MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA

PrijemPrijem  PortalPortal  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Share | 

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
D4

Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Čet 28 Feb - 17:41

Ajd`onda da mi podijelimo ono sto je ostalo..! Very Happy

Lijo daj te ostatke za Mr i mene..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Mr. Majevica

Number of posts : 14305
Peпyтaциja : 19
Registration date : 28.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Čet 28 Feb - 17:49

...Ih moja D4 nema nishta od toga, njih dvoje kad zasjednu, nishta ne ostaje... Valja nama ,kuvat kafu....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://majevica.forumakers.com
lija

Number of posts : 4285
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Čet 28 Feb - 18:28

E, da vidimo sta ostane poslije vaseg kafenisanja! Hm, nista! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Čet 28 Feb - 18:32

Kako nema pa evo ,,Lindje,, keksa ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Čet 28 Feb - 18:42

Joooj, Mr.Majevica, gdje ga nadje, nije mi bilo nikad mrzeg keksa, kad sam bila dijete i trazim od babe keks, a ona mi iznese lindju, pa bude mi ko da me je kamenom gadjala- iznijela keks, a ne mogu ga ni okusiti. Taj bas, bas ne volim. Ali, hvala ti na casti!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Čet 28 Feb - 18:49

Bbbbbb bbb bbbbbbb !b bbbbbbb ..... samo da ga progutam....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 7:10

Evo i ja da malo poranim i preduhitrim ostale...Dobro Vam jutro ! sunny
'Ocu l' pristavljat' il' da idemo nedje na kafu ?
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 8:58

DD... Ajde Mr provrela...! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:00

Opaa ,evo me ! Supaj D4 ,i ala miri....Minas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:13

Naravno Minas.. Auu kako se razmirisala... ! Very Happy

Sta novo? Ajd slazemo koju! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Number of posts : 2822
Registration date : 29.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:15

Sipaj i za mene kafu , nismo se sjekirama sjekli .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:18

D4, ako ti drhte ruke ja cu mu sunut' ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:21

Moze Mare naravno... Nismo se sjekli niti cemo se sijeci nadam se... Very Happy

Ne drhte mi jos ruke Mr.. Sta ti pada na pamet..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:25

Otkud znam ? Very Happy Sve zavisi kakav je provod bio sinoc ? cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mare

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:28

A mozda si na dijeti , ili nisi doruckovala , a mozda se plasis mene Very Happy , ja sam inace vrlo, vrlo opasan. pirat .
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:35

Sinoc sam bila mirna, kuci uz pivo.. Very Happy A i ruke vise ne drhte.. Klin -klinom vec ranom zorom..Very Happy

Doruckovala sam jednu casicu ljute, Very Happy Na dijeti nisam, a nisam ni doruckovala,niti se plasim tebe Mare..! Very Happy Imam crni pojas drugi dan..Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:42

Znachi ,ipak si morala infuziju Very Happy he he jel' to ona: ,,Crni pojas, treci dan, nishta nisam jeo ,, ? IIoII
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:48

Jutrence i od mene! Uh, jeste se razrakijali od zore, ko da ste Majevicani! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:51

sunny Jutro Lijo...jooj da vidish mene ja ,,umeljo,, ovaj mish ,jedem suvo meso a mish se umastio ,odo ga obrisat' sad cu ja.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:52

Dje si Lijo grome..? Sad se budis..? E, kakva si ti domacica..! Very Happy:D:D

OLI kavu..?
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 9:54

Mr. Majevica ::
Znachi ,ipak si morala infuziju Very Happy he he jel' to ona: ,,Crni pojas, treci dan, nishta nisam jeo ,, ? IIoII

Morala jasta, kako bi drugacije nasula kafu..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 10:04

D4 ::
Dje si Lijo grome..? Sad se budis..? E, kakva si ti domacica..! Very Happy:D:D

OLI kavu..?
Hahahhahaha, dje me nadje, ja i domacica, to ti je kao nebo i zemlja, s tim sto ja hocu da budem nebo. Laughing Kaficu, vjerovali ili ne, vec sam popila da jednom slatkisu pravim drustvo. Wink Ali popicu i sa vama drugu, pa ne sklopila oka nocas nikako (ko zna zasto je to dobro). Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 10:10

Very Happy Znachi danas je krenuo dan....ajd, D4 sunder ti nama josh koju, da se od kafe (bijele) ne spava ne bi lijego u 21.oo cheers
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 10:34

Ajd evo jos po jedan fildzan...! Very Happy

Sa jednim slatkisem..? Very Happy Hocu i ja to! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 10:49

Laughing Laughing Pa kako da to rijesimo D4?
Ja ti mogu pokloniti neku cokoladicu ili sta slicno sto se moze i postom poslati, ali slatkis koji hoda, to vec tesko, tacnije nikako, mada nisam skrta. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 11:12

Samo ti njega uputi prema meni, sacekat cu ga negdje u grmu..! Very Happy:D:D

Moze cokoladica Zagi!? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pet 29 Feb - 11:33

lolol E bas si blesava! OK. Dogovoreno, onda cu hodajucem slatkisu na celo ili prsa zalijepiti naljepnicu na kojoj pise Zagi! A ti izgleda mislis da je u pitanju lijac, posto ga cekas u grmu! IIoII

P.S. Huh, sad moram da nadjem nekog ko ce umjesto mog slatkisa odigrati tu (ne)zgodnu ulogu.
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Sub 1 Mar - 13:35

Ne plasi se Lijo, okupiracu se ja oko njega kako treba, i vracam ga sa tom istom naljepnicom, potpunog novog..! Very Happy:D:D

Samo cu Zagija zadrzati..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Sub 1 Mar - 17:46

Ma danas sam takve nesebicne volje da mi mozes poslati samo Zagija, a ne moras ni njega, potpuno bi mi svejedno bilo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Sub 1 Mar - 19:35

Salji... Ali bez Zagija:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 11:15

Spakovano, poslano i to s masnicom! Very Happy Zauzvrat, ako imas viska kakvog predivnog fazana, siljni mi ga. Wink
'Ajmo sad da nazdravimo, bar sa sokom, ako ne likerom! Nedjelja, nigdje zive duse.
Nazad na vrh Ići dole
pero maletic

Number of posts : 3
Registration date : 26.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 11:33

Pozdrav svim od mene serbian lijep dan vam zelim
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 13:28

sunny Dobar dan drushtvo, evo polako navirujemo na forum, jes' da je nedelja ,al' nemam mira da ne provirim ,,vodeka,, ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 19:39

Dobro vece...,

Hvala Lijo... A za uzvrat ces dobiti dva fazana..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 19:43

IIoII jooj, al' se chastite fazanima ko da ne znaju da lete......
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 19:48

Ovi Lijini fazani su specijalni... Very Happy

Imal`pive Mr?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 19:55

IIoII Ne znam shta ce Lija rec', al' mislim da ne voli ,,operutane,, fazane , josh ako su proshli kroz tvoje shake....? ohmy

D4, 'osh, ,,jelenka,, il' neko strano ? pijane Aj' zivjeli !
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Ned 2 Mar - 19:58

Mr. Majevica ::
IIoII Ne znam shta ce Lija rec', al' mislim da ne voli ,,operutane,, fazane , josh ako su proshli kroz tvoje shake....? ohmy

Ko prica o operutanim fazanima..? Prava i citava dva fazana saljem Liji..! Very Happy
D4, 'osh, ,,jelenka,, il' neko strano ? pijane Aj' zivjeli !

Koje je hladnije! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pon 3 Mar - 7:34

...eto D4 dok ja dodjoh pivo se i zagrijalo, mlako....nego :

sunny Dobro jutro sestre i braco gdje god da ste ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pon 3 Mar - 9:55

Djutro...
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pon 3 Mar - 10:39

Dobar jutric! Al' se pusi ona kafa, neko skuvao pa nekud otisao, da sam ljubitelj kafe, sad bi bez nje ostao.

Oooooo, a D4 salje dva fazana Wink Sta cu Boze s dva, dok jednog smazem drugi ce mi pobjeci, pa cu se jos "jesti" mozda mi je bolji pobjegao?! Tacno je da ne volim operutane fazane, posto ih perje prilicno cini divnim, ali ponekad sam strasno lijena, pa ce mozda operutani biti i bolji, a posebno ako su kod D4 prosli dresuru Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pon 3 Mar - 10:58

Dajte vise sa tom kafom , neka je jednom zenska ruka pripremi , ne mogu ja stalno !
Nazad na vrh Ići dole
D4

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pon 3 Mar - 11:11

Lijo, Lijo... Reko ja da cu ti dva nova, i prava poslati, ne slusaj sta Mr prica..Very Happy:D:D

A sto se tice tog drugog, ma daj mu Zagi dok ne operutas prvog.. Very Happy Cekace on nista ne brini..Very Happy:D:D

Stize kafa Mare..! Zenska ruka skuvala..Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Pon 3 Mar - 13:06

Stize i druga kafica, zenskom rukom skuvana, po onom tvom (istina nepotpunom) receptu. Wink
A ja sam se upravo okomila na 200g cokoladnih bombonica Celebrations. Ako sta ostane bice i za vas, bar po jedna;)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Uto 4 Mar - 8:45

Jutro , Lijo ukuvajder jednu, 'ljeb ati, pa kakva bila ,samo da Mare ne ronda ! Very Happy

Poslednji izmenio Mr. Majevica dana Uto 4 Mar - 8:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lija

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Uto 4 Mar - 8:51

Dobro jutro, kafica je gotova, cuj kako mirise! A, mogli bi malo i da nazdravimo i Baja je tu, to nije mali razlog;)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Uto 4 Mar - 8:52

Nego shta, josh vidish da je brzo dosh'o na ,,mutoru,, Very Happy Ajd za zretnog nam dolaska Baje ! Zivjeli ! i srrrrrkkkkk ! uffff... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Number of posts : 289
Registration date : 03.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Uto 4 Mar - 10:46

Ohoh, pa to nema ni u dinastiji ovakav docek Very Happy
Ajd da popijemo koju, nego jel imate konobara? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Uto 4 Mar - 11:06

Ma kakva dinastija, kakvi Karingtoni i Stiven Very Happy shtash popit, pa cemo poslije o poslu, nek si ti nama navrn'o... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mare

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Uto 4 Mar - 11:13

Kako da ne rondam kad opet pijete kafu bez mene Smile .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Danas u 7:02

Nazad na vrh Ići dole

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Ulje za motor bele boje!!!
» Ulja
» Duško Radović
» Brisaci
» Grejanje u kolima - problem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Cвaштapa :: Пoздpaви, чecтиткe, yпoзнaвaњe-
Skoči na: