MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+7
Baja
Mare
Saša
lija
Majevica
Mr. Majevica
Labud
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 22:25

Dobro vece!
Tesko onom ko se u vasu prognozu "pouzda" Laughing mogao bi se blatom grudvati Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 22:27

Dobro vece...Cao lijo, kako si?
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 22:31

Hvala Labude, odlicno kao sto odavno nije bilo, kez mi se ne mice sa face! Laughing
Sta ima kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 23:04

Jel' to Lijo ,,osmijeh proljeca,, ? Laughing Svaka chast, dzaba zima, samo tako nastavi ! Ko se smije zlo ne misli ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 23:23

Ma jest druze, iako je snijeg. Da se dozovem pameti, ja po ovom minusu obidjem par dobrih krugova, ne pomaze ni to. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 23:24

lija ::
Hvala Labude, odlicno kao sto odavno nije bilo, kez mi se ne mice sa face! Laughing
Sta ima kod tebe?

evo i ja sam hvala bogu ok...
Cekam da ovaj snijeg padne pa da krene ljepse vrijeme..
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 12 Feb - 23:31

Ne zbunjuj me Labude, ionako sam zbunjena! Kako da padne, pa da dodje ljepse vrijeme? Da nije da ustane? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPet 13 Feb - 8:00

hehe, jutroooo svima...Kod mene ponovo po malo pada snije...
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPet 13 Feb - 20:10

A kod mene ugrijalo, izgore se. Very Happy

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Photo2535ld4
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPet 13 Feb - 21:43

evo Lopare danas oko 16h

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Slika023pn4

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Slika027nd6
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 7:56

dobro jutrooo...Evo nama novog snijega...Kod mene pada od juce napadao je ali nije nista strasno...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 9:31

srecan Vam dan Zaljubljenih......

Ziveli pijane
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 9:42

cheers Dobar dan ! Pridruzujem se Labudovim chestkama ! Sretan vam Dan zaljubljenih ! Laughing
alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 12:19

Pozdrav drustvo!
Srecan vam Trifundan, sto je ujedno i dan zaljubljenih!
Hm interesantno-dan zaljubljenih, a nije mi poznato da ima dan ljubavi???
Razlika izmedju ta dva pojma nije bas sasvim mala.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 12:57

Jooj to bi trebalo ,,na filozofiju,, Laughing
Zaljubiti se moze samo ljudsko bice i to samo u suprotan pol ! Npr. Ljud u Ljudmilu ili obrnuto ! scenic + spruce
Ljubav moze biti i prema bicima, objektima, pojavama ...etc
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 13:24

Ti izgleda nisi cuo za slucajeve kad se ljudsko bice (da mu je sasvim dobro, nesto nikako ne vjerujem) zaljubi i vjencava sa zivotinjom ceg npr. ima u Indiji. Mad Mad
Osim toga, majka Aleksandra Makedonskog je tvrdila da je on njen sin i neke zmijurine koju je drzala u sobi, a ne njenog muza. To sam procitala u knjizi Aleksandar Makedon ski. Mad Mad A muz-inace veliki vojskovodja se plasio zmije. Takvu bolesnu fantastiku, ja uopste ne shvatam, pa se mozda ti ludi izuzeci i ne broje .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySub 14 Feb - 16:34

Takve ,,uza zid,, !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyNed 15 Feb - 8:22

dobro jutrooo...Evo ovaj se snijeg izgleda ne sali...
Sad je vec napadao...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyNed 15 Feb - 20:27

Dobro veche, ispadao se k'o lud, al' je sada trenutno stao, zahldnilo jeste, ali po cesti i nije toliko strashno koliko je padao ! Laughing Kazu da ce biti rodna godina !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyNed 15 Feb - 20:39

dobro vece i od mene...
Pa napolju je bogami poledilo, tako da ja veceras nigdje ne idem..
A kako sam cuo ovu god. najavljuju veoma toplom...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyNed 15 Feb - 20:51

Ne idi nigdje, pec ,,nahanjcaj,, nek' skache po kuci Laughing Moguce da ce biti zege ! A i hladna je zima bila santa alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyNed 15 Feb - 22:29

ma druze pec samo pucketa, milina slusati...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyNed 15 Feb - 22:38

Vec mu u ushima jechi ! alkos Nemoj blizu peci :fire:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPon 16 Feb - 0:05

hehe, odmakao sam se ja od peci za svki slucaj...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPon 16 Feb - 7:05

Jutro, narode ! Je li bilo zime ? Ovdje kod mene dobro steglo, oko -5 santa
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPon 16 Feb - 7:35

dobro jutrooo...Kod mene je isto hladno ali izlazi sunce...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPon 16 Feb - 18:53

Veche ! Laughing alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyPon 16 Feb - 22:39

Večeeeeee....
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyUto 17 Feb - 7:18

dobro jutrooooo....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyUto 17 Feb - 11:41

Djesi Labude ! Ti sastavi veche i jutro alkos Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyUto 17 Feb - 12:10

heheh..Ja predezurao cijelu noc.... Wink
Evo vala poceo se i ovaj snijeg topiti, otoplilo danas lijepo..
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyUto 17 Feb - 12:46

He he ..vidio sam josh jutros ! Chim nisam zakopchao jaknu, sve mi je bilo jasno..Lijep dan Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyUto 17 Feb - 13:34

lijepo vrijeme za prosetati...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyUto 17 Feb - 22:46

drustvo moje, mene snijeg zatrpa skroz...
Kako je danas bilo lijepo vrijeme a sad snijeg pada i ako ovako nastavi sutra se nece moci izaci napolje...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 7:31

dobro jutroooo....Evo nama ponovo snijega...Kod mene snijeg je bas napadao i jos uvijek pada...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 13:15

Zdravo, sta se radi!
Kod mene snijeg napadao, a sunce sija, fantazija.
Stvoreno za setnju.
Mene uhvatio neki smijeh i drzi me danima, ne mogu da ga zaustavim.
Sve me strah sta ce drugi pomisliti. bounce IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 20:11

Dok se ti Lijo smijesh mi se posmrzavashmo Laughing Ovdje snijeg pada k'o iz rukavice, dva dana, napado pravo...evo tek je vecheras stao..Opet ga sutra predvidjaju.... santa
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 20:21

da konacno je i kod mene prestao da pada ali je hladno i mrzne...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 20:34

Taman se ponadash ,,suncetu,, a ono snijeg zaveje ! Laughing Jeste ,mrzne, a kako li ce to tek u jutro da bude....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 23:08

ja jutros ustao oko 6.30h izadjem napolje i ne mogu da vrata otvorim..
Prvo sam 20 min. cistio snijeg sa auta...A sutra ce jos vise da stegne..
I sutra najavljuju padanje...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 23:11

Uuu, chovjeche....toliko napadao ? cyclops I ja sam danas trlj'o auto i otkin'o gumu s brisacha, zaledilo...al' ,,kvar,, je sredjen... Sad sam malo shetao, jer ne pada nishta, lijepo je bilo, al' kad samo pomislim da ce opet da pada....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptySre 18 Feb - 23:51

joj neka se ispada samo da u Subotu ne pada za Zadosnice...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 0:21

Valjda nece !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 7:01

Dobro jutro ! Evo, snijeg, ne staje ! Vec je dobro napadao ! santa Ne shali se !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 8:19

Dobro jutro radni narode. Lopate u ruke i borite se. affraid


Poslednji izmenio loparac-98 dana Čet 19 Feb - 8:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 8:20

dobro jutrooo, i kod mene ponovo pada snijeg...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 10:46

snijeg je prestao, i poceo se polako topiti...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 20:19

cheers Veche ! Jeste, ali je vecheras ,,pohladno,, ! Da se mi malo ,,zagrijemo,, alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 21:23

moze druze...Napolju je bas smrzlo i hladno...

Ziveli...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 EmptyČet 19 Feb - 22:20

alkos Zivjeli prijtelju ! J..ga vrijeme mu je santa
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 18 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: