MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+7
Baja
Mare
Saša
lija
Majevica
Mr. Majevica
Labud
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 23 Jan - 22:56

cheers Ziv bio Mare, jos sto godina nam nazdravljao sa sreci i zdravljem!
Zivjeli pijane Kako ide treca?
P.S. Od tebe ocekujem da opises detalje oko obicaja za slavu, a bilo bi pozeljno i Bozic. Posto se vidi da si domacinsko dijete ili pravi domacin, steta bi bilo da nam ne preneses neka dragocjena znanja. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 23 Jan - 23:10

To se kazhe Lijo "vidi se da si iz domacinske kuce pobjegao ".
E ajde josh i trecu , al nemoj da se napijete prije domacinske zdravice sramota je .
Inache kad ste kod nekog na slavi ne bi trebalo pushiti za stolom barem dok ne prodje domacinska zdravica to je neko nepisano pravilo .
E pa da nam Bog bude na pomoci ,
Trecom chashom ponajboljom srecom ,
U ime Boga i svete Trojice , srpske pomocnice
koja mozhe da nam pomozhe .
Gdje se sveta Trojica pominjala tu i pomogla
Ako Svetu Trojicu zaboravimo u kakvim mukama il' u dushmanskim rukama ,
ona nas nikad ne zaboravila , nego vazda kao dobra pomocnica , ruku nam dodala , a muke nedala , iz muke izbavila sa bracom sastavila .
Sastavio Bog svako dobro vazda i danas medju nas ,
A sve u ime boga i Svete trojice .
Zdrav si desni druzhe a pomozi Bozhe .
Zhivjeli
pijane
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 23 Jan - 23:23

Zivjeli pijane Boze, blagoslovi sve koji te se sjecaju i ime ti spominju!

Ma kakvo se napiti, kakve cigatete i sl.
Nego, mene zanima, sta/kako bi trebalo odgovoriti na ovu zdravicu?
Ja pokusavam nesto u tom stilu, ali to nije to.
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 23 Jan - 23:25

I pominjasmo Boga i svetu trojicu ,
pomogo nam Bog i Sveta Trojica , a ovu cemo cetvrtu casu u najbolji cas u ime sjajnog , casnog krsta koji sija da da obasje sve koji ga vjeruju i koji ga cjelivaju .
Ko god casni krst vjerovao i cjelivao tome Bog pomogao i na pomoci bio .
A ko ga nevjerovo , da ga Bog okrene da i on vjeruje i cjeluje .
Za domacinova primka i napretka .
Domacin nam primakao chashom i rakijom , a njemu Bog zdravljem i veseljem , zhitnim rodjenjem i sinovskim obradovanjem ,
Primaklo mu ljeto i rodilo zhito zhiv mu bio ko mu je mio ,
primako mu vo na tegu , konj na putu i desna ruka u kesi , dao mu Bog svako blago shto je Bogu i ljudima drago .
Bog i sjajni chasni krst nam bio na pomoci a sve u ime domacinske slave Svetog Jovana .
Dje se slava slavila tu i pomogla , Da Bog da da se ova slava ne odvaja od ovog doma i roda , niti od ikakvog srpskog roda sve do suda pravednoga .
Nego se vazda slava slavila i svijeca se krsna palila Bog se molio a Bog mogao pa nam pomogo od danas i vazda ako Bog da .
Zhivjeli svi redom .
pijane
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 23 Jan - 23:45

lija ::
Zivjeli pijane Boze, blagoslovi sve koji te se sjecaju i ime ti spominju!

Ma kakvo se napiti, kakve cigatete i sl.
Nego, mene zanima, sta/kako bi trebalo odgovoriti na ovu zdravicu?
Ja pokusavam nesto u tom stilu, ali to nije to.

Znash kako Lijo kod nas je recimo obichaj da domacin prvo nazdravlja , pa poslije njega dolibasha istu zdravicu i tako svi redom . A negdje na Majevici prvo nazdravlja dolibasha pa onda domacin pa ostali gosti po redu .
Nema tu autorskih prava ako hoces da nazdravis samo ponovish dio onog shto je rekao dolibasha ili domacin a najbitnije je da se pomene :
U prvoj zdravici - Gospod Isus Hrist
U drugoj zdravici -Presveta Bogorodica
U trecoj zdravici -Sveta Trojica
u cetvrtoj zdravici - Sjajni Zlatni Casni Hristov Krst i domacinov primak i napredak
u petoj zdravici -Sveta Petka
U sestoj zdravici - Domacin i njegov zhivot zdravlje
U sedmoj zdravici - Domacica i njen zhivot i zdravlje
U osmoj zdravici - Mladenaca od doma zivot i zdravlje
U devetoj zdravici - Kumova i prijatelja zhivota i zdravlja
Deseta je za unucica zhivota i zdravlja .

A i ne mora tako da bude , neko u sestoj zdravici nazdravi za domacina i zdravlje njegove porodice i ne zdravi posebno za domacicu i mladence .
Al moji su ovako slavili i nazdravljali , pokojni djed mi je govorio sine prvo je domacin , pa onada domacica , pa mladenci pa kumovi i prijatelji , pa unucici pa onda ako josh neko pije ti izmisljaj dalje .
A sto je djede preche domacinovo zdravlje od djechijeg pitam ga ja, a on kazhe nije sine , prvo je bio domacin , bez njega ne bi bilo ni domacice a ni mladenaca , a ni njegovih kumova i prijatelja i zato se zdravi tim redom .
Poslije su se znale redati zdravice , za voka i tezhaka , za zita i ljetine pa ima i putnichka za sretna puta kad se gosti kuci ispracaju itd .
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 24 Jan - 8:34

dobro jutrooo...
Pije li se ovde sta ili samo citaju zdravice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 24 Jan - 11:52

cheers Dobar dan ! Svak chast Mare, na zdravicama ! Ih da nema shta ,,mrsno,, izmedju ovih zdravica teshko bi s edo kraja doguralo ! Ajd Zivjeli ! alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 24 Jan - 13:45

Da vidim, bash hoce li koga namamiti miris ove gibanice, s domacim sircom i jajcima...

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Gibanicako7
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 24 Jan - 21:58

uhhhhh druze, evo ja sad sa puta i bas me doceka ova gibanica...
Nista bolje nisi mogao da spremis....
Hvala, a posle ove gibanice morase malo i zaliti...
Ajde ziveli pijane
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 24 Jan - 23:16

Dobro vece! Evo i ja upravo sa puta, kad doceka me kod kuce pita, a i ovdje gibanica, a ja po "nesreci" ne ocekujuci nista vec vecerala. Neutral Ali ako sta ostane, necu mu ni sutra naci manu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 24 Jan - 23:18

Mare ::
lija ::
Zivjeli pijane Boze, blagoslovi sve koji te se sjecaju i ime ti spominju!

Ma kakvo se napiti, kakve cigatete i sl.
Nego, mene zanima, sta/kako bi trebalo odgovoriti na ovu zdravicu?
Ja pokusavam nesto u tom stilu, ali to nije to.

Znash kako Lijo kod nas je recimo obichaj da domacin prvo nazdravlja , pa poslije njega dolibasha istu zdravicu i tako svi redom . A negdje na Majevici prvo nazdravlja dolibasha pa onda domacin pa ostali gosti po redu .
Nema tu autorskih prava ako hoces da nazdravis samo ponovish dio onog shto je rekao dolibasha ili domacin a najbitnije je da se pomene :
U prvoj zdravici - Gospod Isus Hrist
U drugoj zdravici -Presveta Bogorodica
U trecoj zdravici -Sveta Trojica
u cetvrtoj zdravici - Sjajni Zlatni Casni Hristov Krst i domacinov primak i napredak
u petoj zdravici -Sveta Petka
U sestoj zdravici - Domacin i njegov zhivot zdravlje
U sedmoj zdravici - Domacica i njen zhivot i zdravlje
U osmoj zdravici - Mladenaca od doma zivot i zdravlje
U devetoj zdravici - Kumova i prijatelja zhivota i zdravlja
Deseta je za unucica zhivota i zdravlja .

A i ne mora tako da bude , neko u sestoj zdravici nazdravi za domacina i zdravlje njegove porodice i ne zdravi posebno za domacicu i mladence .
Al moji su ovako slavili i nazdravljali , pokojni djed mi je govorio sine prvo je domacin , pa onada domacica , pa mladenci pa kumovi i prijatelji , pa unucici pa onda ako josh neko pije ti izmisljaj dalje .
A sto je djede preche domacinovo zdravlje od djechijeg pitam ga ja, a on kazhe nije sine , prvo je bio domacin , bez njega ne bi bilo ni domacice a ni mladenaca , a ni njegovih kumova i prijatelja i zato se zdravi tim redom .
Poslije su se znale redati zdravice , za voka i tezhaka , za zita i ljetine pa ima i putnichka za sretna puta kad se gosti kuci ispracaju itd .
Mare, hvala ti puno na ovim objasnjenjima, ja ovo nisam znala, a jako mi je zanimljivo.
Kad opet navratis, valjda ne smeta da se nastavi sa zdravicama.
Ziv nam, zdrav i veseo bio, veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 9:03

Dobro jutrooo...Joj loseg vremena kod mene, kisa pada cijelu noc a evo i jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 18:01

A kod mene prije jedno sat vremena pade veliki suncani krug iza sume. Smile Snijega ipak jos ponegdje ima.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 20:29

cheers Veche, drushtvo ! Laughing Evo ja upravo iz Lopara, kishovito, al' nije k'o shto zna biti..... Laughing alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:20

vece i od mene...
Hehehe i ja sam danas bio u Loparama, mozda smo se i vidjeli negdje...
Kisa je prepadala danas cijeli dan...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:21

Sto se zalite na kisu, nece vam ljetinu unistiti! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:22

cheers Moguce, al' u putu, jer sam vishe ,,po kucama,, hodao Laughing

Kisha dosadna, nigdje proshetati, k'o chovjek !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:25

evo ovakvo vrijeme javljaju cijelu sledecu sedmicu..
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:26

Zar ne rekoshhe da ce sutra biti malo ,,sunceta,, ? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:27

mozda malo ali vecinom ce biti kisa...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:29

Znachi, kuca ,,majka,, ? Mozda je i bolje malo da se odmori ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 25 Jan - 23:33

hehe, ma valjda nece pogoditi i da ce biti malo lijepog vremena za setnje...
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 26 Jan - 7:11

Narode, ako nemate nista protiv, ja bi da mi nazdravimo. cheers

Ako se ne varam, stigli smo do devete zdravice, tj. stigli smo do kumova i prijatelja zhivota i zdravlja.

Ajde zivili, kako ja tako i vi. alkos
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 26 Jan - 8:34

dobro jutrooo...Ja nemam nista protiv...
Ziveli pijane
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 27 Jan - 7:54

Jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 27 Jan - 11:32

Dobar dan ! cheers

A svim slavljenicima SRETNA SLAVA !

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Sveti_sava_large
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 27 Jan - 14:09

Sretna Slava i od mene!
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 28 Jan - 8:52

Dobro jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 28 Jan - 22:55

Dobro veche ! Laughing ( od jutra do vecheri ..nikog Rolling Eyes )
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 28 Jan - 22:57

Dobro vece, sta se radi? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 29 Jan - 0:38

Ma nishta, evo ozednjeh chekajuci nekog od forumasha ! alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 29 Jan - 8:50

Jutroooo svima...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 29 Jan - 21:48

vece drustvoooo....
Sta se radi? Evo kod mene snijeg ponovo pobijelio...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 29 Jan - 22:54

Dobro vece Labude!
Ne daj se snijegu zaplasiti Wink
Kod mene jos ne pada, a i da pada ovih dana mi ne bi smetao. Smile
Nego, ovo nikad ne skodi-zivjeli! pijane Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 30 Jan - 8:54

Dobro jutrooo...
Cao lijo..Ma od ovog snijega slabo da ce sta biti...
Ovo cim prestane otopi se..
Ziveli
pijane
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 30 Jan - 12:39

Cao ! Kazu da je pobijelilo, gore ....sad mi rekoshe ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 30 Jan - 12:43

ma spasce ubrzo...
Nema od njega nista...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 30 Jan - 14:13

Mokro je i gadno za voznju, ali, shta bude, neka bude i vrijeme mu je ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 30 Jan - 23:11

ma jos malo je njegovo i gotovo...
Sto je padalo padalo je...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Jan - 9:27

jutroooo narode...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Jan - 20:16

Dobro veche ! Evo ga josh rominja ! Dosada ziva ! santa
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Jan - 22:28

Neka pada sta god hoce, kym je na sve spreman. Very Happy

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Opancika5on8
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Jan - 23:25

E ovo je dobro ! cheers nema posrtanja....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 1 Feb - 7:51

cheers Dobro jutro ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 1 Feb - 7:52

dobro jutroooo...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Feb - 10:39

dobar dan svima.
Evo nam konaacno malo i lijepog vremena..
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Feb - 11:32

cheers Dobar dan ! Laughing Sada ce i februar brzo da proleti, dan je vec oduz'o ! Vec mislim na ljeto Laughing sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Feb - 12:56

Kym ::
Neka pada sta god hoce, kym je na sve spreman. Very Happy

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Opancika5on8
Dobar ti je ovaj patent Kume. lolol lolol lolol
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 3 Feb - 8:59

jutroooo....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 3 Feb - 21:09

Skidam ti kapu Labude, najvrjedniji si ubjedljivo Laughing alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 16 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: