MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+7
Saša
Mare
Kym
Baja
lija
Labud
Mr. Majevica
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 8:54

Tako treba , vidi se ko je vrijedan.

Evo zato kafa , pet jezika govori .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 10:42

cheers Dobar Dan narode ! sunny sunny sunny Evo i mene cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 11:08

Pa dje si ti , odavno nam nisi bio vedriji . cheers

Jeli to zbog obećane kafe ili zbog nečeg drugog ?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 11:36

Evo me Mare Care ! cheers Ma tu sam, samo ne znam shta mi je danas Laughing Nishta kafa, ni kakvi bakrachi, nego brtae neka sparina me ubi, ochi mii na rezervi ! Laughing
Al' evo malo dolazim sebi What a Face ajd kad si tu da zelijemo kojom ? pijane
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 14:07

More , daj oma sifon belog i neshto da se nabode ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 14:16

Ajte nabodite dok ne bude rucak... ko nevoli krmetinu ima i govedine Very Happy


Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 2hnnlhf


Poslednji izmenio BARABA dana Čet 31 Jul - 14:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 14:18

cheers To majstore, pa sad nam i ne treba ruchak ! Ajd zivjeli Vi meni ! pijane
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 14:33

E svaka chast , ovaki domacina nema na svijet .
Zhivjeli !
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 14:59

E kad je ,,podloga,, dobra onda se moze na neshto zeshce da predje !

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Sl_rakija_b

Nemojte misliti da je samo ovo shto ima, ima josh shljivovice ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 15:06

Pomogo Bog i danasnji god... dje ove godine daj Boze i do godine u zdravlju i veselju cheers


Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 28t7r79
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 15:14

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 10489594902006213012155

Aj nek je u Zdravlje !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 19:04

Blago vama kad samo ovako pijete, ja bi caj Very Happy Ako ga uopste ima tu Smile lol! farao
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 19:12

Ima al' 'ladnog !

Pa dje si ti Baja ? Kakva je situacija, ozeni l' se u Loparama ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 20:27

De daj kakvog god.

Pa et lunjam kao uvek, u Loparama prodje ok osim dvije racije i otrovanja sto sam imao Very Happy Inace bandere su na mjestu flower Ma kakva zenidba, nema nje jos za koju godinu Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyČet 31 Jul - 22:01

Pozdrav svima! Gle i Baja nam je opet tu, sad ce sladoled ici ko lud, a pivo jos ludje! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 10:04

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 2im2l21
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 12:59

dobar dan svima...
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 13:06

Dobar dan , dobrom narodu cheers .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 13:26

Mare... imal riba sta uz Janju... dal se sta uvatit serbian
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 13:28

Ma jok , proshli lipovchani s mrezhom jutros , sve povatali .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 13:31

Mare ::
Ma jok , proshli lipovchani s mrezhom jutros , sve povatali .

Ma oni su povatali one krupnije a ove sitnije su najsladje Very Happy
Reci mi jel poznas Milorada iz Lipovica zvanoga TUCHAK... imal ga dje ziva po Priboju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 13:38

Ma znam , kako ne bih znao , ali on nije iz Lipovica , vec iz Priboja iz Srijemaca , nisam ga vidjeo kako se ozhenio , mora da mu je zhena opasna .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 13:51

Sve se to meni pomijesalo... iz Simeunovica je on..
Kad je on doso sa Golog Otoka i pravio veselje... i sad, ja iso sa njegovom rodicom i odemo mi na veselje..
Puna kuca naroda, roka se pije, pjeva, veseli..
I sad nedje pred zoru idemo mi spavat... Ta u njega rodica i majka joj legli na jedan krevet a ja i Milorad legli na drugi u istoj sobi..
I aj ustali mi ujtru, pijemo kafu, gurka on mene... jesi veli nezgodan u snu... sto reko?
Ma shuti veli cijelog si me izvato nocas... valjda si veli mislio da je mala Very Happy
Lazes reko majku ti je*em... jes veli ljebami Laughing
U neko doba noci veli meni dodijalo i uzmem veli tvoju ruku i stavim je dole... kad si veli uvatio onda si poceo otresat rukama i otad si veli presto Very Happy
Laze lopov sigurno, naso da cirkusa na moj racun Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 19:47

Slusal ko od Vas SKALU... rokaju ga pravo Very Happy

www.skalaradio.net
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 20:45

Ocel ko sutra na vece na svadbu u Lopare... odvede nam Gajic curu iz Labucke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 21:04

BARABA ::
Ocel ko sutra na vece na svadbu u Lopare... odvede nam Gajic curu iz Labucke Very Happy

Ja sam pozvan ali necu moci ici..
Sutra idem na jedno krstenje u Doboj, ali bas mi je zao sto necu biti na ovoj svadbi...
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 21:12

Ima dobrih cura u Labuckoj Very Happy Prije nisam znao gde al sam se sad uvjerio bounce cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyPet 1 Avg - 22:03

Evo mene veceras nazvali Drago i Pelka, pitaju ako mogu doci... al' sve mi je to na brzinu, a volio bi otic da poigram u kolu kolo
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 8:07

Dobro jutroooo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 8:13

Dobro'jtro cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 8:22

kolo

Dobro Jutro, a mladencima chestitamo brak ! Nek' im je sa srecom ! 3prsta
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 8:31

Jutro !
Imal ikog da skuva kafu?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 8:39

Jutro Mare, ajde, evo jedna i od mene evo Voda vri ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 9:08

Pristavide i za mene... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 10:12

More, zemljak...a evo neshto i uz kafu ! Da se ,,umochi,, Laughing

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Majevicinashtrudlang1.th
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 10:14

E svaka chast , ma nema shta nema , najbolji ste :thumleft:
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 10:16

Laughing 'Vaki nema !

srkkk ! srkkk! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 10:17

hajde da se malo popije da nas ovo meze ne uhvati...
Ziveli!
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 12:44

Dajte mi ladno pivo , umrijecu . molitva:
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 13:10

Evo Mare Care ! cheers

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 13:43

rendeer
Hladno pivo
Pivce
Piva
Pivica
Pivara
Pivčuga
Pivčugica
PivoooOOOOooooooooOOOOOooooOOOOOoooooooooooo

A ne ove Žalfije
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 14:00

Laughing e je..ga nisam te skont'o ! Laughing

Evo uzimaj shta ti pashe ! Kamera mi zamaglila ! Laughing

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 52bf2537
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 16:54

Ako je ovo tvoj frizder Mr. Majevica daj odma adresu da te potrazimo cheers bounce
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 16:57

Ako si dje blizu Lopara grada, ,,more,, ! Laughing pravo preko mosta desno, predji dva lezeca i td Laughing a frizider pun, a ladnooooo ! Sam ne mogu i da hocu ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptySub 2 Avg - 23:46

Mr. Majevica ::
Ako si dje blizu Lopara grada, ,,more,, ! Laughing pravo preko mosta desno, predji dva lezeca i td Laughing a frizider pun, a ladnooooo ! Sam ne mogu i da hocu ! cheers

Jel' prije, il' posle semafora serbian
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyNed 3 Avg - 7:47

Jutrooo, dobri ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyNed 3 Avg - 15:58

Dobar dancek! sunny
Izgleda svi negdje na bazenima i sl. Pa, lijep provod Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyNed 3 Avg - 18:47

Pomaže Bog braćo i sestre cheers
Evo i ja sad sa plaže došo, pa reko da se javim cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyNed 3 Avg - 19:58

Dobro veche drushtvo ! Da se i ja pojavim Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 EmptyNed 3 Avg - 22:39

Onda cu i ja da napisem nesta ako vec svi nesta pisete Very Happy

flower
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 9 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: