MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA

PrijemPrijem  PortalPortal  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Delite | 

Karakterne osobine za postovanje i prezir

Ići dole 
AutorPoruka
lija

Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

PočaljiNaslov: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Uto 15 Jul - 1:37

Koje karakterne osobine kod ljudi najvise cijenite, a koje najvise prezirete?
Ja najvise cijenim humanost odnosno razvijen osjecaj za druge, a prezirem samozivost.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Saša

Number of posts : 232
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Uto 15 Jul - 1:46

Такође хуманост, а да презирем не умем- не волим цинизма и дволичности.
Nazad na vrh Ići dole
lija

Number of posts : 4287
Registration date : 31.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Uto 15 Jul - 1:51

Ako nesto prezires ne znaci da si ni cinican ni dvolican, osim npr. u slucaju kad nesto prezires, a pretvaras se da to volis.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Number of posts : 14562
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Uto 15 Jul - 1:54

Kod mene je na cijeni samo iskrenost ! Budi svakakav, losh, naopak ,al' da znam na chemu sam....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://majevica.forumakers.com
smokvica

Number of posts : 935
Registration date : 26.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Pet 10 Apr - 0:07

iskrenost cijenim,a dvolicnost najvise mrzim,kad mi se smije u facu,a znam da me iz duse mrzi,uh!
mada,ja sam dosta iskrena,a to ljudi danas ne vole,vise vole da im se ulizujes i ides niz dlaku,uopste im nije bitno sta ti stvarno mislis o njima,a to me najvise nervira.
reci sta mislis,pa makar me i mrzio,nema veze,bar znam na cemu sam.
Nazad na vrh Ići dole
D4

Number of posts : 742
Registration date : 11.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Čet 28 Maj - 21:05

RESPEKT , pa tek onda sve ostalo..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

Number of posts : 3384
Registration date : 11.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   Ned 3 Feb - 16:28

Postujem odanost i iskrenost.To se pretace u cinjenicu, da prezirem lazi.Kada me ljudi na ovaj nacin iznevere,potpuno ih iskljucujem iz svog zivota.Ne nalazim nacin da ih opravdam i da im oprostim.Ako su relacije u odnosima takve,da je odlazak ili progon nemoguc,onda je zivot uz takve osobe, samo vegetiranje,bez imalo poverenja,sa siromasnim emocijama.

Prezirem nasilje.Nasilje nad slabijima od sebe.Fizicko i mentalno.
Kada covek zivi u strahu,kada ga njime hrane,to je kraj puta...End of the road =================================

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Karakterne osobine za postovanje i prezir   

Nazad na vrh Ići dole

Karakterne osobine za postovanje i prezir
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: