MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sjecam se kao da je bilo juce

Ići dole 
+6
wolfenstein
no_name
D4
asteriks
Mr. Majevica
Prvi
10 posters
AutorPoruka
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 5 Feb - 14:21

Kada su Lopare bile jedna ulica, ono danas se putniku namjerniku cini da su jos uvijek, i kada je preko puta opstine bila cevbdzinica. Ne znam zasto se bas toga uvijek sjetim valjda zato sto cevapi nisu ono sto su tad bili....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 5 Feb - 14:40

Ej Prvi, jel' mislish (cevabdzinica) na ,,Penzionere,, ili ,,Tip-Top,, kod ,,Stare poshte,, ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 5 Feb - 14:51

Mislim na cevabdzinicu koja je bila kod doma penzionera
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 5 Feb - 14:56

Znam da su bili chevapi u ,,Penzionerima,, da su se otimali za njih ! Ih al' su radili !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 5 Feb - 15:09

Mr. Majevica ::
Znam da su bili chevapi u ,,Penzionerima,, da su se otimali za njih ! Ih al' su radili !

Bila je tu cevabdzinica i prije toga
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 5 Feb - 19:04

Prvi ,sad si me totalno zbunio ? ohmy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyČet 7 Feb - 19:09

Mr. Majevica ::
Ej Prvi, jel' mislish (cevabdzinica) na ,,Penzionere,, ili ,,Tip-Top,, kod ,,Stare poshte,, ?

Kad se otvorio TIP-TOP... i nije bas nesto radio a gazda svaki dan stojo ispred kiosa i gledo okolo Very Happy
I jedan dan upita on nekoga... "ko je onaj cigo sto svaki dan ulazi u Opstinu"
Vele njemu ovi... pa to ti je Stanko Dajevic, radi na sudu u Opstini Very Happy
Veli sipac... ahaaa
Mnogo be dobar covek lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyČet 7 Feb - 21:24

Very Happy Chuj' cigo ? lolol
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
asteriks

asteriks


Number of posts : 9
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 12 Feb - 12:04

Ali se sigurno niko ne sjeca kada je prije penzionera bila "ascinica"od onog covjeka iz Celica(imena se nesjecam).Ili Fetina mesara-ili: na sadasnjoj autob.stanici,sjecam se da je bio kiosk i tu se prodavao hljeb,a pekao se ja mislim u kucici kod Mandinog frizeraja( danasnja kuca sudije Tosica,picerija Palma).
Da,bilo je kao juce,tad sam bila jos dijete.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 12 Feb - 13:05

Za Fetu mesara sam chuo, za Mandin frizeraj znam i za Dzemu bricu...Uvjek sam plakao i vrishtao kad sam se trebao ic' shishsati kod Dzeme brice....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 12 Feb - 13:17

asteriks ::
Ali se sigurno niko ne sjeca kada je prije penzionera bila "ascinica"od onog covjeka iz Celica(imena se nesjecam).Ili Fetina mesara-ili: na sadasnjoj autob.stanici,sjecam se da je bio kiosk i tu se prodavao hljeb,a pekao se ja mislim u kucici kod Mandinog frizeraja( danasnja kuca sudije Tosica,picerija Palma).
Da,bilo je kao juce,tad sam bila jos dijete.

Ascija Dzevad, kasnije imao ascinicu u Celicu
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 12 Feb - 13:43

Sjecam se kao da je bilo juce doktora Nikole i njegove kuje.
N eznam koje rase je bila, ali znam da je bila ruzna skoro kao i Nikola.
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 12 Feb - 13:48

Prvi ::
Sjecam se kao da je bilo juce doktora Nikole i njegove kuje.
N eznam koje rase je bila, ali znam da je bila ruzna skoro kao i Nikola.


Very Happy Very Happy Very Happy

Nisi fer!
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyUto 12 Feb - 13:53

Zasto, ja sam obozavao toog covjeka, on sam je govorio da je kuja ruzna skoro kao i on.
Bio je dobrica
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptySub 16 Feb - 16:26

e, kako dobra jabuka ispred Nikolinog balkona bila:)
da da...bila ascinica tacno gde se sad nalazi ona roza zgrada(kafe slasticarna, sta li je ne znam, nisam nikada ulazila). kada se dom penzionera otvorio tj. pre toga zatvorili su ascinicu i tu napravili mali parking.
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptySub 16 Feb - 19:19

E sad me malo no-name posjeti... Sjecam se ili se mozda i ne sjecam, moguce da sam na slikama gledala, bila je tu neka kuca, ma da sjecam se kad su je rusilii..Very Happy. Tacno tako bio je prije mali parking i sad Dragina kafana.. !

A, jabuka samo takva..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyČet 28 Feb - 12:40

Na mestu robne kuce bila velika bara sa sasom!
Ispod tri lipe dzevad otvorio gril ali je vise radio ko kafic!
Preko puta crkve bila slasticarna siptarska!
Ali me dusa boli za starim domom kultura i kino salom,kad se samo setim sta sam filmova i predstava gledao u njoj.
Tu sam polozio zpionirsku zakletvu -(((
A u holu ispred bila cikvina.
A tek ljeposavino brdo kad bi moglo da prica.
U domu zdravlja bilo porodiliste,ali su rode odletele iz lopara,vise se ne radja tako kao pre.
Silni zadruzni vocnjaci,iz skole isli da kupimo sljivu,to je bio pakao.
Islo se na kurjacu,na kadijinu cesmu,mikeljinoj kuci,vukosavci 4juli,islo se peske na titov grob.
Bile su igranke po seoskim domovima kulture,po salama mz,bila su sijela i prela,a sada sve mrtvo.
Nadjite nekog mladjeg da zna i hoce zapjevat u troje.

A sve ovo kao da je juce bilo!?
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyČet 28 Feb - 13:18

wolfenstein ::

Nadjite nekog mladjeg da zna i hoce zapjevat u troje

A do koliko godina ti racunas u mladje ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyČet 28 Feb - 13:28

Deder Mare pripari Very Happy

Ojojjjjjj dedeeeeerrrrr malooooooooo
Daaaa mi zapjeeevvaaaaaaaaaammmmoooooooooooooooooooooooo whiner
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPet 29 Feb - 9:46

[quote="wolfenstein"]

A u holu ispred bila cikvina.

A sjecam se cikvine , izlazeci iz kina, vazda je navala bila...
A tek ljeposavino brdo kad bi moglo da prica.

E kad bi Ljepino moglo da prica, tacno kazes.. Romani bi se mogli napisati..Very Happy

Silni zadruzni vocnjaci,iz skole isli da kupimo sljivu,to je bio pakao.

Sljive smo kupili da bi zaradili lovu za ekskurziju, bilo je zanimljivo, i ne samo sljive, sve sto je nastavnica mogla dokuciti, mi smo bili iza nje da uradimo.. Cak nekad u skolu nismo isli...To je bilo jos zanimljivije..Very Happy

Islo se na kurjacu,na kadijinu cesmu,mikeljinoj kuci,vukosavci 4juli,islo se peske na titov grob.

Isla sam dva-tri puta na k. Cesmu, Kurjacu, itd, vodili su me.. Jedino kod Tite je bilo malo daleko..Very Happy

Bile su igranke po seoskim domovima kulture,po salama mz,bila su sijela i prela,a sada sve mrtvo.
A te igranke po domovima sam obozavala, naravno i tamo su me vodili rodjaci i rodice, naravno sa prijetnjom da nista ne pricam... A ja ko ja.. Jedva cekam da dodjem kuci da ispricam gdje sam bila i sta sam radila.. Very Happy:D:D


Poslednji izmenio D4 dana Pet 29 Feb - 9:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPet 29 Feb - 11:56

Bile one tene albatros,univerzalke planikine,sandale jugoplastika,majice sa prletom i tihim,bilo u modi od starih farmerki praviti kratke pantalone i bermude, a danas hoce samo original nike,levis 501,itd ako nije original dreka i cika u kuci,i ne pita da li mu mozes to kupiti vec samo daj jer ima to neki tamo sto mu tata lopov pa daj onda i njemu.
Ko je imao bicikl pony u to vreme bio je car,a sportac ko je imao taj je bio glavna faca.
Onaj motoric apn4 tomos je bio kao kawasaki danas.
Sjecam se da svi nisu imali ni tv,pa se iskupljalo uvece kod nekoga da se gleda dnevnik.
Kad je umro tito ja udjem u kucu i neznam sta se desava,kad ono pola komsiluka kod mene gledaju tv i placu,sta je ovo kad ono majka mene zagrli i kaze ,sine umro nam je drug tito,sta ce sad da bude sa nas.
Sladoled bio za petoparac,sjecam ga se ko sad,siptar tocio u kornet iz onog automata,bila limunada,i sampite,krempite,slanine,orasnice, a sad nebih od siptara mogao uzet ni zlato,al onda kao dete bilo slatko.
Hvatali smo ribe na ruke,bilo klenova do lakta,a sad dita potrova sve,nema vise ni reke ni riba,ni virova.
Kad je kino,pogotovu kada je brus li ili sandokan,cigani navale iz veselinovca,cuju se od amonijakove kuce kada krenu,i obavezno se pobiju ispred kina posle filma.
A bili su koncerti lepa brena kad je pocinjala,dragana mirkovic sa dzejom i mirom kosovkom itd.
Dolazila su pozorista u kino salu,pa su bili razni cirkusi i madjionicari,cak je i big lale bio u loparama.
Pogledajte lopare danas,pustinja ,da iskipam kamion peska na centar bile bi prava pustinja,svaki dan pogledamo kada ce proci beduini sa kamilama.
A bilo je tako zivo....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPon 10 Mar - 7:23

....Ja se sjecam da je neko u po noci po groblju, loparskom hodo... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPon 10 Mar - 7:24

Sta li su trazili u ta doba..? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPon 10 Mar - 7:28

Ko ce mu ga znati, valjda neke slatkishe ???? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPon 10 Mar - 13:15

Jeste posli da prepadnu jednog loparskog lika, doveli ga na groblje a ono nesto susnu, u to svi pobjegose glavom bez obzira a lik dodje za jedno 5 minuta noseci malo mace i crce od smeha IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Muchenici - uchenici .   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPet 14 Mar - 8:52

Sjecham se kao da je bilo juche , kad sam sa josh tridesetak uchenika iz Priboja ishao u srednju shkolu u Lopare u ratnom periodu . Prevoz nam je bio prst palac desne ruke , jer smo svi mi morali nachi nachina da prevalimo taj put od nekih desetak kilometara , a da ne idemo pjeshice . Ko ce svaki dan shamarati iz Priboja pjeshke za Lopare . Prebacivali smo se na sve moguche nachine i vozili se u svim moguchim sredstvima pochev od konjskih zaprega , vojnih kamiona , traktora pa do kombi i putnichkih vozila . Dosta puta smo dolazili iz svakodnevno granatiranog Priboja pjeshke u Lopare , da bi nam tamo rekli "djeco danas nema nastave, granatiraju Lopare". Troje uchenika iz Priboja je ranjeno u toku rata , chekajuchi neki prevoz za Lopare , to su troje djece kojima ja znam imena , a mozhda ih je bilo i vishe . Cim bi neprijatelj primjetio da se na pribojskom raskrscu skupio veci broj ljudi , odmah puca , najopasnije su bile granate ispaljene iz bestrzajnog topa , jer se ne chuje nishta dok ne padnu , pa nismo imali vremena ni da se sklonimo . Sklonishte nam je bila jedna betonska shahta na raskrscu i obliznje kuce .
Dosta puta smo se vozili u vojnim kamionima bez ikakve cerade , to nam je bio ekstra prevoz kad je lijepo vrijeme , kao sad da sjednem u kabriolet , sjedili smo na sanducima od minsko-eksplozivnih sredstava , na patosu , stajali na rezervnom tochku . Vjerujte mi da se nas cetrnaestero vozilo na kamion cisterni , a dvedeset sedmoro u Tam-ovom kombiju . Jedni drugim sjedechi u krilu i na glavi ako treba samo da se kako tako prebacimo .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPet 14 Mar - 10:27

Uh, kako me ova prica posjetila na to vrijeme! Jednom sam pjesacila 19 km.
Covjek bi o tom vremenu mogao napisati knjige.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPet 14 Mar - 10:52

Ih kad sam ja zavrshav'o srednju, a u razredu nas bilo samo 6-orica. Te zime '92. sirene su svaki chas ,zavijale u Loparama, a to nam je bio jedan od veom chestih razloga da i ne odemo do shkole, i ako nekad nije ni bilo sirene mi smo se na nju izvlachili kod profesora. Najzanimljivije je bilo na chasovima ,gdje smo se svi zavrshni razredi guzvali u jednoj maloj postoriji. Ludnica i krkljanac !...Dobro smo mi proshli, jer smo nastavu drzali u ,,odredjenim,, objektima, jer je ,,njima,, Srednjoshkolski centar bio stalna meta....a ona mala djeca, sad neshto razmishljam, chim padne granata, trche u one rupe i kupe gelere....svashta je bilo..
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyPet 14 Mar - 18:35

Jel' se ko sjeca ove serije, ja sam ludio za njom !!! Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Slavuj

Slavuj


Number of posts : 123
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.03.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyNed 16 Mar - 10:11

Sjecam se kao da je bilo juce, a bilo je prije 20 i neku godinu. Necu vam reci cega se secam, ali je meni bilo lijepo i rado se SJECAM toga. 3prsta
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptySre 19 Mar - 12:56

E sad Slavuj nisi fer...Very Happy Zapjenili smo, a ti neces da nam kazes sta se desilo..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Saša




Number of posts : 232
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.05.2008

Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce EmptyNed 1 Jun - 17:25

Лијепа сијећања Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sjecam se kao da je bilo juce Empty
PočaljiNaslov: Re: Sjecam se kao da je bilo juce   Sjecam se kao da je bilo juce Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sjecam se kao da je bilo juce
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nijesmo mi od juce
» Nekad bilo - Milorad Pelemis
» Ministri prosvjete, sram vas bilo
» Nekad bilo - General Novak Djukic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Мајевица и српска мјеста :: Cjeћaњa-
Skoči na: