MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+15
Tojic
orlovac
Dr.Majevica
lazo cb
G.A.S.
Mare
desa
Saša
Kym
lija
zabrdjac
smokvica
Mr. Majevica
Labud
Majevica
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 21 Okt - 0:03

cao smokvice...Pa gdje si ti?
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 21 Okt - 0:04

cao labude!
tu sam ja,svaki dan navratim,al nisam imla vremena da pisem
sta se radi kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 21 Okt - 0:05

aha, pa i ja cesto navratim u toku dana li te nisam vidjao..
Evo kod mene nista posebno, zahladnilo pa sam tu...
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 21 Okt - 0:14

hehe,znaci sad je topla kuca zakon Very Happy
ovde tri dana snijeg pado,a sinoc -5 bilo,brrr....bas je naglo zahladilo.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 21 Okt - 0:16

Smokvice ne spominji ,,minus,, affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 21 Okt - 8:45

jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 0:08

vece!
dan smo preskocili Very Happy
narodeeeeeeeeeee,gdje steeeeeeeee.....???????
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 7:52

Dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 9:16

Dobro jutro narode ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 12:18

Dobar daaancek, sta se radi?
Vidim neki su me "ogovarali" Very Happy ali "na prazno". Very Happy
Smokvica cim dodje "zamuti" vodu (medvjed u Beogradu jede sumske jagode, a neke druge zivotinje buncaju trudne, slavuja susi na tavanu...e to ne bi ni najveci mudrac raspleo Very Happy).
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 12:52

Very Happy Morali smo Lijo, bilo dosadno, pa malo da koju ,,otrachamo,, ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 13:05

Laughing Laughing Ako, ako, valja se to ponekad, nije zanimljivo kad se samo cuti, a odmah i ja imam vise razloga za budalasanje. Wink
Nego sta vi danas pijete ili jedete. Da ko nije nasao sumske jagode skrivene negdje pod liscem ili travom? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 13:31

Laughing Mislio sam da je ventilator rachunara, ali to moj stomak zavija ! Dobro si me napomenula, sad sam gladan !!! ImA li ko kakav prijedlog, ali da nisu jagode, od njih bi josh gladniji bio ????
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 14:26

scratch
Sve zavisi gdje si, ako si na poslu, skoknes na cevape npr. ako je izvodljivo.
Ako si kod kuce, zamolis dragu da joj nesto lijepo padne na pamet da skuva Very Happy ( da ovaj prijedlog cuje, garant bi se silno obradovala pa me kamenom gadjala Very Happy )
ako si pak za virtuelni rucak, to se da rijesiti-dovoljno je da pogledas djakonije naseg forumskog kuvara-zabrdjca (zbilja, sta bi s tog cojeka, je li ziv i zdrav, radi li mu internet Very Happy ) i site ce ti biti oci Very Happy a stomak zaboravis da imas Very Happy
Uh i ja sam sad gladna i sad je najveci problem upravo to sto ja nemam apetit ni kad sam gladna, posebno ako sam sama i ne mogu da se sjetim niceg sto bi mi se zaista jelo (pored sumskih jagoda-od njih ne postoji nista ljepse Wink ).
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 15:14

Hvala na ovim silnim prijedlozima cheers a shto se nasheg Zabrdjca tiche, chekajuci njega, mogu komotno da stupim u duzi shtrajk gladju...... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 15:44

Da se Zabrdjac nije sasvim posemberio, pa zaboravio Majevicane? Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 15:46

Pozz drustvooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 16:03

Mozda se ,,krije,, po ,,Ravnoj Gori,, ????? Laughing

OOoooo 'Dje si Labude ?!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 17:12

pozz druze...Stvarno je cudno za zabrdjca sto je samo onako nestao...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 17:33

Mozda ga je neko zavitlav'o ??? :pokey:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 21:54

vece...Kod mene kisa pocela da pada...
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 22 Okt - 23:48

lija ::
Dobar daaancek, sta se radi?
Vidim neki su me "ogovarali" Very Happy ali "na prazno". Very Happy
Smokvica cim dodje "zamuti" vodu (medvjed u Beogradu jede sumske jagode, a neke druge zivotinje buncaju trudne, slavuja susi na tavanu...e to ne bi ni najveci mudrac raspleo Very Happy).


hahaha....lijo,moram malo da ubijem monotoniju,nesto ste mi preozbiljni,samo se pise "jutro,dan noc" i tako u krug Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 8:04

dobro jutrooo..Kod mene je kisa prepadala cijelu vece evo i sad pada...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 11:03

Dobar dan! Kod mene lijep dan ali ne i vrijeme, neka maglustina sipi, sve mi se cini da je jos jutro. Smile
Labude, otkad nam nisi nista nasarao. Smokvica je sigurno za jednu kaficu, a i ja sam uvijek za kad je sarena. Smile Zauzvrat, mi cemo se pobrinuti za nesto slatko, tacnije koja prva stigne na kafu. Smile
Naravno, ne zaboravi ni Mr. Majevicu, a neka bude i jedna rezervna, ko zna ko ce jos da naleti npr. Mare ili Kym...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 11:30

evo kafe pa birajte Wink

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Cappuccino_hearts

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 O_kapucino21

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 0IDa3NXQdnplcmfvKbEAUDxJo1_500
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 11:55

Uuu, Labude, gdje ih samo nadjes, svaka cast? Hocu reci kako ih samo majstorski ovako nasaras, ja ne mogu da se odlucim koju bih. Sve ili ni jednu. Very Happy Ova treca je na 1. pogled najljepsa, druga najtajanstvenija sa izlaskom ili zalaskom, a prva ko prva uvijek lijepa.
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 12:03

Evo nesto slatko, i boja se slaze Very Happy
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Frankfurter-kranz
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 12:28

ma lijo samo ti popij bilo koju, napravicemo jos bez brige...
Kolac ti je super...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 20:25

Dobro veche ! mmmmmm i svaka vam chast drushtvo ! cheers Nit' popi bolje kafe nit' ,,smazah,, boljeg parcheta torte i gdje, nego ovdje !!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 22:23

dobro vece!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 23:20

Dobro veche Labude ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 23:37

cao druze...Sta se radi veceras kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 23:39

Standardno, ,,lutam bespucima,, interneta, ne bi l' shta nashao zanimljivo Laughing i malo alkos Kod tebe ? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 23 Okt - 23:57

hehe, takav sam ti i sam Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 24 Okt - 5:58

jutroo,

samo da vam se javim, dobro sam i nemojte da se brinete
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 24 Okt - 7:24

:thumleft: Dobro jutro ! Pa imenjache doktor si, za tebe se ne brinemo ! cheers Dobro nas ,,,pronash'o,, ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 24 Okt - 7:44

jutroooo i od mene!
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 24 Okt - 10:38

Dobro jutro forumasi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 24 Okt - 20:55

dobro vece, kod mene danas cijeli an nesto je padalo i neka magla...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 7:37

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 9:14

Dobro jutro ! Labude je l' pomogao 1 sat duze lakunoc
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 12:15

Pozdrav i fin odmor danas;)
Kako ste iskoristili onaj sat duze? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 12:30

Laughing Ja spavajuci ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 16:52

ja putujuci Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 16:56

Laughing Pa dodje l' Labude ? Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 21:58

dodjo druze!
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 25 Okt - 23:39

ja ranije ustala,meni kao da je vrijeme naprijed islo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 26 Okt - 8:17

jutroo!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 26 Okt - 13:35

cheers Dobar Vam dan ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 26 Okt - 16:22

Skoro pa je dobro vece. Wink
Kako je ovdje postalo pusto, ajd sto nema konstruktivne diskusije (za to treba vremena), ali nema ni caskanja u slasticarnoj. To nije dobro. scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 13 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: