MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako provodite vikende?

Ići dole 
+2
lija
sms
6 posters
AutorPoruka
sms

sms


Number of posts : 12
Location : piperi
Peпyтaциja : 0
Registration date : 08.04.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyUto 4 Nov - 8:17

Dragi moji fomurasi,
interesuje me kako provodite vase slobodne dane tj vikende sa djecom?
Ja se uvijek iznenadim kada cujem da mnogi "nasi" provode suncane dane u zamracenoj prostoriji ispred tv-a.
I ja volim ponekada te lijene nedjelje ali ne kada je vrijeme lijepo.
Mi nase zajednicko slobodno vrijeme provodimo:
u setnjama, brdarenje, plivanje, duze voznje na bicikl, fudbal, posjeta rodbini, igricama, izletima i kao sto vec napisa ponekad ispred tva ili sa dobrom knjigom u ruci.
Nadam se da cu dobiti koji odgovor.
sms
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyUto 4 Nov - 10:15

Na tvoju listu vikend aktivnosti, ne moze jos mnogo toga da se doda, jer bi onda vikend trebao da traje citavu sedmicu Very Happy Salim se.
Ja spadam u one koji citavu sedmicu mastaju o vikendu-tacnije o tome gdje ici za vikend. Smile To znaci da je u pitanju izlet u prirodu ili u neko dotad nevidjeno mjesto, a sve to po mogucnosti sa dobrim drustvom. Posto sam opsjednuta fotografijom, to mi je motiv vise, a sama sustina izleta je u istrazivanju i otkrivanju. U prirodi najvise volim planine i sto su nepristupacnije, sve su mi izazovnije, ali za "poduhvate" te vrste nemam drustvo.
Vikend u kuci je nesto sto mene asocira samo na glupost i neimanje ideje, jer znaci da je slobodno vrijeme, koje je danas izuzetna dragocjenost, "baceno u smece". Ja spadam u one koji vole da se non-stop nesto desava, da je u pitanju akcija bilo koje vrste, pa makar to bile i neke peripetije, samo da se dobro zavrse. TV ne gledam nikad-za to nemam zivaca, osim kad su crtici u pitanju, jer se tu u potpunosti pronalazim. Ali film u kinu vrlo rado gledam, kao i bilo koju drugu kulturnu manifestaciju, jer je to drustveni dogadjaj.
Ne izlazim rado na vecere-meni je jelo cisto zamaranje i samo mi prekida ugodjaj u finoj atmosferi. Obozavam zurke u privatnoj organizaciji, a posto danas nisu ceste, volim ponekad izaci u diskoteku.
Nazad na vrh Ići dole
sms

sms


Number of posts : 12
Location : piperi
Peпyтaциja : 0
Registration date : 08.04.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyUto 4 Nov - 11:43

Hvala lijo na odgovoru.
Ova tema je otvorena zato sto smo bili napadnuti od nekoga ko misli da nasima zivotima "diriguju" djeca.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyUto 4 Nov - 12:47

Ja zivim za dan da ,,tumaram,, po ,,majevichkim vrletima,, Laughing (jer znam teren). Kad god se uhvatim prilike to se i ostvari, ako ne moze onda obavezno shetanje ! U glavnom se shto vishe izbjegava ,,zamrachivanje,, i ljencharenje vikendom....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptySre 5 Nov - 1:50

sms ::
Hvala lijo na odgovoru.
Ova tema je otvorena zato sto smo bili napadnuti od nekoga ko misli da nasima zivotima "diriguju" djeca.
Kako, u kom smislu? Da se pored djece ne moze mnogo toga, ili da se prihvataju pravila ponasanja koja odgovaraju djeci (obicno starijoj)?
Licno mislim da se sa djecom ne moze sve, ali moze dosta toga, bar vikendom. Takodje smatram da je sa djecom lijepo biti dijete i na nekakav nacin produziti ili obnoviti fazu djetinjstva, posto ima cari kojih covjek nije svjestan kad je dijete, nego tek kad odraste i kad to prodje.

Mr. Majevica ::
Ja zivim za dan da ,,tumaram,, po ,,majevichkim vrletima,, (jer znam teren). Kad god se uhvatim prilike to se i ostvari, ako ne moze onda obavezno shetanje ! U glavnom se shto vishe izbjegava ,,zamrachivanje,, i ljencharenje vikendom...
"Zamracivati" Laughing se moze i radnim danom, ako bi i vikendom, sav bi zivot bio pomracen, jer se dana ne bi vidjalo. Laughing A, za tumaranja majevickim vrletima ti zavidim!
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptySre 5 Nov - 19:19

Ja slobodno vrijeme provodim voznjom Very Happy Glupost mozda za nekog ali uzivam u tome
Nazad na vrh Ići dole
avram

avram


Number of posts : 46
Age : 55
Location : Модран
Peпyтaциja : 1
Registration date : 12.02.2009

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyPon 16 Feb - 21:21

Meni vikend nije slobodno vrijeme,toliko.Nedjelja da a subota skoro pa nikad. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.modran.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyUto 17 Feb - 11:42

Nije dzaba ,,Nedjelja Sveta,, ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? EmptyPet 27 Mar - 14:00

moj vikend-subota,il smo u gostima il imamo goste
nedjelja,setnja,ako je lijep dan,ako ne,onda je to plivanje ili posto je jos hladno,klizanje na ledu,to obozavamo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako provodite vikende? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provodite vikende?   Kako provodite vikende? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako provodite vikende?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: