MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+13
Jankovljev
Djeneral
Slavuj
no_name
wolfenstein
Baja
pero maletic
Kym
gagana
D4
Mare
Mr. Majevica
lija
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 7:57

dobro jutro narode...Hajde ustajanje, jutro je bas lijepo...
Napolju je svjeze i nije vruce...
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 8:49

Dan kao stvoren za pecanje , Sad , a ja moram da rintam , pa ko ne bi popio u ovoj sutuaciji .
Nazad na vrh Ići dole
no_name

no_name


Number of posts : 304
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 8:57

dobro jutro zemljaci Smile

navratih na brzinu da vas sve pozdravim.Smile
molim konobara Baju (vidim da je i ovde konobar:D) ljuto za sve goste i sladoled za decu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 9:02

Velika hvala , na ovoj ljutoj , vidam da i jutros neko čita (ne biješe li to ime tarzanovog majmuna) ove naše komentare .
Kad se pije ljuta da naručimo i muziku za nas četvero na forumu : od Zvonka Bogdana "Četri konja debela ".
Nazad na vrh Ići dole
Baja

Baja


Number of posts : 289
Peпyтaциja : 0
Registration date : 03.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 15:11

Dobar dan! Ja se izvinjvam sto nisam jutros dosao na posao, pa ste se morali sami posluzivat Very Happy Zato vas castim sa sladoledom i pivom Very Happy Wc funkcionise i budite bez brige :rodjendan:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 16:22

no_name ::
dobro jutro zemljaci Smile

navratih na brzinu da vas sve pozdravim.Smile
molim konobara Baju (vidim da je i ovde konobar:D) ljuto za sve goste i sladoled za decu Wink

I ja cu sladoled Very Happy
Bash mi se lize po ovoj vrucini Razz
Nazad na vrh Ići dole
wolfenstein

wolfenstein


Number of posts : 359
Location : Velika Srbija
Peпyтaциja : 0
Registration date : 16.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 31 Maj - 18:20

Posluzujete li na bazenu?!?! :all-cholic:
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Jun - 8:43

Jutrooo...Ima li koga????
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Jun - 9:39

Shto bi Baraba rek'o Ojxaaaaaaa ! Ima jashta tu sam ja Jeremija cheers Sipaj i ne pitaj ! Zivjeli ! pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Jun - 13:43

pa gdje si ti?
Ja sjedim ovde sam i cekam..Napi se ja cekajuci... alkos
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPon 2 Jun - 13:59

Ma evo shaltam ovaj Wolfsteinov radio, pa nikako da ga ,,ukarikam,, daj sunider i meni, ne pitaj ! Chim vidish da je piva ,,izlapila,, dospi ! Aj Zivjeli cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 3 Jun - 7:06

dobro jutroooo...
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 3 Jun - 18:57

ovo danas nema nikoga da navrati Sad
moram sam da Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 E020yk9
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyUto 3 Jun - 20:15

,,Shpaizarish,, Labudjanin ? Aaa ? Laughing cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 4 Jun - 6:47

sunny Jutroooooooo ! 'Ocemo l' ? po jednu ? alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 4 Jun - 7:18

jutrooo...Ocemo, sipaj... bounce
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 4 Jun - 14:54

Ovdje veselo od zore, svaka cast! cherry
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySre 4 Jun - 21:49

lija ::
Ovdje veselo od zore, svaka cast! cherry

Jest ali do podne se pauchina uhvati na vratima Crying or Very sad .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 0:42

Ako dobijete mail sa imenom " invitation" ne otvarajte ga nego ga odmah obrish¡ite. To je najgori virus (objavljeno na CNN-u)...
Bez obzira ko vam to shalje, jer to je virus koji "otvara" olimpijsku baklju koja izgori hard disk na vashem kompjuteru.
Klasificiran od Microsofta kao virus najrazorniji ikad postojeci
.
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 7:47

jutrooo...Kako ste?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 10:12

cheers Jutro Zemljak, evo ja sam dobro, a dje ti 'vako ranish ?
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 11:23

ma dok namirm sve mora se poraniti... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 11:26

Svaka ti chast, 'ocel' biti shta za raznja ? Wink Uuuu evo i voda vri, jesi l' za kafu ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Slavuj

Slavuj


Number of posts : 123
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 11:48

BARABA-IT ::
Ako dobijete mail sa imenom " invitation" ne otvarajte ga nego ga odmah obrish¡ite. To je najgori virus (objavljeno na CNN-u)...
Bez obzira ko vam to shalje, jer to je virus koji "otvara" olimpijsku baklju koja izgori hard disk na vashem kompjuteru.
Klasificiran od Microsofta kao virus najrazorniji ikad postojeci
.


Znaci li to da ce moj hard disc u skorije vrijeme izgorit? Sad cu ja prinijet jednu kofu vode (neka se nadje) i cekat prvi znak pozara tj. dim affraid
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 11:57

cheers Veliko HVALA Barabi na upozorenju, samo poshtu sa poznatih e-mail adresa otvaram, ostalo inache DELETE ! Very Happy

A gdje si ti Slavuj, da nam koju zacvrkucesh ovih dana ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Slavuj

Slavuj


Number of posts : 123
Peпyтaциja : 0
Registration date : 12.03.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 12:25

Nesto mi moj cvrkut u zadnje vrijeme prisjedne, pa sad slabije cvrkucem.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 12:28

:whistle: Pa morash cvrkutat, tamo gdje ljudi vole tvoj cvrkut Very Happy :whistle:
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyČet 5 Jun - 13:06

Slavuj ::
Nesto mi moj cvrkut u zadnje vrijeme prisjedne, pa sad slabije cvrkucem.
Probaj u nekom drugom duru ili molu, mozda je bas tu problem. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 7:54

Mr. Majevica ::
Svaka ti chast, 'ocel' biti shta za raznja ? Wink Uuuu evo i voda vri, jesi l' za kafu ? Very Happy

Jutrooo...bice bice, nego sta..
Hoce li ta kafa???? bounce
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 8:52

Jutro ! cheers
Jasht nego ce biti kafa, voda vri od juche, 20 ,,kljucheva,, je bacila do sada, evo vec isparila, al' sad ce nova ! Ih ova ce biti prava ! Josh kad bi nam Djuric donio koju kilu svoje kafe ? cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 9:54

Dobro jutrooo! drunken O, sto ste poranili, osjeti se veseli, milina vas vidjeti!
Neko rece kafica! E, pa mogla bih i ja da napravim izuzetak, pa "tresnem" bar jedan kapucino, nisam otkad sam daleko od starih prijatelja. Ni liker nisam okusila, ima vise od mjesec dana- nemam vise drustvo za tu vrstu uzivanja.
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 10:17

izvoli lijo jedan kapucino za tebe:

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Left_kapucino
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 10:20

cheers Deder Lijo, primakni se uz nash astal, sad cu ti ja od domace kafe napravit kapucino kakav nisi nikad probala, a liker od drenjka, sestro draga, znash gdje je, pa se lati flashe....
Evo ja i Labudjanin kafu vec ,,sapiremo,, prepechenicom ! Aj Zivjeli Vi meni ! cheers

Eto preduhtrio si me s kapucinom ! Laughing To se zove usluga ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 10:26

pa gdje si ti druze??? cheers
Hocemo li popiti po jednu???
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 10:32

cheers Evo me, Zemljak...ova jutroshnja kisha me uspavala, pa josh ,,bauljam,, Laughing Zato sam i ,,pristavio,, kafu ne bil' dosh'o sebi.... A dje kafa tu je i ,,chokaljic,, Very Happy Aj, Zivjeli ! alkos
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 10:59

Oooo, drustvo, svaka vam cast cheers , bas ste me prijatno iznenadili!
To su pravi majevicki kavaljeri, kakva becka skola i bakraci Exclamation Laughing
Kako bih se revansirala, prilazem i ja vino, mozda se kome "zapije", pa, zivjeli! alkos alkos
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 11:09

Very Happy Tooo Lijo, hala na vinu, samo nemamo otvaracha za ovaj gljivov chep ! A ja jesu ga zapakovali, vidi se da je kvalitet na nivou, ko zna koja je berba ? Ma i da je juche ,,obrano grozdje,, ja bih ga svuko danas, samo da otvorim ovo...... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 11:22

Daj to vino ovamo, lijski su zubi zakon. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 11:47

ako se ne snadjete evo nasao sam ovarac za ovaj gljivov cep...
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Small_038065
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 14:41

Dobar dan ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyPet 6 Jun - 15:00

Gdje si Mare, kafa se ohladila, ako je nisu jutros i popili cekajuci tebe. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 7:48

sunny cheers Jutro drushtvo ! 'Ocemo l' k'o juche ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 7:54

Ma evo pribojske rakije za drushtvo , kad je bal , nek je maskembal cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 7:57

cheers To Mare, stari lafe ! Samo nek' reze ! Izgleda da te brobudio mirs ove kafe ,,gomovache,, ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 8:01

Dobro jutro....Hajde spavalice ustajanje...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 8:13

sunny Ma kakvo te spavanje, kad je osvano ovakav divan dan ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 22:04

Zelim lijepo i ugodno vece svim forumasima uz pjesmu
https://www.youtube.com/watch?v=B52h17urV9I

alkos
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptySub 7 Jun - 22:18

mrav ::
Zelim lijepo i ugodno vece svim forumasima uz pjesmu
https://www.youtube.com/watch?v=B52h17urV9I

alkos

To nash soko Jovo Pilka...
Srpski ponos iz Potoka 3prsta
Evo jos jedna https://www.youtube.com/watch?v=6xfNP2Dvaws
kolo
Nazad na vrh Ići dole
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 8 Jun - 7:38

Dobroooo Jutrooo...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 EmptyNed 8 Jun - 9:26

cheers Jutro majstore ! Shta je ovo juche bilo ? I Jovo Pilka ,,dero,, ?? Crying or Very sad Dje sam ja bio ? Mad Mogu samo da zamislim kako je bilo ? cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 16 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: