BOSANSKA PEVALJKA Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

BOSANSKA PEVALJKA

+4
Saša
Kym
Mr. Majevica
lija
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1BOSANSKA PEVALJKA Empty BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 9:48

Gost


Gost

Folkerka Seka Aleksić, pred nastup u Sarajevu, dala je intervju za sarajevsku televiziju Hajat, u kome je izjavila kako je ona dete iz Bosne, da nije srbijanska pevačica i da kao takva treba da ima sve privilegije, između ostalog i to da predstavlja BiH na pesmi Evrovizije!

Aleksićeva je u svom maniru ispričala i kako joj nije jasno zašto neko pravi pitanje u vezi s njenim gostovanjem u Sarajevu i dovodi je u kontekst s pevačima iz Srbije:

- Ne volim da me porede ni sa kim i da me neko doživljavaju kao pevačicu iz Srbije i Srpkinju, jer ja sam prvenstveno dete iz Bosne. Ja nisam pevačica iz Srbije nego iz Bosne!
Seka zatim komentariše i dosadašnje predstavnike Bosne na izboru za pesmu Evrovizije i navodi kako se dosad za Bosnu i Hercegovinu nije takmičio niko kvalitetan, te tvrdi kako bi ona, kad bi se prijavila, bila definitivno
najbolja. Podsećanja radi, kao predstavnici Bosne i Hercegovine na Evrosongu do sada su se pojavili Hari Varešanović sa pesmom Željka Joksimovića, Dino Merlin, pokojni Davorin Popović i druga velika imena eks-Ju scene, ali oni za folk "divu" očito nisu dovoljno kvalitetni.

- Mogu da se takmičim kao bosanska predstavnica, a kako se do sada niko kvalitetan nije prijavio da predstavlja Bosnu na Evroviziji, smatram da bih ja bila ta prava! Moje pesme poput hitova "Crno i zlatno", "Aspirin" i "Kraljica" osvojile bi svet, ubeđena sam u to, i znam da bi to prošlo!
Tako Seka u svom "maniru" nastavlja sa bisernim izjavama i ne razmišljajući o tome da snimak intervjua mogu da vide i njeni obožavaoci s ove strane Drine i da bi takve izjave mogle da štete njenoj popularnosti u istoj toj Srbiji koje se Seka javno odriče na muslimanskoj televiziji...


Ako je sramota kazati da je SRPKINJA, nek' se poturchi barjak

2BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 10:22

lija

lija

Koja glupaca, hahaha i jos je jadnica ubijedjena da je ono sto ona zove njenom pjesmom pjesma, kao da nije svjesna da se za njeno ime culo samo zbog njenih striptiz scena.

3BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 10:36

Gost


Gost

Kol'ko ja znam ona zivi u Republici Srpskoj a rodom je iz Federacije, odakle je izbjegla za vrijeme rata...
OK!!!
Donekle se mogu razumjeti njene izjave da nije pevachica iz Srbije...
Ali brate to da nije srpkinja... takvu izjavu nemoze opravdat nichime...
Alii... treba imati na umu da se radi o balijskoj TV i to Hajat TV, koja je jedna od glavnih TV stanica u Federaciji koja pljuje RS i Srbe, pa zachas iskrive neke izjave...
Ako neko ima snimak iz emisije, nek' postavi pa da svi vidimo.

4BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 10:49

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Ona je jedna od onih iz ,,BELJINE,, IIoII

nono pu, pu, pu, daleko joj CD od moje linije !

https://majevica.forumakers.com

5BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 11:30

lija

lija

Tipicna predstavnica bolesnika sa krizom identiteta-ne zna vise ko je i sta je, uvijek je nesto drugo po potrebi, ali o tome bi se moglo i u posebnoj temi!

6BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 22:38

Gost


Gost

lija ::... kao da nije svjesna da se za njeno ime culo samo zbog njenih striptiz scena.

Nemoj zezati! Gdje i kad? Imas li gdje jutjub snimak?
Da je vidim, Boze me oprosti.

7BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 22:43

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Bosanska pevachica ! U je..... !



i to na hajatu.... gdje Srbi mogu biti samo na kolchevima Mad Djubre.....

https://majevica.forumakers.com

8BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 22:53

Gost


Gost

Jest plitka.

9BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 16 Jun - 23:12

Gost


Gost

Lijepo mishljenje balije o njoj imaju lolol

10BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Uto 17 Jun - 3:11

Kym

Kym

Eto, izgubi smo jos jednog umjetnika. Very Happy

11BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Pon 23 Jun - 11:10

Saša



Немојте је осуђивати, жена мора да заради себи хљеб, ко је *ебе...

12BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Ned 29 Jun - 11:04

Gost


Gost

13BOSANSKA PEVALJKA Empty seka aleksic Uto 8 Dec - 22:44

lavpanter77



Kurva

14BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Uto 15 Dec - 16:59

D4



Koje novosti..hahah
A tek sto ce na evroviziju..Very Happy

15BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Sre 16 Dec - 21:19

smokvica

smokvica

njena je majka muslimanka,pa se zena mozda zbog toga osjeca bosankom,ko zna....

16BOSANSKA PEVALJKA Empty Re: BOSANSKA PEVALJKA Čet 28 Nov - 22:49

Prolaznik 2

Prolaznik 2

Ромкиња или народски циганка.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu