MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyČet 29 Jan - 9:48

UZORITI AL MALIĆI, AL-AL TADIĆI I OSTALI VUCI BRANKOVIĆI
(preneto sa: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=5335&strana=6

Drage dame i poštovana gospodo,

Pre nešto više od godinu dana sam poput Jeremijinog plača hteo da vam predskažem koji su sledeći neljudski potezi antisrpskog komunjaro-sotonskog režima na čijem čelu je najveći izdajnik Boris Tadić, verujem da se tog svakolikog izopačenika stidi i rođena majka – unuka najozloglašenijeg ustaše Jure Francetića, Nevenka Francetić. U svom suzama nakvašenom prilogu pod naslovom „UZORITI AL MALIĆI, AL-AL TADIĆI I OSTALI VUCI BRANKOVIĆI“, isti možete još uvek pronaći na klubu koji je mojoj svakolikoj malenkosti otvorio i posvetio naš veliki srpski junačina, vojskovođa, državnik i poeta dr Radovan Karadžić na:

http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=5335&strana=2

napisao sam kako će ustaški ideolog, naredbodavac i veliki prijatelj „našeg predsednika“ ustaša Stipe Mesić istome da naredi da se pomažu nenarodni, antisrpski i antiljudski režimi – petokolonaši njima slični. Konstatova sam kada ceo svet bude priznao grešku i počeo da se povlači iz Iraka onda će Stipe Mesić početi da bude dobrovoljni davalac srpske krvi i preko svog slugana Borisa on će da uvuče Srbe u još jednu izgibiju. To da se je ovih dana CIA agent ŠUGANOVAC sastao sa Al Malićijem, stavio svoj paraf da se dug Iraka Srbiji u visini jedne milijarde dolara izbriše i da će Srbija tim zločncima pomoći svojim ubojitim oružjem kako bi i oni sproveli DOS-manlijsku „Sablju“ u svojoj prćiji i tako poubijali sve one koji su ostali verni svom narodu, veri i otadžbini. Braćo i sestre, sinoć sam zaista plakao kada sam na gebelsoviziji na čijem čelu je Svinjoglavi Buzdovan video Šuganovca kako se time hvali. Iskren da budem nije me nastasanje tog CIA kreteno-idiota nimalo iznenadilo, govno može samo da smrdi, ali zabolelo me je poltronstvo nekadašnjeg meni dragog „vojnog komentatora“ Miroslava Lazanskog, a naročito me je zabolela upadica koju je Šuganovac istom uputio rekavši:

I ti nemaš puno da se žališ – dobio si veoma skupocen poklon !

Braćo i sestre, u državi gde ljudi svakodnevno umiru od gladi, žeđi i metaka i otrova amero-zločinaca „vrle demokrate“ Borisa Tadića su išli po skupocene poklone ! To da bolesnoume zveri ne mogu da razumeju čak ni ono što sami izgovaraju je ono u šta se je svako mogao da uveri ako je bar nekoliko minuta izdržao da sluša ono što bi sinošnja „tema“ na gebelsoviziji, no na tome što ste videli ne želim da gubim vreme već želim da vas podsetim da sam lično ranih osamdesetih (1983-1986) proveo u Iraku prvi na svetu proučavajući opasnost čovečanstvu koja dolazi od terorista – islamskih fundamentalista. Prvi na svetu sam odkrio da se to najokorelije i najzločinačkije manijačko-fanatičko zlodelo samo prozva „al kaida“ (alahovi ratnici), da te najzverskije teroriste predvode isključivo najokoreliji muslimanski fundamentalisti iz redova šiita i da im je na čelu CIA agent Al Malići koji je tada bio u USrA. Alahovi ratnici su sada na vlasti u Iraku i ubijaju one dobronamerne muslimane – suniti koji su u vreme sadama Huseina bili na vlasti i Irak napravili kao jednu savremenu i veoma razvijenu zemlju. Naravno da te i takve okorele zločince podpomažu u njihovom zločinjenju Saudija Arabija i Iran (i tamo su na vlasti šiiti), Ameri a sada se pojavljuje i Boris Tadić sa svojim kvislinzima. To je svakako jedini razlog što vam prilog koji sam napisao pre nešto više od godinu dana opet polučujem živeći u nada da ćete ga bar sada shvatiti, da ćemo se svi sjatiti i da nećemo dozvoliti Borisu Tadiću da se ubijaju ljudi kojima je isti "greh" kao i nama Srbima

VOLE SVOJ NAROD, VERU I OTADžBINU !

———————————————————————————————————

UZORITI AL MALIĆI, AL-AL TADIĆI I OSTALI VUCI BRANKOVIĆI

Pomaže Bog, braćo i sestre,

Još kao golobradi Sr.Karlovački bogoslovčić sam shvatio i prihvatio da što dulje burljaš po istoriji, gutaš prah sa knjižurina starodavnih i trudiš se da „lično i personalno“ pronađeš „de Vinčijev kod“, postaneš i ostaneš sveznadar i neko ko neće da ima samo mu-da, već i pamet sve ti je jasnije da ti baš ništa nije jasno i da tek tada nemaš pojma ko je koga, kada i zbog čega. Iz tog razloga, drage moje i poštovana gospodo, moje današnje srcemnapisano kazivanje neće se toliko duboko zagnjurivati u istoriju već ću kroz primere koji ništa ne znače istoriji pokazati šta znači kada se poveruje praznoglavcima, bogohulima i razvratnicima.

Svako od nas zna da Kristifor Kolumbo (ital. Cristoforo Colombo, šp. Cristóbal Colón, engl. Christopher Columbus) ; (1451. - 20. maj 1506.) nije otkrio Ameriku (bar hiljadu godina pre njega to su učinuli Vikinzi – vidi ono šta o tome piše doc. dr Mihailo Milenković, katedra za arheologiju ranog srednjeg veka na Filosofskom fakultetu u Beogradu), već je pod patranatom vatikanskih jeretika otkrio svoju sopstvenu svakoliku glupost, opštu ništavnost i stvarne namere vatikana pedofila, antihrista i demonske kopiladi. Vatikanskim bogohulim jereticima nikada nije bilo stalo do nauke i bilo kakvog naučnog otkrivanja, već uvek i svagda jedini cilj im je bio i ostao kako otkriti što više bogastva i prisvojiti ga ne birajući sredstva, uglavnom na način pogubljenjem vlasnika tog bogastva. Upravo na slučaju „otkrivanja Amerika“ se najlakše može dokazati ko su, kakvi su, čiji su, a naročito kakve su im zločinačke namere vatikanski pedofili i njihovi slepi poslušnici. Verujem da ne postoji niko ko nije video bar jedan američki film o istrebljenu Indijanaca, te iz tog razloga neću se zadržavati kod tih činjenica, neverovatnih zločina koje su činili vatikanski poslušnici kako bi istrebili jedan zaista miroljubiv, boguumilan, hrabar i pravdoljubiv narod samo i jedino iz razloga da bi preoteli njihovo neizmerno bogastvo, zemlju i sve što su posedovali, već ću se usredotočiti na način i metode koji su ti i takvi zločinci činuli nevinom narodu kojga mi danas poznajemo samo po imenu - Indijanci.

Braćo i sestre, pre nekoliko godina pišući o ovoj temi napisah i sledeće činjenice:

Za nestanak Indijanaca nije kriv Bik koji sedi

(verovatno se sećate tog plemenitog, hrabrog i čestitog otadžbinoljubca koji je sve činuo kako bi spasio od istrebljenja svoj narod, sačuvao svoju veru i precima svojim ostavio svoju domovinu)

"već njegov naslednik - Bik koji sedi, uška se i gledi

Iz te neispobitne konstatacije svakako se može utvrditi da sve dok su Indijanci bili jedinstveni, sve dok su na čelu svog naroda imali hrabre, čestite i dostojanstvene predvodnike i sve dok su verovali jedan drugome, a ne petparačkim pričama Vatikana i njihovog topuza (Amera) njima amero-zločinački agresori jesu nanosili strahovite gubitke, jesu zverinjski kidisali na njih samo zato što su hteli ono što je njihovo, ali ih nisu mogli pokoriti i totalno istrebiti. Tek kada je na čelo Indijanaca došao

Bik koji sedi, uška se i gledi“,

kada je taj svakoliki jadnik poverovao u njihove laži i kada je preuzeo darove od Danajaca (šta su u stvari njihovi „darovi“ pokušao sam da odgonetnem u svom prilogu pod naslovom Bojim se Danajaca i kada darove nose“ – vidi na :

http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=4&t=3923

tek tada počinje definitivno istrebljenje jednog miroljubivog naroda, jednog starodavnog verovanja i jedne zemlje koju nije imao ko da brani i odbrani.

Drage dame i uvažena gospodo, kada vidimo šta decenijama čine Vatikanski raskolnici, razvratnici i kukavice i njihov topuz, amero-zločinci, nema toga ko neće ustvrditi:

Ista meta, isto odstojanje !

Zaista je neverovatno ali istinito da se uvek i na svakom mestu pojavljuje isti scenario kada se neko od naroda i država usprotivi da Vatikanu i Amerima milom ne daju ono što je njihovo i što žele svojim potomcima ostaviti. Neću govoriti o vatikanskom zločinačkom projektu „komunizam“ (sećate se kako su sa vozom punim para poslali V.I. Lenjina u Carsku Rusiju – da pobuni Ruse kako bi ih u bratubilačkom ratu što više nestalo, da posle taj ostatak razboži, razumi i razljudi kako bi postali nemi poslušnici vatikanske adžuvanske gamadi)), njihovom „remek-delu“ nacizmu (Hitlera se je Vatikan „odrekao“ tek onda kada se je ustremio na adžuvane ( stari srpski izraz za pedere), razjedinjavanju Koreje, porobljavanju Japana, „demokratizaciji“ Vijetnama, „slanja pomoći“ Kambodži i sl., već ću se dotaknuti onoga što čine već decenijama Iraku i našoj ljubljenoj Otadžbini Srbiji. Vatikanski manijaci najpre pokušaju da satanizuju sve narode i države koje im se nađu na putu, preko svog topuza Amero-zločinaca počinju da prete, NATO sabraćom kasnije stupaju u napad i kada shvate i prihvate da je jedan narod gotovo nemoguće pokoriti na čelo tog naroda i države dovode svoje poltrone, izdresirane pudlice koje verno služe samo svom jedinom gospodaru ( Vatikanu i njegovim sledbenicima) nazivajući taj svoj kukavičluk „demokratizacijom države i naroda“. Oni koji sve čine nedemokratskim metodama pozivaju se na demokratiju samo i jedino iz razloga da bi se što više tim narodima i državama, svima nama, braćo i sestre, što više narugali. Da njihov cilj nije nikakva „demokratizacija“, već i isključivo razaranje države i naroda iznutra (naš slučaj – „demo(n)kratizacija“ posle 5-og oktobra 2000. godine to najbolje potvrđuje i zdravoume najviše opominje) upravo primeri kao što su: Al Malići, Al-al Tadići i drugi vuci brankovići nedvojbeno potvrđuju.

Braćo i sestre, verujem da nema nikoga ko ne zna ko je Al Malići (to je ona nakazna kukavica koja se je samorazglasila i samopostavila uz pomoć Amero zločinaca na čelo Iraka i koji upravo uz njihovu pomoć čini najveća zverstva „svom" sopstvenom narodu), još manje je onih ko se pita ko je Al-al Tadići ( razlike između Al Malićija i Al-al Tadićija nema – dresirani su u isto vreme od istih dresera i sve im je zajedničko, a naročito mržnja do sopstvenog naroda, vere i otadžbine) a verujem da baš nikoga nema ko bi se još upitao ko su ovodobi vuci brankovići, jer svako dušom oseća da je to upravo ona izdajnička marva koja nas uči i muči govoreći:

EU nema alternativu“ i


Postizborne koalicije nisu matematika, već se radi o „demokratskim sredstvima“ – Al-al Tadići mora da odredi svog pulena na mesto predsednika vlade - kako bi na taj način pomogao Vatikanu i Amerima da Srbi i Srbija što pre nestanu sa lica Zemlje!

(na zdravlje im takva „demokratija“ gde čak ni alternativa ne postoji) te iz tog razloga neću gubiti vreme i poganiti sopstvenu dušu opisujući „čojstvo i junaštvo“ tih i takvih bogohulih bednika. „Inspiraciju“ za ovodanašnje kazivanje sam pronašao u jednom ustaškom nedeljniku gde je jedna tema namenjena upravo najvećem izdajniku svog naroda, vere i otadžbine u istoriji ljudske civilizacije

»UZORITI BORIS TADIĆ«

Da bih se, baš onako prkosnosrpski grohotom, nasmejao tom i takvom veličanju „našeg predsednika“ od strane ustaškog „tiska“ pokušaću da vam objasnim šta zapravo znači sama reč „UZORITI“ . Pošto je opštepoznato da prozapadno natakareni, antisrpski usmereni i na bogohulju kalemljeni slepi poslušnici Vatikana vole guze, đavo im um uze nije teško odgonetnuti da je upravo i ta reč nastala na toj i takvoj „doktrini“ Činjenica je da se ta pogana reč sastoji iz dve reči i kada je razčlanimo tek onda baš mnogo zasmrdi. Dakle, ako ustašku novosklepanicu UZO-RITI razdelimo na sastavne delove kao npr:

UZO = nije teško pogoditi da se radi o glagolu koji ima značenje UZEO

RIT = radi se o staroslovenskoj reči, još uvek u upotrebi u slovenačkom jeziku u istom obliku i ima isto značenje, koja zapravo znači DUPE.

Na srpski jezik prevedena ta pogana reč zapravo znači DUPADžIJE !

Mene kao filologa više od toga zanima zašto se radi o pluralia tantum-u (samo množina) i ne mogu a da se ne nasmejem, jer mi to zapravo otkriva da su UZORITI samo oni koji su više zadnjica ponjušili i više vatikanskih tompusa popušili. Iz tog razloga smatram da su ustaše zaista u pravu kada sa

UZORITI- im papom, Tuđmanom, Mesićem i mnogim drugim nakaradama u „lijepoj njihovoj“ na isti način doživljavaju i „našeg“ Al-al Tadićija. Njegov smrad to najbolje potvrđuje.

Braćo i sestre, to je bilo ovodano moje kazivanje o UZORITI- im Al Malićijima, Al-al Tdićijima i ostalim vucima brankovićima. Obećavam vam da ću se uskoro osvrnuti i na „matematiku našeg“ Al-al Tadićija, jer teško je preći ćutke preko tvrdnje da je 102 zapravo mnogo više od 128. Molim vas pridružite mi se kako bismo ovo vreme zla, sramote i svakovrsne bede bar što više na ovakav način osmešili kada ga već ne smemo, ne želimo i ne možemo da menjamo i da stvaramo radikalno bolje sutra za sve nas, našu Hristovu veru Pravoslavnu i našu pogrbljenu Majku Srbiju. Lično sam sklon da budem deo istorije a ne samo ona deo mene, no svako ima pravo da sebe pozicionira pred ljudima i Gospodom kako sam smatra da je najbolje, te mi iz tog razloga neće smetati ni drugačija razmišljanja.

Sa suzom u oku, štrecanjem u grudima i molitvom na usnama, mnogogrešni sluga Gospodnji,

Krstan Đ. Kovjenić
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptySub 31 Jan - 9:28

СЛОБОДА СЕ НАЗИРЕ НА ПЛАМТЕЋЕМ ХОРИЗОНТУ

Помаже Бог, браћо и сестре !

Свакако је за све здравомислеће људе света јучерашња реакција премијера Турске Ердогана (Recep Tayyip Erdoğan) нешто што је потребно посебно поздравити. Окупатори света, Ватикан и Амери, су уз помоћ својих сателита и топуза, ЕУ и Израел, већ деценијама почели у монденском скијалишту Давосу да наређују колико живота, крви и душа невиних људи широм света је потребно дати монструмима, Ватикан и Амери, да би преживели и још зверскије насртали на све слободномислеће патриоте широм света. Јучерашња свађа између злочинца Шимона Переза и Ердогана, нарочито доказ "демократије, правде и правичности" на отвореној сцени (присетимо се да домаћин тог злочиначког пира није дозволио Ердогану да изусти једну једину мисао док је крвник Перез неометан делио буквицу целом свету целих 20 минута) и Ердоганов демонстративни одлазак са тог крвопијско-сатанског пира је свакако велики корак за ослобођење у ропство окованог целокупнох човечанства...

Браћо и сестре, то је заиста највеселија новост у овој години о којој ћу нешто више усјоро написати, но овога трена молим вас да се присетимо наших храбрих и неустрашивих бораца за слободу:

Слободана Милошевића, проф. др Војислава Шешеља, др Радована Караџића и многих других српских истинских отаџбинољубаца и слободномислећих хероја

како бисмо се уверили ко је тај ко се је први усудио да се успротиви џелатима човечанства.

Овом приликом српски пркосно одајмо дужно поштовање господину Ердогану, нашим јунацима и свим оним који су стали у редове да се брани и одбрани човечанство од стоглаве немани - Ватикан, Амери и "западна цивилизација". Даће Господ да се и та стоглава неман ускоро укроти и да сви људи света почну да живе животом који људима доликује у својим земљама, са својим народима и слободно исповедајући веру предака својих...

Крстан Ђ. Ковјенић

P.S.

Свакако ћу ову тему наставити и уобличити како и доликује неустрашивом српском интелектуалцу, али овога часа за то немам времена, те све вас молим да ми опростите због тога !
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyUto 3 Feb - 9:40

ŠTA MISLIM O „CRNOGORCIMA!
(preneto sa: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=4460&strana=9

--------------------------------------------------
Stevan333:

»Sta mislis o Crnogorcima?
=)«

--------------------------------------------------
Poštovani i uvaženi gospodine, Srbine brate Stevane !

Iskren da budem pokušavam da ne mislim, teram samoga sebe da zaboravim i Gospoda molim da im oprosti zločinjenje, kukavičluk i kajinizan (bratoubistvo), ali prokleti razum mi stalno obraze kvasi suzama i prebolnu dušu iznova i iznova tera na muku od koje nesrećnik vrištim od bola. Taj prokleti grč u duši ne mogu baš nikako olabaviti i vapaje kao pre nekoliko godina zameniti bilo čime drugim. Iz tog razloga sve ovo što napisah nekad važi i sad s tim da mi to što srcem napisah, srpskom dušom okadih i bisernom suzom ojadih nimalo ne pomože da manje osećam krivnju, bol, muku i sramotu.




--------------------------------------------------------

SKLONIO SAM KRSTALjUŠU OCA SVOGA ROĐENOGA

Braćo Srbi i sestre Srpkinje,

Pišući na ovom srpskom forumu pre nekoliko meseci napisah i prilog pod naslovom: „Gen Srbina i Crnogorca u meni“ (vidi na: http://www.durmitorcg.com/forum/view...405e8d2020e385
u kojem „KRSTALjUŠA“ OCA MOGA ROĐENOGA bi „lajt-motiv“ celog priloga. Evo, drage moje i uvažena braćo, srceliki, suzom orošeni i uzdahom popraćeni, delić opisa te moje relikvije:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Reči mog poodavno na Nebesa vaznesenog oca, ĐURAĐ, PERAN, KOVJENIĆ, koje davno izgovori, ali se u moje srce udaložiše, usidriše i okameniše i nema te sile koja mi to može iz duše iščupati, najbolje tu ISTOST, BRATSKOST i JEDINORODNOST Srba iz starodavnih srpskih država Raške i Zete pokazuju i dokazuju :

KO GOĐ VIĐE OVU MOJU KRSTALjUŠU I OVAJ K`O ĐURĐEVSKO JANjE VELIKI BRK NIKADA ME NEĆE PITATI KO SAM I ŠTA SAM VEĆ ĆE SAMO KONSTATOVATI - CRNOGORAC, JES` BOGOMI, ALI KAD PROGOVORIM, ILI UZ GUSLE OĆU DA PROČISTIM GRLO NEMA TOGA KO NEĆE REĆI - VIĐU SRBIN ! KRSTALjUŠA I BRK JESU CRNOGORAC NA MENI, A SVE DRUGO DUŠA, UM I RAZUM JESU I BIĆE - SRBIN U MENI. DA NIJE TAKO, OCA IM J.E.B.E.M, OVIJE (AM)BROZ KOMUNjARE BI ME VEĆ DAVNO SLOMILE, OBOGALjILE I DOKUSURILE. SVE SU MI UZELI, SVE OTELI I SVE OPOGANILI, JESU VALA OCA IM OČINSKOG, ALI OVO VOĐE, OVOG CRNOGORCA NA MENI I SRBINA U MENI NIKO MI NIKADA NEĆE OTETI I OSKRNAVITI !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kao što već i napisah ta krstljuša oca moga bi moja relikvija koju već više od trideset godina držah na počasnom mestu u domu svome ispred ikone Svetog Vasilija Ostroškog, ne znam tačno ali čuh da ju je moj pokojni otac lično oslikao robijajući u komunjarskom kazamatu na Golom otoku, Svetog arhiđakona i prvomučenika STEFANA, oduvek beše naša krsna slava i kandila koje se nikada nije ugasilo. Danas sam sa bolom u srcu, nemirom u duši i suzama u očima tu relikviju iz doma svoga tutnuo u najdublje mesto u ormaru u koji gotovo nikada ne zavirujem. Verujem da mi moj pokojni otac, poodavno već na Nebesa vazneseni, zbog toga neće zameriti, jer ovo što danas čine „crnogorci“ (državnim počastima dočekuju jednog od najvećih koljača srpske nejači, žena i staraca – šiptara Agima ČEKUA) je zlo kojega bi se on najviše postideo. Ne znam kako bi on sam lično reagovao, verujem jedino da bi doakao MILjU DUPLjANINU na isti način kao što to učinu i sa Mujuom Malkićem, taj pogani poturica ga je naterao na Goli otok gde je robijao punih pet godina. Daće Gospod da SRPSTVO, Hristova Vera i zov Otadžbine oslabi kukavičluk, demonost i komunjarstvo u srcima sadašnjih „crnogoraca“, da im Svevišnji pomoći da osvete i posvete sva zla koja su nama Srbima naneli MILjO-DUPLjANI, poturice i arbanasi koji su opoganili SRPSKU SPARTU, OSKRNAVILI SVESRPSKE SVETINjE i UNEREDILI KOLEVKU SRPSTVA. Tek kada se to desi, Boga molim da to doživim, KRSTALjUŠA OCA MOGA ROĐENOGA opet će dobiti svoje počasno mesto ispred ikone Sv. Vasilija, Sv. Stefana i Kandila. Do tad svoju muku, bol i sramotu kriću od ljudi kao zmija noge.


--------------------
Krstan Đ. Kovjenić

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLjE sutra za SRBE, majku SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!


-------------------------------------------------------

Što se tiče pogani koja se milo-dupljani prozvaše i sa ustašama, balijama i arbanasima srodiše, zbratiše i Srpstvo ojadiše i o njima mislim isto ono što sam mislio pišući ovu istoriju najpoganijeg ljudskog izmeta na: „ISTORIJA C R N O P O T U R I C A“ - http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=7357

PLjUNUTI NA TE I TAKVE ISKOTE NIJE SRPSKI PRKOS VEĆ OBAVEZA SVAKOG SRBINA I SRPKINjE !

Krstan Đ. Kovjenić
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptySub 7 Feb - 12:19

За операцију “КРСТАНОВ УРЛИК” УДБ-а џукеле ће добити награду ТАДИЋЕВ ЋУРЛИК

(пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=4460&strana=9

————————————————————————-

Istina_AT

Ili je operacijaKrstanov urlik” konačno dobila zeleno svetlo, pa sad kuju paklene planove? Videćemo.


————————————————————————–

Полуписмена црнопотуричка гњидо,

Како ћете да назовете свој кукавичлук мене лично нимало не занима, јер ући у историју је свакако вредно мрења. Дакле, УДБ-ашка џукело, да ли ће то да буде “Krstanov urlikније оно што ће било кога да занима, но свакако све нас занима:

Да ли ћеш добити ТАДИЋЕВ ЋУРЛИК када се напокон оконча оно што србомрзи искоти, издајници и развратници сада називате КРСТАНОВ УРЛИК !?

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptySub 7 Feb - 13:11

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Tadicihaxhi1ft3yz3.th
BESA BE NA TEBE TADIĆI
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyPon 16 Feb - 12:10

SRCEPARAJUĆA ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE
(preneto sa: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=4460&strana=10
Dame i gospodo,

U predvečerje vrelog kasnojulskog dana na zamolbu mog školskog druga, bio je toliko pobožan, smeran i duhovno vaznesen da smo ga još u bogoslovskim skamijama svi zvali “pop Jova iz Niša”, ljudine od koje bejah i jesam toliko različit po svemu, pogotovo temperamentu, glagogoljivosti i neustrašivosti, čiji duševni mir, isposnička, gotovo svetačka, fizička špatnost i topli, vlažni i prožimajući pogled kojem je nemoguće reći nešto što nije istina su me frapirali još u junoškim danima, sada arhimandrita u jednom srpskom manastiru, da ga posetim mi je delovalo kao nestvarnost. Pogotovo njegove reči:

Brate Krle, pratim tvoj boj sa DOS-manlijama i imam nešto da ti pokažem kako bi im poglavicu raskrinkao.”

Gotovo jecajući sam mu uzvratio:

Ne čitaj to, bre, sablazniće te moje psovke” nasmejao se i uzvratio:

Onaj ko oseća Gospoda u duši ništa ne može sablazniti, a ponajmanje reči brata njegovog. Dolazi ! Sredio sam kod Njegovog visokopreosveštenstva mitropolita Amfilohija da preko svoje sestre Zorice Radović utiče na Koštunicu da povuče poternicu koju su DOS-manlije za tobom lani izdale. Sve je sređeno. Dakle !?

Nisam imao kuda, već sledećeg dana sam se obreo u meni dobropoznatom srpskom manastiru čije zidine, gle čuda, su mi tog dana delovale nekako toplije, lepše i dostojanstvenije. Imah osećaj da me je čak i škripa ogromnih kapijskih vrata toplo pozdravljala. Mada sve beše na svom mestu, isto kao tako davno dok sam još ovde danima sozercavao, metanisao i Gospoda kroz suze uvek i uvek, neprestano, svuda i svagda, molio da zaštiti moju mnogostradalnu porodici i mene od daljneg progona pobesnelih zveri (Am)broz komunjara ipak mi se pričini da je tog popodneva sve imalo gotovo pozlaćenu boju, miomiris tamjana i anđeosko-melodični poj boguugodnosti. Već na prvi kucaj reze na preglomaznim dverima pred mojim očima se stvorila smerna podoba tipučnog srpskog starca koji mi i ne čekajući da izustim bilo što bratski gotovo skoči u zagrljaj. Bio sam pomalo zbunjen, no videći meni tako poznat pogled „popa Jove iz Niša” smirio sam se koliko god sam mogao u tom trenutku. Nismo dugo ćaskali jer vreme za bdenije se je nezaustavivo približavalo. Napustivši me za nekoliko treptaja oka vratio se je vodeći za ruku vidno pogrbljenu staricu. Mislim da sam prvi promumlao nešto nerazgovetno, valjda „Pomaže Bog !”, no nisam siguran, a još manje da mi je starica na to uzvratila. Na moju ispruženu ruku nije se ni osvrnula. Nije me čak ni jednim pogledom udostojila. Drhteći kao jagnje koje vode na zaklanje sela je, zapravo šćućurila se tu na domak moje desnice. Srce mi je tutnjilo kao bim-bo u Sabornoj Sr.Karlovačkoj crkvi, mestu gde mi je čuka uvek nekako čudno lupala u ugođaju koji se samo u pravoslavnom hramu može dušom osetiti. Tajac koji je ubijao svojom neizvesnošću su prekunule „Jovine” reči:

Kćeri, ovo je brat Krstan čovek o kojem ti onomad pričah.”

Na te reči, Bog mi je svedok da su mi reči istinite kao anđeoski šapat, skočila je sa svog sedala, bratski me zagrlila i kroz plač prozborila:

Dobro došao, brate Krstane !

Ne znam da li su te reči, a pogotovo neočekivana scena, bar za jotu uznemirile „popa Jovu”, na njegovom licu nema mesta za emocije i teško je zaključiti njegovo raspoloženje, no da mene jesu nije potrebno ni naglašavati.

Bože, namesto pogrbljene starice pred mojim očima se stvorila, zabatila kako bi rekao veliki srpski mislilac, neprevaziđeni Justin Popović, kao cvet lepa žena u najlepšim godinama. Dugo sam je gledao, netremice, iznenađeno i neverujuće, dok je njen užareni sestrinski pogled milovao moju Hristom prepojenu dušu. Gledah je tako, gledah sve dok ne zapazih svaku poru na njenom isposničkom licu. To što videh pred sobom me darnu u dubinu duše. Bore na njenom gotovo prepodobno-svetačkom licu su odavale njeno „hoždenije po mukah”, lelujavi klecaji fizičko paćenje, oscilacija desnice na brojanici njenu telesnu obogaljenost, ali oči. E, taj pogled je skoro prkosno, onako žežeći, nagoveštavao da nije slomljena jer je pronašla sebe i Hrista u sebi. Njene reči:

Brate Krstane, tvoje reči su glas vopijućeg u pustinji.

su me skoro vređale jer to svojim činjenjem nimalo ne zaslužih. Ljutio sam se na samoga sebe što više ne pazih na odmerenost svojih reči, no znajući da takvi pravednici nikada i nikoga ne vređaju mislim da sam prozborio.

Nije to ništa. Ono najglavnije, najjače, a bogme i najbolnije uvek dolazi na kraju !”

Sestrinski mi se nasmešila i prozborila:

Sećaš li se šta ti je ”Vera„ pisala na sajtu http://www.revijad.cg.yu/dan !?«

»Ta nisi valjda to ti ?” behu moje reči.

Kroz svest mi je kao nebeska munja proletalo mnogo što-šta što napisah na tom sajtu u vreme DOS-manlijske „Sablje”, vremena kada bogohuli, zločinci, izdajnici i mafijaši hteše da utamniče Istinu, obračunaju zverski sa svojim političkim protivnicima i razore SRPSTVO i Srbiju. Ćaskajući o tim olovnim, sramnim i bolećim vremenima kada, čak i u svetoj zemlji Srbiji, bi teško biti Srbin nismo ni osetili da nas je moj „drugar Jova” napusti i otišao na bdenije. Nasmejali smo se kad nam je crkveno zvono svojim jecajima tu istinu potvrdilo. Mada o toj pravednici, pre nego što sam se tamo obreo negde to pročitah, zvaću je sestra JEFIMIJA jer je u međuvremenu završila svoj isposnički status i sada je monahinja sa tim imenom, znah ponešto, a naročito istinu da beše žena Borisa Tadića - Francetića, najvećeg izdajnika, srbomrza i kriminalca od kad je sveta i veka, „predsednika” Srbije. I ako dođoh sa jednom jedinom namerom da čujem ispovest sestre Jefimije Boga molih, videći je takvu kakva je, da nikada ne počne sa tom svojom ispovešću. Znao sam da će me njene reči veoma boleti, ali nisam mogao ni naslutiti da će taj bol biti toliko nepodnošljiv, tako srcerazarajući, tako krvledeći. I sada kad razmišljam o tome, kao i uvek kada se toga setim, a sećam se gotovo svakodnevno svake reči koju tada čuh, osećam kako mi žmarci zaustavljaju srce, bol dah, a potok suza obliva obraze. Sve dok živim neću moći zaboraviti niti jedan jedini tren koji tada videh, čuh i doživeh. Ne znam da li je sve to i sestra Jefimija tada osećala, Bože, da li i ona tada požele da mi nikada tu svoju bolnu priču, jadikovku mladosti svoje, ne ispriča !? Zalelujala je kao osušeni list breze na vetru, podoba joj se opet vratila u stanje pogrbljene starice, a reči su dobile prizvuk dečijeg jecaja kada je počela da govori o svom „životu” sa „predsednikom” Srbije, izabranog glasovima nesrba i neprijatelja Srba i Srbije. Nije plakala, verovatno da joj je već poodavno presahlo suzano vrelo, ruka na brojanici joj se više nije nimalo treskala, nije čak ni zaridala, već je smirenim, blagim i milozvučnim glasom kako i dolikuje bedućoj monahinji prozborila:

Kad-god bi se vratio sa svakodnevnih terevenki sa istomišljenicima, nakljukan alkoholom i narkoticima do čepa, već s vrata bi zaurlao:

Kurvo srpska !” Ako bih mu bilo šta uzvratila, ponekad samo kad bih ga slučajno pogledala, obrušio bi se na mene kao goropada, razjarena, pobesnela i krvoločna zver. Tukao bi me je sve dok se ne bih onesvestila. Znala sam desetak dana ležati na postelji ne mogavši ni da hodam. Skoro svi udovi su mi bili lomljeni od batina. Ako bi me neko posetio od mojih morala sam da lažem da sam pala po stepenicama, da imam išijas, ili da sam veoma jako prehlađena i da zbog toga ne mogu da ustajem iz kreveta. Za vreme poseta moje rodbine Pas (sasvim opravdano je tako nazvala tog zlikovca) bi bio veoma dobar domaćin. Trudio se da niko ne primeti da se radi o sadisti, manijaku i zločincu. Pokušavala sam nekoliko puta da ga napustim, bežala sam, ali pronalazio bi me i preti smrću ukoliko bilo šta zucnem. Zbog njega sam se i obrela ovde gde sam jer nisam imala više kuda da pobegnem. Ovo je bio jedini način da sačuvam živu glavu. Nije me toliko bolelo njegovo zversko fizičko nasilje, svakodnevno maltretiranje, ali bolelo me je i boli što je uvek, taj njegov svakodnevni monolog me i dan-dani veoma boli, uznemirava i izluđuje, ponavljao bi i ponavljao da psuje moju majku SRPSKU, DA SMO SVI SRBI CIGANI i DA ĆE NAS ON I NjEGOVI PRIJATELjI SA ZAPADA ISTREBITI. Saznala sam, to su radili u našem stanu, da pripremaju njegovu lažni biografiju iz koje će biti izbrisano i falsifikovano da je unuk ustaše JURE FRANCETIĆ-a. Njegov otac, mislim da i ti poznaješ Lazića i Terzića jer i oni su bili bogoslovi u tvoje vreme, i taj dvojac su napisali ono što je sada objavljeno u listu „Glas javnost”.

Braćo Srbi i sestre Srpkinje, kako da i kamen ne zaplače posle ove ispovesti ? Koliko je još sličnih naših sestra kao što je sestra Jefimija koje trpe samo zbog svog SRPSTVA u sebi ? Učinimo bar nešto da se kazne zlikovci za svoje činjenje !

Vaš drug, prijatelj i brat,

Krstan Đ. Kovjenić


P. S.

Braćo i sestre,

Pre nekoliko dana sam pročitao veoma dirljivu vest pod naslovom:

Gde je nestala bivša Borisova žena, monahinja Irina?“ na: http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=6034

te pošto više nisam u prilici, prilikom moje zadnje posete manastirima u Srbiji sam bio ranjen, UDB-a svinja Borisa Tadića zaodenuta u mantiju „kaluđera“ pedero-papista na čijem čelu je raspop, UDB-a špijunčina i razvratnik Risto Radović, da bilo na koji način proverim istu tužnu vest o nestanku meni veoma drage čestite Srpkinje, bila je, jeste i biće ovodoba srpska Majka Jefimija, molim sve one koji znaju nešto više o tome da me što pre obaveste. Ovom priliko želim javno da obavestim javnost u svetoj zemlji Srbiji da u zadnje vreme nestaju u čestiti Srbi u dijaspori. Verujem da iza njihovog nestanka stoji zločinac, izdajnik i manijak Boris Tadić. Poznato mi je još od pre da je za te najpoganije poslove ponovo angažovao UDB-a zlotvora Jozefa (Am)broza – PETRA MILATOVIĆA i njegovu bandu koja hara po EU, naročito u Beču gde je isti zlotvor već duže godina nastanjen. Obaveštavam sve Srba, naročito sestre Srpkinje da budu maksimalno oprezni prilikom susreta sa istim i njegovom bandom koja se krije iza nekakvog „srpstva“ a uglavnom se radio o okorelim zločincima koji su do sada počinuli mnoga zlodela o kojima sam u više navrata otvoreno pisao. Molim sve Srbe i Srpkinje ako primete bilo šta neobično prilikom susreta sa tom bandom i njihovim vođom da to prijave obavezno policiji u mestu gde se nalaze. Hvala !
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyUto 17 Feb - 12:18

SVINjA MANGULICA
(preneto sa: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=4460&strana=10

Drage moje i poštovana gospodo,

Upravo zahvaljujući vašim bratskim porukama mnogo puta saznajem gde, ko i zašto prenosi moje priloge koje ovde i mnogim drugim forumima napišem. Ponekad mi je veoma zanimljivo da iste isčitavam na mestima gde se baš nikada nisam pojavljivao. Ne znam koji mi pandrk bi baš danas ali moram vam priznati da sam se baš danas neverovatno mnogo vremena zadržao na forumu Novi Beograd. Na taj forum je osoba koja se „predstavlja“ kao »vrachar« prenela sledeće moje umotvorine:


„…Već danima mi se ovde postavljaju pitanja u vezi sa Borisom Tadićem – FRANCETIĆEM…

i ovaj:

„SRCEPARAJUĆA ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE“
(vidi na: http://www.novibeograd.info/smf/index.php/topic,95.135.html

Naravno da me je zanimalo kakve reaksije su ti moji prilozi izazvali u zmijarniku žutih zmija prisojkinja, DS (čitaj: DEMONSKI SATRAPI). Za očekivati je bilo da niko baš ni jednom rečju neće i ne sme da osudi ono što je (po)činuo manijak Boris Tadić prema svojoj nekadašnjoj supruzi, Veselinka Zastavniković, to zaista dokazuje da je mržnja prema svemu što je srpsko i Srbinovo jedina vrlina sledbenika ŽUTIH SATRAPA, ali da će se baš poslužiti ovakvom gebelsovskom propagandom ni to nisam očekivao. Mada je svako zdravorazuman mogao da primeti da lično tom sotoninom piru iživljavanja nad Srpkinjama i Srbima nisam prisustvovao i da je to dovoljan razlog da se moja malenkost ne olajava, jer nisam imao priliku da se (od)branim to nimalo nije smetalo Tadićevim „demokratama“ da pljuju po meni do mile volje „zaboravljajući“ da nevedu bar jedan jedini dokaz kojim bi bar pokušali da opravdaju svoje kukavičko činjenje najbolje se ilustruje ovim prilogom na:

http://www.novibeograd.info/smf/index.php?PHPSESSID=58913eb1a6c7a826972335b7f152f074&topic=95.150

————————————————-
»violet37« (čitaj: RUŽIČASTA ŽUJKA LUJKA)

Vrachar, izvukao si citate poznatog Krste Kovljenovica, tipa koji zivi u Sloveniji i koji pljuje Tadica pod raznim nikovima, ali opet ne izdrzi i uvek se potpise na kraju.. Sto se tice tog tipa, moram da kazem jedno: tip je umno poremecen lik, dokazano skroz, boluje od patoloske mrznje prema demokratama, a radikalno raspolozen. To i nije tako bitno njegovo opredeljenje vec je bitno to da je on pod svim nadimcima banovan sa svakog foruma i to vise puta upravo zbog vredjanja koje je degutantno i odvratno a koje si ti presrecan iskoristio sa ko zna kog malog foruma da plasiras ovde i zadovoljis svoju sujetu! Molim te da se ipak drzis argumentovanih izjava licnosti koje znaju sta pricaju i koji su pre svega normalni, a ne da postujes bljuvotine Krstana koji je banovan svuda i koji je psihicki poremecen lik! Toliko od mene…

I jos nesto.. na svakom iole velikom i javnom forumu, njegove bljuvotine su bile obrisane… Pitam se sto.. I zaista je nisko sto me prozivas u svakom postu jer ti nisam povladjivala ko sto si ocekivao.. jadno i zalosno!

———————————————–

Ta i takva mržnjom zadojena svinja mangulica je toliko slepa kod očiju da nije mogla da uoči da je moj prilog prenet sa „parlament.sr.gov.yu“

Drage moje i poštovana gospodo, obradovala me je činjnica da i u tom srbomrzom zmijarniku ima ljudi koji nisu baš toliko oslepili od mržnje i mogu da uoče svojim okom, osete svojim srcem i dešifriraju svojim razumom. Na istom mestu je osoba pod nadimkom »vrachar« napisala sledeće, zahvaljujem mu na ljudskosti
,
————————————————
Sto se tice citiranih postova i cele price o Tadicu, niti si merodavna da ocenjujes da li je neko bolestan ili umobolan ili sta vec niti je istina da se radi o malim forumima…ja sam taj citat prvi put video na jednom od najvecih foruma!!!
————————————————-
Od istog uvaženog gospodina su i ove konstatacije koje su toliko utemeljena u realnost i razumu da bi bila šteta i veliki greh istim dodati ili oduzeti bilo šta:

———————————————–

Preneo sam vest koja kruzi medijima danas, a komentar je realan i iskren, tvoj predsednik za mene nije nista drugo nego obican indijanac koji je zesce utripovao da je neko i nesto, a da nije bilo ove vesti ne bi ni ja pricao ponovo o ovom zlotvoru!!!…
….
Boris Tadic niti je niti ce ikada biti moj predsednik, ne zato sto dolazi iz DS-a, vec zbog njegovog antisrpskog delovanja….


… e bas tako….moj nije niti ce ikada biti, a kao sto vec rekoh, ne zato sto je zut, vec zato sto za ovu zemlju ne radi nista dobro niti joj misli dobro!!!…


… Nije sporno to sta sam ja, i gde zivim, sporan je on i njegovo delovanje i on nikada ne moze biti moj predsednik niti cu ga ja postovati kao takvog!!!

on je dno dna!!!!!…


… vi kad ne znate sta cete vi pominjete kako neko hoce da ubije Tadica, a on da je pametan, a nije, uradio bi to sam, i spasao ovu zemlju i ovaj narod!!!…


… ovo je bilo tvoje pitanje, zar ne? a u njemu pre reci atentat lepo pise “jos jedan”, a moja reakcija se odnosi na to da je stvarno dosta te price o navodnim pretanjama doticnoj personi, i kao sto rekoh, njemu bi najpametnije bilo da to uradi sam i spasi i sebe i ovu drzavu i ovaj narod!!!

niti znam za koga si niti me zanima, ali “VI” cete uvek biti “VI” dokle god ste za istu stranu tj za onu odvratnu zutu koaliciju sa svim ostalim satelitima!!!…


…. pre nekoliko nedelja vaterpolo, juce fudbal, sutra ko zna sta…gde god se pojavi nas bije maler!!!

————————————————
Sve ovo i sam bih svojom drhtavom desnicom podpisao, bolnim srcem privio na grudi, u dušu još jedan ožiljak zarezao i sve to obiljem suza zalio.

Drage dame i poštovana gospodo, da istina kad li - tad li izviri na svetlost dana ću vam sada pokušati objasniti. Ova istinita ispovest poganog pederčine, izdajnika i Gebelsovog propagandiste alter ega Borisa Tadića, Srđan Šaper, (vidi na: http://www.tabloid.co.yu/clanak.php?br=156&clanak=32

„Bio sam planiran da preotmem mesto davitelja pravom davitelju.“

govori više od hiljadu najstručnijih traktata na temu:

KAKO PODVALITI SRBIMA DA IM NA ČELO DOĐE NAJVEĆI IZDAJNIK, KUKAVICA I RAZVRATNIK !

Vatikanu, Amerima, Germanima i drugi vekovni zlotvori i neprijatelji Srpstva, Svetosavlja i Srbije je bilo baš svejedno koju će budalu da postave na mesto predsednika Srbije, njima je važno da je to njihov čovek, da mrzi Srbe, Svetosavlje i Srbiju i da je isto tako razvratan, kukavica i bogohul kao oni što su. Ti i takvi su znali da Srbe možeš da zavaraš samo onda kada im oko zagospodari umom. Iz tog razloga

ONI SU TRAŽILI NEKOGA KO ĆE DA BUDE NAJSLIČNIJI SRPSKOJ SVINjI MANuGLICI

( lasasta svinja, autohtona srpska svinja, kažu da njenoo meso ne sadrži nu trunke onoga što posle utiče na povećan holesterol u krvi)

KAKO BI KOD SRBA STVORILI LAŽNU ILUZIJU I NATERALI SRPSKO OKO DA PREVARI DUŠU I SRCE SRBINOVO !

Iz tog razloga i poručujem svim Srbima i Srpkinjama da više ne veruju u šarene laže koje im oko primećuje na gebelsovskim medijima u Srbiji, već da puste duši, srcu i razumu da i oni nešto vide i bar nešto zaključe. Ako tako učinimo u Borisu Tadiću nećemo videti ništa durgo već

ZAISTA VELIKU SLIČNOST SA SVINjOM MANGULICOM !

Kada uočimo sve to dušom, srcem i razumom onda ćemo valjda i shvatiti i prihvatiti da bi trebali makar da se postidimo što nas predvodi i predstavlja

SVINjA MANGULICA !

jer ma koliko bila "naša" - SVINjA JE SVINjA !

Krstan Đ. Kovjenić
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyNed 9 Avg - 11:12

ОДГОВОР ДРАГОЈ, УМИЛНОЈ И ПРЕЛЕПОЈ СЕСТРИ ИЗ РУСИЈЕ !
(пренето са: http://krstanovkutak.forumotion.net/--f1/ko-je-vojislav-seselj-t108-15.htm#775

Валера ::
ЖИВЕО СРПСКИ ХЕРОЈ ДОКТОР ВОИСЛАВ ШЕШЕЛЬ!!!!!!
ПОЗДРАВ СВИМ СРБИНАМ ИЗ МОСКВЫ!!!!!!!!!

ВЕЛИКИ БРАТСКИ ПОЗДРАВ ВАМА, ВАШОЈ ПОРОДИЦИ, ВАШЕМ ХРАБРОМ, НАМА БРАТСКОМ, НАРОДУ И ВЕЛИКАНИМА КОЈИ ПРЕДВОДЕ ТАЈ ЧЕСТИТИ, ХРАБРИ И БОГОНОСНИ НАРОД - ГОСПОДИ: МЕДВЕДЕВУ И ПУТИНУ !

Немојмо губити време стално се питајући јесмо ли браћа, јер РАС и РАСИЈА јесу најрођене сестре и према томе и РАСИ и РУСИ браћа морају бити, свиђало се то коме или не ! Било би предивно да сву своју памет, снагу и добронамерност усмеримо к томе да се наше сестринске државе што пре УЈЕДИНЕ и да се браћа (РАСИ и РУСИ) после тога

БРАТСКИ СЛОЖЕ, ОБОЖЕ и ДУШМАНЕ ИЗВУКУ ИЗ КОЖЕ !

Русија је најбољи пример шта значи када на чело НАРОДА, ВЕРЕ и ОТАЏБИНЕ дођу они који

ЖЕЛЕ, СМИЈУ и УМИЈУ

да помогну у остваривању сваколиког достојанства, поштења и благостање свог НАРОДА и своје ОТАЏБИНЕ.

Даће Бог да наша велика браћа (ПУТИН и МЕДВЕДЕВ) схвате и прихвате да

МОРАЈУ ДА ПОМОГНУ СВОЈОЈ БРАЋИ У СРБИЈИ и да

НА ЧЕЛО СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ поставе СРПКИЊЕ и СРБЕ који су бар донекле

ЊИМА СЛИЧНИ - ХРАБРИ, РОДОЉУБИВИ и РАЗУМНИ !

Спреман сам увек и на сваком месту да живот свој положим на ОЛТАР те и такве братске ИДЕОЛОГИЈЕ. Заиста би нас морало бити срамота када видимо да се некада непријатељски настројени народи БРАТЕ и УДРУЖУЈУ (ЕУ), а МИ КОЈИ СМО БРАЋА СЕ СТАЛНО РАЗДРУЖУЈЕМО.

Наша велика браћа (ПУТИН и МЕДВЕДЕВ) би такође морали схватити и прихватити да су "домаћи" петоколонаши у Србији:

БОРИС ТАДИЋ, ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ, ИВИЦА ДАЧИЋ, МЛАЂАН ДИНКИЋ и ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ,

не само НЕПРИЈАТЕЉИ СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ, већ су и

ВЕЛИКИ НЕПРИЈАТЕЉИ РУСА, РУСИЈЕ И ХРИСТОВОГ ПРАВОСЛАВЉА !

Те и такве сваколике наказе све што чине, ОМИЉЕНО ЗЛОЧИЊЕЊЕ им је растурање, сиромашење и сваковрсно унеређење свете земље Србије,

ЧИНЕ ПО НАЛОГУ: ВАТИКАНА, АМЕРА И ГЕРМАНА !

То су антисрпски издресиране звери и према њима не смемо имати милости - пасји окот је потребно уништити, одмах и сада !

С братском љубављу у срцу,

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyPon 14 Sep - 9:12

Моје обраћање Његовој светости Архиепископу пећком, Митрополиту београдско-карловачком и Патријарху српском Г.Г. Павлу
(пренето са: https://www.facebook.com/krstan.k?ref=profile#/profile.php?id=1443791793&v=wall&viewas=1001403289

Ваша светости Г.Г. Павле,

Нека Вам Господ подари још много, много лета, јер све док Ви живите слуге нечастивог неће моћи да спроведу оно што су замислиле - тотално уништење Српства, Светосавља и Србије. Жалосно је гледати како одметници од Господа, Његове Свете Вере и своје свете Отаџбине руше све оно што су вековима стварали наши преци, свеци и анђели и ругају се свима нама својим злочињењем, кукавичлуком и сваколиком накарадношћу. Највише ме, као некадашњег богослова, заболи када видим како "парох љубљански" о. Перан Бошковић, мој некадашњи сабрат из Богословије у Ср. Карловцима, сада служи Господу на најнељудскији начин. Молим Вас учините нешто да се ти и такви јеретици изопће из Цркве Господа Нашег Исуса Христа, јер то њихово "служење" може да доведе само до једног, њима очигледно жељеног, циља - Содоме и Гоморе и тоталног страдања Српства, Светосавља и Србије. Увек ћете у мојој сваколикој маленкости, Ваша светости ГГ Павле, имати савезника у борби против јеретика, расколника и безбожника и из тог разлога молим да ме поучите шта ми је чинути како би се Српкиње и Срби који сада живе у Словенији заштитили од јеретика о. Перана Бошковића. Како тим невиним слугама Господњим помоћи да остану, истрају и опстану на Путу Љубави, Вере и Наде који је Јединородни Син Божји, наш Учитељ, Заштитник и Предводник Господ Исус Христос, трасирао за нас људе ?

Препоручујем се Вашим светим молитвама и благослову Ваше Свете Деснице !

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptyPon 14 Sep - 12:22

ПОРУКА ЈАДНИЦИМА КОЈИ СУ ПОСВЕ РАЗРОЂЕНИ, РАЗБОЖЕНИ И РАЗУМЉЕНИ !
(пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=11444&strana=4

Браћо и сестре,

Јадницима који су посве разрођени, разбожени и разумљени од гебелсовске пропаганде на окупираним медијима у Србији и верују на „часна комунистичка“ Гробару Томи, Борису Тадићу и Ристи Радовићу

ДА ЕУ НЕМА АЛТЕРНАТИВУ

желим да поручим да, макар почну бар логички да размишљају

ДА АКО ЈЕ ТО БАШ ТАКО,

а није, јер само

СЛОБОДА, СРПСТВО, СВЕТОСАВЉЕ и СРБИЈА НЕМАЈУ АЛТЕРНАТИВУ !

да у том случају признају окупацију и створе ВЕЛИКУ ХРВАТСКУ, јер то је пречица да се што пре

ДОЖИВЕ НА СОПСТВЕНОЈ КОЖИ „СВАКОЛИКЕ БЛАГОДАТИ“ ЕУ !

То ће да буде и најбољи начин да напокон и све оне неверне томе схвате и прихвате

ДА ЈЕ СРБИЈА УНИШТЕНА, УНЕРЕЂЕНА И ОКУПИРАНА и

ДА НЕМА РАЗЛИКЕ ИЗМЕЂУ СТЈЕПАНА МЕСИЋА И БОРИСА ТАДИЋА – АНТИСРПСКИ ИЗДРЕСИРАНИ ЗЛОТВОРИ СУ И ЈЕДАН И ДРУГИ !

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 EmptySre 16 Sep - 10:44

`БЕМ ТИ ЖИВОТ, БРАТЕ,
КАКВЕ СРЕЋЕ САМ КУРАТЕ !
(пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=11444&strana=5

Е, драге моје и поштована господо, данас кад сам преживео живећу вечно. Бурљам ти ја по свом профилу на FB- у кад оно, то ме је толико штрецнуло, ма шта штрецнуло треснуло као мацола по шупљој главурди, да и сада једва једвице дишем, Гробарев сатаниста, ма по њушци му се види да је свиленгаћа, `ебо ли га ћаћин ћаћа, натакарио поред своје демонолике подобе слику моје маленкости.

(види ту моју срамоту и од Господа грехоту на: https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/home.php?ref=home

Код толико прелепих девојака да на мене налети најгаднија поган е, то је, у најмању руку, да се попишмањиш и посеруциш беду коју још увек називам мој црни животије. Чега ли се све неће сетити Гробарева гамад како би ме осрамотили, понизили и код Срба огадили. Како после тога не пустити сузу и неутешено зајецати:

`БЕМ ТИ ЖИВОТ, БРАТЕ,
КАКВЕ СРЕЋЕ САМ КУРАТЕ !

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...   OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OBRAČUNAJMO SA PEDERO-PAPISTIMA...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo-
Skoči na: