Srpske radikalne stranke i uskoro ćemo opet biti pojedinačno najsnažnija politička partija u Srbiji.
RTRS: Kažete da ste se družili i sa ostalim haškim zatvorenicima iz Republike Srpske. Da li ste imali priliku da ih na neki način savjetujete?
ŠEŠELJ: Јa sam malo više čitao tu pravnu lieraturu , pa kada mi se pojavi ideja onda kažem, ali mi smo tamo uglavnom svi bili solidarni, uz mala iskakanja.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 21:32

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WuK2qIyqMpg
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 21:33

https://www.youtube.com/watch?v=22Yij2wRe_0
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 21:36

https://www.youtube.com/watch?v=byyu_b8rVIM
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 21:39

https://www.youtube.com/watch?v=rjcS16W_MuU
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySre 12 Nov - 22:13

https://www.facebook.com/svimipaiti/photos/a.238531206260170.51179.238497136263577/685940678185885/?type=1
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptyČet 13 Nov - 18:47

Вожд је рекао : Смисао Радикала је идеја Велике Србије !

А и за нас у Републици Српској би требало то да важи, и да тежимо независности, и да скинемо ову лоше скројену, тешку, подерану, капутину коју нам обукоше странци, а не да га копчамо до грла и стежемо, али колико видим опет мећемо фес на главу !

То ће нам бити мода !

Брке ћемо да сучемо, а црвен' фесић накривити па удри !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptyPet 26 Dec - 0:21

Nazad na vrh Ići dole
Prolaznik

Prolaznik


Number of posts : 281
Age : 53
Location : Koridor, malo južnije od Lončara
Peпyтaциja : 4
Registration date : 16.04.2014

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptyPet 26 Dec - 22:33

Nek' je se nama naš Vojo vratio živ i (nadam se) zdrav.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) EmptySub 16 Apr - 22:55

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrati se Vojvodo (Seselj)   Vrati se Vojvodo (Seselj) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vrati se Vojvodo (Seselj)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: