MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA

PrijemPrijem  PortalPortal  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Share | 

Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Mr. Majevica

Number of posts : 14305
Peпyтaциja : 19
Registration date : 28.01.2008

PočaljiNaslov: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Sre 11 Jun - 14:43

.... или нова љубав СДС-а

Данас на састанку С.О. Лопаре смијењен предсједник С.О. Лопаре г-дин Јовица Јокић !

Како се прича по Лопарама разлог је тај што његови коалициони партнери нису могли више да толеришу његове нереалне ѕахтјеве и мегаломанске уцјене ! На његово мјесто, на приједлог клуба посланика СДС, по хитном поступку, а мимо статута С.О. изабран је нови љубимац владајуће клике М. Ристић иначе одборник ПДП-а. Тиме је створена нова скупштинска већина СДС-ПДП и самостални одборник, нама добро познат по узимању мита тзв. ГЕЛА...

Најзанимљивије је то што су се у коалицији са СДС-ом изредале готово све странке на функцији предсједника С.О. Лопаре, осим одборника из СНСД и СРС др Војислав Шешељ. Одборници из реда ових странака су демонстративно напустили засједање због, по ко зна, који пут, КРШЕЊА пословника од сттране СДС-а..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://majevica.forumakers.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Sre 11 Jun - 21:53

Doci ce i SNSD i SRS dr Vojislav Seselj na red.
Nazad na vrh Ići dole
srbo

Number of posts : 71
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Čet 12 Jun - 8:03

Па за СНСД не знам,дал смију од М.Додика! Али шешељеви радикали сумњам да ће бити икад у коалицији са СДС. Познајем лично председника ОО шешељеве СРС у Лопарама и упознат сам каквим је све искушењима био изложен, приликом недавних,политичких превирања у општини Лопаре ,од стране СДС па је одолио, а знам да му је нуђена и прилична сума новца и привилегија а кад то није успјело,покушавали су и прљавим методама. А није ми јасно ни што је ПДП направио ову комбинацију,4 мјесеца пред изборе! Кад је лакше у изборној кампањи нападати и критиковати ове на власти ,него бранити и оправдавати њихове неразумне поступке! Правој и конструктивној опозицији није циљ бити по сваку цијену на власт!Можда су добили такве инструкције од централе, пошто је М.Иванић загужво са М.Додиком.
mrav ::
Doci ce i SNSD i SRS dr Vojislav Seselj na red.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Danas u 8:42

Nazad na vrh Ići dole

Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Пoлитичкo-eкoмcкa дeшaвaњa y нaшeм кpajy-
Skoči na: