MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 VRATA DANTEOVA PAKLA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptySub 14 Feb - 12:49

ОВОДОБА СРПСКА ЕПИКА
(Песма нас је очувала, њојзи хвала !)

(пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=10021

ГРОБАР ТОМА ШЉИВЕ СУШИ

Гробар Тома своје шљиве суши
Борис Тадић њему кару пуши
Кару пуши и дупе му њуши
Своме јари овако певуши:
Еј, Гробаре, мој брате Мурате,
Своје Србе изд`о си на рате
Потурице све гласаће зате
Они воле јаране курате
Али Срби када те до`вате,
Шта ће тада бидне*, мој Мурате ?
Срби увек с каматама врате
Жао ми те, Гробару, мој брате
.“

Ракије је Гробар смаз`о буре,
Смрди к`о што смрди свако туре
Своме јари `вако Гробар вели,
Гробар вели, Србима зло жели:
Е, мој побро, Боки, сиви тићу,
У зрак земљу Србију подићу
Ватикану жељу испунићу,
Јеси л` чуо, Борисе Тадићу !
Сваку клицу Српства уништићу
И Христову веру запалићу !
Што говорим ја сада у пићу
Трезан, јаро, веруј испунићу
.“

Слушо` диван двојице јарана,
То мукање турскије `ајвана,
Ништа не мож` бидне без Крстана
Јуначине српског ових дана.
За гуше их Крстан до`ватио
Турској марви `вако говорио:
Проклет био, Борисе Тадићу
И ти, Томо, Вуче Бранковићу !
Обојицу сада удавићу
Српски завет тако испунићу
Кнез-Лазара жељу остварићу
Издајнике тако ја казнићу !
Пицоустог исто у`ватићу
У`ватићу, пичку му разбићу
!“

Гледа Господ с Небскога свода
Јуначину из српскога рода
Светом земљом српском како хода
Господња је, људи, ово ода:
Еј, Мојсије, Србине јуначе,
Дај удари издајнике јаче,
Нека гамад та сада заплаче
Пусти марву нек` слободно њаче!
Издајнике склони са грбаче
Српству даруј мира и погаче
Не дај српска нејач да још плаче,
Потурице да ти земљу арче !


Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptySub 14 Feb - 22:57

ČEDERI I PARAMECIJUM
(preneto sa: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=9756

--------------------------------------------------------------------------

"Viper_13"

...krstane u tor...stoka samo moze da bude stoka..


-------------------------------------------------------------------

VEPAR,

Pre nego li te dosmanlije stvarno utore dobro bi bilo da se bar malo opismeniš, te iz tog razloga ti savetujem da obavezno naučiš ove lekcije koje sam postvovao na:

Šta znamo o srpskom jeziku?”
na: http://www.enovosti.info/sr/btg_novosti/5/5898/Sta/znamo/o/srpskom/jeziku i

PRAVOPIS SRPSKOG JEZIKA
na: http://www.enovosti.info/sr/btg_novosti/5/5928/Sta/znam/o/srpskom/jeziku//-/drugi/deo/-/PRAVOPIS/SRPSKOG/JEZIKA

Pokušaj da shvatiš i kao životnu maksimu prihvatiš

DA SE SAMO PAMEĆU SVI NEPRIJATELjI POBEĐUJU !

Upravo zbog toga i tebi i svim drugim žutim podvučenim kukavicama, razvratnicima, izdajnicima i praznoglavcima savetujem

da pljunete na ono što vidite u ogledalu i kriknete da nebesa čuju:

MARŠ, BEDNI CRVE
!

Možda ti nimalo posle toga neće biti lakše, govno smrdi i kada ga nagaziš istim smradom, no da ćeš bar jednom sebe da nazoveš pravim imenom u to sam siguran. Pošto vidim da sa oduševljenjem isčitavaš moje umotvorine tebi u čast upućujem i ovo svoje veliko delo

----------------------------------------------------------------

ČEDERI I PARAMECIJUMI

Pre nekoliko dana na ovom forumu mi je baš mnogo bio dosadio LDP-ovaca (čitaj: lude dupadžije pogane) sa svojim „umnim i razumnim vokabularom“, te nije postojala druga mogućnost, već da ga smirim na sledeći način. Uživajte u toj priči koju LDP-ovce ne razumeju, no to nije razlog da oni umniji i razumniji od njih ne uživaju u tome !

———————————————————————————————————

Drago dete,

Žutokljunac si ti još, previše žut da bi shvatio ono o čemu pišem, no poenta mog obraćanja tebi danas nije u tome, već u dobroj priči koju pre pola sata čuh od jednog svog dobrog prijatelja, sabrata iz Sr.Karlovačke bogoslovije, iz BG-eja. Naravno, drago dete, prilagodiću svoj vokabular tvojim godinama, znanju i političkom opredeljenju kako bi lakše utuvio ovo što želim da ti kažem. Dakle, priča počinje ovako.

Upravo kad sam ulazio u svoj stan sa “džoginga” koji obavezno upražnjavam posle večere, nisam se bio ni ljudski raskomotio, a kamo li izduvao i istuširao, kad ono - ZVRRRRC. Ljutnuh se malo na tu zvonjavu u te kasne sate, no pošto mi kroz glavu prolete misao da me se je prisetila koja usamljena opajdara i hoće da mi bude večerica odlučih da se javiM. E, nećeš mi verovati, ali sa druge strane žice začuh Milana Blagojevića, čoveka kojega nisam čuo sigurno dvadesetak godina. Naravno, onako na brzaka, reče mi razlog zašto je baš rešio danas da me nazove, te nastavi sa ovom pričom koju ti želim ispričati.

Danas oko podne”, priča mi moj drugar Milan, “nađoh se u zoo-u zato što me drugar Vuk (mislio je na Vuka Bojovića, direktora zoološkog vrta) već danima gnjavi da navratim kako bi mi pokazao nekakvu novu životinju. E, dođem ti ja, Vuk me sačeka kako i dolikuje i krenemo u obilazak njegovog životinjskog carstva. Ne znam zbog čega ali što više idem u smeru kojim me Vučina vuče sve više osećam nekakav čudan smrad. Ma, znam, bre, da životinje ne koriste francuske parfeme, no opet taj smrad me već pomalo iritira. Dolazimo do nekakvog bazena prepunog fekalne vode. Smrad, bre, da džigerice povratiš, no Vučina se samo češka iza uveta, gladi bradurinu i neće ni da bekne o čemu se radi. Primećujem nekakvu tablu na kojoj se farba još nije dobro ni posušila na kojoj piše “PARAMECIJUM”. Pokušavam da se prisetim, burljam po svojoj glavurdi k`o DOS-manlije po GOOGLE-u, no nikako da se prisetim o kakvoj se to smrdljivoj životinji radi. Kao kroz maglu nečega se prisećam, ali to moje saznanje je toliko bledo i daleko od dana današnjeg da mi pravi još veću zbrku. Zapitkujem Vuka, no on, znaš, bre, kakav je taj jebivetar kada se namerači da “filosofira”, samo pokazuje u onu tablu i grohtom se smeje. Prolaze ljudi pored nas držeći se za nosove, bogte imam osećaj da više gledaju u mene onako namrštenog, buljavog i zasmrđenog nego li u onu k…..u tablu, te gotovo vrisnem na Vuka što me zeza

Ne vrišti, bre, znaš li da mi se sada paramecijumi najviše razmnožavaju, te su osetljivi na buku !” rekao je Vuk mom drugaru Milanu.

Ma kakvi, bre, paramecijumi to je jedna obična govnara u kojoj nema ništa drugog osim smrada i biliona bakterija. Gde tu vidiš te životinje ? ” gotovo ljuteći se konstatuje, a i pita moj bogoslovski drugar Milan.

Pa u tome i jeste fora. Paramecijumi se ne vide, to su primitivni jednoćelijski mikroorganizmi koji se ne vide, ali njihovu prisutnost upravo ovaj smrad potvrđuje. Posle 5. oktobra gotovo je sve ovako. Žute smrdibube posvuda, ali se ne vide i jedino se njihov smrad oseća. Je l`tako ?” stručno komentariše Vučuna.

Jest, vala, baš si pogodio. Svaka ti čast ! Samo, objektivnosti radi, morao bi da napišeš:

U OVOJ FEKALNOJ VODI PRIRODNO STANIŠTE IMAJU ŽUTE SMRDIBUBE KOJE SE NAZIVAJU: LDP, DS, GEJ 17 i PARAMECIJUMI. NjIHOVA SLIČNOST JE U TOME ŠTO SE ČAK I PRI RAZMNOŽAVANjU DELE, ŠTO SU NEVIDLjIVI I ŠTO MNOGO, BRE, SMRDE.” zaključio je moj drugar Milan.

Drago dete, ne znam da li je i tebe ova istinita životna priča nasmejala, no ukoliko nisi razumeo njenu poruku pročitaj je nekoliko puta može biti da ćeš zaključiti o čemu se radi I ŠTA ŽELEM DA TI POTENCIRAM OVOM PRIČOM. Od srca Ti želim da napokon počneš da razmišljaš svojom glavom i da se okaneš čoporativnog načina mišljenja. Nemam ja ništa protiv toga što se ti družiš sa primitivnim jednoćelijskim MIKRO-organizmima kao što su LDP-ovce Čedera Jovanovića, pardon, ČEDA NARKOS ŠIPTAR, no ne čini ono što od tebe zahtevaju, jer fekalna voda postaće i tvoje stanište. To ti ne želiš, zar ne ?


——————–
Krstan Đ. Kovjenić

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLjE sutra za SRBE, majku SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!

——————————————————————————————————–

P.S.

Dame i gospodo,

Želim da vas obavestim da čederima i drugim iskotima održavam bezplatno predavanje na:

http://klub.bgdcafe.com/klub.php?op=prikaziklub&klub_id=1059
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptyUto 24 Feb - 10:12

ХИМНА ЗЛОТВОРА БОБИЈА ТАЋИЈА ПЕДЕРОВИЋА

Другу Титу ја дао сам киту,
А Тадићу гузу бреговиту.
Друг је Тиле био леп у Лици
А ти, јаро, баш си леп на слици.
Еј, Тадија, `ебем те у дупе
Поведи нас до Јевропе глупе
Не знам који курац ћу баш тамо,
Ал`, `ајд`, јаро, да се ми зезамо !
Добри ћемо коњушари бити
Србе ћемо к`о они мрзити
Шиптари ће бити наша браћа
А Срби ће остати без гаћа
Српске цркве, државе и дворе
Спалићемо ми, жути злотворе!
Не знам шта ће само после бити
Да ли ће се Господ расрдити
Што нестаде Небеске Србије
И што Србе сваки курац бије
Да л` ће тада настати Содома
И шта биће и од нашег дома
Нема везе, бошњо из Прденца,
Телалићеш тад с Иришког Венца
К`о што Месић у БеГеју рече:
Српска крвца нек` сада потече !
Ватикан је посадио врбе
На којима вешаћемо Србе
«
Да би им се, јаро, додворили
Јеретичку веру приватили
За гузе се тада заграбили
Аџувани к`о и они били
Јој, што волем када геј-бригаде
Запевуше нам на Гранд-параде
Лепа Брена, снајка радодајка,
Наш је бабо, а и наша мајка
Америма она, јаро, пева
И бошњаклук у Србији снева
Крк у буљу(к) од нас очекује
Турски имам сад нас едукује,
То је гарант нестанка Србије
И настанак српске изгибије
Зато, јаро, `ебем те у дупе
Поведи нас до Јевропе глупе
Не знам који курац ћу баш тамо,
Ал`, `ајд`, јаро, да се ми зезамо !


_________________
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptySub 28 Feb - 11:49

БОРИС, ГРОБАР И ОТРОВНА ЗМИЈА
(пренето са: https://majevica.forumakers.com/forum-f14/topic-t552.htm#14031

Било је то пре баш много лета
Који месец по постанку света
Бог је Еву истер`о из раја
Због Адама и његових јаја.

Тад се ђаво много поплашио
У тусрку је земљу побегнио
Код јарана, блентавог ђетића,
Издајника Бориса Тадића.

Кад је Борис јари попушио
Црни ђаво `вако говорио:
Председник ћеш од Србаља бити,
Што дотакнеш све ћеш уништити !
Гробар Тома и Радовић Риста,
Комуњаре, некрст до некрста,
Шпијуни ће, јаро, твоји бити,
Цело Српство у црно завити
!“

Магла тмурна пала је увече
Гледа ђаво поток како тече
И овако нечастиви рече:
Место воде ракија нек` тече
Гробар Тома главни казанџија
Од сад биће та отровна змија
Што Србаља не убије БИјА,
Нек`убије Томина ракија
! „

То је, браћо, наша историја,
Борис, Гробар и отровна змија
Сотонино семе што сад клија
Не лијечи, већ Српство убија
!

Устан`, брате, устај, Србадио,
Свети Саво што нам оставио
Брани, брате, те Господње даре,
Своје Српство брани од фукаре
!

Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptySub 12 Sep - 9:50

Предизборни слоган СНС-а (читај: СОТОНА НАШ СТВОРИТЕЉ)
(пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=11444&strana=4

ВАШЕ ЈЕ САМО ДА УМИРАТЕ,
ТА НА РАТЕ, БРАТЕ,
ЗА СВЕ ДРУГО ЋЕМО СЕ ПОБРИНУТИ ШПИЈА И ЈА,
ЈЕР МИ СМО ГРОБАРИ СРПСТВА !


Крстан Ђ. Ковјенић
Nazad na vrh Ići dole
KPCTAH




Number of posts : 236
Location : Ljubljana - Slovenija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.08.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptyPet 25 Sep - 10:07

С И С А Џ И Ј Е
(пренето са: https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/krstan.k?ref=profile

Најпоганије СИСАЏИЈЕ седе у Влади Србије, док им Гробар Тома и Пицоусти Шпија, топло-братски, голицају пупак и дувају у шупак !

Крстан Ђ. Ковјенић


P. S.

Све чланове овог клуба замољавам да постану и моји пријатељи на FB-у на: https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/krstan.k?ref=profile
Nazad na vrh Ići dole
Tojic

Tojic


Number of posts : 335
Peпyтaциja : 1
Registration date : 21.03.2008

VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA EmptyPet 25 Sep - 12:38

Zar je na ovom forumu dozvoljeno vrijedjanje???
Sta kaze admin na ove psovke u "pjesmama"? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VRATA DANTEOVA PAKLA Empty
PočaljiNaslov: Re: VRATA DANTEOVA PAKLA   VRATA DANTEOVA PAKLA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VRATA DANTEOVA PAKLA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Hayкa, кyлтypa, yмjeтнocт, cпopт :: Kњижeвнocт-
Skoči na: