MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!

Ići dole 
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty
PočaljiNaslov: Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!   Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! EmptyNed 9 Sep - 20:29

Покушај изазивања инцидента у Челинцу! Неколико младих, предвођених ПДП-овим Драшком Станивуковићем, са камењем у рукама, покушало је да уђе на церемонију постављања камена темељца за нови мост у Челинцу. Реаговало је обезбјеђење. Станивуковића су удаљили, а двије особе, из његове пратње приведене су у полицијску станицу. Станивуковић тврди да је нападнут. Демантују га снимак догађаја и очевици.

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126255

Предсједник Милорад Додик истиче да су Станивуковићеве тврдње да га је ударио спекулације и да је цијели инцидент добро режиран. Наводи да је скуп покушало да прекине неколико особа које су носиле камење у торбама.

"Неки су сада у полицији јер су имали камење. И сам Станивуковић је имао камен у руци, пришли су штићеним особома. Никога нисам ударио, хиљаде грађана који су били могу да потврде", рекао је Додик.

И премијерка Жељка Цвијановић сматра да је све раније изрежирано и да је ријеч о невјероватном сценарију.

"Мислим да је то безобразлук, па чак и храброст, да дођете са каменицама на нечији скуп, гдје су и штићене особе, покушавате да га прекинете, цијепате кошуље људима који су око вас и сличне ствари", истиче премијерка Цвијановић.

У прилог томе, кажу, можда иде и чињеница да је само неколико минута након тог догађаја у Челинцу, у Бањалуци већ био организован прес ПДП-а. Станивуковић тврди да није намјеравао да нападне било кога, да је на церемонију отварања новог моста дошао да изведе још један од својих политичких перформанса, те да је он нападнут.

"Дјевојка од 18, момак од 19 година и ја, ми смо баш јаки да рушимо обезбјеђење. Мене је, кунем вам се животом, ударио директно предсједник Републике Српске, ударио ме у руку, у раме, а његов шеф обезбјеђења ми је сломио телефон јер су жељели да уклоне снимке", наводи Станивуковић.

И поред снимка камера, који га демантују, Станивуковић наставља своју причу. Међутим, демантују га очевици догађаја.

"Било је ту неколико лица, мислим да је онај Станивуковић, који је иза мојих леђа узимао камење. Занимљиво, било је и неколико дјевојака, које су у руксацима такође носиле камење", прича очевидац Горан Бибић.

И док Младен Иванић позива Милорада Додика да се извини Станивуковићу, предсједник Српске је убијеђен да је све раније смишљено.

Експерт за борбу против тероризма, Џевад Галијашевић тврди да је све раније припремљено, како каже, у истој кухињи паравојне структуре АИД-а, који управља операцијама ОБЕ, уз неодвојиве улоге Младена Иванића, Драгана Мектића и Трифка Бухе, Мехмеда Османагића, Бакира Изетбеговића и Шефика Џаферовића.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty
PočaljiNaslov: Re: Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!   Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! EmptyNed 9 Sep - 20:32

Ево како је Драшко Станивуковић отишао из Челинца

Драшка Станивуковића су чекали Игор Црнадак, министар иностраних послова БиХ и његов возач, који су га одвезли након провокације у Челинцу.

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126260

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty
PočaljiNaslov: Re: Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!   Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! EmptyNed 9 Sep - 20:32

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty
PočaljiNaslov: Re: Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!   Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! EmptyNed 9 Sep - 22:22

Пропао покушај провокације Покрета за побједу

Да због сигурног пораза на предстојећим изборима у БиХ опозиција у Републици Српској, оличена у лидерима Младену Иванићу И Вукоти Говедарици иде на очајничке потезе, видјело се данас у Челинцу", пише портал Инфопсрпска

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126262

Предсједник Додик и премијерка Цвијановић постављали су камен темељац за нови мост на ријеци Врбањи, када је неколико одборника Иванићевог ПДП-а предвођених младим милионером Драшком Станвуковићем званим Бајазит, кренуло према њима са камењем у руци, након чега је реаговало обезбједјење и спријечило их да камење баце на Додика и Цвијановићеву. Станивуковић је потом, пред хиљаду очевидаца узрујано слагао да га је Додик лично физички напао, а у истом моменту припремљени лидери Покрета за побједу знајући за ову провокацију осудили су напад Додика на њиховог јуношу иако се на снимцима види да Станивуковић звани Бајазит није имао никаквог контакта са предсједником Додиком.

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126268

Иначе, Драшко Станивуковић је син бањалучког милионера који је огроман новац згрће у сарадњи са М-телом, те је тако омогућио свом сину да живи на виској нози, обилазећи дестинације широм свијета и дичећи се да је Гога Секулић, фолк старлета и пјевачица, снимала спот у његовој милионски вриједној кући.

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126267

Након не тако давне обуке коју је имао са групом Нијемаца која помаже ПДП-у, млади Бајазит се одлучио за већ виђене провокативне сценарије у покушају да се допадне и наметне јавности као борац за бољи живот грађана. Поруке утјехе грађанима, а и критике против актуелне власти углавном шаље из скупоцјених аутомобила и свјетских дестинација, као што слике говоре.

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126266

Но то није крај. Несташни Драшко звани Бајазит припрема нове несташлуке које је учио од Нијемаца, како би избламирао власт. А што се и не би забављао кад му је живот на високој нози обезбијеђен. Послије стреса у Челинцу вјероватно ће се опорављати у Дубаиу, Лос Анђелесу или ко зна гдје", пише Инфосрпска.

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! 126269

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=309736
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty
PočaljiNaslov: Re: Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!   Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! EmptyPon 10 Sep - 6:19

Пропао покушај изазивања инцидента у Челинцу!

Покушај изазивања инцидента у Челинцу! Неколико младих, предвођених ПДП-овим Драшком Станивуковићем, са камењем у рукама, покушало је да уђе на церемонију постављања камена темељца за нови мост у Челинцу. Реаговало је обезбјеђење. Станивуковића су удаљили, а двије особе, из његове пратње приведене су у полицијску станицу. Станивуковић тврди да је нападнут. Демантују га снимак догађаја и очевици.



Предсједник Милорад Додик истиче да су Станивуковићеве тврдње да га је ударио спекулације и да је цијели инцидент добро режиран. Наводи да је скуп покушало да прекине неколико особа које су носиле камење у торбама.

"Неки су сада у полицији јер су имали камење. И сам Станивуковић је имао камен у руци, пришли су штићеним особома. Никога нисам ударио, хиљаде грађана који су били могу да потврде", рекао је Додик.

И премијерка Жељка Цвијановић сматра да је све раније изрежирано и да је ријеч о невјероватном сценарију.

"Мислим да је то безобразлук, па чак и храброст, да дођете са каменицама на нечији скуп, гдје су и штићене особе, покушавате да га прекинете, цијепате кошуље људима који су око вас и сличне ствари", истиче премијерка Цвијановић.

У прилог томе, кажу, можда иде и чињеница да је само неколико минута након тог догађаја у Челинцу, у Бањалуци већ био организован прес ПДП-а. Станивуковић тврди да није намјеравао да нападне било кога, да је на церемонију отварања новог моста дошао да изведе још један од својих политичких перформанса, те да је он нападнут.

"Дјевојка од 18, момак од 19 година и ја, ми смо баш јаки да рушимо обезбјеђење. Мене је, кунем вам се животом, ударио директно предсједник Републике Српске, ударио ме у руку, у раме, а његов шеф обезбјеђења ми је сломио телефон јер су жељели да уклоне снимке", наводи Станивуковић.



И поред снимка камера, који га демантују, Станивуковић наставља своју причу. Међутим, демантују га очевици догађаја.

"Било је ту неколико лица, мислим да је онај Станивуковић, који је иза мојих леђа узимао камење. Занимљиво, било је и неколико дјевојака, које су у руксацима такође носиле камење", прича очевидац Горан Бибић.

И док Младен Иванић позива Милорада Додика да се извини Станивуковићу, предсједник Српске је убијеђен да је све раније смишљено.

Експерт за борбу против тероризма, Џевад Галијашевић тврди да је све раније припремљено, како каже, у истој кухињи паравојне структуре АИД-а, који управља операцијама ОБЕ, уз неодвојиве улоге Младена Иванића, Драгана Мектића и Трифка Бухе, Мехмеда Османагића, Бакира Изетбеговића и Шефика Џаферовића.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty
PočaljiNaslov: Re: Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!   Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Пpoпao пoкушaj изaзивaњa инцидeнтa y Чeлинцy!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko кopисти,, Пpaвду зa Дaвидa,, зa дecтaбилизациjy PC
» Пpeдcтaвљeнa пocтaвкa ,,Плeмeнитo,, y Myзejy Peпyбликe Cpпcкe
» Кустурица - Ha Бaлкaнy yз Myнa, пoштeни coмo Tpишић и Bacкe
» Бoжићнa пocлaницa - Bлaдикa звopничкo тyзлaнcки Xpизocтoм
» Oпoзициja cпpeмилa плaн дa пoништи избope y Бaњaлyци

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Вијести-
Skoči na: