MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ROZANJ

Ići dole 
+16
loparac-98
mladjen
Miodrag
Slaviša
Majevica
ivana vlahovic
bljeljevina
ljuticab
pero
Mare
zabrdjac
Jankovljev
Mr. Majevica
lija
Labud
majevicanka
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Slaviša




Number of posts : 3
Peпyтaциja : 0
Registration date : 24.11.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 24 Nov - 20:22

Eto ja sam išao sigurno kao ti u istu osnovnu školu i imao sam dosta rožnjaka u razredu
Nazad na vrh Ići dole
majevicanka




Number of posts : 83
Peпyтaциja : 2
Registration date : 25.02.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 24 Nov - 21:41

Slavisa,pa sigurno da jesi,jos samo da znam odakle si, pa smo mozda i komsije.
Nazad na vrh Ići dole
Miodrag




Number of posts : 2
Peпyтaциja : 0
Registration date : 14.11.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 24 Nov - 22:19

Ja sam bio zadnj put u Roznju 2007 ali kada ove sve slike vidim u svakom slucaju na ljeto moram ponovo da odem tamo. Rodno mjesto se nemoze nikada da zaboravi. posto sam tamo odrasto do moje 18. godine. Pozdrav svim Roznjacima... laie laie laie
Nazad na vrh Ići dole
Majevica

Majevica


Number of posts : 316
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.07.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 24 Nov - 22:41

Ipak vise volimo pare od rodnog kraja. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Miodrag




Number of posts : 2
Peпyтaциja : 0
Registration date : 14.11.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptySre 25 Nov - 21:10

Ko ih danas ne voli, a ako si ti taj, onda si prvi sto sam u zivotu sretio.
Fino je da ima i takvije laie laie
Nazad na vrh Ići dole
Majevica

Majevica


Number of posts : 316
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.07.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyČet 26 Nov - 20:51

Pare su zakon. Cool
Nazad na vrh Ići dole
majevicanka




Number of posts : 83
Peпyтaциja : 2
Registration date : 25.02.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptySub 28 Nov - 17:06

Pare cine cuda,ali je naj vaznije da smo mi ostali jos uvjek oni stari,i da nam nisu oduzeli ono naj vaznije,a to je;;RAZUM;;
Nazad na vrh Ići dole
mladjen




Number of posts : 2
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2010

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: rozanj   ROZANJ - Page 3 EmptyPon 24 Maj - 23:45

bildROZANJ - Page 3 Bild1169Oktobar2009 Ima soli ima hljeba.

ROZANJ - Page 3 Bild1190Oktobar2009bild1207ROZANJ - Page 3 Bild1207crkva u Roznju
Nazad na vrh Ići dole
majevicanka




Number of posts : 83
Peпyтaциja : 2
Registration date : 25.02.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptySub 29 Maj - 22:53

Mladene, sunny neznam zasto se slike nemogu otvoriti???steta
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 30 Maj - 18:43

Мајевичанко, Млађенове фотке не можеш да видиш јер није ни поставио линк....

Млађене копирај линк (интернет адресу тих фотки) па постави овдје или прочитај УПУТСТВО ЗА ПОСТАВЉАЊЕ ФОТОГРАФИЈА НА ФОРУМ

За фотке Рожња били бих ти веома захвални !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 7 Nov - 10:09


ФБиХ-ОСКРНАВЉЕН МАНАСТИР У РОЖЊУ

Непознати вандали оскрнавили су манастир светог пророка Јеремије у Рожњу, на Мајевици, у Федерацији БиХ. Манастир је задужбина краља Драгутина из 13. вијека. Турци су манастир у 16. вијеку сравнили са земљом. Обнова је почела прије двије године.Инфо | 21:02 06/11/2010 | Извор: РТРС


Столар Мирослав Мићановић из озренском насеља Бољанић дошао је данас нешто послије 13.00 часова у манастир да би уградио шест прозора које је поклонио овој светињи и видио да је манастир оскрнављен.

Из манастира је украден агрегат и алат, али иконе нису однешене. Припадници Полицијске управе из Калесије данас око 15.30 часчова обавили су увиђај.

Озренски свештеник Зоран Илић, родом из Рожња, који је са својим имењаком и рођаком, свештеником из Слатине код Шамца Зораном Илићем покренуо обнову манастира, разочаран је оним што је видио, али очекује да ће кривци бити пронађени и кажњени.

Манастир је задужбина краља Драгутина из 13. вијека. Турци су га у 16. вијеку сравнили са земљом. Стари и порушени манастир био је метох манастира Тавне.

У својим рушевинама годинама је чувао мошти три монаха који су ту сахрањени. У протеклом рату и становништво ових крајева растошничке парохије растјерано на разне стране свијета.

Враћајући се своме огњишту свештеници Зоран Илић из Слатине и Зоран Илић из Бољанића заједно са надлежним свештеником Јеремијом Лазићем из Прибоја почели су обнову овог давно затртог манастира.

Манастирске темеље освештао је протојереј-ставрофор Цвико Мојић благословом Његовог преосвештенства епископа Василија 14. маја 2009. године.

У Рожњу су некада биле 133 српске куће. Мјештани су протјерани 3. септембра 1992. године. Вратило их се само шесторо. Остали немају гдје, јер им куће до данас нису обновљене.

О.Б.

rtfm rtfm rtfm
http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=30793
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 17 Apr - 6:43

11 GODINA POSLE RATA

U selu Šetići, mojoj prvoj stanici kroz Republiku Srpsku, zatekla me je noć, pa sam odlučio da putovanje nastavim sutradan. Vreme je bilo lepo i podsećalo na Miholjsko leto. Sa domaćinima - porodicom Dušana Jokića, uz vatru i kazan u kome se pekla rakija, razgovarao sam do duboko u noć. Čuo sam dosta interesantnih priča. LJudi iz ovog sela ostavljaju snažan utisak na sagovornika, otvoreni su i gostoprimljivi, a naročito baka Draginja Jokić koja je i u svojim poznim godinama još vedrog duha i neiscrpne energije. Kada je njen sin Dule tokom dana bio zauzet drugim poslovima, ona je stajala pored kazana i pekla rakiju. Kao da joj je 20 godina, a dobro je zagazila u osmu deceniju života. Priča o baki Draginji je i svedočanstvo o teškom životu srpskog narodu u ovom delu Republike Srpske.

- Rođena sam na Majevici u selu Rožanj, od oca Lazara Todića i majke Save. Bilo nas je sedmoro dece, ja sam četvrto dete. Oca su odmah na početku Drugog svetskog rata odveli u zarobljeništvo u Nemačku gde je ostao četiri i po godine. Kada su Rusi ušli u Nemačku, oslobodili su zarobljenike među kojima je bio i moj otac. Kada se rat završio, vratio se kući i pričao nam o teškim danima zarobljeništva. Radio je najteže poslove u poljoprivredi i iako je bilo hrane u izobilju zarobljenici su dobijali samo po jedan krompir za tri dana. Otac je bio mlad i čelične volje, uvek je razmišljao o kući, o svojoj deci i to ga je održalo, prisećala se baka Draginja.
Kada su joj oca odveli u zarobljeništvo u Nemačku, četnici su na Majevici pokupili 30 golobradih mladića i odveli ih u rat.

Draginjina majka Sava morala je kroz ratni vihor da vodi ostalu decu. Bila je to njihova prava golgota koju Draginja nije zaboravila - i ne može:
- Majka nas je pokupila na Majevici i odvela u selo Završe gde smo prenoćili. Odvela nas je zatim u selo Priboj i tu smo ostali tri godine. U naše selo smo se vratili pre nego je iz zarobljeništva stigao otac. Mi smo bili izgubili svaku nadu da ćemo ga ikada videti. Majka je pravila kuću od drveta i blata da bismo se smestili. Bilo je teško, ali ja sam bila dete i lakše sam to podnosila. Najteže nam je bilo kada smo čuli da je OZNA ubila moga najstarijeg brata u Srbu. Sa njim je pobijeno 30 mladića koji su imali od 18 do 22 godine. Borili su se u kraljevoj vojsci, služili su narodu, nikome nisu ništa loše učinili da bi ih nevine, na prevaru, OZNA "pokupila" i na svirep način pobila.

Baka Draginja ima tri brata živa: u Puli je Todo i javlja joj se često, u Bijeljini je Branko, u Beogradu - Ilija, sestra Zorka je umrla, a mlađa sestra Živana je u Bijeljini.
Draginja je preživela dva rata. Upitao sam je kada joj je bilo teže, 1941. ili 1992. godine.
- U aprilu 1941. kao dete nisam ništa razumela, u aprilu 1992. bilo mi je jasno da nas čeka pakao, bila sam svega svesna i zato mi je ovaj poslednji rat teže pao. U aprilu 1992. zavladao je pravi haos koji se pretvorio u građanski rat. Moja dva sina su bila u borbi, snaja i mala deca u izbeglištvu. Ja sam se vratila u naše selo gde je bilo još starijih ljudi. Moj dever Antonije Jokić poginuo je od snajpera, poginula je i Stana Jokić, pa komšija Nedeljko Spasojević... Prvo je pogođena crkva, zatim naša kuća. Moj sin Dušan i ja smo ranjeni...

• Gde ste ranjeni?
- Vidiš gore one kuće, na oko 300 metara na brdu, okružene šumom - pokazuje rukom baka Draginja. Odozgo je snajper sejao smrt. To su naše bivše komšije, jedan od njih me je pogodio iz snajpera, tu ispred kuće, 1993. godine. U tom teškom trenutku prvi mi je pomogao Stevo Jokić, sin moga devera. Krvarenje je bilo jako, podvezali su mi nogu da ga smanje, na sreću nije bila pogođena arterija. Prebacili su me u Zvornik, u bolnicu. Tamo sam operisana i lečena, a zatim sam se vratila u selo.

• Šta Vam je posebno ostalo u sećanju?
- U bolnici je bilo jako teško, mnogo ranjenih, povređenih, poginulih... Meni su stalno pred očima bili moji sinovi koji su se nalazili u rovovima, zatim njihova mala deca u izbeglištvu. Raspoloženje je bilo sumorno. Ali jednog dana dogodilo se nešto neočekivano: u posetu ranjenicima došao je general Ratko Mladić, bilo nam je drago što brine o ranjenicima. Prišao je mome krevetu i toplo me pozdravio. "Kako si?" - pitao me i sa svoje obe tople ruke drži moju hladnu ruku u kojoj cirkulacije gotovo i da nije bilo. "Gde si ranjena?" - pitao je general Mladić. -" Pred svojom kućom u selu", odgovorila sam tiho. "A zašto nisi bila u rovu?" - opet će general. "Pa, moja oba sina su u rovu, a šta ću ja u rovu?" Pogleda me još jednom blago i reče: "NJihove su sve u rovovima, i naše žene moraju u rovove sa puškama u odbranu svojih sela. Kad ozdraviš, uzmi pušku i u rov, tamo te neće pogoditi snajper". Kasnije sam često razmišljala o ovom susretu i shvatila da u ratu nema izbora i da smo svi morali u rovove. Mene je taj susret ohrabrio, videla sam da smo u nevolji složni i da general Mladić brine o svojim borcima i svome narodu.

са: http://www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=8194

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 29 Nov - 21:35

http://www.opstinalopare.com/cyr/events/112011/rozanj/index.php
ROZANJ - Page 3 Dsc05319c
ROZANJ - Page 3 Dsc05316g
ROZANJ - Page 3 Dsc05313z
Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 3 Apr - 19:49

Из листа ,,Баштина сјевероисточне Босне,, бр. 1 ,2010. Из приложеног види се да је лист штампан у Тузли.
ROZANJ - Page 3 Bastinasjeveroistosnebo

ROZANJ - Page 3 186pn

ROZANJ - Page 3 187uv

ROZANJ - Page 3 188ow


Poslednji izmenio Mr. Majevica dana Uto 3 Apr - 19:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 3 Apr - 19:51

ROZANJ - Page 3 189sf

ROZANJ - Page 3 190qu

ROZANJ - Page 3 191xd

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyUto 3 Apr - 19:52

ROZANJ - Page 3 192ho

ROZANJ - Page 3 193pfe

ROZANJ - Page 3 194owm
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptySre 18 Sep - 14:07

О Рожњу, наставак из тузланског листа ,,Баштина сјевероисточне Босне,, бр. 2

ROZANJ - Page 3 Gic2



ROZANJ - Page 3 Quq3



ROZANJ - Page 3 C9c8



ROZANJ - Page 3 Hd0e



ROZANJ - Page 3 Tk0l



ROZANJ - Page 3 E3fr



ROZANJ - Page 3 7yvt



ROZANJ - Page 3 Tm9s
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Jankovljev




Number of posts : 866
Peпyтaциja : 0
Registration date : 20.02.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 26 Jan - 22:06

"Mr. sc. Rusmir Djedović"

Isti je bio član ekspedicije koja je otkrila (već odavno otkrivene) starosrpske natpise u Piperima (Republika Srpska).

Svaka budala može da napiše tekst u kojem suprotstavlja temelje jednobrodne crkve okrenute istoku (kako reče mr. sc. sjeveroistoku) očuvanoj tradicjii u muslimanskim familijama u susjednom Gudušu!

Svaka budala može da, kada argumenti usmene tredicije muslimana iz Goduša "pobijede" činjenice koje je vidio svojim očima, zaključi da je tu sve moglo biti osim srpskog pravoslavnog manastira jer u Usori je tobož bila jaka Bosanska crkva, a može biti i ranohrišćanska, a i katolička...

Rekoh svakakva budala može to napisati, ali svakakav časopis to ne može objaviti osim ako je Mr. sc. Rusmir Djedović jedan od urednika. Tekst je naučan sa aspekta usmene tradicije žitelja Goduša.
Nazad na vrh Ići dole
gljeb

gljeb


Number of posts : 726
Peпyтaциja : 12
Registration date : 10.03.2013

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyPon 10 Feb - 20:17

Viđe li onog tragikomičara šta napisa? "Srednjevijekovna zgrada" za crkvu.Za sav obrazovani svijet komičar, a sam za sebe tragičar.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptySub 10 Okt - 1:55

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Prolaznik

Prolaznik


Number of posts : 281
Age : 53
Location : Koridor, malo južnije od Lončara
Peпyтaциja : 4
Registration date : 16.04.2014

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 11 Okt - 19:51

Турци побили монахе, усташе запалиле 87 Срба, а у овом рату Рожањ избрисан са карте и полако  нестаје. И ко зна колико је таквих српских мјеста по Федерацији и по Хрватској, које дијеле судбину Рожња у прошлости и садашњости. Сигуран сам да су за њих  и становници Рожња агресори и геноцидаши. Јер, кад предтурске цркве и манастири, грађени у Моравском или Византијском стилу, окренути ка истоку, исписани српском ћирилицом могу бити "старе цркве босанске или богумилске", онда и становници Рожња могу бити агресори. То што њихови преци ту вјековима живе и што исто тако вјековима баштине своје име, вјеру, језик и културу, није за Федералне надреалисте (који премашују и оне предратне Сарајевске и оне Монтипајтоновске) уопште битно, нити икакав аргумент.

Иначе, овај други свештеник ми је познат, служи у Обудовцу. Виђ'о сам га за Илино ( 2.август), крсну славу општине Пелагићево.
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 11 Okt - 20:12

Srbima se uvijek ponavlja istorija zato sto puno filozofiraju.
Postoji samo jedan nacin kako se to moze rijesiti sa nasim neprijateljima.
Nazad na vrh Ići dole
mladjen




Number of posts : 2
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2010

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 18 Okt - 23:03

[quote="mrav"]Srbima se uvijek ponavlja istorija zato sto puno filozofiraju.
Postoji samo jedan nacin kako se to moze rijesiti sa nasim neprijateljima.[/quot

Не вреди нам много кукати, треба отићи и окрчити родно огњиште и верујем да ће се ствари померити на боље.
Nazad na vrh Ići dole
gljeb

gljeb


Number of posts : 726
Peпyтaциja : 12
Registration date : 10.03.2013

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 18 Okt - 23:26

Хехе, знајући Мравца, он заступа мало "радикалније" начине рјешавања проблема у БиХ. Нешто попут руске авијације у Сирији! Wink Наравно, џаба је све то ако тамо нема ко да се врати. Никакво насиље не помаже. Проблем је у нашој глави.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 17 Jan - 1:13

Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Godusanin




Number of posts : 1
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2016

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyNed 27 Mar - 23:41

Pa gdje ste nekadasnje komsije? Sta uradi ovaj nacionalizam? Ali steta velika, i dalje postoji medju mnogima.. Zao mi je sto je se ovo sve desilo.....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptyČet 8 Dec - 1:18

[img]ROZANJ - Page 3 Imgsrc.ru_51365936MiU[/img]
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 EmptySre 3 Maj - 15:55

ROZANJ - Page 3 Imgsrc.ru_54027843VrU
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





ROZANJ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ROZANJ   ROZANJ - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ROZANJ
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rozanj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Мајевица и српска мјеста :: Cpпскa мjecтa нa Majeвици-
Skoči na: