MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Politicka hapsenja forumasa u Srbiji

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyPon 25 Avg - 17:40

Тадићев режим хапси и приводи форумаше
субота, 16 август 2008



Бранка Стојановић (40), незапослени новинар из Београда и мајка троје деце, одазвала се јуче позиву Министарства унутрашњих послова од 13. августа 2008. у СБПОК, Михаила Пупина 2, соба 21, као осумњичена због „кривичног дела угрожавања сигурности из чл. 138 став 2, а у вези става 1 Кривичног законика РС.
Бранка, међутим, полицији није желела да да било какав исказ, осим да против ње подигну оптужницу ако за то имају елемената.
- Знам да нисам урадила ништа због чега бих требала да се плашим. Само сам на форуму интернет кафеа писала текстове политичке садржине, посебно после хапшења Радована Караџића, али никоме нисам претила нити било кога угрожавала. Истина, понављала сам упозорења која је Вјерица Радета изрекла јавно, да ће издајници српског народа бити кажњени кад-тад, али то свако зна. И не могу да верујем да се Борис Тадић сад и сукње плаши - изјавила је Бранка за „Правду" пошто се после три сата проведена у полицији на Новом Београду вратила својој деци.
Полицајци су, каже Бранка, били коректни у покушају да је саслушају. Али, пошто је одбила да да било какав исказ, сматрајући да низашта није крива, и потписала записник у коме је то констатовано, Бранка је на своју личну карту морала да чека два сата.
- Када сам интервенисала код портира, саветовао ми је да је „боље да седим и ћутим, јер имају они право и да ме задрже од 24 до 48 сати". Исто ми је рекао и полицајац који је изашао да ми врати личну карту, код кога сам протестовала због толиког задржавања док ме кући чекају деца. Шта ће даље бити видећемо, али ја нисам повела са собом браниоца - адвоката, што ми је у позиву понуђено као могућност, јер сматрам да немам од чега да се браним - наглашава Бранка Стојановић.
Она каже да већ две године пише текстове политичке садржине на форуму интернет кафеа, али да је полицијски позив за саслушање уследио пошто је, највероватније, полицијском камером забележено њено свакодневно присусутво са децом на протестима поводом хапшења Радована Караџића.

Правда
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyPon 25 Avg - 18:16

Post jednog forumasha sa BGD foruma..

Citat :
[quote name='dzabalesku' date='Aug 25 2008, 05:09 PM' post='2214575']
E, mi smo se zezali sa profesorom Krstanom kad nas je upozoravao da ce vlast poceti da nas hapsi, a vidi sad...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyPon 25 Avg - 18:27

Kolko ja znam i KRSTAN je bio hapsen, cak je bio i ranjavan u jednoj pucnjavi kolko se ja secam..
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyPon 25 Avg - 19:03

To je samo jos jedan u nizu izraza diktature govneta Borisa Tadica, a bice ih jos mnogo sve dok mu pravi Srbi ne stanu ukraj.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyPon 25 Avg - 22:51

Pa shta se drugo moglo ochekivati od ustasha ! Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyPet 29 Avg - 23:46

Помаже Бог, браћо и сестре !

Управо имах намеру да покренем сличну тему, но пошто је већ ова покренута то нећу чинути већ ћу све вас да замолим за једну услугу. Истина је, браћо и сестре, да је у светој земљи Србији тотални медијски мрак - УДБ-а џукеле БТП-а (читај: Боби Таћи Педеровић) су под своју контролу ставили све медије. Оно што је остало је углавном толико минорно и безутицајно да о њима не треба ни говорити. До јуче сам имао могућност да на клубу који је у част моје сваколике ништавности покренуо лично наш СВЕСРПСКИ ЈУНАЧИНА др РАДОВАН КАРАЏИЋ,

(види на:
http://klub.bgdcafe.com/klub.php?op=prikaziklub&klub_id=1059 )

али од данас и то једино место где сам могао несметано да пласирам своје прилоге је за мене блокирано. УДБ-а свиње на чијим брњицама је лично БТП угравирао "mitkev" (Срђан Шапер) "dejan011" (Драган Ђилас) и "Istina_AT" (Петар Милатовић) мисле да ће на тај начин склонити од срца, душе и очију Срба и Српкиња у светој земљи Србији оно што свакодневно пишем опевавајући своје СРПСТВО, метанишући пред СВЕТОМ ХРИСТОВОМ ВЕРОМ ПРАВОСЛАВНОМ и златећи своју МАЈКУ СРБИЈУ. Молим Вас да ми помогнете да се то не деси и да моје срцем написане, душом орнаментисане и сузом наквашене исповести душе Србинове доспеју до Срба и Српкиња у Србији. Радо бих се прикључио неком продорном форуму на којем бих могао несметано свакодневно да пишем. Ваше предлоге где то могу да чиним молим вас да ми доставите на следеће адресе krstan.k@t-2.net и kovjenic.k@t-2.net

Х В А Л А !

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: M O L B A !   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptySub 30 Avg - 0:18

Молим добронамерника/цу који је вољан да овај мој прилог у наставку пласира на : http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=6006&strana=2
из разлога што сам то не могу да учинем - блокиран сам. Х В А Л А !

-------------------------------------
ANGELANA-QUEEN:

O, doktore Krstane-Macane.......sta se sad tu folirate, kad mi svakodnevno saljete vise nego ljubavne pp, sve komplet sa Vasim *parcijalnim* fotkama!??!?! A ovamo kao 'ocijukate' sa ostalim clanicama ovog Kluba?

Da li to mozda znaci da redovno saljete putem kucne ispostave clanici Heks Dom Perignon na vrata !?!?! cccccccccc.......a ja mislila da ste Vi neki skroman 'opstenarodni' patriotski profesor, koji ne trosi (svoje, a niti partijske) novce na SKUPE poklone?

I zasto Vas ovde muski clanovi prozivaju da ste *topao* (brat, sta li)!??!?


Za Kraljicu (Angelanu) i otadzbinu Divljih Jagoda!

PS. Molim da mi posaljete neku sliku Vasih ociju izbliza, bez naocara. Oci su ogledalo duse. (Ne verujem da se dusa krije ispod pupka)

-------------------------------------

Draga moja kraljice senki i mraka !

(dokaz: sami ste se (po)hvalili da ste vlastodržac, bolje bi Vam bilo da se čega drugoga „privatite“ u debeloj `ladovini, iz senke (očigledno one guzate Veletanlić)

Još kao golobradom sremsko-karlovačkom bogoslovčiću, siguran sam da se je isto osećanje javljalo kod svakoga ko je ikada išta javno bilo šta objavio – priznao on to, ili ne, svejedno, za moju malenkost je bila najveća čast, slast i strast, od te silne radosti bio sam posvuda ukočen, osim na onom mestu koje bi jedino trebalo da se zgrči kada je telesno zadovoljstvo u pitanju, kada bi u „Pravoslavlju“, „Čik-u“ ili nekim drugim novinama iz tih nakaradno-komunjarskih davorike-dajke vremena bio publikovan moj šupljoidejni švrljopis. Naravno, priznajem, zašto da ne kada je istina, u to vreme sam pisao samo i jedino iz razloga di bi to bilo objavljeno i da bi moja ukrućenost, kao kod pope na vančanju, što duže trajala. U sadašnjim avramovskim godinama često puta burljam po tim svojim junoškim „umotvorinama“, ali ne zato da bih „utvrdio gradivo“, već da bih se samome sebi slatko nasmejao. Da, zaista da, moram samoga sebe da pohvalim, jer ako to ne učinim ko će kada je patina vremena gotovo izbrisala tragove mladosti moje, ti moji golobradi bogoslovski radovi behu kao tek raspupao miomirisav cvetak, verovatno su iz tog razloga i mnoge pčelice, (naročito jedna Maja iz tadašnjeg CeKa-ja) pogotovo one sa mini-krilcima (krilo je stari srpski izraz za suknju) iz Učiteljske škole (sadašnja klasična gimnazija u zadužbini braće Anđelić u Sr. Karlovcima) veoma rado sletale na njega, umesto da slete na njega, no i pri najmanjem dašku vetra taj cvetak-zanovetak bi se povio i završio u blatu. Jedan od mojih prvih radova, joj koliko godina je trajao moj ponos tim „remek-delom“, bi „filosofki osvrt“ na „MASKE (vatra, voda, zemlja i vazduh) i 15 OBLUTAKA“. Mada u tom svom „velikom delu“ nisam otkrio ništa, čak ni „toplu vodu“ osim što sam dokazao da sam solidno utvrdio gradivo koje sam čuo od prof. dr Vasilija Kalezića, uvek ću biti ponosan na tog svog velikog učitelja, drčio sam se time i hodao Dvorskom baštom kao da između nogu imam volunjska muda. Šteta što u to vreme, draga moja kraljice tame, nisam upoznao Vas. Verujem da me ne biste inspirisali da OBLUTKE bolje objasnim, ali da bi me ukrutili na pravom mestu u to nimalo ne sumnjam...

Draga moja kraljice senki i mraka, ne smetaju mi toliko Vaše laži koliko mi smeta to što ste sami počeli da verujete u njih. Nikada, ponavljam NIKADA, nisam se obratio bilo kakvom rečju na Vaš PP, te iz tog razloga besmisleno je osporavati ono što Vi „tvrdite“. Svoje „fotke“ na internet nisam okačio ja već UDB-a džukci BTP-a. Sa portala grada Ljubljana, na tom portalu pre četiri-pet godina upravo ova moja slika je bila okačena zato što sam bio opštinski funkcioner, UDB-a džukci su skinuli moju sliku, okačili je prvo na svoj portal, a kasnije sam i sam počeo istu da koristim pošto mi drugo i nije preostalo. Nikada, nigde i nikome nisam poslao ni ovu niti bilo koju drugu svoju sliku, te iz tog razloga LAŽ JE ovo što Vi „tvrdite“. Takođe je velika laž da bilo sa kojom članicom ovoga kluba 'ocijukate' – sve su mi podjednako drage, sve na isti način poštujem, volim i uvažavam, ali ni sa jednom nisam u bilo kakvim drugim kontaktima tako da i to što izjavljujete je jedna VELIKA LAŽ. Dražesnu, milu i čestitu gospođicu »Heks« „poznajem“ već nekoliko godina tako da nije nimalo čudno što je toliko poštujem – svojim činjenjem me je naterala da tako nešto i sam učinim...

Što se tiče „muških članova“ na koje se ta Vaša pogana insinuacija odnosi i tu ste u jednoj velikoj zabludi – NISU TO „MUŠKI ČLANOVI“ VEĆ GEJ-PARADERI, UDB-a DžUKELE i MAFIJAŠI NA ČIJEM ČELU JE BOBI TAĆI PEDEROVIĆ, najveći iskot u istoriji ljudske civilizacije. To što ti i takvi razvratnici, kukavice, bogohulnici i izdajnici ne mogu da ospore ono o čemu pišem već gebelsovskim metodama žele da me omraze kod Srba i Srpkinja dokazuje samo jedno – da iz kukavičijih jaja samo kukavice mogu da se istiće. Da je to tako i da su kukavice, izdajnici i zločinci BTP po zlu, razvratnosti i smradu nadmašili roditelje svoje, okorele (Am)broz komunjare, dokazaću Vam na dva primera.

1. otac Borisa Tadića, Ljubomir Tadić, i njegov topli brat Dragoljub Mićunović su mog pokojnog oca, Đurađ (Peran) Kovjenić, naterali na petogodišnju robiju na Goli otok samo zato što je moj otac negde javno uskliknuo: „Živela bratska Rusija ! „ i „Živeo brat Staljin !“- Boris Tadić je okrutnijinaredio je svojim krvoločnim psima da ubiju Srbina Ranka Panića samo zato što je javno usklikunuo: „Živela Srbija !“ i „Živeo dr Karadžić !“

2. u vreme najzloglasnijih (Am)broz komunjarskih vremena smo svakodnevno slušali: „Drug Tito i drugarica Jovanka su otišli u.... „ Da Boris Tadić nije baš toliko „arhaičan“ kao njegov duhovni otac JeBeTe okupirani mediji u svetoj zemlji Srbiji to najbolje potvrđuju, jer svakodnevno možemo čuti samo sledeće „vesti“„Boris Tadić i Gica Ivica (verovatno je Gica BTP-u drugarica i „bolja polovica“) su otputovali u...“

E, draga moja kraljice senki i mraka, kada mi ti i takvi svakoliki bednici podmeću bilo šta to ne može zdravorazumim da pokaže ništa drugo osim da su sami ono što drugome žele da podmetnu. Da je to tako najbolje je dokazao UDB-a džukac BTP-a na čijem povodcu stoji „ime“ »mitkev« miksajući one najogavnije gluposti dokazujući time da se radi o okorelom fašisti kojem nije ništa sveto, ništa ljudsko i ništa vredno poštovanja...

To kakva je moja duša svakodnevno dokazujem. Da li ste ikada čuli da kroz usta pesnika Gospod progovara ? Naravno, draga moja kraljice senki i mraka, to se ne odnosi na moju opštu svakoliku ništavnost, daleko sam ja od pesništva, no da li ste se ikada upitali ko li progovara kroz Vaša usta !? Nisu ta pitanja upućena kao intencija za poštovanje koje treba ukazati meni, ničim još nisam zaslužio ničije poštovanje, već kao apel da pokušate da poštujete samu sebe. Smejete se, draga moja kraljice senki i mraka, svom neznanju, danom svakim sve više produbljujete svoju mržnju i sve bliže ste nečemu za šta se ne može kazati čovek (Homo sapiens).

Draga moja kraljice senki i mraka, kada osporite onako kao to umnici, razumnici i mudraci čine moje švrljopise, kada svojim znanjem razblinete moje neznanje i kada svojom ljudskošću pobedite ono ništavilo kakvog me vi vidite, tek onda ćete se moći nasmejati meni, a ne svom neznanju kao što je sada slučaj. Dobronamerno Vam savetujem da je bogohulno samome sebi pisati tropare ( grčki - Ελληνικά: Ellenika TROPAR , gr. тροπάριον = muzičko-poetički žanr, crkvena himnografija, crkveno pojanje, zahvalnica svetitelju, oda svetitelju, melodija i sl. ) jer oni koji to čine na kraju postanu TROPA ( TROP gr. тροπ = obrat, (pre)obrat, obrnjenost, pretumbanost, rastresenost, sluđenost i sl.)...

Biću Vam neobično zahvalan ukoliko me poslušate i ukoliko dozvolite da u buduće kao normalni ljudi komuniciramo bez i jednog madeža laži, podmetanja, ismejavanja, mržnje, zlih namera i sl. !

Krstan Dj. Kovjenić



Poslednji put izmenio KPCTAH dana Sub 30 Avg - 8:22, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptySub 30 Avg - 1:23

Krstane, odgovor je vise nego mocan, bas sam se nasmijala, ali oni koji i nemaju puno mozga, srca i hrabrosti, ne vjerujem da ce shvatiti poruku.
Ja nikako ne mogu da pristupim tom klubu, samo za taj nema te mogucnosti, a za druge ima, tako da mi nista nije jasno, ali pretpostavljam da neko radi na tome da se zaustavi sirenje tog kluba.
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptySub 30 Avg - 8:40

lija ::
Krstane, odgovor je vise nego mocan, bas sam se nasmijala, ali oni koji i nemaju puno mozga, srca i hrabrosti, ne vjerujem da ce shvatiti poruku.
Ja nikako ne mogu da pristupim tom klubu, samo za taj nema te mogucnosti, a za druge ima, tako da mi nista nije jasno, ali pretpostavljam da neko radi na tome da se zaustavi sirenje tog kluba.

Хвала, драга моја Српкињо сестро, на тако бираним речима које својим чињењем не заслужујем. Не знам стварно шта се догађа са клубом, УДБ-а џукеле БТП-а су га посве упоганиле, али сваким даном примећујем по неког новог члана, углавном чланицу, на истом, те се и сам питам: "Како им успева да се региструју када га УДБ-аши блокирају ?" Било како било наставићу са својим прилозима на овом месту и мотрићу шта се тамо дешава, јер штета би била да се тај досадашњи једини прозор у етар за Србе и Српкиње затвори. Много Срба и Српкиња је само због тог клуба много трпело и био би ред да га одржимо у животу. Нисам неко ко се превише разуме у интернет технологију али волео бих када би ми неко помогао да се тај клуб са целокупним садржајем измести на неко друго место где бисмо Срби и Српкиње могли неометано писати, дружити се и борити за своје СРПСТВО, СВЕТОСАВЉЕ и СРБИЈУ. Најмање то би морали да учинимо, јер не смемо заборавити да је тај клуб покренуо, своју неопрезност је скупо платио - једном ми се у ПП-у обратио под именом Драган Давид Дабић, УДБ-аши су то приметили и завршило се тако како се завршило - његовим хапшењем, наш ВЕЛИКИ ЈУНАЧИНА др РАДОВАН КАРАЏИЋ. Дугујемо му да бар очувамо његов клуб ако већ њега нисмо знали, смели и умели да сачувамо од злотвора...

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptySub 30 Avg - 19:58

Svaka cast brate krstane za ove divne tekstove.

Kada vidim ovako nesto kazem da za nas jos ima nade.

zivela SLOBODA!!!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyNed 31 Avg - 11:02

Крстане, неко ко може да приступи клубу може да копира садржаје на свој рачунар, а одатле да се пребаце на нови форум чији би администратори били људи који их подржавају, али ту ће бити много посла. На тај нови форум би могли да пређу и сви чланови који су у клубу, а који то желе.
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji EmptyČet 4 Sep - 9:12

(Пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=5013&strana=5

Браћо и сестре,

Видим да се је БТП вратио од својих газда Бароза,Солане и Рена луђи него ли је тамо отишао. Да се заиста ради о најумоболнијем злотвору у историји Срба и Србије доказаћу вам овом најужаснијом претњом коју ми је упутио пре неколико дана. Његова порука коју ми је послао гласи:

-------------------------------------------------------------------------

Krstane, imao sam nameru, to sam ti i u tvom klubu nagoveštavao, da te moji ljudi ućutkaju kao i sve one koji se usuđuju spominjati moje ime u negativnom kontekstu ali neću to još učinuti jer želim da uživam u nečem boljem. TVOJA KĆERKA OLIVERA I TVOJ UNUK STEFAN ĆE PROĆI KAO ŠTO JE PROŠLA I TVOJA ČETNIČKA PORODICA - MOJI LJUDI ĆE IH SVEZATI, ZAKLJUČATI I ZAPALITI DA IZGORE ! AKO SE I POSLE TOGA NE OPAMETIŠ ILI SASVIM IZLUDIŠ TEK TADA ĆU I TEBE DA POŠALJEM TVOM HRISTU NA RAPORT !

Boris Tadić

---------------------------------------------------------------------------

Браћо и сестре, својим очима сте се на овом месту уверили да Борис Тадић и његова антисрпски дресирана геј-бригада свакодневно најгорим фашистичким средствима насрћу на моју сваколику ништавност. Не постоји претња, нема те гебелсовске методе и не постоје лажи којима ме већ нису обасипали само са једном једином намером да престанем да се борим за свој народ, вету и отаџбину, али ово што сада користи србомрзи развратник, кретено-идиоте и кукавица, ПРЕТИ СМРЋУ МОЈИХ НАЈМИЛИЈИХ КОЈЕ МИ ЈЕ ГОСПОД ЈОШ У ЖИВОТУ ОСТАВИО, ЈЕ НЕШТО НАЈСТРАШНИЈЕ, НАЈКУКАВИЧКИЈЕ И НАЈЗЛОЧИНАЧКИЈЕ. Барстки вас молим да ми помогнете како би се моја породица сачувала од УДБ-а крволока Бориса Тадића. Све вас, браћо и сестре, братски молим да пренесете ову претњу Бориса Тадића коју је мени упутио где-год је то могуће, јер само тако ми можете помоћи.

Са тугом у срцу, болом у души и сузама у очима,

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Politicka hapsenja forumasa u Srbiji   Politicka hapsenja forumasa u Srbiji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Politicka hapsenja forumasa u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: