MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare Empty
PočaljiNaslov: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare EmptySre 11 Jun - 14:43

.... или нова љубав СДС-а

Данас на састанку С.О. Лопаре смијењен предсједник С.О. Лопаре г-дин Јовица Јокић !

Како се прича по Лопарама разлог је тај што његови коалициони партнери нису могли више да толеришу његове нереалне ѕахтјеве и мегаломанске уцјене ! На његово мјесто, на приједлог клуба посланика СДС, по хитном поступку, а мимо статута С.О. изабран је нови љубимац владајуће клике М. Ристић иначе одборник ПДП-а. Тиме је створена нова скупштинска већина СДС-ПДП и самостални одборник, нама добро познат по узимању мита тзв. ГЕЛА...

Најзанимљивије је то што су се у коалицији са СДС-ом изредале готово све странке на функцији предсједника С.О. Лопаре, осим одборника из СНСД и СРС др Војислав Шешељ. Одборници из реда ових странака су демонстративно напустили засједање због, по ко зна, који пут, КРШЕЊА пословника од сттране СДС-а..
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare Empty
PočaljiNaslov: Re: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare EmptySre 11 Jun - 21:53

Doci ce i SNSD i SRS dr Vojislav Seselj na red.
Nazad na vrh Ići dole
srbo

srbo


Number of posts : 71
Peпyтaциja : 0
Registration date : 06.02.2008

Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare Empty
PočaljiNaslov: Re: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare EmptyČet 12 Jun - 8:03

Па за СНСД не знам,дал смију од М.Додика! Али шешељеви радикали сумњам да ће бити икад у коалицији са СДС. Познајем лично председника ОО шешељеве СРС у Лопарама и упознат сам каквим је све искушењима био изложен, приликом недавних,политичких превирања у општини Лопаре ,од стране СДС па је одолио, а знам да му је нуђена и прилична сума новца и привилегија а кад то није успјело,покушавали су и прљавим методама. А није ми јасно ни што је ПДП направио ову комбинацију,4 мјесеца пред изборе! Кад је лакше у изборној кампањи нападати и критиковати ове на власти ,него бранити и оправдавати њихове неразумне поступке! Правој и конструктивној опозицији није циљ бити по сваку цијену на власт!Можда су добили такве инструкције од централе, пошто је М.Иванић загужво са М.Додиком.
mrav ::
Doci ce i SNSD i SRS dr Vojislav Seselj na red.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare Empty
PočaljiNaslov: Re: Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare   Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Smijenjen predsjednik Skupshtine Opshtine Lopare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Predsjednik na Majevici
» Tomislav Nikolic predsjednik Srbije
» Lazi iz SO Lopare?
» Lopare-Vijesti
» Toplana/e za Lopare

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Пoлитичкo-eкoмcкa дeшaвaњa y нaшeм кpajy-
Skoči na: