MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ko odlucuje o sudbini Srbije ???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? Empty
PočaljiNaslov: Ko odlucuje o sudbini Srbije ???   Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? EmptyPet 11 Apr - 18:12

Evo jednog citata, sa jednog muslimanskog foruma...

XXXXXX
Hronicar foruma

Clan od: Apr 08, 2007
Komentari: 930
Mjesto: Yugoslavia
Naslov komentara:

--------------------------------------------------------------------------------

ja sam glasao zaTadića naravno ali ne zato što baš u potpunosti podržavam njegovvu politiku u srbiji već zato što je moj lider Nenad Čanak i ako je on u uz njega glasaću za njega ali ako se naš precednik čanak odvoji od njega ja više ne glasam ni za njega jer pored toga što sam Musliman slavenko-ilirskog porekla ja sam Vojvođanin i moj je cilj nezavisnost. jer sa srbijom i njenom politikom mi svi vojvođani (osim srba) moraćemo tražiti nezavisnost. A boris Tadić je dobijo izbore baš zahvaljujući sandžaku i vojvodini i njenim manjinama, zato neka sada pazi šta radi a ne sve vojvođanske pare da odvlači kosovskim srbima. ja nisam nacijonalista i želim svima da pomognem ali nemogu ja ostati gladan za rad pomoći nekome ko nevoli moju ljepotu moj manjinski i iskonski narod moju Vojvodinu.
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko odlucuje o sudbini Srbije ???   Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? EmptyPet 11 Apr - 18:24

Citat :
A boris Tadić je dobijo izbore baš zahvaljujući sandžaku i vojvodini i njenim manjinama,

Eto, a ja bio ubijedjen da su ga Srbi izabrali.
Nazad na vrh Ići dole
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko odlucuje o sudbini Srbije ???   Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? EmptySub 12 Apr - 9:39

Kako li zna da ima ilirske krvi? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko odlucuje o sudbini Srbije ???   Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? EmptySub 12 Apr - 9:42

Citat :
Kako li zna da ima ilirske krvi?

Sve su bili, samo kolac nikad IIoII
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko odlucuje o sudbini Srbije ???   Ko odlucuje o sudbini Srbije ??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko odlucuje o sudbini Srbije ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: