ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Драги пријатељи,
срдачно вас позивам на:
ВЕЧЕ СРПСКО-ШВАЈЦАРСКЕ ЛИТАРАТУРЕ
У оквиру Интернационалног сајма књига у Базелу,
06.11. 2015 0д 18 часова
У ресторану

Lever du Soleil
Güterstrasse 102
4053 Basel
Karte: Gütterstrasse 102 Basel - search.ch


Биће представљана дјела српских писаца на њемачком језику. Ауторке: Јасна Милановић, Дана Товић, Евелина Куммер и аутор Миодраг Лукић ће уз музичку пратњу, Габриеле Паликрушеве и Горана Шмитрана, говорити како о својим дјелима тако и последњим ратовима, али и данашњој ситуацији у земљама бивше Југославије.

Срдачан поздрав

Миодраг Лукић

https://majevica.forumakers.com

radijator



Jad i bijeda da se svaki papak nazove autorom !!! A taj Lukic moze po Sasulji prodavati marifetluke!!!

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Немој тако радијатор ! Није фер да називаш некога погрдним изразима. Могао си рећи, не свиђа ми се ово или оно у његовом раду или не свиђа ми се он.

Макар је донио дашак културе и Лопарама, а и Шашуљи. Very Happy

А о томе да л' је 'ваки или 'наки, - па нисмо бабе.

https://majevica.forumakers.com

radijator



Neka oproste oni koji nisu moji stomisljenici,ja sam samo rekao svoje misljenje i ne ocekujem niti zahtijevam da to neko od vas potvrdi!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu