MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+13
Jankovljev
Djeneral
Slavuj
no_name
wolfenstein
Baja
pero maletic
Kym
gagana
D4
Mare
Mr. Majevica
lija
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 4 Maj - 11:22

cheers Jutro narode !!! Ima l' koga za koju chashicu ??? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 4 Maj - 13:35

evo mene tu sam ja, ako me neko trazio... alkos
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 4 Maj - 21:39

Eto jedva se nekako uganjasmo, kad si ti ,,online,, ja sam ,,off,, Laughing al' nema veze, valja rakija i kad stoji, ne moze se pokvariti samo ispariti moze, zato cu je dobro zachepiti, kad podjem kuci... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 4 Maj - 23:03

ma prvo ti naspi jednu pa onda ti to zacepi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyNed 4 Maj - 23:24

Very Happy Dobro majstore, moze ! Evo odmah jedna do vrha..... shtipa za ochi Laughing Zivjeli.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 5 Maj - 9:24

e hvala ti, taman da progledam jutros...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 5 Maj - 19:40

Dje ste raja!
A, je li slatka rakija koja se pije u slasticarnoj? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 5 Maj - 20:34

uhhhh, jos pitas..... Very Happy
Evo nas ovde a ti nikako da navratis u slasticarnu...
Nazad na vrh Ići dole
Saša




Number of posts : 232
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.05.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 5 Maj - 23:31

Pozdrav i od mene, bas vam dolazim iz Lopara, mogu Vam reci, i ono malo duse sto ima u tom gradicu, prljepa je. Jednom prilikom prolazim pored spomena palim partizanima, vidim mlade djevojke kako sade cvjece, smiju se, uzivaju... malo je toga u Loparama, da se rade stvari iz ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 0:11

zdravo radnik..Dobro ti nama dosao...Jesli li za popiti nesto???
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 8:03

Jutrooo drustvo...Jeste se naspavali?
Idete li gdje na slavu danas???
Nazad na vrh Ići dole
Saša




Number of posts : 232
Peпyтaциja : 0
Registration date : 05.05.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 8:26

Samo navratite forumasi, vrata su sirom otvorena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 11:17

Pomaze Bog narode serbian
Sretna slava svima koji slave popo pivo

kolo
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 15:12

Bog ti pomog'o junache..... Izgleda da mnogo svijeta slavi, chim nigdje zive dushe !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 15:18

neki slave a neki otisli na slavu... pivo
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 17:30

Ja sam mislio da je ovaj ,,januar,, ubitachan, al' evo i ,,maj,, je tu negdje.... :thumleft: :puke-r:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 19:01

Dobar dan ljudi moji! Dajte casu ladne vode, et i ja stizem iz Lopara, bila je ludnica Very Happy Cak se slike pojavise na forumu kako me paparaci uhvatise bounce lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 6 Maj - 19:14

Evo odma krigla, pa da nazdravimo pivo vidim na fotografijama da si neshto ,,ufrkljeshtio,, ochima, il' je mozda to, mozda ,,od blica,, ?? :thumleft:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 7 Maj - 18:49

па гдје су те фотке?
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 7 Maj - 21:24

Ma od blica Very Happy A i nisam nesta fotogenican

Lijo evo ti link: http://www.lopare.net/forum/showthread.php?t=4161&page=4
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 7 Maj - 22:27

..ja cho da je nestalo piva ???? alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 8 Maj - 8:31

jutrooo drustvo...Sta se radi?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 8 Maj - 8:59

sunny Jutro majstore ! Evo ja ,,cumuram,, lakunoc
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyČet 8 Maj - 10:35

Baja ::
Ma od blica Very Happy A i nisam nesta fotogenican

Lijo evo ti link: http://www.lopare.net/forum/showthread.php?t=4161&page=4

Поздрав свима!

Баја, једва сам те препознала (ако сам, добро си се маскирао) и то по другима и претпостављам да си ти овај Arrow најзгоднији на слици. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 5:53

Sram vas bilo fotografisete se vlastim foto aparatima , ostavljate jadnog Riru bez posla , c, c, c, c .
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 7:21

Jutrooo...Ima li koga da se sta popije ovde??
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 10:38

cheers Jutro, Labucka ! Kako da nema ? I da se pojede ako ti crijeva zakrche ? sunny Jel' imash neshto odredjeno za cugu il' ,,daj shta dash,, ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 11:47

ma moze ona tvoja sto smo je pili prosli put, ako je nisi popio bez mene.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 11:53

Sunjo munjo ! Pa vi samo lochete !!!

Ma nije meni shto vi toliko pijete , vec shto mene ne zovete .
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 12:22

I eto sad , cim me nema onda odmah svi zovu , pa shto te nema , pa djesi ti , pa shta radish , jel ti se zhena porodila , jel ti nadaj bozhe neshto bilo Question . A chim dodjem odmah se svi razbjezhe ko da imam tri vrste side . :friendly:
E sad chu sve po kafani da vam popijem osim chesmushe vode Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 13:06

Idi Mare ! Nemo'sh popit koliko smo nanijeli ! A ove rakije Labudjaninu, ima koliko ti volja, izvor ne moze presushiti ! Very Happy pivo Zivjeli vi meni 'vaki ,,nagodni,, ! pijane
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 13:32

Mare naleti ko oluja, pokupi sta za popiti s nogu i jos se zali kako se svi razbjeze.
A, slasticarna se usmrdila od rakije, neko jos i prosuo, umalo ne slomih kicmu kako se nezgodno okliznuh. Laughing
E, a sta znaci "nagodni"?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 14:30

Shuti Lijo izgleda da mi bure pushta, kazu da su u blizini slasticharne vidjeli pijanog djetlica, valja mi presipat rakiju s nateglicom....jedva chekam ! cheers

A to ,,nagodan,, to ti je neko s kim se lako mozesh dogovoriti, tj nagodit, to su oni koji nisu neke ,,peke,, ne ,,zakeraju,, mnogo Very Happy a u ovom nashem sluchaju ,,slasticharne,, mogu puno i popit, a i shto ti reche mogu ,,pokupi sta za popiti s nogu,, Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 17:27

Djetlica ili slavuja? Laughing Ako vam treba moja pomoc oko ptica, samo javite. Laughing
A, tako znaci, zamisli ja nikad nisam do sad cula tu rijec "nagodan".
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPet 9 Maj - 17:35

Citat :
Djetlica ili slavuja?
Pa moguce je da je i Slavuj ? Zato ga ovih dana nema, prikrio se i ne izlazi iz podruma, izgleda da je pravi ,,Shpaizar,, Laughing Ma sam ce on ,,doLijat,, Very Happy

Citat :
A, tako znaci, zamisli ja nikad nisam do sad cula tu rijec "nagodan".

..ma ima ti kod nas svashta kao i ,,naravan,, al' to su sve ,,pijanske,, pivo Aj zivjeli !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 10 Maj - 2:47

Mare ::
I eto sad , cim me nema onda odmah svi zovu , pa shto te nema , pa djesi ti , pa shta radish , jel ti se zhena porodila , jel ti nadaj bozhe neshto bilo Question . A chim dodjem odmah se svi razbjezhe ko da imam tri vrste side . :friendly:
E sad chu sve po kafani da vam popijem osim chesmushe vode Evil or Very Mad

Mare, mogu ti reci da si se dosta promijenio od kako si 'batalio' duvan. Very Happy


____________
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySub 10 Maj - 9:32

lija ::
Baja ::
Ma od blica Very Happy A i nisam nesta fotogenican

Lijo evo ti link: http://www.lopare.net/forum/showthread.php?t=4161&page=4

Поздрав свима!

Баја, једва сам те препознала (ако сам, добро си се маскирао) и то по другима и претпостављам да си ти овај Arrow најзгоднији на слици. Very Happy

Iiiih odkud znam koga si gledala, al ja sam ovaj u prugastoj majici Very Happy

Mr.Majevica lose si onda cuo, ja ne pijem dok zene voze lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 12 Maj - 7:36

Dobro jutro ljudi !
Kafa je spremna , ima dovoljno za sve , pa izvolite . Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyPon 12 Maj - 8:58

Jutrooo...Daj naspi de jednu, da se probudim...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 13 Maj - 9:06

sunny Jutro radni narode ! Shta je ovo ni ,,toza,, nema od jucherashnje kafe ? Izgleda sve posrkali ? Ajd evo ja cu ,,pristavit',, jednu, samo da znate voda je frishka, s Mijatovca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 13 Maj - 9:14

Jutrooo i od mene...Evo cekao tebe s kafom i onom tvojom jednom domacom...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 13 Maj - 11:15

Lijep dan! Sta se radi, ima l' gladi-da ko nije za kolac sa visnjama? Smile Ili ce biti bolje da ovu slasticarnu preregistrujemo u rakijski podrum ili bure?? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 13 Maj - 12:50

Lijo shto se mene tiche , ako je i ovaj kolach s vishnjama k'o i ona shljivopita, nek' ostane slastichrna Very Happy Eto kafe nema, al' mozemo je i preskochit koji put, ima i ova ,,medovacha,, samo pazite kad sipate iz flashe da vam se ruke ne ulijepe, ev' ja tri dana ne mogu da ih operem, shta god darnem osta na ruci... Very Happy alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 13 Maj - 14:02

Онда пази ста дираш! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptyUto 13 Maj - 21:31

Very Happy he he Lijo, reko'o bi chovjek, flasha k'o flasha, al' kad je ufatish, nemo'sh je pustiti ! Very Happy alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 14 Maj - 7:09

sunny Dobro Jutro ! 'Ajmo zivo, zivo !!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 14 Maj - 8:27

A shto smo veseli jutros . Very Happy
Jesu li vam ovjerene zdravstvene knjizice , da vam skuvam jednu kafu Question .
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 14 Maj - 11:09

Moze, ja sam se ,bash zbog ovakvih sluchajeva osigurao ,nego ako cesh nam ,,nachet,, onog Lindju da umocimo u kaficu, moze ,nego shta ! Sunier odmah ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 14 Maj - 11:19

Uslove za dobijanje Lindje na upotrebu , sam vec postavio .
Pa nisam se ja ponovo planirao radjati pa da mi tetka opet dolazi na babine .
Al evo kafa da se ne ohladi mnogo .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 EmptySre 14 Maj - 11:26

Very Happy Dobar dancic! Ako, ako Mare, ne daj lindju, nema ruznijeg keksa, daj nam neki bolji, jest da mi je pomalo zao Mr. Majevice sto ce postiti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 13 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: