MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySub 11 Apr - 2:47

Kakav bi ovo muzej bio a da u njemu nema lijepih rukotvorina nasih baka, majki...a i nekih od nas, zato krenite sa kolekcijom slika ili opisa, a pridruzujem se i ja prvom prilikom.
Kad okacite sliku npr. babinih pletenih carapa ili tkanog cembera, pa joj pokazete kako to izgleda na forumu, garant ce joj biti milo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zabrdjac

zabrdjac


Number of posts : 1399
Location : tu i tamo
Peпyтaциja : 0
Registration date : 23.02.2009

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySub 11 Apr - 8:00

dobra inicijativa lijo. jedino su nasi majevicani na terenu malo u prednosti jer mi posijani po svijetu moramo cekati prvi godisnji odmor...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 12:13

Нађох два комаТа...Од кад су иха хааај.

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Snv88693

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Snv88691

connie
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 12:23

scratch Kako da skeniram priglavke? bihind
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 12:28

Само стави под скенер. Тако ја скенирам шкољке....а прекријем нечим тамним, да не улази свјетлост са стране....Једном сам скениро' главу ... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 13:48

Mr. Majevica ::
.Једном сам скениро' главу ... Laughing

IIoII IIoII IIoII Našo sam ovog valjutavka .
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 15:24

Mr. Majevica ::
Само стави под скенер. Тако ја скенирам шкољке....а прекријем нечим тамним, да не улази свјетлост са стране....Једном сам скениро' главу ... Laughing


IIoII Ovde sve ludo. IIoII


Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 15:52

*a ti stavi priglavke, a skener pritisni onom svojom peglom, da se bolje ocita tekstura. He he connie
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 15:53

Pegla izgorela. :shajka:
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 16:55

Stvarno ? ohmy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyUto 12 Feb - 17:13

Salim se. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:04

Mr. Majevica ::
Само стави под скенер. Тако ја скенирам шкољке....а прекријем нечим тамним, да не улази свјетлост са стране....Једном сам скениро' главу ... Laughing

А ја се не шалим са овим.

А јел' ко зна да направи ,,кићанке,, за капу од вуне ? cherry
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:25

Mr. Majevica ::
Mr. Majevica ::
Само стави под скенер. Тако ја скенирам шкољке....а прекријем нечим тамним, да не улази свјетлост са стране....Једном сам скениро' главу ... Laughing

А ја се не шалим са овим.

А јел' ко зна да направи ,,кићанке,, за капу од вуне ? cherry



IIoII Meni su jednom skenirali glavu (jak udarac),kada su mi doneli snimak,kazu mi-Budite bezbrizni,nista vam nismo nasli.Praznoglava. jocolor


Ne znam ja to da pravim.Znam samo da pletem patofne,priglavke,kako god. connie
Mozda Lija zna. connie







Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:31

ZVEZDICA ::


IIoII Meni su jednom skenirali glavu (jak udarac),kada su mi doneli snimak,kazu mi-Budite bezbrizni,nista vam nismo nasli.Praznoglava. jocolor


Ne znam ja to da pravim.Znam samo da pletem patofne,priglavke,kako god. connie
Mozda Lija zna. connie


Laughing
Морамо сачекати Лију да нам каже. Вјероватно зна. Зна ти она свакаквих ,,карафека,, ... Laughing

Ево ти ,,тазе,, скенирана јабука из Тутњевца.
Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Jabukazazvezdicu

Ни у њој ништа нисам наш'о ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:34

IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:40

Видиш да може. Приглавке убацуј у машину ! Laughing

А ако нико не зна показаћу Вам ја ! Како се праве кићанке.
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:44

Spakovan mi je skener.Drugi put. connie

Pa,pokazi nam. Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:54

Па морам купити вуну. Разних боја. И дио по дио. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 11:57

Zavezi u neku cupu i odseci.A? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 12:05

Laughing Ја сам то учио док сам био основац, на ,,Домаћинству,, и још знам. Нисам од тада пробао, али једва чекам... Лако је. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 12:13

Laughing Videcemo,koliko je lako,kada nam ovde zalepis rezultate svog rada. connie


Domacinstvo.Prava stvar.Steta sto je eliminisano iz skolske nastave. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 14:32

Јесте. Правили су се и колачи... мммм

На Вашу (вјероватно) жалост, нећу ,,закашити, своје упутство, пошто нађох исто. Ево погледајте како се то ради. Мада би моје биле љепше Laughing

http://frashionbymarina.blogspot.com/2011/02/diy-pom-pom-uradi-sam-kicanka.html
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 18:31

ZVEZDICA ::
Mr. Majevica ::
Mr. Majevica ::
Само стави под скенер. Тако ја скенирам шкољке....а прекријем нечим тамним, да не улази свјетлост са стране....Једном сам скениро' главу ... Laughing

А ја се не шалим са овим.

А јел' ко зна да направи ,,кићанке,, за капу од вуне ? cherry



IIoII Meni su jednom skenirali glavu (jak udarac),kada su mi doneli snimak,kazu mi-Budite bezbrizni,nista vam nismo nasli.Praznoglava. jocolor


Ne znam ja to da pravim.Znam samo da pletem patofne,priglavke,kako god. connie
Mozda Lija zna. connie
E, kako ovo Zvezdice pogodi. Skoro sam naucila da napravim kicanku za kapu. Ne znam da ispletem kapu, ali znam da je isheklam, a prvu koju uradim poklanjam mojoj majci. Jedva cekam da tu kapu pocnem i vidim gotovu. Bice do iduce zime nekad. :-) Ako ne zaboravim okacicu je ovdje. Ali nece imati kicanku. :-)

Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 18:34

Mr. Majevica ::
Видиш да може. Приглавке убацуј у машину ! Laughing

А ако нико не зна показаћу Вам ја ! Како се праве кићанке.
Aaaaaaaa, vidi, vidi! Svaka cast!cheers Mogla sam da pretpostavim da tvojoj svestranosti ni to nije moglo da promakne, samo me malo zacudilo pitanje. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 19:03

Laughing хехе Морао сам мало да ,,растегнем,, тему... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 19:16

Nemoj da lagis, vidi ti se odmah po osmijehu! Wink Znam te, tvoju radoznalost koja sigurno nije mogla da ostane ravnodusna.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySre 13 Feb - 19:41

lija ::
Nemoj da lagis, vidi ti se odmah po osmijehu! Wink Znam te, tvoju radoznalost koja sigurno nije mogla da ostane ravnodusna.

Да видим 'оће л' се ко упецати ? laie


Да се вратим на тему, на ,,домаћинству,, се правило од вуне као нека тканина. Нешто као да се ткало...Јел' то зна ко. (ја знам) Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptySub 20 Apr - 23:00

Mi to nismo ucili! Kako to die, ajde nam opisi, bas me zanima? Znam da ima tehnika omotavanja vunenih niti oko nekih metalnih stapica ili iglica na drvenoj podlozi i to je kao neka vrsta tkanja. Ali, to sam u inostranstvu vidjela, ne kod nas. Da to nije to, mozda? Ja sam za poklon dobila jedan tako istkan vuneni "novcanik". :-)
Nazad na vrh Ići dole
ZVEZDICA

ZVEZDICA


Number of posts : 3384
Location : Majevica...U srcu
Peпyтaциja : 2
Registration date : 11.01.2013

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) EmptyČet 17 Okt - 8:58

Да мало освежим тему.
Рукотворина моје баке.Са каквом лакоћом и брзином је она хеклала...Ја сам успела да савладам плетење,али са хеклањем сам била у великој свађи.connie 

Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) S1t6
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)   Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rucni radovi naseg kraja (vez, pletenje, tkanje, heklanje, strikanje...)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Suveniri naseg kraja ????
» Fotke koje smo mi "caknuli"
» Vise dobili ili vise izgubili odlaskom iz rodnog kraja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: 3aвичajни мyзej Majeвицe-
Skoči na: