MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+13
Jankovljev
Djeneral
Slavuj
no_name
wolfenstein
Baja
pero maletic
Kym
gagana
D4
Mare
Mr. Majevica
lija
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 20:33

Tebe covjek nigdje nema...! Very Happy
Kad god srcemo ti si odsutan..!


Daj da popijemo nesto ! Very Happy Sta pijes?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 20:59

Daj shta dash, tj. shta ima..ne biram..od oka, preko piva do rakije dzanarikushe..!
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 21:21

Ako je mufte, i ja bi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 21:45

Moze rakica..? Very Happy


Ajd`zivili..! band A evo i muzika...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 22:32

Dusek mi je ledina
Jorgan nebo plavo
I moj je djedo
Pod jelikom spavooo
Ojxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 22:38

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Tooofunny9711yh2

Stigla demokratija i u nase krajeveeee
Zene piju rakiju, ljudi samo cajeveeee
Oppppppppppppppp
Very Happy


Poslednji izmenio dana Pon 18 Feb - 22:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPon 18 Feb - 22:38

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Tooofunny10643gd5
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 3:04

BARABA-IT ::
Dusek mi je ledina
Jorgan nebo plavo
I moj je djedo
Pod jelikom spavooo
Ojxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

Sto bi rek'o legendarni Trofa. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 6:54

Opet sijelite bez mene .
Ajmo kafa provrela , vjencana sa prokuvanom rakijom .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 9:44

Sta je ovo nesto se slavilo, ili se bezrazlozno pijancilo na sto ukazuje ovaj nered. Very Happy
A jutros niko da porani, Mare opet sam srce! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:07

Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:27

DD Radni narode...!

Ima li vas zivi?.. Ajd`Mare sipaj vise tu kafu, da oci otvorim..!
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:39

Jeste da je moja kafa najbolja na forumu (pet jezika prica i sesti laje) al' ne mogu ni ja vise da glumim kafe kuvaricu .
Evo samo jos ovaj put , ali gledajte pa i vi koji put spremite .
P.S.
Da li se kafa kuva ili pece ?
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:44

Kafa se prvo przi, pa se przena kuva Very Happy a negdje cak i pece. Very Happy Ima ona starogradska pjesma: "kafu mi draga ispeci, bas ko da je draga duso za mene..."Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:46

Ma evo litar kafe i dvolitra rakije , za Cuneta i njegovo pjevanje.
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:48

Uh, ala cete se opiti! Ja cu vam biti DJ, ako hocete, posto ne pijem ni kafu ni rakiju, a nije zgoreg od vas cuti koju pametnu uz kafenisanje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 10:56

Pa kad se vec pije kafa onda da ti ispricam (slazem) jednu moju dogodovstinu.

Onomad kad sam emigrirao sa kompletnom porodicom u Australiju , pa samo sto smo se smjestili kad baba zakuka , veli nije mi dobro dijete vodite me doktoru , ja necu jos dugo . Ajd' sad sta cemo nema vrdanja , trazi doktora da dodje , nekako i to uredimo al doktor fala Bogu ne zna srpski , a moja baba govori samo srpski sa pribojskim dijalektom . Kazem ja babi reci ti meni sta te boli a ja cu doktoru to nekako prevesti pa ce ti on pomoci . Kaze meni baba " moje dijete naki me sandzija prozima kroz prsa ko pred neki kijamet " a ja doktoru pola sata grano da objasnim sta joj i na kraju nista . Kazem ja babi Bog te ne ubio kud ne nadje kakvu laksu bolest da mogu covjeku objasnit ovako nista .
I et to ti je zivot
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 11:00

Samo ti lazi, obozavam da slusam o dogodovstinama i price iz davnina, pa cak i bajke. Eh, kad bi neko znao da mi isprica babu zabu, da se podsjetim, bila bih mu zahvalna.
Znaci, babu je prozimala sandzija pred kijamet, a u Australiji zar nije toplo, onako nema salaukovine, dje je i tamo snadje sandzija? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 11:01

Ma uvatila je promaja u avionu .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 11:06

Stvarno su oni prozori u avionu nezgodni, ne dihtuju, a ko zna mozda je baba i otvorila da gleda odozgo prirodne ljepote! Laughing Jeste li u Singapuru pravili pauzu, ili ste letili direkt? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 11:15

Ma nismo mi imali para za taj preko Singapura , odvezose nas nekud prvo na Tbilisi , kaze pilot pauza pola sata , mi taman raspremili ono pile sto smo ponijeli kad eto ti pilota vraca se kaze vracamo se za Beograd zaboravio sam mobilni u kancelariji . I tako smo ti mi putovali do Sidneja ravnih sedam dana a baba se naladila pila neki sok od zove ladan valjda .
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyUto 19 Feb - 18:20

Very Happy:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 6:39

Ajde ustajte pa da vam slazem joz koju uz kafu .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 7:52

Dobro jutro Mare , ajde daj nam koje ,,maslo,, !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 8:22

Ajde vec kad kafa gotova , da srknem jednom pa da pocnem.

Ma ti znas dobro , koliko sam ja vremena proveo pod opasacem .
I sad dosao ti ja na odsustvo i onako sa svjeze ispranim mozgom , napunjenim vojnom terminologijom otis'o na jezero gore na kupanje.
Kad jedna mlada brate , kupa se sama , dobra ,ko dobar dan .
A ja onako prefinjen , dzentlmenski bacim pricu , k'o velim da se upoznamo .
Reko cura jesul' ovo tvoji kljucevi ispali u travu , kaze ona nisu , pa reko to nije razlog da se ne upoznamo . I tako ti ja spustim peskir do njenog i u pricu , a posto nisam vidio civilizacije jedno pola godine , ko o cemu ja o vojsci , te tenkovi , te avioni , te topovi , kaze ona meni momak imas li ti i o cemu drugo picat' osim o vojsci , a ja usecerio , ono , unio se u pricu , taman govorim ono najbitnije "kad kapetan prve klase dreknu Mare!!! Postroj vojsku .
A ona cura mucenica skoci u jezero i otpliva .
Reko stani da ti zavrsim , al ona vec na pola jezera stigla .
I eto to ti je kad mi djavo ne da da sutim .
Ost'o mi je od nje poljevak (peskir) sto je zaboravila na plazi kao uspomena .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 10:25

Dobro jutro! Jeste li se lijepo nasanjali?

A sto se Mare raziglenis'o, ali ajd sto ona cura pobjeze, evo aman i ovi sa foruma nekud "strugnuli" Laughing
Salim se Mare, naprotiv, ja se cudim gdje ostalo drustvo za kafenisanje, bas zato sto zboris da te covjek mora slusati.
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 10:25

Dobro jutro narode..!

Ej Mare jaka ti fora za kljuceve...! Very Happy:D:D

Ajte na kafu..!Evo ja pristavila..!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 10:34

Ajde D4 i ti nam koju "smaslaj", ja zato dolazim na kafenisanje, posto kafu ne pijem. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 10:36

E LIjo mogla bi ti maslati 3 dana ako ne i vise...Very Happy

Samo neznam kad cu popit kafu..!? Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 10:39

Maslaj i pusti me da uzivam slusajuci! Kaficu pij usput. A ja cu dodati (jest da mi je poklon, ali jede se, pa sta cu) i veliko srce milka cokolade (500g, a unutra male cokoladice).
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 11:16

Oooooo , kafa i cokoladica , pa sto ne zovete , ajde ja cu poslije soljice da operem , navik'o sam.
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 11:21

Pa podrazumijeva se da si pozvan, ti si bio tu, samo nekud uhvati maglu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 11:25

Pa ima ovaj forum i privatne poruke , a ja kucam sa dva izvidjaca koja traze slova po tastaturi , pa dok ja to sve iznabadam , kafa se izladi .
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 13:10

Svaka cast Mare... Soljice peres...? Very Happy


Ovo se mora presjeci sa jednim pivcetom.. Very Happy pijane
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySre 20 Feb - 13:20

Pivo moze u svaka doba , ajd zivjeli drunken .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyČet 21 Feb - 6:28

Dobro jutro Majevchani ! 'Oce l' ? cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyČet 21 Feb - 6:31

Dobro jutro ! Evo 'oce , samo sto nije .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyČet 21 Feb - 6:34

Sam' polako, ne valja precerat' ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyČet 21 Feb - 13:59

DD... Sta rade Majevicani?
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 6:59

Dobro jutro , 'ajmo kafa provrela .
Ocemol slagat jos pokoju ?
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 8:37

Evo ja sam provrelu vodu kafom zasula, a ako vam se ne svidi, nisam kriva, kafu kuvam par puta godisnje. Smile
A slagati, to svakako, ja sam radi toga tu, pa se jos toliko i zrtvujem da kuvam kafu.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 9:30

Pazi Lijo da se ne oprzish ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 11:20

Pa ako je kafa prispjela da onda pocnemo :

Nekad sam ti ja vozio kamion TAM 80 za prevoz hljeba u pekari kod debelog Riste u Priboju (bila prije ove SAS-ove pekare) , i imao zaduzenje da svako jutro vozim hljeb i peciva za Lopare . Svako jutro poranim u pola cetri , pa upali kamion , pa natovari gajbe za hljebom , pa za Lopare dok nije Sunce izaslo. I tako je to trajalo neka tri mjeseca sve dok nisam imao bliski susret osme vrste sa ......
Vozim ti ja tako "Tamic" pun hljeba za Lopare i cim prodjo Milkaricevu kucu onu ispod zajednica , kad sredinom puta ide krava , ja kamionom lijevo da je obidjem , ne moze i ona krene lijevo , ja desno kad i ona desno . Ma trubim ja onom svirenom ;ali dzaba krava se ne da skloniti sa puta i kraj . Vicem ja na nju "kravo jedna " ,"masiko" , ali nista . I sta cu ja polako sa kamionom za onom kravom , pa kad stignem u Lopare . Ali ne lezi vraze , u jednom momentu krava usmjeri vime prema sofersajbni i poce da strca mlijeko , ja se uspanicih ukljucih brisace ali ne mozes ti to obrisati , mlijeko se usiri , i ja ukrajci kamion na Gradjevini , da ga gdje ne bih preturio . Kad sam stigao u Lopare negdje izmedju osam i pola devet , ono pred prodavnicama redovi za hljeb , svi galame na mene , pa gdje si dosad , pa sto te nema . I tako ja istraumiran moradoh dati otkaz u pekari , i dan danas me ta scena sa gluvom kravom proganja. Sad
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 11:43

IIoII Mare, posto imas maste, moram otvoriti temu specijalnu za tebe, a pridruzicemo se i mi ostali. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 11:49

..uuuu pa meni je ta ista karava ,razbila shofershjbu, ,,shtrcom,, mlijeka...Dobro si ti i prosh'o..!
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 16:44

Cudi me da ta ista krava mlijekom (vidi se da je imala jak mlaz dok je razbijao sofersajbnu Very Happy) nije poplavila Lopare, posto su u dolini u odnosu na taj put prema Priboju IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 16:53

..pa i bilo je tako, poshto komunalci nisu mogli ochistiti ulice, nekoliko dana ,poslije , nestashluka super-sharulje, loparchani su se nakupili kajmaka....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 16:56

Aaaa, tako! Sve se nesto prica, da su neki opstinski ili pak stranacki funkcioneri pokupili neki kajmak, a ono se o tome znaci radilo, nista opasnije! Wink Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptyPet 22 Feb - 17:00

..e upravo to je to....kajamaka drugog nema ,nit' ce ga biti.... Very Happy Ih jesu omastili brke ! cherry
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 EmptySub 23 Feb - 7:33

Jutro... Pozivam vas na kafu...Evo pusi se..Very Happy

EEE MAre, nisam znala da si ti bio taj sto je kasnio sa hljebom PribUjskim..!
Ja koliko puta su te `sovali..Very Happy Doduse niko nije pominjao kravu... lolol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: