MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dodik vs. Jovanovic

Ići dole 
+2
no_name
mrav
6 posters
AutorPoruka
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyČet 2 Feb - 20:28


Ko laze?


Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyČet 2 Feb - 20:53

Iskreno, meni ovde puno toga nije jasno.
Da li se radi o politickoj igri?

Citat :
Da li Dodik razume da je ovim duelom pridao, ničim zasluženi značaj jednom Jovanović Čedomiru? Ko je Jovanović Čedomir? Lider jedne male opozicione stranke u Srbiji, koja jedva da prelazi cenzus a Dodik mu je svojim nerazumnim potezom dao značaj kao da Jovanović Čedomir ima u Srbiji podršku od najmanje 70% birača. Dodik nikakav duel sa Jovanović Čedomirom sebi nije smeo dopustiti i srozavati i sebe i svoju funkciju. Meni je odavno jasno da Jovanović Čedomir čak i taj minimalni prelazak cenzusa uradi - ne zahvaljujući svojoj pameti, superiornosti, kvalitetima druge vrste - već - isključivo na tuđim glupostima, uz naravno, pomoć medija. Zašto se jednom marginalnom političkom liku daje ovoliki prostor i značaj - to ne razumem.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyČet 2 Feb - 21:11

И ја мислим да Додику није требало да се спушта на ниво једног .............. а такође мислим, или не разумијем какве су то особе за које чедомир може дићи рејтинг ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyČet 2 Feb - 21:25

Mr. Majevica ::
И ја мислим да Додику није требало да се спушта на ниво једног .............. а такође мислим, или не разумијем какве су то особе за које чедомир може дићи рејтинг ?

Meni ovo mnogo lici na igru. Prljavu politicku igru.
Vecina komentara, na portalima dnevne stampe, slaze se da Dodik nije trebao pridavati znacaj Jovanovicu.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyČet 2 Feb - 22:32

Neću da prljam svoje pero.
nono nono nono
Da me ko pogrešno ne shvati. Neću da trošim tintu na "malog ljigavca čedicu".
santa Very Happy santa


Poslednji izmenio loparac-98 dana Pet 3 Feb - 21:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyPet 3 Feb - 10:14

mrav ::

Ko laze?


Lazu i jedan i drugi, oba su olosi i manijaci, ni jedan od njih nije castan srpski domacin, to su strani placenici koji rade protiv srpskog naroda.
Vrlo je vjerovatno da ih finansira ista sektaska kasa iz inostranstva. Ovo sto kod nas dobiju, to im nije ni dzeparac.
Zalosno je sto ima i dobrih ljudi koji neke tako banalne i ocigledne stvari ne razumiju!!!
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyPet 3 Feb - 19:53

Ja mislim da su oni nparavili deal. Na taj nacin su oba u zizi javnosti. Jovanovic mu ponudio koju 'iljadarku da dodje (valja preci cenzus), a Dodiku dobro doslo malo da se proseta do BG-a jer to boze u RS-u nema drugih problema koji se trebaju rjesavati. Svakim danom sve vise nezaposlenih, socijalnih slucajeva, cijene rastu, neimastina, a oni skoro cijeli cas diskutuju o jednoj recenici.

Suplja prca i nista vise.
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyPet 3 Feb - 20:56

Mozda Dodik nije idealan vodja, al' u ovom trenutku mi boljeg nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyPet 3 Feb - 21:47

Kym ::
Mozda Dodik nije idealan vodja, al' u ovom trenutku mi boljeg nemamo.
Slažemo se Kume u potpunosti.
Very Happy cheers Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptySub 4 Feb - 5:18

Sinoc sam pogledala snimak emisije Puls. Gost je bio Zeljko Koponja. (nije direktno vezano za temu, a mozda i jeste indirektno).

Ja sam sinoc prvi put cula za tog coveka a vidim da je vrlo vazna licnost na nasim prostorima. (retko citam nezavnisne novine)
Sta vi, koji zivite na tim prostorima i svedoci ste svih ratnih i posleratnih desavanja, mislite o Koponji?

Evo link emisije puls za one koji su zainteresovani pogledati.

http://blip.tv/bn-puls/episode-5930725
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic EmptyNed 5 Feb - 16:30

Kym ::
Mozda Dodik nije idealan vodja, al' u ovom trenutku mi boljeg nemamo.
Jadan li je narod koji boljeg nema!!!!
Mi boljeg zasigurno imamo, ali ce mu trebati dugo da pomjeri ovog kog podrzava neko s mnogo monopola.
E, upravo tu je mozda i "caka" zasto ga i neki obican narod podrzava, jer se stvari ne postizu ocigledno pamecu no novcem,
a novac po pravilu uvijek imaju najgori, koji ne biraju cilj kako do njega da stignu.
P.S. I posto su u Bosni i u drugom entitetu politicari olosi i manijaci, s takvima se lakse nosi jedan isti takav nego li jedan pametan, obrazovan i kulturan,
posto oni jezik jednog takvog ne bi razumjeli. Tesko narodu kojim vladaju ovi koji vladaju, mada su dobri politicari i vodje oduvijek bili rijetkost.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dodik vs. Jovanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Dodik vs. Jovanovic   Dodik vs. Jovanovic Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dodik vs. Jovanovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: