MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Restoran Hlvecija

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija EmptyNed 25 Okt - 10:54

E ja sam kao i vecina nasih ljudi kad odem cetvrtkom na pijacu obavim sve sto moram pa malo i po kafanama zavirim.Neki dan otisao u restoran Helveciju i nacelnik Rado nam tamo,,,on kod Cocince i doruckuje i ruca i vecera....ali covjek nikad ne vadi novcanika ili ga Cocinca rani o svom trosku ili mu opstina placa jedenje kod Cocince! Ja mislio mogu i ja profitirati,ali bogam nista ja sam morao platiti,a nacelnik nam se rani na racun opstine!!
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija EmptyNed 25 Okt - 11:33

Nije ispravno ako je na trosak opstine.
Nazad na vrh Ići dole
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija EmptyNed 25 Okt - 13:27

I sta svasta nije ispravno,pa sva Radina familija i jarani mu peru kola na opstinski racun!!! Provjereno!!!
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija EmptyNed 25 Okt - 21:24

Sve te dokaze postaviti na forum da svako vidi i procita.
Nazad na vrh Ići dole
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija EmptyPon 26 Okt - 22:57

Ma ne treba dokaze objaviti,nego Radu na vagu i izracunati koliko je pojeo na racun opstine!!!
Nazad na vrh Ići dole
radijator




Number of posts : 132
Peпyтaциja : 1
Registration date : 02.10.2015

Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija EmptyČet 10 Dec - 9:14

Cuo sam ali nisam vjerovao dok nisam vidio!!! Nemam nista protiv restorana i Cocince,fina zena ali mi se nasi lokalni politicari gade!!!! Nacelnik i doruckuje i ruca i vecera kod Cocince a opstina placa,a NARODNI POSLANIK Zelimir i spava sa onom Sakotickom kod Cocince u hotelu i doruckuje,pa je li i to opstina placa ili su ih roditelji istjerali iz kuce? Eto za sta ide nas porez nekom za jedenje neko za spavanje i to nasi prvenci opstine,nacelnik i poslanik!!!Sramota!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Restoran Hlvecija Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoran Hlvecija   Restoran Hlvecija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Restoran Hlvecija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RESTORAN VLADE BEZ FISKALNE KASE!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Пoлитичкo-eкoмcкa дeшaвaњa y нaшeм кpajy-
Skoči na: