MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lopare - pronadjen arsenal oruzja

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja EmptySub 7 Nov - 23:24

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/30531/cir/Crna-hronika-vikend-7-8-novembar.html

Citat :
Пронађен арсенал оружја код мјештанина Липовца

ЛОПAРЕ - Лопарска полиција је у четвртак по пријави "Електродистрибуције" Угљевик да П. Т. (70) из Липовца код Лопара незаконито троши електричну енергију претресла његово домаћинство и нашла арсенал оружја.

У полицији је у петак наведено да је одузето 20 ручних бомби "М-75", пет ручних бомби "М-50", 300 грама пластичног експлозива, пиштољ непознате марке, двије ловачке пушке калибра 16 милиметара и 1.136 метака разног калибра. Г. О.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Tojic

Tojic


Number of posts : 335
Peпyтaциja : 1
Registration date : 21.03.2008

Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Re: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja EmptyNed 8 Nov - 11:20

Zna li se ko je taj P.T. ?
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Re: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja EmptyNed 8 Nov - 14:04

Ma i ovo me više nervira , čuj P.T , pa čovjek možda sad sjedi kod mene u kući i pije rakiju a ja ne znam ko je .
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Re: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja EmptyPon 9 Nov - 21:55

Nema šamse da se zna. Najčešća prezimena u Lipovicama su Tošići, Tojići i Tomići...E sad ovo P ako se radi o inicijalu imena, može dovesti do nekih pretpostavki. Dakle ne znamo ko je taj P.T. A nije tolko ni bitno, siroma neki čovjek, uz to i demobilisani borac. Ja ga lično nimalo ne osuđujem.
Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Re: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja EmptyPon 9 Nov - 21:59

Kad se sjetim silnih arsenala i betoniranih zemunica u Teocaku spremanih za rat unaprijed, sve se nesto mislim da je to ok, ako je vlasnik pri cistoj svijesti i ako to ne moze doci u ruke djeci i nekom "otkacenom".
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Re: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja EmptyPon 9 Nov - 22:07

Ma naravno. Kakav bombast naslov "Otkriven arsenal.." a ono ni A od arsenala.
Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty
PočaljiNaslov: Re: Lopare - pronadjen arsenal oruzja   Lopare - pronadjen arsenal oruzja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lopare - pronadjen arsenal oruzja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trebinje - Pronadjen najstariji pechat
» Potpisan protokol o saradnji Zastave Oruzja i Remingtona
» 2.000.000 KM za Lopare?
» lopare.net
» LOPARE !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Вијести-
Skoči na: