MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+12
loparac-98
Tojic
jadranka
desa
Mare
Dr.Majevica
smokvica
lija
Mr. Majevica
lazo cb
Kym
Labud
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySre 16 Jun - 9:39

Dobro jutarče.
flower sunny flower
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 9:13

jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
gagana

gagana


Number of posts : 51
Age : 35
Location : Slovenia
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 14:41

Dobar daaaaaan!!

Lijoooo evo mene draga moja!! Ne pamtim kad sam navratila poslednji put..ali sam se uzelela druziti sa tobom i ostalima! Smile Nemoj da mi zamjeris!! Nadam se da me nisi zaboravila! Smile

Arrow Veliki pozdrav i ostalim forumasima..svima koliko vas ima!! sunny

Druzicemo se sad cesce!!

Pozdrav!
Gagana geek
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 14:46

pozz gagana i dobro nam dosla ponovo Wink
Nazad na vrh Ići dole
gagana

gagana


Number of posts : 51
Age : 35
Location : Slovenia
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 14:47

Labud ::
pozz gagana i dobro nam dosla ponovo Wink

Hvala labude bolje vas nasla! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 19:55

Добро вече ! Поздрав gagana cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 21:32

Dobro vece! Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 22:11

vece i od mene!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 17 Jun - 22:26

Barveče i od meneka.
Very Happy flower Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 18 Jun - 6:24

sunny sunny sunny Добро јутро народе ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
gagana

gagana


Number of posts : 51
Age : 35
Location : Slovenia
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 18 Jun - 9:48

Mr. Majevica ::
sunny sunny sunny Добро јутро народе ! cheers

Dobro jutro!!!!!! Smile sunny

Sta ima narode?!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 18 Jun - 10:03

Dobro jutro !!!
cheers flower sunny flower cheers
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 18 Jun - 14:17

dobar dan svima!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 18 Jun - 22:20

Dobro vam veče.
cheers flower cheers
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 18 Jun - 22:50

i od mene!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySub 19 Jun - 9:03

Добро јутрооооо !!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySub 19 Jun - 23:15

Dobro veče.
flower Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Pcelica01 flower
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyNed 20 Jun - 15:42

dobar dan!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyNed 20 Jun - 19:35

Meni je bio pravo dobar.
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Nwe9nq
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyNed 20 Jun - 20:09

cheers Добро вече !!! Лопарац ниси ваљда већ врц'о мед ? cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPon 21 Jun - 8:29

Nema vrcanja ove godine ni za lijeka. Da će sebi one da obezbijede dovoljno za zime. Ali kakvo je ovo vrijeme UŽAS baš kad lipa kod nas počinje, a gledam ih juče i prekjuče kako vrijedno vrše unos, nije ih ni povremena kiša mogla omesti. Ali ovo danas je katastrofa. Ipak naš narod uvjek kaže Dobro jutro.
Very Happy flower sunny flower Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPon 21 Jun - 9:18

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 9:03

dobro jutrooo...
LIjepo nam je krenulo ovo ljeto, ponovo se mora loziti Wink
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 9:38

Dobro jutro. Čudno li je ovo ljeto.
flower Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 69073910 flower
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 10:01

Добро јутро ! Тако ти је то Лабуде, љето је постало најкраће огдишње доба, зато треба максалмлно искористити оних пар сувих и топлих дана.....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 15:37

Ave Mr. Majevice. Uzeti maximalno, sve što ti život pruža. Vele sutra razvedravanje.
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Xf9imc
flower flower flower flower flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 16:08

cheers Ваљда ће се прољепотати Лопарац ! sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 18:13

gagana ::
Dobar daaaaaan!!

Lijoooo evo mene draga moja!! Ne pamtim kad sam navratila poslednji put..ali sam se uzelela druziti sa tobom i ostalima! Smile Nemoj da mi zamjeris!! Nadam se da me nisi zaboravila! Smile

Arrow Veliki pozdrav i ostalim forumasima..svima koliko vas ima!! sunny

Druzicemo se sad cesce!!

Pozdrav!
Gagana geek

Pooooozdrav Gago legendo cheers cheers cheers , nek si nas se sjetila, meni si bas nedostajala, a sad cu imati s kim da caskam uz sokic il' liker od jagode Wink
Ajd' zivjeli, sad ce nam se pridruziti i ostali, a sutra cemo imati nadam se jos vise razloga za slavlje. Wink
Veeeeeliki lijski pozdrav za tebe i svo dobro drustvo ovog foruma, a posebno one najvrednije Labuda, Mr. Majevicu i loparca89.
Hm, a da je Mare vrijedan kao sto je nekad bio, prvog bih ga pozdravila, ali posto ga nema kao benzina u vrijeme sankcija, onda nista. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 18:40

Cao lijo. Kako si? Ima li kod tebe kise?
Jesi li za jedan likercic?

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Matiss%20jagoda
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 20:45

Cao Labudoni, hvala, dobro sam, a nadam se i ti da si. Wink
Kod mene nakon gomile tmurnih kisnih dana, ovog momenta pred zalazak sija sunce, pa se nadam da ce me i sutra probuditi. Smile
Za jedan likercic sam uvijek cheers hvala ti puno i zivio! pijane A otkad nam nisi kafe sarao. Wink

Aaaa, evo i naseg druga mrava, sipamo i njemu liker, nista ne pitamo. Wink
Jedino ne znam da li zalazi u stasticcarne, ako ne valja ga vikati da udje... Oooo mraaaaaveeee, ajd na liker. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyUto 22 Jun - 22:46

pa dobro sam i ja samo da nam ove kise stanu i bice jos bolje...
Bice i kafe uskoro, da ne pravim sad necete moci spavati veceras, kasno je Wink
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySre 23 Jun - 9:07

dobro jutroooo...
Kisa jos pada!

Je li neko za kafu?

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Kafe0-w-400
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySre 23 Jun - 10:24

Dobro jutrence !!! Gorka kafa sa švajcarskom čokoladom mi uvjek paše. Serviraj Labude, pa da usput i zapalimo koju, nek se dimi na sve strane. Ako se nema čokolade može i bombonjera bilo koja, mi smo skromni po prirodi.

flower bounce flower
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 76450044
Nazad na vrh Ići dole
gagana

gagana


Number of posts : 51
Age : 35
Location : Slovenia
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySre 23 Jun - 17:46

lija ::
gagana ::
Dobar daaaaaan!!

Lijoooo evo mene draga moja!! Ne pamtim kad sam navratila poslednji put..ali sam se uzelela druziti sa tobom i ostalima! Smile Nemoj da mi zamjeris!! Nadam se da me nisi zaboravila! Smile

Arrow Veliki pozdrav i ostalim forumasima..svima koliko vas ima!! sunny

Druzicemo se sad cesce!!

Pozdrav!
Gagana geek

Pooooozdrav Gago legendo cheers cheers cheers , nek si nas se sjetila, meni si bas nedostajala, a sad cu imati s kim da caskam uz sokic il' liker od jagode Wink
Ajd' zivjeli, sad ce nam se pridruziti i ostali, a sutra cemo imati nadam se jos vise razloga za slavlje. Wink
Veeeeeliki lijski pozdrav za tebe

Hvala ti lijo mnogo na ovako lepoj dobrodoslici..moze liker od jagode naravno!! Nedostajala si i ti meni..i mnogo mi se caska sa tobom!!!!! cheers Zivjeli!!!! king sunny
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySre 23 Jun - 22:15

Dobar veče , kome je dobra poslije ovakvog rezultata sa Australijom .
Nazad na vrh Ići dole
gagana

gagana


Number of posts : 51
Age : 35
Location : Slovenia
Peпyтaциja : 0
Registration date : 13.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptySre 23 Jun - 23:36

Mare ::
Dobar veče , kome je dobra poslije ovakvog rezultata sa Australijom .
Bas..mnogo su me razocarali..a bili su poceli dobro...steta!!

Ipak nedajmo da nam to pokvari raspolozenje!! Zelim vam prijatno vece i laku noc!!Smile Odo ja polako na spavanje.. bounce
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 9:41

Dobro jutrooo. Otkako sam shvatio da "lopta nije više okrugla" i prestao sam se interesovati za fudbal.
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 SmiliefussballSlasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 ZportugalSlasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Soccer76
flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 9:43

Добро Вам јутро ! sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 9:57

jutroooo i od mene!
Evo nama Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Icon_sunny Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Icon_sunny Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Icon_sunny
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 18:30

Lijski dobardancek i pozdrav svima! Smile
Labude, kafa je ko grom nasarana, bas ti hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 18:49

cheers Ђеси Лијо сто му громова ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 19:17

Tu je lija, dovucarala se iz lutanja;)
Nego ne spominji gromove da se ne naljute, taman se kisa smirila. Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 19:26

Pa gdje si Lijo , puška te ne pogodila !!!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 19:30

Х ех ех ево нам и Марета ! Помо'з Бог јуначе !

Лијо кажу кад гром туче да ,,рашћерује,, кишу ? cyclops
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 20:48

Gle, Mareta i on se odnekud dosunjao. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 22:31

dobro vece drustvo!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyČet 24 Jun - 22:40

Dobro vam veče Majevički narode.
flower Smile flower
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 25 Jun - 8:29

dobro jutrooo!
Nazad na vrh Ići dole
loparac-98

loparac-98


Number of posts : 4122
Location : lopare
Peпyтaциja : 4
Registration date : 31.12.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 25 Jun - 10:21

Dobro jutarče. Nadam se da su vam snovi bili čarobni.
cheers flower cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 EmptyPet 25 Jun - 21:00

Добро вече ! Прођох без кише ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 19 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: