MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+13
Jankovljev
Djeneral
Slavuj
no_name
wolfenstein
Baja
pero maletic
Kym
gagana
D4
Mare
Mr. Majevica
lija
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:01

Ne uskracuj mi Mare uzitak ! Mad Il' Lindjo il' ni kafu necu ? Very Happy A Lindjo je najbolji kad ga zagrizesh pa se nekom unesesh u lice pri ,,ozbiljnom,, razgovoru.... whiner
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:07

Ma evo i Lindjo kad je vec tako , samo zato shto si fotografisao ove stecke u Jablanici .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:12

Mr. Majevica ::
Ne uskracuj mi Mare uzitak ! Mad Il' Lindjo il' ni kafu necu ? Very Happy A Lindjo je najbolji kad ga zagrizesh pa se nekom unesesh u lice pri ,,ozbiljnom,, razgovoru.... whiner
Mislis kad ga kao iz topa pogodis u lice sa hiljadu topovskih djuleta. IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:18

U prvo tako Lijo, k'o haubica Very Happy a jedna od efikasnih upotreba Lindje je ta kad te neko neshto pita, a ti nemash kud, pa da ne ispadne da necesh da mu ,,odash,, svoju tajnu ti samo Lindju u usta i kazi mu to shta te pita...vjerujte da nishta nece razumjeti i nece traziti da ponovite Very Happy a josh najbitnije je to shto cete ostati prijatelji ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:20

lol! Dobar stos i ti znas svakakvih zackoljica!
A, ko proizvodi lindju?
Ja recimo posebno volim Gorana i Srbijanku, a ne sumnjam da i vi, posebno ovo zadnje kad nije keks. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:22

Lindjo star 30 godina , ljudi ako imate kupovne zube , ne prilazite . Very Happy
Ja cu malo probati samo da ga omeksam u rakiji jedno sedam dana.
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:24

lija ::
lol! Dobar stos i ti znas svakakvih zackoljica!
A, ko proizvodi lindju?
Ja recimo posebno volim Gorana i Srbijanku, a ne sumnjam da i vi, posebno ovo zadnje kad nije keks. Laughing

Pa Lasta Chapljina chuj ko proizvodi . brada
A za Srbijanku me ne pitaj .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:29

Sto, zar lomi zube gore nego Lindjo ili popi svu rakiju dok se omeksa? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:36

Pomaze Bog narode Exclamation
Mashala koji ste, jel to neka moba danas serbian
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:42

Bog ti Pomogo Baraba.... Djesi bolan, shta to ti polovka prazna, a znam ja, chim si ti ,,namiris'o,, prichuo rakiji et nama nashega Barbe..daaj tu polovku da ti je ,,uvrshim,, cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:47

Evo da nekajete da sam dosho praznih ruku Razz cheers alkos

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 250pxsljivovica1094da2
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:54

cheers Shta da kazem domacin je domacin ! Evo odma stize zarac ! Laughing

Nego reci ti meni dje se ti to toliko ukalja, da te nije ko pocera'o, pa si mor'o kroz vinjagu....? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 13:57

Shta ste me to zvali ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 14:04

Mare ::
Shta ste me to zvali ?

Ajde Mare, valja se serbian
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 14:07

Ma s bracom do vijeka , zivjeli alkos .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 14:10

Znaci li to da sestre na Majevici ne piju, ili sto se kaze "pije ko zmuk" pa s njima ne smijete? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 14:19

Me ne zamjeri mi Lijo , nego izvoli , shto se kazhe , zdrav si desni a nadaj se lijeva .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 14 Maj - 14:32

Nista ja ne zamjerim, ja samo pitam Shocked . Ako mislis da pitam jer mi voda vec tece iza zuba Laughing , nije, ne volim bas alkohol, mada kad se nakanim mogu popiti ko zvijer, posebno ako je sta zasladjeno (liker, vino).
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 7:35

Dobro jutro ! sunny

Ajde ustajte , lijep dan je pred vama , evo kafica je spremna pa da se krene u nove radne pobjede .
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 8:05

Dobro jutro narode...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 10:10

Jutro drushtvo ! cheers sunny Shta je ovo izgoro' k'o da je juli ? Il' je to od one Barabine polovke ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 13:02

Dobar dan! Kakav dan! flower Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 13:30

sunny zdravo Lijo, ma dani sve ljepshi i ljepshi....ja se , evo ,,trujem,, od jagoda i treshanja, pijaca se ,,crveni,, i mirishe na jagode... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 13:46

Hocu i ja jagoda-to je najljepse voce. Zar su vec pocele, kod mene su jos samo plasticne. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyČet 15 Maj - 14:43

sunny Ma ni ovdje nisu vishe ukusne k'o shto su nekad bile, al' isto mirishu, shto ih izvlachi ! Valja otic' pod Medjednik u divlje jagode, rastu po putu, a shuma mirisheeeeeee ! Uffff ! ,,Slikacu,, ih pa cu Vam stavit' na forum...da vam vadim mast ! :pokey: cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 9:51

Ma da , samo vi provocirajte , Djurdjevke tresnje prodjose , a ja ni jednu ne probah ove godine . A sad jagode , vidi Mr , nisamja tako daleko , mozda si mogao poshtom da poshaljesh jedno dva tri kila , a ja bih ti u kompenzaciju postavio asfalta po zelji i ukusu gdje god hoches .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 10:25

Dobro jutro!
Za takvu kompenzaciju bi te, Mare, mnogi tresnjama zatrpali.

Otkad ovdje nije dobro mirisala kafa, cini mi se otkad nema D4. Sto li nas to vise ne obilazi?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 11:07

Jutro narode ! cheers Samo da znash Mare, da se ne palim na asfalt, nisam ja ko ,,neki,, Laughing Sachucau ti jagode u tegli kao slatko, pa kad se vidimo dacuti ih ! A shto se tiche treshanja, ma i nisu neke Very Happy
Nego Lijo ,D4 izgleda nashla nekog ko joj kafu melje ? Chim je nema kod nas Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 11:14

Ako, ako, mora da je dobar kafomeljac, ali to nije razlog da nas tako lako zaboravi. Sad

Pozdrav za limuna, nikako da nam donese miris limunade! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 11:39

cheers
Pice za sve , nauchio sam da postavljam fotografije na forum cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 11:55

Nishta od pica , opet neshto ne valja Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 11:56

Mare, ne zafrkavaj nas! Zivjeli i junacki naprijed s novim fotkama!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPet 16 Maj - 23:17

Ma ishlo ili ne ... sipaj ! cheers Zivjeli !!! Laughing alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySub 17 Maj - 6:20

Evo , evo , i rakija i kafa , samo izvolite . Smile .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySub 17 Maj - 7:03

Jutro Mare.... sunny Jesi poranio, jel' to opet u neke pohode idesh..? Laughing Malo sutra kafa,a gdje je Lindjo !! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySub 17 Maj - 7:57

Nemoj da se nevrirash , evo i Lindjo cheers .
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySub 17 Maj - 10:47

Dobro jutro! Prolazim vam ja jutros kraj Kafea Choshe i istraumirao se posve, zaraslo sve okolo. prozori polupani, htio da udjem i da pronadjem moju kecelju i tacnu ali reko bolje Baja ne mrdaj mozda ima zmija, vukova a i lisica unutra Very Happy lol!
Pa gde vam je posluga ovde? Deder neki vocni caj, ne konzumiram vise sta drugo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyNed 18 Maj - 15:50

Lijski pozdrav u mirno nedjeljno popodne!
Baja, ne bi me cudilo da ko drugi pita gdje je posluga, ali otkud ti, kad znas da si u tom poslu nenadmasan, mada je i Mare na putu da te stigne.
Za tebe stize odmah cajic, ali ne znam koje voce volis?
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPon 19 Maj - 9:05

Ko je trazhio ptichije mlijeko ?
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 100-0262-1019916
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyPon 19 Maj - 14:14

Au, Mare, sta mi ovo radis Arrow domace jagode Question Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 9:45

Dobro jutro cheers .
Pa gdje ste se svi sakrili , kako postavih na forum onu fotografiju sa sharkom , svi se razbjezhashe . Smile .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 10:54

Dobar dan! Pozdrav Mare, kakvi posakrivali, neki su prespavali, a kafedzije i da su se sakrili izasli bi iz tajnih sklonista kad zamirise tvoja kafa. Smile

Zna li mi neko reci, za koliko moze da poraste secer u krvi kad se pojede jedna cokolada?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 11:02

Jutro Drushtvo ! cheers
Evo mene k'o ,,izgore,, Vuka IIoII Nishta ne pitajte, gdje sam i kud sam u pitanju je ,,medja,, drvosjecha IIoII

A to Lijo za chokoladu, pojma nemam, ja bez one dvije ,,standardne,, Milke ne mogu ni da progledam ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 11:10

Opa ,Mr.. jel to komshije prave probleme tuca .
Pa nije valjda opet spalo na mene da kuvam kafu , ima li kakva zhenska ruka da to malo njezhnije zamjesha.
Ja sam mozhda i najstariji ovdje , brada .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 11:32

Mr. Majevica ::
Jutro Drushtvo ! cheers
A to Lijo za chokoladu, pojma nemam, ja bez one dvije ,,standardne,, Milke ne mogu ni da progledam ! Laughing

Ma ja ovih dana smazem cokoladu za minut i bas mi je ekstra.
Kad slucajno juce izmjerih secer, posto su neki drugi mjerili, ajd reko da vidim koliko sam slatka, kad ono prefurana normala, a bilo je poslije te cokolade.

Mare ::
Pa nije valjda opet spalo na mene da kuvam kafu , ima li kakva zhenska ruka da to malo njezhnije zamjesha.
Ja sam mozhda i najstariji ovdje.
Bas zato sto imas najduze iskustvo u kuvanju kafe, ti si Mare najbolji kafokuvac Laughing , eto vidjeces da ce svi traziti tvoju Arrow king Mare kafu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 12:17

[/quote]Ma ja ovih dana smazem cokoladu za minut i bas mi je ekstra.
Kad slucajno juce izmjerih secer, posto su neki drugi mjerili, ajd reko da vidim koliko sam slatka, kad ono prefurana normala, a bilo je poslije te cokolade.

Bas zato sto imas najduze iskustvo u kuvanju kafe, ti si Mare najbolji kafokuvac Laughing , eto vidjeces da ce svi traziti tvoju Arrow king Mare kafu. Wink[/quote]

Ako si mjerila shecer nekih pola sata poshto si smazala chokoladu normalno je da poraste za 3 jedinice , ako je vishe od 8 onda se obrati ljekaru .

P.S .
Jel od sad gorka kafa za tebe ?
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 12:36

Dobro je, onda je sve ok i hvala ti za ovu bitnu informaciju. Znaci jedna cokolada-3 jedinice. Rolling Eyes
A, ja kafu, Mare, uopste ne pijem, ali volim njen miris, eventualno kapucino i to sa pola soljice secera. Posto kafu ne pijem, ne znam ni da li je dobro kuvam, a cinim to u godini par puta kad gosti biraju bas tu vrstu kafe.
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptyUto 20 Maj - 16:09

Kod mene opet sad secer porastao za 3 jedinice Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 21 Maj - 7:42

Znachi da si slatka Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 EmptySre 21 Maj - 10:00

...ako se pojede i omot s chokolade, to ce smanjiti kolichinu shecera, kao i nekad s onim zvakama, ubaci bez guljenja..... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 14 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: