MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Empty
PočaljiNaslov: ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ   ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ EmptyPon 12 Okt - 13:44

Драги пријатељи,
срдачно вас позивам на:
ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ
У оквиру Интернационалног сајма књига у Базелу,
06.11. 2015 0д 18 часова
У ресторану

Lever du Soleil
Güterstrasse 102
4053 Basel
Karte: Gütterstrasse 102 Basel - search.ch

Citat :

Биће представљана дјела српских писаца на њемачком језику. Ауторке: Јасна Милановић, Дана Товић, Евелина Куммер и аутор Миодраг Лукић ће уз музичку пратњу, Габриеле Паликрушеве и Горана Шмитрана, говорити како о својим дјелима тако и последњим ратовима, али и данашњој ситуацији у земљама бивше Југославије.

Срдачан поздрав

Миодраг Лукић
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Empty
PočaljiNaslov: Re: ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ   ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ EmptyČet 15 Okt - 0:45

Jad i bijeda da se svaki papak nazove autorom !!! A taj Lukic moze po Sasulji prodavati marifetluke!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Empty
PočaljiNaslov: Re: ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ   ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ EmptyČet 15 Okt - 10:23

Немој тако радијатор ! Није фер да називаш некога погрдним изразима. Могао си рећи, не свиђа ми се ово или оно у његовом раду или не свиђа ми се он.

Макар је донио дашак културе и Лопарама, а и Шашуљи. Very Happy

А о томе да л' је 'ваки или 'наки, - па нисмо бабе.

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Empty
PočaljiNaslov: Re: ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ   ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ EmptyČet 15 Okt - 14:14

Neka oproste oni koji nisu moji stomisljenici,ja sam samo rekao svoje misljenje i ne ocekujem niti zahtijevam da to neko od vas potvrdi!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Empty
PočaljiNaslov: Re: ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ   ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Polecela tica - Novi ruski avion
» УКРАЈИНЦИ СТРЕЉАЛИ 286 ДЈЕВОЈАКА
» Vijesti iz Ugljevika
» Из штампе
» ЕРУПЦИЈA ВЕЗУВА 1631. ГОДИНЕ И БАЛКАНСКЕ ЗЕМЉЕ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Hayкa, кyлтypa, yмjeтнocт, cпopт :: Kњижeвнocт-
Skoči na: