MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 16 Nov - 20:43

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Scan0016fn
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 16 Nov - 20:57

:thumleft:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 16 Nov - 21:46

Ja sam se poodavno oduševio sa vrhunskim majstorijama stolarske firme "KOJIĆ", samim kvalitetom proizvoda i usluga i nadam se da ću uskoro opet biti u mogućnosti da kupujem i ove nove proizvode od punog drveta iz novog pogona. A vjerujem da će to biti pravi asortiman na radost svih kupaca.
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySub 19 Nov - 18:12

Bilo bi dobro cuti vlasnika koji je kupio. O planovima, zapasljavanju.....

Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 16:58

Kontaktirajte nas:

ZSZR "ENTERIJER KOJIĆ"
LOPARE - BiH - Republika Srpska
Vakuf bb, 75 240 Lopare
Tel: +387 55 660 020
Fax:+387 55 660 020
GSM: +387 65 927 857 (Neđo Kojić)
GSM: +387 65 883 829 (Dragoslav Kojić)
E-mail: enterijerkojic@spinter.net
Web-sajt: Enterijer Kojic - naslovna
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 18:15

Nadam se da će se ova uspješna firma uskoro pretvoriti u pravog giganta naše drvne industrije.
cheers cheers cheers

http://enterijer-kojic.com/proizvodnja.php
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 21:24

Mozda ponovo pocnu "ispadati" stolovi i stolice iz fabrike.
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 21:48

mrav ::
Kontaktirajte nas:

ZSZR "ENTERIJER KOJIĆ"
LOPARE - BiH - Republika Srpska
Vakuf bb, 75 240 Lopare
Tel: +387 55 660 020
Fax:+387 55 660 020
GSM: +387 65 927 857 (Neđo Kojić)
GSM: +387 65 883 829 (Dragoslav Kojić)
E-mail: enterijerkojic@spinter.net
Web-sajt: Enterijer Kojic - naslovna

To je njegova reklama druze mrav. Sve firme tako rade. Nisi to nigde u inostranstvu video, a?

Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:11

Mislim da se na taj broj mozete direktno njemu obratiti i pitati sta planira dalje. Smile
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:19

mrav ::
Mislim da se na taj broj mozete direktno njemu obratiti i pitati sta planira dalje. Smile

A ja tebi na to kazem da svaka firma daje obavest o svom radu. Marketning.
Ti meni sad mozes poturati ovaj broj do jutra.
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:21

Joco je covjek koji ce ti rado reci sta planira u Mackovcu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:25

mrav ::
Joco je covjek koji ce ti rado reci sta planira u Mackovcu. Wink

Je li on kakav odokativan da dzaba ne trosim novac na pozive? Razz

Bezi mrav, konstantno postavljas nagazne. Ali, ja tebe dobro poznajem. connie

Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:28

Ne, ozbiljno ti pisem. Bio sam prije par godina kod njega i pricao par sati o poslu.
Cisto se odusevim kad dodjem kod tih ljudi i vidim kako imaju, rade, sredjeno sve, masine, radnici...
namjestaj na izlogu...i onda bacim pogled kroz prozor i vidim Vakuf i prosto ne mogu da vjerujem
da tako nesto postoji u nasem kraju.
Svaki put me to nekako napuni energijom isto kao da je to sve moje.
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:40

mrav ::
Ne, ozbiljno ti pisem. Bio sam prije par godina kod njega i pricao par sati o poslu.
Cisto se odusevim kad dodjem kod tih ljudi i vidim kako imaju, rade, sredjeno sve, masine, radnici...
namjestaj na izlogu...i onda bacim pogled kroz prozor i vidim Vakuf i prosto ne mogu da vjerujem
da tako nesto postoji u nasem kraju.
Svaki put me to nekako napuni energijom isto kao da je to sve moje.

Verujem ti. I drago mi je cuti da imamo tako vredne majstore.
Samo kad treba nesto da se kupi, ja ne mogu ici u Vakuf.
Istina cula sam da su ti ljudi prezauzeti narudzbama, sto znaci da ce sigurno pojacati kapacitet radne snage (sto je verujem i razlog za kupovinu novog prostora)
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 22:44

Sve je do njegove kuce asfaltirano ( Smile ) tako da za 10-tak minuta stinges do majstora.
A, bilo bi dobro da ima izlozbu namjestaja u Loparama.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 20 Nov - 23:01

mrav ::
Sve je do njegove kuce asfaltirano ( Smile ) tako da za 10-tak minuta stinges do majstora.
A, bilo bi dobro da ima izlozbu namjestaja u Loparama.
Naravno da se i tome razmišlja. Ovaj novi pogon je pored samog asfaltnog puta i zgodno i za salon gdje se može vidjeti i kupiti određeni proizvod.
Twisted Evil Very Happy Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyPon 9 Jul - 18:20

Joco je instalirao neki novi silos (ne znam zasto mu sluzi)...kazu da ce prebaciti svoju proizvodnju u Mackovac.
Samo naprijed.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 12 Sep - 21:10

mrav ::
Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Scan0016fn

Preselice se do kraja mjeseca u Mackovac.
Za tu trulodiju je morao platiti 253.000 iako je drzava trazila preko 400.000 KM sto je bas divljacki
ako se vidi u kakvom stanju je objekat i koliko je skupo izaslo po dulumu mogao je,
kako kaze, kupiti za te pare plac u Bijeljini iste velicine.
Inace 50 % svoje proizvodnje plasira na trzista zapadne evrope.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 12 Sep - 21:20

U našeg gazda Jocu imam puno i bezgranično povjerenje i vjerujem da će taj pogon prerasti vremenom u mlađanog giganta naše drvne industrije. A veći obim proizvodnje je više i novih radnika tj. radnih mjesta. A gazda Joco poštuje i cijeni svoje radnike, što je i dokazao svih ovih proteklih godina. E kad bi samo svi bili čestiti i plemeniti kao naš gazda Joco.
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 12 Sep - 21:27

Na mladjima svijet ostaje tj. na Dragosavu i Nedji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 12 Sep - 21:32

mrav ::
Na mladjima svijet ostaje tj. na Dragosavu i Nedji. Smile
Tako je. Znam da su već odavno krenuli očevim stopama, što je za svaku pohvalu. Osim novog silosa u Mačkovcu, u pogon će biti stavljena i nova proizvodna hala koja je već u izgradnji. Bravo za naše Kojiće !!!
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySre 19 Sep - 20:31

Ponos Majevice.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyČet 20 Sep - 18:50

mrav ::
Ponos Majevice.
Ja rekoh jedna proizvodna hala u fazi izgradnje, ali su ipak dvije u pitanju, jedna veća i jedna malo manja.
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySub 22 Sep - 9:15

Znaci, kad nas covek nesto kupi, to i proradi.
Da li ce to i oni u opstini shvatiti i prestati da dovlace koje_kakve 'biznismene' koji su tu samo da opljackaju vec opljackan i osiromasen narod.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyČet 27 Sep - 20:05

loparac-98 ::
mrav ::
Ponos Majevice.
Ja rekoh jedna proizvodna hala u fazi izgradnje, ali su ipak dvije u pitanju, jedna veća i jedna malo manja.
cheers cheers cheers

Mozda bi bila i treca da ih nije stecajni upravnik oderao za te 253.000 KM, a na pocetku su trazili oko 500.000 za tu trulodiju.
Ipak, Joco i sinovi su zahvalni Z.K. i R.S. sto su se zalagali da se cijena smanji, a oni su htjeli da se to Joci proda jos mnogo povoljnije samo da
ne bude neiskoristeno. Stecajni upravnik je bio veoma ljuti na tu dvojicu i do zadjenga momenta zahtijevao ca. 400.000 KM.
Da je Joco kojom prilikom neki kriminalni tajkun, vjerovatno bi dobio debeli posticaj iz republicke kase.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptyNed 9 Dec - 14:57

Preselio se u Mackovac.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" EmptySub 6 Jul - 23:10

Bio, vidio i odusevio se. Cool 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty
PočaljiNaslov: Re: Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"   Joco Kojic kupio "Mackovac komerc" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Joco Kojic kupio "Mackovac komerc"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stolarska radnja-Kojic Joco Vakuf/Lopare
» Enterijer Kojic-Vakuf (stolarska radnja)
» Vocnjak Gornji Mackovac
» Mackovac: Renoviranje skole?
» Fabrika Stolova i Stolica Mackovac i IKEA?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Дpyштвo :: Пoлитичкo-eкoмcкa дeшaвaњa y нaшeм кpajy-
Skoči na: