MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!

Ići dole 
+4
D4
Prvi
Mr. Majevica
lija
8 posters

Kako se najcesce zaljubljujete?
Na prvi pogled i utisak
Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_lcap54%Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_rcap
 54% [ 7 ]
Na "drugi" pogled
Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_lcap8%Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Na ko zna koji pogled
Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_lcap8%Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Uopste ne na pogled :)
Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_lcap23%Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Sta je to?
Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_lcap7%Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyPon 4 Feb - 12:55

Kako se najcesce zaljubljujete?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyPon 4 Feb - 19:56

Embarassed Ja glas'o na ,,Uopste ne na pogled,, ..
Milsim da se na prvi pogled mozesh smo za..bat ? affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 5 Feb - 14:12

Ljubav na prvi pogled jezelja za seksom
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 5 Feb - 14:45

Da, ali samo ponekad, inace tvrdim da nije.
To je zapravo nepromisljena ljubav, koja ne mora da ima veze sa fizickim izgledom, nego sa prvim dozivljajem nekog kao bica, koji ne mora da bude vezan za seksualnu privlacnost. Pa obicno se djeca zaljubljuju na prvi pogled.
Moja opcija je na prvi pogled, s tim sto je moj prvi pogled obicno isti kao i ko zna koji, jer obicno odmah osjetim da li je neko moj tip ili ne (ne mislim samo fizicki nego prvenstveno duhovno).
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 5 Feb - 14:52

prvi pgoled je prvi pogled, vidimo ne osjetimo nista
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 5 Feb - 15:04

Nije tacno. Cim nekog vidim odmah osjetim bar predznak naelektrisanja- u prevodu da li se radi o osobi s pozitivnom ili negativnom energijom u odnosu na mene.
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 5 Feb - 15:11

De bona lijo ne zezaj
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 5 Feb - 15:15

Kad sam ja zezala???
Ozbiljnijeg bica na ovoj planeti nema, ni s mikroskopom da ga trazis Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptySre 6 Feb - 7:44

Citat :
Cim nekog vidim odmah osjetim bar predznak naelektrisanja- u prevodu da li se radi o osobi s pozitivnom ili negativnom energijom u odnosu na mene.

Ne vezano za ljubavne jade, ovo je ziva istina ,postoje ljudi (bar i u mom sluchaju) kod kojih ,,isijava,, raspolozenje i normalno da utiche na mene, a valjda i na ostale...Ta osoba se moze i prema tebi super ponashat, al' dzabe kad je sve, neshto, vec samom pojavom te osobe ,,dovedeno,, do usijanja ....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyPon 11 Feb - 19:53

Uopste ne na pogled-zaokruzi!

Kod mene je na dodir.. Laughing

Ne znace ti pogledi mnogo toga, mozda samo u slucaju uticaja osobe na nas.
Pozitivno ili negativno!
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 12 Feb - 0:50

lija ::
Cim nekog vidim odmah osjetim bar predznak naelektrisanja- u prevodu da li se radi o osobi s pozitivnom ili negativnom energijom u odnosu na mene.

Takav sam ti i sam. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 24 Feb - 17:17

Pozitivno ili negativno naelektrisanje?!

Jel se ovde radi o zaljubljivanu ili sam na casu fizike kod trivune?

Meni licno se desilo da se na prvi pogled zaljubim i ozenim,pre toga a ni posle nisam imao problem sa tim pogledima.
Mogu vam reci iz svog iskustva da je takvo zaljubljivanje strasno i da ostavlja teske posledice po srce i nervni system,hocu reci da su te i takve ljubavi najlepse ukoliko traju ali i najlepse kao memoari i uspomene ali mnogo bolujes od toga.

Inace svaka ljubav je lepa,zato vodimo ljubav a ne rat!!!
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyUto 2 Sep - 21:26

wolfenstein ::
Pozitivno ili negativno naelektrisanje?!

Jel se ovde radi o zaljubljivanu ili sam na casu fizike kod trivune?

Meni licno se desilo da se na prvi pogled zaljubim i ozenim,pre toga a ni posle nisam imao problem sa tim pogledima.
Mogu vam reci iz svog iskustva da je takvo zaljubljivanje strasno i da ostavlja teske posledice po srce i nervni system,hocu reci da su te i takve ljubavi najlepse ukoliko traju ali i najlepse kao memoari i uspomene ali mnogo bolujes od toga.

Inace svaka ljubav je lepa,zato vodimo ljubav a ne rat!!!

Vjerovatno je to zaljubljivanje i pocelo posle Trivune i casova fizike..Ajd ga znaj..!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptySre 3 Sep - 21:52

Nekad se i drug i drugarica ili ,,stari,, znanci zaljube jedno u drugo ili samo jedno u ovo drugo . Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyČet 4 Sep - 13:44

To s prijateljima je slucaj "na ko zna koji pogled" pod uslovom da prijateljstvo nije bilo samo staza ka skrivenoj namjeri. Bila mi je i ostace totalna misterija, kako se iskreno prijateljstvo pretvori u zaljubljenost i ljubav te vrste. Da li je morala bar jedna osoba od pocetka da zeli nesto drugo?
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyPet 27 Mar - 14:18

na prvi pogled,definitivno.
kakav mi utisak ostavi osoba na prvi pogled,tako mi ostaje do kraja,ma kakva ona bila posle,za mene je taj prvi susret i prvi pogled najbitniji i najuticajniji.
mada,svog muza sam upoznala sasvim slucajno preko tel.mnogo cesto smo imali kontakt preko tel.(svaki dan) nekad i vise puta na dan i ja sam se zaljubila u osobu kojoj samo znam boju glasa i neki dio njegovih osobina odnosno duse,
nakon nekoliko mjeseci smo se upoznali i nisam pogrijesila uopste,bio je covjek mojih snova.
tu ipak nije procijenio prvi pogled,al sam ipak imala srecu da ima i dusu i normalan izgled (mislim da nije velika razlika u godinama i da nije druge vjere,jedino mi je to bitno)
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 29 Mar - 20:22

Nek' ti je sa srecom Smokvice ! Dobro doshla u ,,klub,, Zena & Muz Laughing :thumleft:
Znachi i glas je imao uticaj ? Ko bi to rek'o ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 29 Mar - 20:35

eto vidis,ni ja nisam vjerovala da se neko moze zaljubiti u boju glasa,al se meni to desilo.
nikad se ne zna...
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 31 Maj - 11:25

heheh Smokvice, i mi zene se u svasta zatreskamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 10 Mar - 14:37

Zvezdica se zaljubljivala u IQ.Intelektualno isprazni i bez
talenta da me nasmeju,nisu bas bili pozeljni u mom prisustvu.Fizicki izgled
nije bio zanemaren,ali nikako i presudan,nikako.To znaci,da se Zvezdica zaljubljivala na prvu rec.Da. Laughing
Najtuznije je, kada pored osobe sa kojom ste,vodite unutrasnji monolog.Usamljeni...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 10 Mar - 16:13

Hehe, mislim Zvjezdice da si malo pomijesala pojmove. Nije to IQ na sto mislis, nego mastovit duh, a visok IQ ne znaci obavezno i to! ;-) Ili grijesim?
Nema nista od visokog IQ, ako nije samo dodatak na mastovit, dobrocudan duh, sto bi se mnoglo nazvati i pozitivnom energijom kojom covjek zraci. ;-)
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 10 Mar - 18:06

lija ::
Hehe, mislim Zvjezdice da si malo pomijesala pojmove. Nije to IQ na sto mislis, nego mastovit duh, a visok IQ ne znaci obavezno i to! ;-) Ili grijesim?
Nema nista od visokog IQ, ako nije samo dodatak na mastovit, dobrocudan duh, sto bi se mnoglo nazvati i pozitivnom energijom kojom covjek zraci. ;-)



Bas na to sam mislila.Ne privlace me osobe ciji je IQ siromasan,skroman.Da uprostim,glupe osobe.
Evo,da citiram samu sebe-Zvezdica se zaljubljivala u IQ.Intelektualno isprazni i bez
talenta da me nasmeju,nisu bas bili pozeljni u mom prisustvu.

A talenat da me nasmeju,se podrazumeva.Znaci,pametni i sa temperamentom kao sto je moj,da mogu da me prate.Jer ja i kad tonem,to cinim sa osmehom.


Znaci Like a Star @ heaven+ study Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! 24444 = Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! 242580
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 10 Mar - 21:55

Laughing Laughing znači, što bi na Majevici rekli, preduslov je da je "načitan". :-) Da li ubacišmo tu riječ u majevički riječnik?
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 10 Mar - 21:58

Da. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! EmptyNed 10 Mar - 22:03

lija ::
Laughing Laughing znači, što bi na Majevici rekli, preduslov je da je "načitan". :-) Da li ubacišmo tu riječ u majevički riječnik?

study Прелистао ријечник. Нема ријеч ,,начитан,,. Тоо Лијо :thumleft:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty
PočaljiNaslov: Re: Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!   Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Na prvi, drugi ili ko zna koji pogled!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: