MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+13
Jankovljev
Djeneral
Slavuj
no_name
wolfenstein
Baja
pero maletic
Kym
gagana
D4
Mare
Mr. Majevica
lija
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPon 9 Jun - 8:47

Jutrooo..Hajde ustajanje, danas je radni dan nije vikend..
Hajde da se sta radi snoozer
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPon 9 Jun - 18:44

Kazu da je rad napravio covjeka a nerad gospodina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPon 9 Jun - 19:10

Evo nas izlazimo shirom svijeta cheers

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Sampd0e231b08cc16e31qa2
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPon 9 Jun - 22:34

Ej Baraba, ne bi bilo loshe da nam sachuvash ovj primjerak novina ? Laughing Pa valjda znaju o chemu ce pisati ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPon 9 Jun - 22:42

Mislim da ovo treba da se zalije... alkos
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPon 9 Jun - 23:10

alkos lol! Obavezno ! Eto i shtampamo se ! cheers Aj zivjeli ! alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 7:48

Dobro jutroooo..
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 8:59

sunny Jutro Komshija ! cheers Drljno bih jednu, na uranku, al' pretjer'o sam ovijeh dana ! Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 10:29

pa onda moras da se popravis, drmni ti jos jednu bez brige... Wink
pijane
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 10:59

Pozdrav, sta se radi? Ima li ko dobrih jagoda da mu pomognemo obrati? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 11:43

evo imam ja...
Znaci mogu racunati na tebe Wink

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Voce_jagode
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 11:59

Ovdje se nema sta ni okopati, akamoli obrati, nigdje jagode, ti si to izgleda sam potamanio. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 13:06

ma tek je u fazi cvjetanja, a bice jagoda bez brige... Smile
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 15:02

Pa necemo valjda brati jagodov cvijet confused
Da ga ne kanis izvoziti negdje daleko pa mislis da ce u putu od cvijeta i jagode da sazre? IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyUto 10 Jun - 16:20

Ne ne.. Nisi me razumjela...Posto si rekla ne vidis jagode...
Pa sam ja zato rekao da su u fazi cvjetanja a bice jagoda uskoro, posle ovog cvjetanja idu jagode i bice branja... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptySre 11 Jun - 6:26

Jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptySre 11 Jun - 10:10

sunny Dobar dan ! Opaa bice i jagoda, j..ga kod mene jagode vec proshle, kakva je ovo sorta ,,zimljache,, Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptySre 11 Jun - 10:50

Dobro jutro, pardon, dan!
Je li ko za jagode, kod mene su upravo u "najzescoj formi", samo sto nisu moje Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptySre 11 Jun - 10:53

Moze Lijo, kad chastish, uvjek sam za jagode ! cheers Nego ,jesi l' ti to bila u nechijoj njivi kradom ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptySre 11 Jun - 11:46

Nisam kradom, ne bih da sa policijom imam posla, mada kad se sjetim onih djecjih dozivljaja iz kradje tresanja i jagoda, skoro da bih zaboravila na moguce posljedice. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptySre 11 Jun - 17:14

Very Happy Znachi Lijo nisu ,,ispod tezge,, ? E onda se moraju ,,umakati,, u shecer, jer su sladje one iz tudje njive.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 9:05

Dobro jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 15:02

Dobar dan, gdje su jagode? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 17:41

evo jagoda, upravo ubrane:

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Jagode2
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 19:55

cheers To majstore, k'o nacrtane ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:05

samo se Vi posluzite, nabracu ja jos ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:34

Svaka cast za jagode, mada sam se maloprije najela slicnih po koje sam isla u jedno selo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:35

cheers Znachi Lijo, ova korpica je za mene poshto si se ti vec najela jagoda ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:43

Slobodno i ako ti ne bude dosta, imam i ja jos dvije po 500g da dopunis dozu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:47

Very Happy Blagodarim Lijo, al' da znash da mogu da jedem sve dok ima ! Granica nemam Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:49

Zar ti meni jednom davno ne rece da u svemu pa i sali treba imati granice, akamoli u jelu, pa to je i Bog davno rekao/zapovidio. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 21:54

Embarassed Pardon ,ne napisah jagode, na njih sam mislio, a i ko bi 'vakim mog'o da odoli ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:00

hehehehe, ni ova ti ispravka ne pomaze, jer opet ima nesto u cemu ne znas za granice Laughing Exclamation Wink
uhvacen si u lazi ili tacnije kako gazis sopstvene rijeci i principe Exclamation Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:04

Embarassed osjecam se k'o svjedok tuzilashtva pred Vojom 3prsta
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:06

lolol za ovaj komentar bi ti bilo sve zaboravljeno i da nije sala!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:09

Shocked Znachi, poslije ovoga, kao da se nishta nije desilo ? Laughing
Nego Lijo da te pitam, za jagode jesu l' s nasheg kraja ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:12

Nisu, ne sjecam se skoro kad sam jela majevicke.
Jela sam zapravo prije par godina one sumske na vrh brda ispod tresnje i na rubu sume kod Todica, kud si mozda 90.-tih prolazio.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:15

Laughing Jashta sam, neg prolazio ,,u zijan,, Laughing eto a ja ove godine divlje i ne proba pale sad mi krivo, navalio na ove ,,kupovne,, Laughing k'o mutav ....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:18

Ne postoji ljepsi miris od mirisa sumskih jagoda i bagrema! Bar ne za moj ukus!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:23

Stvarno kad divlje jagode zamirishu, milina. Eto proshle godine kad sam se ver'o po Medjedniku, nema gdje ih nije bilo ,po putu se crvene, a shuma mirishe na njih...ihhhh... evo sad i lipa ubi ! sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:25

Auuu, Idea lipu sam zaboravila, ne bih je nista odvojila od bagrema.
Inace, ljepsi mi je dozivljaj brati voce nego ga jesti.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:28

shto bi rekli : sam' nek' se ,,krtozi,, IIoII
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:44

Mr. Majevica, hvataj se metle, gle ala si zakrtozio Very Happy slasticarnu ovim zelenim (cim Boze, kako se to zove? scratch ) "peteljkama" od jagoda. Da si barem napravio milk seik za svo drustvo, nego sve jagode potamanio sam. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:51

Nishta se ne sekiraj, sad cu ja to usisivachom Laughing Vidi stvarno ove peteljke iste ko zapca Kermita kragna ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 22:55

Jaooo, IIoII kakvo mocno poredjenje, svaka ti cast!
Sad si mi dao ideju za kakav blesav stih, odoh na spavanje pa cu ga sklepati u mislima dok ne zaspim, valjda ga necu po obicaju do jutra zaboraviti.
Laku vam noc zelim! Ko ujutru otvori slasticarnu red bi bio i da spremi kakvo fino iznenadjenje za ostale. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 23:01

Laughing Moze Lijo, a jel' to ,,iznenadjenje,, pucash na ,,milk sheik,, sa jagodama ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 23:04

Meni bi to bilo prijatno iznenadjenje, ali bi recimo Maretu i D4 mozda prije kafa, tebi Lindjo (e vidjeh ga neki dan i ovdje u jednoj prodavnici, pa sam se bas smijala, trgovkinja se pitala sto li) pa necu biti sebicna, neka bude po volji ranoranioca.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyČet 12 Jun - 23:07

IIoII Lindjo ,znachi imate ga ? Laughing

S obzirom da je sutra PETAK 13 vjerovatno ce biti iznenadjenja cyclops
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPet 13 Jun - 7:20

jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 EmptyPet 13 Jun - 7:26

Jutro cheers 'Ocemo l' ? alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 17 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: