MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Majevicko prelo i sijelo

Ići dole 
+9
Labud
pero maletic
Mare
gagana
D4
Prvi
Kym
Mr. Majevica
lija
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptySre 6 Feb - 13:54

Dosla sam na ideju da ne bi bilo lose da se malo ili malo vise druzimo na prelu i sijelu, pa mozda od svega toga nesto i korisno bude-nesto ispletemo connie , izvezemo, ispredemo, okomimo kome kukuruz, organizujemo mobu za kosidbu snoozer ili cijepanje drva drvosjecha ili ako ne za posao onda bar za rostilj IIoII i tako dalje i tako blize... IIoII Da, da mogli bi i da recitujemo scenic , da pjevamo ili cantamo IIoII IIoII whiner
Za pocetak pijane da mi sta popijemo, ostalo ce samo doci po sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptySre 6 Feb - 16:27

Ideja je smao tak'a ! Nego 'oce l' se malo moci poigrat prsten ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptySre 6 Feb - 17:19

Kako da ne. Eto formiraj ekipu i zakazi termin: Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyČet 7 Feb - 6:12

Evo ja sam kren'o s dva smrdljiva priglavka (nazuvka), da trazim dobrog igracha za svoju ekipu. Kome se ne gadi ,ima da bude pravi !!! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPet 8 Feb - 15:51

Evo mene, samo nisam sigurna da li je bolje da igram u tvojoj ekipi ili u protivnickoj Very Happy sta ti kazes?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPet 8 Feb - 16:21

Pa ne znam ? Ako te tvoje lisichije lukavstvo krene, ne bih volio da budesh na ,,drugoj,, strani... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPet 8 Feb - 16:40

Ma ako ja budem u tvojoj ekipi, plasim se da se nece niko smjeti prijaviti za protivnicku, pa cisto zato mozda bolje da drugu ekipu formiram ja, pa ostali nek se pridruze kome hoce za igru, ili da mi sami izvlacimo suigrace iz sesira? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPet 8 Feb - 17:08

lolol dobro si rekla duze ce se igrat, bash da sijelimo.....
Inache bi drugi mogli samo connie
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyNed 10 Feb - 15:31

Nesto se niko ne prijavljuje ni tebi ni meni u ekipu! Laughing Valjda zato sto kako god da "okrenu" imaju jakog protivnika: Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyNed 10 Feb - 15:36

Izgleda, pa chim su ekipe tako jake, valja igrat par dana, a nikome se ne ostaje toliko dugo.. lakunoc
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPon 11 Feb - 14:35

Posto niko nece da se prijavi za prsten ovako u nase ekipe, ajd da probamo drugu varijantu:
Ko smije da igra prstena protiv Mr. Majevice i mene?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPon 11 Feb - 17:18

Nema tih igracha, a ni kapa ni priglavaka koje bi od nas dvoje mogli sakrit prsten ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyPon 11 Feb - 17:24

Mislis? Pa zar ovdje nema jos iskusnih igraca?
Mada ako tako ti mislis, onda mislim i ja, jer da ima vec bi se "isprsili" i odazvali pozivu za partiju.
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 1:08

lija ::
Mislis? Pa zar ovdje nema jos iskusnih igraca?

Ma, nije da nema, nego nesto me u zadnje vrijeme koljeno boli. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 13:18

Ne vadi se na koljena Kym ! Posjedujemo svu opremu za igrache ,,prstena,, od kostobrana, kaciga, pa do tih jastuchica i za koljena i za g..icu !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 13:30

Evo mene, nikad nisam bio posebno vjest u skrivanju ali nadjem prsten uvijek od prve
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 13:37

Nekad sam volila igrati taj prsten, zanimljivo mi je bilo...
Evo vec godinama nemam priliku ni da gledam a kamo li da igram...

Ko baca priglavke..? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 13:40

D4 ::
Nekad sam volila igrati taj prsten, zanimljivo mi je bilo...
Evo vec godinama nemam priliku ni da gledam a kamo li da igram...

Ko baca priglavke..? Very Happy

Sa zenam je to posebno zanimljivo. Vjesta zena pokaze malo noge iznad koljena i moze da sakrije prsten kako hoce, jer mi svi gledamo u noge a niko u to kako ona krije Razz
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 13:41

Eto D4 nam pokaza sandale ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 13:57

Prvi ::
D4 ::
Nekad sam volila igrati taj prsten, zanimljivo mi je bilo...
Evo vec godinama nemam priliku ni da gledam a kamo li da igram...

Ko baca priglavke..? Very Happy

Sa zenam je to posebno zanimljivo. Vjesta zena pokaze malo noge iznad koljena i moze da sakrije prsten kako hoce, jer mi svi gledamo u noge a niko u to kako ona krije Razz

Mozda Prvi si i u pravu, ali nikad nisam igrala prstena u gacama! Very Happy
Tako da nista ne pokazujem pa cak ni stopala.. Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:01

Auuu, ovdje sve mirise na neku zestoku partiju. Men' se cini da se treba razmisliti prvo o pocetku igre. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:03

D4 ::
Prvi ::
D4 ::
Nekad sam volila igrati taj prsten, zanimljivo mi je bilo...
Evo vec godinama nemam priliku ni da gledam a kamo li da igram...

Ko baca priglavke..? Very Happy

Sa zenam je to posebno zanimljivo. Vjesta zena pokaze malo noge iznad koljena i moze da sakrije prsten kako hoce, jer mi svi gledamo u noge a niko u to kako ona krije Razz

Mozda Prvi si i u pravu, ali nikad nisam igrala prstena u gacama! Very Happy
Tako da nista ne pokazujem pa cak ni stopala.. Very Happy:D:D

U suknji, prsten moras da igras u suknji
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:04

lija ::
Auuu, ovdje sve mirise na neku zestoku partiju. Men' se cini da se treba razmisliti prvo o pocetku igre. Laughing

D4, Lija i ja protiv svih ostalih.
Misli, da ne kazete da hocu da virim protivnicima pod suknju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:07

Suknja..! Very Happy:D BIce malo teze..! Ustvari prosto neizvodljivo..! Very Happy

Da li me je ko ikad vidio u suknji..? Jos da igram prsten.. NENE
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:10

I ja ne igram u suknji. U suknji se samo slikam za uspomenu i dugo sjecanje Laughing Bojim se da Prvi sad odustaje od nas u ekipi! A i da ne odustaje meni bi bilo daleko izazovnije igrati protiv njega, nego s njim u ekipi. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:11

D4 ::
Suknja..! Very Happy:D BIce malo teze..! Ustvari prosto neizvodljivo..! Very Happy

Da li me je ko ikad vidio u suknji..? Jos da igram prsten.. NENE
Moze i kucna haljina, ne pravim pitanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:11

Ajd Lijo da se slikamo prije partije?...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:13

Hahahahhaha, moze, moze, mislis da nas upamte i skromne, kad pobijedimo necemo nikog poznavati! Laughing Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:14

lija ::
I ja ne igram u suknji. U suknji se samo slikam za uspomenu i dugo sjecanje Laughing Bojim se da Prvi sad odustaje od nas u ekipi! A i da ne odustaje meni bi bilo daleko izazovnije igrati protiv njega, nego s njim u ekipi. Wink

Dobro, onda biraj suigrace.
Ko niej sa mnom on je protiv mene,
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:16

lija ::
Hahahahhaha, moze, moze, mislis da nas upamte i skromne, kad pobijedimo necemo nikog poznavati! Laughing Wink


To samo za slikanje a poslije oblacimo pantalone..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:16

Biram Mr. Majevicu, a i D4 bih, ali ti ne mozes sam protiv nas, mada nisi sam imas ti svejedno i Kyum-a. Wink Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:18

lija ::
Biram Mr. Majevicu, a i D4 bih, ali ti ne mozes sam protiv nas, mada nisi sam imas ti svejedno i Kyum-a. Wink Laughing

Ja cu uzeti Barabu u svoju ekipu
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:19

Opet smo jaci... I ako si ti prvi! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:21

Niete, nego kad cemo mi zakazati tu partiju, da javim da mi ispletu priglavke
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:23

Ma ima priglavaka koliko zelis, samo cekaju.. !

Ne muci se i ne pleti..Dje ti da plates...! Very Happy. Mi cemo se okupirati oko pletnje i slikanja..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:24

Nisam ni mislio ja da pletem.
Ali ako si vjesta u tome, ispleti mi par carapa za sledecu zimu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:26

Ma jok nisam ni ja vjesta.. Very Happy

Pitaj Liju mozda ona zna? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:27

Cuj sljedecu zimu! Shocked Pa ni ova nije prosla. Vjesta pletilja za jednu noc isplete priglavke Wink Cim stignu Mr. M. i Baraba i Kym odmahkrece partija. Do tad nadjimo kakvih grickalica i sta zaklopu i piti. Wink
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:29

Rakica i zarac...! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 14:35

Znaci Lija mi plete carape, hvala Lijo
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 15:46

Hahahahah, onda ih neces ni do 10. zime od ove docekati. Nije da necu, nego ne znam da pletem, kad bi neko poceo dobar dio, pa kad se radi sa 4 igle, mozda bih znala al da opet neko zavrsi, a na sta bi to sve licilo ko zna. Nisam nikad nista isplela, jednom sam samo taj bod na babinoj pletnji isprobala. Kad bih znala sal da ispletem bila bih zadovoljna. Ali znam recimo da vezem Wink
Eeee, a Mr. Majevica zna da plete, odao mi tajnu;) a op cak i izvozi priglavke za CH ima nekog prijatelja koji tamo radi u opstini nekoj pa to kao unikatni rad prodaje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 15:57

Opa, znaci dami Mr. majevica plete priglavke?
necu, makar umro od zime
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 16:56

Ako ne nadjes vjestiju pletilju, i ako mi neko otpocne pletnju i zavrsi, eto ja cu ti isplesti priglavke. Mada kontam nesto, sto ti ovo rekoh, kupim gotove priglavke, poklonim ti, ne bi se ti ni sjetio da pitas ko ih je pleo i mirna Backa. Wink
Ali eto ako ti treba kakav vez-rucni ne masinski, racunaj na me.
I jos da ne zaboravim, to sto te nisam izabrala u moju ekipu samo znaci da te smatram jakim protivnikom, jer ne igram protiv onih koji nista ne vrijede. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 17:30

Uzecemo mi macku.. svezat joj kanafu oko noge i bacat je na strik da skida Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 17:37

Prvi ::
Opa, znaci dami Mr. majevica plete priglavke?
necu, makar umro od zime
Sto bolan neces, znas li ti kako on lijepo sara- tako ti lijepo niko nece znati priglavke da nasara? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 17:38

BARABA-IT ::
Uzecemo mi macku.. svezat joj kanafu oko noge i bacat je na strik da skida Very Happy
Baraba vazda ima originalnu ideju!
Nego sad vec pocinjem da sumnjam u vasu igru, da vi nama necete kakvu smicalicu spremiti da nas pobijedite Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Prvi




Number of posts : 268
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 18:25

Ma razbicemo vas Baraba i ja
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 19:54

BARABA-IT ::
Uzecemo mi macku.. svezat joj kanafu oko noge i bacat je na strik da skida Very Happy


Ovo mi je nesto poznato..Very Happy:D:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptyUto 12 Feb - 20:52

Chim ste jaki na prichi i prijetnjama, nishta od vashe tehnike ! Chista propaganda i zastrashivanje protivnika...

(..znam i sharene priglavke, sa vishe igala, 4 je malo za mene...)
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo EmptySre 13 Feb - 14:57

Evo meni u ekipu stigla jos dva igraca limun i gagana Wink
Kako cete sad s nama na kraj izaci (od nas 5 samo Mr. Majevica musko) , bas se nesto pitam? Wink Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Majevicko prelo i sijelo Empty
PočaljiNaslov: Re: Majevicko prelo i sijelo   Majevicko prelo i sijelo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Majevicko prelo i sijelo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: