MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+15
Tojic
orlovac
Dr.Majevica
lazo cb
G.A.S.
Mare
desa
Saša
Kym
lija
zabrdjac
smokvica
Mr. Majevica
Labud
Majevica
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptySub 19 Sep - 13:06

100% sa koje god strane pogledas,al ovaj tudji svijet nas izmijenja,pa se odviklo od majevicki navika,sa se moze popiti i sutri dan ici kopati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
orlovac




Number of posts : 10
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.08.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptySub 19 Sep - 13:43

bom pig Sve ste u pravu, ali ja neznam staje samnom, kad odem u nasu Majevicu, dvije nedelje mi je sasvim dovoljno, vec mi postaje dosadno.
Ovdje mi nije nikad dosado, ima malo monotonije, ali podnosljivo.
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyNed 20 Sep - 0:13

a,gdje se ti nama nalazis?
to je zato sto ne zivis na majevici i vjerovatno nemas mnogo prijatelja tamo,jos ako si mlad,pa tebi onda daje samo da si u pokretu,al ako nema tamo kod nas gdje da se ode,onda nema nigdje,samo je bitno drustvo...
meni bar nikad nije tamo dosadno,dok sve posjetim i sve obidjem,uh,malo mi i mjesec...
Nazad na vrh Ići dole
orlovac




Number of posts : 10
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.08.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyNed 20 Sep - 1:10

bounce Draga nasa, damije znati gdje to ti provodis vrijeme da se i ja pridruzim, pa mozda ni meni nebi bilo dosadno. Da iskreno kazem, kadvidim da si i ti tu, mnogo vise volje imam za citanje pitanja i odgovora,;-) Majevicu volim, ali ne preterano, jer sam sam, istina da i nemam nekog drustva tamo, jer ne zivim tamo, ali me njena ljepota privlaci, a imam i rodbine.
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyNed 20 Sep - 9:20

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyNed 20 Sep - 11:34

orlovac ::
bounce Draga nasa, damije znati gdje to ti provodis vrijeme da se i ja pridruzim, pa mozda ni meni nebi bilo dosadno. Da iskreno kazem, kadvidim da si i ti tu, mnogo vise volje imam za citanje pitanja i odgovora,;-) Majevicu volim, ali ne preterano, jer sam sam, istina da i nemam nekog drustva tamo, jer ne zivim tamo, ali me njena ljepota privlaci, a imam i rodbine.


dragi nas Very Happy nikakav problem nije da te izvedem u provod kad budemo na majevici,samo moras da budes dobar plesac party
a,odakle sam,to moras da procitas u nasim temama,da te malo zaposlim,da se sa nama druzis sto duze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
orlovac




Number of posts : 10
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.08.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyNed 20 Sep - 20:30

connie Ja sam radan covjek, tako vrlo malo vremena imam za, da nazovem BEZPOSLICE,;-) ali ste pravo prijatni svi, a posebno "smokvica" jer volam takve aktivne osobe, i bas bi vilijo s nekim ko poznaje majevicu da upoznam ta mjesta.
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyNed 20 Sep - 22:19

moj orlovac,svi smo mi zaposleni,al se nadje vremena i za odmor,na majevicu idem da bi se odmorila,a i provela Very Happy
moramo mi jednom napraviti forumski sastanak,pa da se svi zajedno provedemo alkos
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPon 21 Sep - 8:32

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPon 21 Sep - 11:10

Dobar dan ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
orlovac




Number of posts : 10
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.08.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPon 21 Sep - 14:04

bounce Ta ti je pametna, sto kazes da ti trebali svi da se jednom nadjemo na toj vasoj, odnosno nasoj majevici, da se upoznamo i provedemo, ako je to moguce izves na majevici.
Nepoznam majevicu, bijo sam pre pet godina sa nekim drugarima, slucajno u lovu na Busiji, tacnije kod nekakve CEKINE kuce.
Pa i nije bilo lose, isli smo pjesice od skole do gore, tako da sam bijo pao od umora i gladi, pa smo gore lijepo nalozili vatru i spremili da jedemo, tako slatko je bilo da i danas to pamtim, i od tad mije Majevica ostala u srcu.
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPon 21 Sep - 15:50

Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPon 21 Sep - 17:00

Orlovac, brate mili, ulovi l' shta ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPon 21 Sep - 18:27

Pozdrav drustvo, o kakvom je to lovu rijec? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 9:27

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 11:04

Dobro jutro, Labude, sta je ovo, nigdje nikog? Jel' i ti to stizes iz lova? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 11:37

cheers Tuj smo ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 14:16

i ja sam tuj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 21:21

samo da se i ja prijavim Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 21:22

E ne moze tako Labude ! Zivjeli ! alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 22:42

zivjeli druze alkos
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 22:43

a,mene niko ne pita sta cu ja da pijem Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 22:46

alkos Zivjeli Smokvice ! 'Vataj shta ima ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 22:49

vidim da je u gajbi osto jedan jelen,nesto i prasina popadala po flasi,da ovo rok nije isteko Very Happy
pijane zivjeli
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:02

Jest da stoji malo duze, al' u podrumu je bilo ! pijane Zivjeli !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:08

Ako ste za, moze jos jedna gajba od mene. Wink Zivjeli! pijane
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:20

gdje li si lijo gajbu krila do sad?
samo ti daj ovamo,mada ja nisam pivopija,al nace se ko ce popiti Very Happy

ljudi,mene vec zabrdjac zabrino sto ga nema do sad...nije valjda da sad kreci cijelu zgradu IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:25

Otpala mu tenda ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:26

U tajnom krijenju. Very Happy
Da Zabrdjac zna da ti brines, ja vjerujem da bi on batalio to krecenje. Very Happy
Ma Zabrdjac fotografise po Majevici, a hoce da nas iznenadi. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:28

Laughing Ko zna s chim ce se on pojaviti ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyUto 22 Sep - 23:49

mr.dobar si "otpala mu tenda" IIoII lolol

il je otiso u zabrdje da pece rakiju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptySre 23 Sep - 8:49

jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptySre 23 Sep - 11:38

Ooo dobar dancic, Labude! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptySre 23 Sep - 23:44

cao lijo, kuco stara... Kako si ???
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 7:38

jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 9:02

Jutroooo ! sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 9:55

Dobro jutro, dajte to sunce ovamo, danas mi treba za dobro raspolozenje Wink
Zauzvrat od mene danas mozete dobiti i kafu ako bas hocete, cinim izuzetak, danas sam nesto bezrazlozno dobra. Very Happy

P.S. Tvoju poruku od juce, Labude, nisam vidjela. Hvala na pitanju dobro sam, da se primijetiti Very Happy (mada glava otpada ili hoce da se raspada i zato cu je sad kazniti da uci neko programiranje, ne znam koji joj je djavo danas, valjda ova maglustina). Sta ima kod tebe, uploaduje li se muzika? Ko ce to nacekati.
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 10:44

evo lijo draga kod mene suncano lijepo vrijeme ma samo za pozeliti...

Inace je sve super malo smo se vise aktivirali, pa nadam se uskoro da budemo online...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 12:42

cheers pozdrav vrijednom drushtvu, koliko vidim, vas dvoje pravo vrijedni !
Labude ochekujemo ,,adresu,, da pogledamo (ako nije tajna) Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 13:26

ma kakva tajna druze, bice adresa cim ovo bude gotovo, posto je jos u pripremi...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyČet 24 Sep - 13:33

cheers svaka chast ! Drzim vam palcheve ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 7:52

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 9:19

Lija vam zeli dobro jutro i lijep dan!
Nazad na vrh Ići dole
Majevica

Majevica


Number of posts : 316
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.07.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 13:11

Vama svima zelim lep dan. Cool
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 19:47

ja vidim meni nesto danas dan nije napredan,kad vidi sta je "majevica" pozelio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 20:06

cheers Dobro veche ! (neko reche... Wink )
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 21:08

i utece.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 21:46

Ajde , protegnite malo prstiće . Neće vam otpasti ako nakuckate koje slovo po tastaturi . rtfm
Budite vrijedni drvosjecha , nemojte da ispadne da smo mi sa Majevice lijeni .
Tri poruke napišete u deset dana , da nam nije došo onaj :blowing: iz 'gljevika , forum bi nam totalno zalivsio .
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 21:50

i tebe mare nema po par dana... bihind
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 EmptyPet 25 Sep - 21:54

da se prijavim da sam tu....Ja stvarno cesto naidjem bar 5 puta dnevno ali mi je bezveze da pisem sam po forumu...
Angazujte se malo ja sam tu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: