MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 lopare.net

Ići dole 
+10
Saša
limun
đurić
razum
Djeneral
D4
Slavuj
Mr. Majevica
no_name
lija
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 EmptyČet 8 Maj - 18:03

Kym ::

jesil' ti vidio (gluvo bilo kod nas) koji su balijaci navalili na lop.net... ne moze covjek oka otvorit' od njiHa. popo

Pa nashli tamo svoje istomishljenike... Pedju i Olivera barjak
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 EmptySub 10 Maj - 9:53

Loparski forum mi nije kao prije par mjeseci. A sto se tice ko je bio kriv, ja mislim da smo svi redom jer smo dopustili da nas "komsije" izbace iz takta geek
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 EmptyPon 19 Maj - 9:43

Dolaze mi nekakve poruke sa Loparskog foruma , kao 1000-ti post dobija chokoladu ???
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 EmptySre 28 Maj - 20:58

Mogu da kazem samo da je majevicki forum daleko bolji i interesantniji od lopare neta.
Ovde nema cenzure i banovanja kao tamo, i nema izrazavanja kao tamo
U principu dosta nasih je na tom forumu jer je prvi poceo sa radom i vremenom okupio odgovarajucu masu, ali cenzura je ogromna, i pristrasnost je ocigledna, sto nije slucaj sa ovim forumom koji je mnogo opusteniji za razgovore i na kojem ima mnogo ozbiljnih i dobrih ljudi.
Zao mi je sto ima mnogo posetilaca a ne registruju se i ne razgovaraju sa nama ovde na forumu.
Bilo bi mi drago kada bi svi posetioci ucestvovali u razgovoru na forumu i dali svoje misljenje ili vidjenje nekih stvari i kada bi razmenili misljenja i sl.
Ja sam na ovom forumu stekao mnogo dobrih prijatelja u vrlo kratkom vremenu i koliko vidim postoji ogucnost da ih steknem jos vise tokom rada ovog foruma.
Jos posecujem forum srs dr vojislav seselj lopare i dobro je da su ti momci krenuli sa radom posto su mi dragi i podrzacu ih na svakom koraku.
A sto se tice lopare neta kao sto neko rece njihov forum pa neka rade kako hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 EmptyČet 29 Maj - 21:23

Da slazem se. Sa Barabom, Lijom i Mr.Majevicom nikad dosadno Very Happy
Ozeziiiiii
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 EmptyPet 30 Maj - 9:47

Citat :
Baja Thu May 29, 2008 7:23 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Da slazem se. Sa Barabom, Lijom i Mr.Majevicom nikad dosadno
Ozeziiiiii

cheers Hvala Baja ! Laughing

p.s. ja kad spavam ,,hrchem,, pa tako ti mogu garantovati da 24.oo nisam dosadan Sleep Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





lopare.net - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: lopare.net   lopare.net - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
lopare.net
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: