MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gdje (ste) za novu godinu?

Ići dole 
+2
smokvica
Dr.Majevica
6 posters
AutorPoruka
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptySre 30 Dec - 20:15

Sta ste odlucili za novaka?

Hocete li na neku privatnu zurku, koncert, trg, familijarno kuci, u krevet ili na mjesec?

Evo ja jos nisam nista odlucio, najvjerovatnije cu ostati kuci, jer je meni nova godina jedan obican u godini.


USPUT DA POŽELIM SVIMA SRETNU NOVU 2010 GODINU
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptySre 30 Dec - 22:19

ja sam se tek sad dogovorila gdje ce mo i sta.
idemo na veceru u restoran,pa onda na trg,pa,vidjecu kako ce da bude Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyPon 11 Jan - 18:03

Pa gdje ste bili za docek Nove i kako ste se proveli?
Nesto niko nista ne besjedi, ni o Novoj godini, ni o Bozicu, kao da su sve starci na forumu koji se nicem vise ne raduju. Sad
Ja slavila porodicno kod rodjaka i bas mi je prijalo. Dosad je uvijek bila neka dinamicna organizacija s prijateljima, tako da sam se bas uzeljela jedne ovakve Nove godine sa puno price, sjecanja, sale i smijeha.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyPon 11 Jan - 18:13

cheers I ja sam sve ,,obavio,, kod kuce, sa svojim djevojkama flower flower i nikad mi nije ljepshe nije bilo ! cheers I 13.tog sam kod kuce cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyPon 11 Jan - 18:32

I ja sam 13. sa mojim mackolinima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyPon 11 Jan - 18:44

cheers Uzivancija !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyPon 11 Jan - 23:22

kod mene uopste nije bilo kako smo isplanirala,vec smo otisli u nas kafic,proveli se ludo kao i uvijek Very Happy santa bilo je super organizovano,tako da smo se bas super proveli,cak nismo ni mamurali Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tojic

Tojic


Number of posts : 335
Peпyтaциja : 1
Registration date : 21.03.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyUto 12 Jan - 17:04

Za Novu Godinu sam morao da pripomognem pjevaljki Very Happy

Gdje (ste) za novu godinu? Dsc00222u

A naša Nova Godina će se slaviti 16 januara takođe u Srpskom kulturnom centru u Heilbronn-u.
Moralo se pomjeriti,jer 13 mnogi nebi mogli slaviti.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyUto 12 Jan - 18:06

Mr. Majevica ::
cheers I ja sam sve ,,obavio,, kod kuce, sa svojim djevojkama flower flower i nikad mi nije ljepshe nije bilo ! cheers I 13.tog sam kod kuce cheers
Bravo Maestro, bio sam ti u koži sve do 1998.g. odkada sam počeo dijeliti svoj harem sa tada malim naslednikom. A bilo je, ja sam a njih četiri i sreći nigdje kraja. flower flower flower flower. Sad je već mnogo drugačije. U krugu svoje porodice "svojih najmilijih je ZAKON. Tako će biti i ovoga puta što se mene tiče.
Very Happy Very Happy Very Happy
Gdje (ste) za novu godinu? Dainsyng
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? EmptyUto 12 Jan - 20:29

cheers Vidi Tojica, ,,prateci vokal,, ! Svaka chast ! Laughing

Citat :
U krugu svoje porodice "svojih najmilijih je ZAKON.
Tako je Loparac cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Gdje (ste) za novu godinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje (ste) za novu godinu?   Gdje (ste) za novu godinu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gdje (ste) za novu godinu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: