MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Evrovizija 2008. u Beogradu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Evrovizija 2008. u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Evrovizija 2008. u Beogradu   Evrovizija 2008. u Beogradu EmptyNed 25 Maj - 2:28

Na Evroviziji u BG je pobijedio Rus, Dima Bilan Wink ali mi je bio jos bolji kad je prvi put nastupao na Evroviziji s pjesmom Never Let You Go i bio cini mi se 2.
Srbija bila 6. pale
Jest da ovo takmicenje ne drzim za kvalitetno, jer se jos davno pokazalo da politika tu igra ulogu, ali ipak ga pratim, pa da vas pitam ko su vam bili favoriti?
Meni se dopadalo vise pjesama (Srbija, Izrael, Svedska, Island, Rusija, Ukrajina, Rumunija) i ne znam tacno koja najvise, ali mi je drago sto je pobijedila Rusija (mada im zamjeram zbog engleskog). Prethodnih godina mi se nije nikad dopalo vise od 2 pjesme, a ovaj put je bilo zanimljivih (prema mom ukusu) razlicitih stilova.

A custe li Slovenaca: "Braco Srbi" confused
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Evrovizija 2008. u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrovizija 2008. u Beogradu   Evrovizija 2008. u Beogradu EmptyNed 25 Maj - 20:04

Politika se odavno uvukla i u Evroviziju Mad Svako ima debeo razlog zashto i kome daje koliko poena...
A eto meni se svidja pjesma onih finski ,,kosijaneri,, Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Evrovizija 2008. u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrovizija 2008. u Beogradu   Evrovizija 2008. u Beogradu EmptyNed 25 Maj - 20:08

Moji favoriti su bili Svedska, Rusija i Srbija.
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Evrovizija 2008. u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrovizija 2008. u Beogradu   Evrovizija 2008. u Beogradu EmptyPon 26 Maj - 0:58

Meni je najbolji bio LaHko. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Evrovizija 2008. u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrovizija 2008. u Beogradu   Evrovizija 2008. u Beogradu EmptyUto 27 Maj - 21:11

Ocigledno samo jedan veliki posao, od umetnosti i muzike ni traga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evrovizija 2008. u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Evrovizija 2008. u Beogradu   Evrovizija 2008. u Beogradu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evrovizija 2008. u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Hayкa, кyлтypa, yмjeтнocт, cпopт-
Skoči na: